Ola Tomala z "Love Island" ma 29 lat i pochodzi z Warszawy. Jest wysoką blondynką o zielono-brązowych oczach. Na co dzień pracuje jako trenerka jazdy konnej, a jej pasją jest taniec. Uczestniczka brała udział w wyborach Miss Dolnego Śląska. W skali od 1 do 10 ocenia swój wygląd na 11, ale nie zawsze tak było. Jej obecny wygląd to zasługa operacji i zabiegów estetycznych. Ola przeszła prawdziwą metamorfozę, jednak duża część fanów programu skrytykowała ją za wygląd i według nich nieudane poprawki urody.

Reklama

Ola Tomala z "Love Island" przed zabiegami

W sieci pojawiało się wiele uwag na temat wyglądu Oli. Wiele osób bardzo skrytykowało jej powiększone usta. Tak naprawdę uczestniczka zmieniła całkowicie wygląd swojej twarzy. Zmniejszyła nos, powiększyła usta, ma makijaż permanentny brwi i blond włosy. Na starszych zdjęciach z Instagrama możemy zobaczyć zupełnie inną dziewczynę, brunetkę z bardzo subtelną urodą. Zdaniem części internautów, 29-latka przesadziła z zabiegami medycyny estetycznej. Tak mówiła o sobie w programie:

Zoperowałam nos, powiększyłam usta, zrobiłam brwi permanentne. Teraz jestem królową życia! - opowiada uczestniczka.

Instagram@ola_loveisland4

Na zdjęciach możemy zauważyć, że Ola ma zdecydowanie inny kształt nowa i dość wąskie usta. W takim wydaniu dziewczyna wygląda bardzo charakternie, a ciemny kolor włosów pięknie podkreśla jej oczy.

Zobacz także

Instagram@ola_loveisland4

W sieci pojawiło się dużo negatywnych komentarzy dotyczących jej obecnego wyglądu, szczególnie po tym, jak fani zobaczyli ją w poprzedniej odsłonie:

Okropne te usta ktoś odwalił fuszerkę. dramat????‍♀️ Kto ją skrzywdził tymi ustami? ???????? Boże, co ona zrobił z siebie. Tragedia. A była taka ładna!!
Reklama

Poznałybyście Olę na zdjęciach sprzed metamorfozy? Dla nas wygląda jak zupełnie inna dziewczyna!

Reklama
Reklama
Reklama