klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Marcelina Ziętek kłóci się z Justyną Żyłą o psa
Instagram @marceepan @@justynazyla
Newsy

Marcelina Ziętek płacze przez Justynę Żyłę i nowego psa: "Kupi sobie takiego samego i będzie jak ja?!"

Marcelinie Ziętek puściły nerwy! Poszło o nowego psa, którego córka Justyny Żyły miała dostać od... Piotra Żyły?! Ostra awantura byłej żony i obecnej partnerki Piotra Żyły.
Natalia Brzostowska
czerwiec 22, 2021

Marcelina Ziętek popłakała się publicznie przez zachowanie Justyny Żyły! Poszło o nowego psa byłej żony Piotra Żyły. Marcelina Ziętek uważa, że pies dla byłej żony sportowca to tylko zachcianka i zwykła zabawka. Zarzuca celebrytce złe traktowanie również poprzedniego pupila. Justyna Żyła odpiera atak, twierdząc, że to prezent dla córki od Piotra Żyły i zarzuca młodej aktorce ciągłe rywalizowanie z dziećmi o uwagę sportowca. 

Zobacz także: Justyna Żyła komentuje związek byłego męża: "Zazdrosna mogłabym być o Monicę Bellucci, a nie o kogoś niewiele starszego od naszego syna?

Nagroda Redaktor Naczelnej Wizaż.pl dla firm kosmetycznych, które wspierają kobiety - oto laureaci!

Awantura Justyny Żyły i Marceliny Żyły o psa dla córki Piotra Żyły

Piotr Żyła ma za sobą głośny rozwód z żoną Justyną, a niedawno wreszcie pokazał pierwsze oficjalne wspólne zdjęcie z Marceliną, chociaż o ich związku wiadomo już od dawna. Marcelina Ziętek i Justyna Żyła nie darzą się sympatią nie od dziś. To nie pierwsza publiczna awantura pomiędzy byłą i obecną miłością Piotra Żyły. Tym razem poszło jednak o psa. Marcelina Ziętek nie wytrzymała, gdy zobaczyła, że Justyna Żyła ma nowego psa i to jeszcze tej samej rasy, co jej pupil. Młodej aktorce puściły nerwy i zaatakowała byłą żonę Piotra Żyły: 

Czy jak ktoś kupi sobie takiego samego psa jak ja, to będzie jak ja? Nie wydaje mi się.

Zasugerowała, że Justyna Żyła kupiła psa, by spełnić zwykłą zachciankę i nie zapewni zwierzęciu dobrych warunków do życia. Dodała, że podobne traktowanie miało spotkać również poprzedniego pupila Justyny Żyły: 

Takie pochopne decyzje są tak głupie, że mi się w głowie nie mieści, że ludzie są tak nieodpowiedzialni! Mam nadzieję, że nie będzie tak jak z poprzednim psem, bo dokładnie wiem, co się z nim stało! Czy uważacie, że mały york to pies do budy? To może z tym pieskiem, będzie to samo?! Kaprysy, zachcianki, nie mieści mi się to w głowie, jak można być takim człowiekiem...

Podkreśliła, że pies to nie jest zabawka i będzie obserwować, co Justyna zrobi z psem, zaznaczając że nie pozwoli go skrzywdzić: 

Często piszecie, że chcielibyście mieć pieska takiego jak ja, że jest słodki, zabaweczka, a to jest żywe stworzenie i o niego trzeba dbać. O każdego pieska trzeba dbać. Gdybym miała taką możliwość to bym adoptowała pieska i to bez dwóch zdań, bo jestem za adopcją, poprzedniego też adoptowałam, bo był w złych warunkach i ten piesek to była przemyślana decyzja i nie wyobrażam sobie, że ktoś mógł tak o sobie kupić psa dla zachcianki, dla zabawy... Serio?! Nie mam słów. Mam takie pytanie jeszcze na koniec, czy uważacie, że osoba, która trzyma małego psa na sznurze, przy budzie albo w ogóle na sznurze albo w garażu powinna mieć kolejnego psa? Bo mi się to nie mieści w głowie. Dopilnuję, żeby temu pieskowi się nic nie stało... 

Marcelina Żyła popłakała się na Instagramie z powodu Justyny Żyły i faktu, że kupiła sobie nowego psa: 

Marcelina Ziętek płacze, że Justyna Żyła ma psa
Instagram @marceepan

Zobacz także: Justyna Żyła znów ostrzykuje się w salonie urody i wylicza, co sobie poprawiła. Dobra zmiana?

Justyna Żyła atakuje Marcelinę Ziętek z powodu psa 

Justyna Żyła pokazała w sieci, że jej córka dostała wymarzonego pieska. To właśnie ten słodki czworonóg jest powodem sporu pomiędzy byłą żoną Piotra Żyły a Marceliną Ziętek. Żyła postanowiła nie zostać obojętna na ataki ze strony Marceliny Ziętek i wyznała, że pies, o którego jest taka awantura jest prezentem od Piotra Żyły dla córki: 

Moje dziecko dostało wczoraj od swojego taty psa... Oczywiście bardzo za niego wdzięczna @piotr_zyla_official.

Justyna Żyła dostała psa od Piotra Żyły
Instagram @justynazyla

Co więcej, zasugerowała, że to Marcelina Ziętek rywalizuje z Kubą i Karoliną o uwagę taty: 

Jak widać umknęło to uwadze osoby, która zwykła rywalizować o atencję i uwagę z moimi dziećmi. Cóż... Widać wszystkie dzieci dostaną od "taty" takie same prezenty... Mnie interesuje szczęście i radość mojej córki i nie będę nadal pozwalała na konkurowanie - kto spędził z Piotrem więcej czasu i kto dostał większy prezent.

Odniosła się również do kwestii traktowania psa: 

Co do mojego poprzedniego psa - radzę uzupełniać wiedzę... a nie rzucać fałszywymi oskarżeniami zresztą bardzo mocnymi. 

Na koniec jeszcze raz podkreśliła, że to Piotr Żyła sprezentował psa córce: 

Piotrek dzięki jeszcze raz za Gustawa 

Faktycznie nie skonsultował tego ze swoją partnerką Marceliną Ziętek? Rozumiecie coś z tego? 

Justyna Żyła kłóci się z Marceliną Ziętek o psa od Piotra Żyły dla córki
Instagram @justynazyla

Justyna Żyła
Instagram@justynazyla
Newsy Justyna Żyła komentuje związek byłego męża: "Zazdrosna mogłabym być o Monicę Bellucci, a nie o kogoś niewiele starszego od naszego syna?
Justyna Żyła po raz kolejny postanowiła skomentować związek Piotra Żyły. Najwyraźniej poczuła się sprowokowana przez zdjęcie byłego męża z jego nową partnerką.
Redakcja Wizaz.pl
październik 06, 2020

Justyna Żyła nieustannie wbija kolejne szpile byłemu już mężowi. Tym razem postanowiła odnieść się do związku Piotra Żyły z gwiazdą serialu "19+". W jej wypowiedzi można wyczuć, że jest rozgoryczona wiekiem jego partnerki . Justyna Żyła wytyka Piotrowi wiek partnerki Mimo że Justyna Żyła przez długi czas pozostawała w miarę anonimowa, głośny rozwód przyniósł jej nieoczekiwaną sławę . Stała się jedną z chętniej zapraszanych na wydarzenia branżowe celebrytek. Zaproponowano jej nawet nagą sesję zdjęciową .  Mimo rozwodu nie odmawia sobie jednak kąśliwych komentarzy na temat zachowania byłego męża czy jego obecnego związku. Uwielbia wypowiadać się na temat jego życia prywatnego.  Po tym, jak Pudelek.pl niedawno opublikował artykuł ze zdjęciem trzymających się za ręce Piotra i Marceliny , celebrytka dość szybko zdecydowała się skomentować sytuację. Wzburzona Justyna postanowiła opublikować stories, w którym chciała wyznaczyć jasne granice: Zazdrosna mogłabym być o Monicę Bellucci, a nie o osobę trochę starszą od naszego syna. Tyle w temacie. Mam nadzieję, że Twoja "modelka" uszanuje zdanie naszych dzieci. Marcelina Ziętek ma 22 lata, a Piotr Żyła 33 lata. Różnica wieku nie jest więc ogromna. Co więcej, syn ex małżeństwa urodził się w 2007 roku, więc ma zaledwie 13 lat.  Myślicie, że Justyna Żyła naprawdę przestanie komentować związek Piotra?

