Od 17 stycznia obowiązują nas nowe obostrzenia, które zakazują podróży, nawet tych służbowych, a hotele mają być czynne tylko dla medyków, służb mundurowych lub pacjentów. Zabronione są również wyjazdy na narty czy organizowanie wycieczek dla dzieci w ferie. Właśnie dlatego fani byli tak zdziwieni, kiedy zobaczyli fotografie Małgorzaty Sochy, która chwaliła się wyjazdem. Posypały się gorzkie słowa.

Reklama

Zobacz także: Przywileje dla zaszczepionych na koronawirusa - "ich status będzie się różnił od niezaszczepionych"

Małgorzata Socha w górach. Fani nie kryli swojego oburzenia

W komentarzach pojawiły się dociekliwe pytania i niemiłe uwagi od internautów, którzy nie kryli żalu, że zakazy nie dotyczą wszystkich jednakowo.

Kalatówki, służbowo... Chociaż... ojej, teraz już i służbowo nie można. Ale widać, że są wyjątki od zaleceń.Polak nie popuści... Musi pokazać, jaki to zdolny i sprytny, i sobie poradzi nawet w czasie zakazówJak to jest, że celebrytom wolno w góry a nam nie, super, że i Pani i Cichopek macie tam znajomych - pisali fani

Przeczytaj też: Nowy szczep koronawirusa: Polska zakaże lotów z Wielkiej Brytanii? Rzecznik MZ: "Najprawdopodobniej"

Reklama

Wśród tych zarzutów pojawiły się tez głosy, które broniły aktorki. Pisali o tym, że wyjazdy do znajomych nie są jeszcze zabronione, a nie można też wykluczyć, że Małgorzata Socha ma własną posiadłość w górach. Małgorzata Socha nie odniosła się do żadnego z tych komentarzy.

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama