Dotąd uważali, by nie pokazywać wspólnych zdjęć. Marcelina Ziętek i Piotr Żyła, nawet jak pokazywali się wspólnie, aranżowali fotki tak, by nie było widać, że są razem. Można się było jedynie domyślać. To zdjęcie to jednak koniec domysłów! Piotr, który ma za sobą głośny rozwód z żoną Justyną, pokazał wreszcie pierwsze oficjalne wspólne zdjęcie ze swoją ukochaną. Jak wyglądają razem jeden z najlepszych polskich skoczków i młodziutka aktorka?

Reklama

Zobacz też: Burza po zdjęciu córki Justyny Żyły! Była żona skoczka ma dość: "To próba poróżnienia mnie z byłym mężem!"

Piotr Żyła pokazał wspólne zdjęcie z Marceliną Ziętek

Marcelina i Piotr w końcu przestali się ukrywać! Na profilu instagramowym Żyły pojawiło się dziś zdjęcie, na którym widzimy skoczka i wtuloną w niego gwiazdę serialu "19+”! Sportowiec oczywiście nie wytrzymałby bez żartu - jako miejsce zrobienia fotki oznaczył indonezyjską wyspę Bali. Dokładnie widać jednak, że oboje stoją na tle ośnieżonych szczytów Tatr. Trzeba przyznać, że wyglądaja na szczęśliwych.

Co więcej, z wpisu Piotra wynika, że wybierają się na wesele!

Ciekawy weekęd sie zapowiada????????????#pieter???? #weekęd #party???? #wesele???????? #łogień???? - napisał Piotr.

Fanom sportowca wspólna fotka bardzo przypadła do gustu.

Zobacz także
❤️ w koncu razem❤️Pasujecie do Siebie jak ulał! ♥️????No to łogiń, dobrej zabawy ✨Super Piotrek ❤️ Marcelina jak zawsze piękna i elegancka ❤️????Piekni i młodzi ???? łogień ????

Jak więc widać, Piotr nie zamierza już ukrywać swojej miłości. Dotąd, po burzliwym rozstaniu z żoną Justyną, trzymał swój nowy związek w tajemnicy. Od wakacji ubiegłego roku było już jednak wiadomo, że nasz reprezentant w skokach narciarskich znalazł nową partnerkę. Ostatnio zresztą Marcelina pokazała również siebie i Piotra na zdjęciach z wypadu do spa. Jednak ciągle ukrywała twarz sportowca.

Reklama

Myślicie, że ten związek teraz jeszcze bardziej rozkwitnie?

Reklama
Reklama
Reklama