Przeczytaj
Piotr Żyła
Newsy Piotr Żyła spotyka się z gwiazdą serialu "19+"? Fani nie mają wątpliwości
Piotr Żyła na nowo ułożył sobie życie? Fani nie mają złudzeń. O nowej miłości donosi również informator jednego z popularnych portali. Mają kilka dowodów.
Marta Średnicka
lipiec 31, 2020

Piotr Żyła ma za sobą trudny okres medialnego rozstania ze swoją żoną Justyną Żyłą. Ich rozwód stał się widowiskiem medialnym, a konflikt między byłymi już małżonkami rozgrywał się na oczach fanów. Choć Piotr Żyła początkowo znany był głównie z roli skoczka narciarskiego, dziś kojarzony jest również ze swoim życiem uczuciowym. Teraz, jak donosi Pudelek, znalazł sobie partnerkę. Miałaby nią być aktorka i modelka z seriali "19+" i "Szkoła". Zobacz także: Jak zmieniała się Justyna Żyła w ciągu ostatniego roku? Piotr Żyła i Marcelina Ziętek z "19+" są parą? Piotr Żyła nie zdradził dotąd, kto jest jego nową wybranką, jednak fani dopatrzyli się podobieństw w zdjęciach i wspólnych destynacji wakacyjnych z aktorką Marceliną Ziętek. Nowinę tę potwierdził również informator portalu Pudelek. Według niego, para spotyka się ze sobą od zeszłego roku. Nie chciała jednak dotąd pokazywać się światu.  Skąd domysły obserwatorów, że tych dwoje łączy coś więcej? Marcelina Ziętek i Piotr Żyła publikowali instastory z tych samych miejsc jednocześnie. Oboje spędzali czas na urlopie na skuterze wodnym, a na story aktorki pojawił się wizerunek skoczka. Choć nie widać było dokładnie jego twarzy, to jak zauważyli fani, zgadzały się m.in. fryzura i pieprzyki. Czy prywatne śledztwo użytkowników okaże się prawdą? Trzeba zaczekać na oficjalne oświadczenie pary. Kilka dni temu wybrali się razem na lody do popularnej wiślańskiej restauracji. Jeden z fanów poprosił Piotrka o autograf, ale on odmówił i szybko opuścili lokal - zaznaczył informator na Pudelku. Jak zaznacza, parę widziano razem w Kołobrzegu, Ustroniu i Wiśle. Zobacz także:  Justyna Żyła powiększyła usta! Nie przesadziła? Kim jest...

Przeczytaj
Piotr Żyła
Newsy Piotr Żyła bierze ślub? Zdjęcie jego dziewczyny właśnie na to wskazuje
Piotr Żyła ponownie zostanie mężem? Zdjęcie jego partnerki, Marceliny Ziętek w sukni ślubnej dało do myślenia.
Marta Średnicka
październik 01, 2020

Piotr Żyła ma za sobą burzliwy okres w życiu. Rozstanie z byłą już żoną Justyną, które odbiło się szerokim echem w mediach i rozgrywało się na oczach fanów w mediach społecznościowych dało skoczkowi wycisk. Ekscentryczny sportowiec znalazł jednak nową miłość. Choć nie przyznaje otwarcie kim jest jego dziewczyna i nie zasypuje wspólnymi zdjęciami swojego profilu, wiemy, że spotyka się z bohaterką serialu "19+"  Marcelina Ziętek . Kobieta jest od niego o 10 lat młodsza. Piotr Żyła bierze ślub? Po tym jak o szczegółach życia uczuciowego Piotra Żyły wiedziała cała Polska, skoczek jest bardziej ostrożny z okazywaniem uczuć w social mediach. Chroni swoją prywatność i stara się nie mówić o swojej partnerce. Robi to dla jej, ale i swojego dobra. Teraz o tych dwoje z pewnością znowu zrobi się jednak głośno. Marcelina Ziętek dodała na swój profil na Instagramie zdjęcie w sukni ślubnej.  Zobacz także:  Justyna Żyła jest zakochana! Wyznała, do kogo teraz należy jej serce Zdjęcie z salonu sukien ślubnych nie oznacza jednak przygotowań do zbliżającej się ceremonii. Partnerka Piotra Żyły przygotowuje się do jednego z odcinków serialu.  Odcinek 531. Każda kobieta chce poprzymierzać suknie ślubne. Myślicie, że dojdzie do ślubu? - napisała pod postem. Czyżby jednak Marcelina Ziętek tym samym sugerowała Piotrowi, że chciałaby wkrótce zostać panną młodą? 

Przeczytaj
Jystyna Żyła Piotr Żyła
Styl życia Z okazji rocznicy ślubu Justyna Żyła opublikowała poruszające oświadczenie!
Z okazji rocznicy ślubu Justyna Żyła opublikowała na Instagramie poruszające oświadczenie. Można się spodziewać, że słowa żony będą dla Piotra Żyły sporym zaskoczeniem...
Matylda Nowak
wrzesień 23, 2018

Mija 12 lat odkąd Piotr Żyła stanął na ślubnym kobiercu z kuzynką Adama Małysza – Justyną Lazar. Bardzo młodzi państwo młodzi (oboje mieli po 19 lat) zapowiadali się na szczęśliwe małżeństwo . Wybudowali razem piękny dom w Wiśle i dochowali się dwójki dzieci. Niestety, ich małżeństwo rozpadło się i od prawie roku para publicznie zarzuca sobie wzajemnie zdrady, kłamstwa i zaniedbanie . Jednak niedawny wpis Justyny na Instagramie jest zaskakująco spokojny i wręcz pojednawczy . Przy dwóch ślubnych zdjęciach żona skoczka napisała:  12 lat temu... około godziny 12 przysięgałam... W zdrowiu i w chorobie, w szczęściu i nieszczęściu, póki śmierć nas nie rozłączy... Przysięgałam człowiekowi, który dał mi najlepsze, co mogło mnie w życiu spotkać: moje dzieci – mądre, rezolutne, bystre, z poczuciem humoru. Mające wytłumaczenie na każda uwagę w szkole. View this post on Instagram A post shared by Justyna (@justynazyla) on Sep 23, 2018 at 2:06am PDT Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza kulisy swojego rozwodu: "Runął cały mój świat!". Zaskakujący wpis żony Piotra Żyły Słowa Justyny Żyły są niewątpliwie gorzkie, ale ich ton jest raczej pojednawczy. Żona skoczka w pewnym sensie dziękuje mu za dar, jakim ją obdarzył – ich wspólne dzieci. Porównując ten wpis z wcześniejszymi oświadczeniami Justyny , nie możemy się oprzeć wrażeniu, że zależy jej na załagodzeniu relacji z prawie byłym mężem . Taka strategia wydaje się być bardzo sensowna. W końcu małżonków czeka wyczerpująca nerwy rozprawa rozwodowa oraz podział majątku i opieki na dziećmi . Ponadto, takie spokojniejsze (a niektórzy powiedzieliby pewnie – rzewne) publikacje przysłużą się wizerunkowi Justyny Żyły , której marzy się kariera na YouTubie .  Zobacz także: Już nie...

Przeczytaj