klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Małgorzata Ostrowska-Królikowska o Joannie Opoździe po rozstaniu z Antonim Królikowskim
Instagram
Newsy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska komentuje ostatnie poczynania Joanny Opozdy! Jest zła na byłą dziewczynę Antoniego Królikowskiego? 

Pomimo iż Joanna Opozda i Antek Królikowski nie są już razem, mama aktora nie zamierza zrywać kontaktu z byłą partnerką syna. Zobaczcie, jak skomentowała jej najnowsze zdjęcie na Instagramie. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał!
Natalia Brzostowska
styczeń 12, 2021

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokusiła się o komentarz na profilu Joanny Opozdy! Co napisała byłej partnerce syna? Związek Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy trwał zaledwie 5 miesięcy ale był bardzo intensywny. Jeszcze kilka tygodni temu nikt nie pomyślałby, że tych dwoje mogłoby przechodzić kryzys. Nagłe oświadczenie aktorki zdziwiło fanów: 

(...) chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. - napisała na Instagramie 

Z kolei Antoni Królikowski dodał, że jest to ich prywatna sprawa na temat, której nie chciał się rozwodzić. Zapewnił jednak: 

Jestem wdzięczny Asi za te miesiące i dziękuję za wszystko

Byli partnerzy nie komentowali więcej swojej relacji. Nie brakowało jednak niepotwierdzonych domniemań, że Antoni ma już kolejny obiekt westchnień. 

Z kolei mały szczegół zdaje się potwierdzać, że Joanna i Antoni rozstali się w zgodzie. Aktorka niedługo po rozstaniu wybrała się w podróż na Madagaskar, a jedno z jej pierwszych zdjęć skomentowała mama byłego chłopaka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. 

Cudne 😘wszystkiego najlepszego Asiula - napisała pod zdjęciem byłej dziewczyny syna 

Obie panie z pewnością miały ze sobą dobry kontakt. Wygląda na to, że rozstanie z Antonim Królikowskim nie wpłynęło na relacje Joanny z jego mamą. 

Komentarze
Joanna opOZDA SELFIE
Instagram
Newsy Joanna Opozda wbija szpilę Antkowi Królikowskiemu po rozstaniu!? Pisze o wierności! 
Joanna Opozda wyjechała na Madagaskar. Aktorka opisuje trudne życie psów na wyspie. Przy okazji relacjonowania, jak pomogła jednemu z wygłodzonych zwierzaków, po cichu wbija Antkowi Królikowskiemu szpilę.
Redakcja Wizaz.pl
styczeń 11, 2021

Joanna Opozda przebywa właśnie na Madagaskarze. Na wakacje wyjechała po dość sporych prywatnych perturbacjach. T uż przed świętami aktorka rozstała się z Antonim Królikowskim, z którym była przez pół roku. Media rozpisywały się o tym, że nowa partnerka Antka jest dość zaborcza. Jednak para nigdy do tych słów się nie odniosła. Oboje nie powiedzieli także, dlaczego się rozstali. Opozda skomentowała sprawę tylko raz. Od tego czasu w jej mediach społecznościowych królują posty dotyczące egzotycznej podróży. W jednym z nich Joanna mogła ukryć cichą myśl o Antku? Joanna Opozda zawiedziona Antkiem Królikowskim? Aktorka, jak wyjaśniła na Instagramie, spodziewała się, że sytuacja psów na wyspie nie jest najlepsza. Mimo tego Opozda była zaskoczona, jak w bardzo fatalnych warunkach żyją czworonogi. Aktorka postanowiła pomóc jednemu z nich, co opisała na swoim profilu:  Jak wiecie, jakiś czas temu przyleciałam na Madagaskar. Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna losowi, że miałam taką możliwość. Madagaskar to piękna wyspa, pełna magicznych zakątków, lemurów, cudownych plaż, zachwycającej roślinności... Raj. Niestety w tym „raju” psy mają piekło na ziemi 😢  Malgasze uważają psiaki za „złe duchy”. Wszędzie pełno chorych bezdomnych piesków. Wiedząc o tym, przywiozłam z Polski trochę karmy i leków od weterynarza. Wiadomo, że świata nie zmienię, ale chciałam Wam pokazać jaką przemianę przez ten tydzień przeszła Rita (święta Rita to patronka do spraw beznadziejnych). Sama skóra i kości. Do tego Rita jest malutka, więc nie miała szans wśród większych psów. Wyglądała jak mały zabiedzony, przerażony, szkielet...  - opisuje aktorka.  Na szczęście, dzięki pomocy Joanny piesek wygląda i z...

Przeczytaj
Wszystkie związki Antka Królikowskiego
EastNews
Newsy Antek Królikowski i jego 7 głośnych związków. Ten z Joanną Opozdą to już historia. Z kim spotykał się wcześniej?
Lista miłosnych związków 31-letniego aktora jest naprawdę długa!
Redakcja Wizaz.pl
grudzień 30, 2020

Antoni Królikowski rozstał się niedawno z kolejną dziewczyną. Tym razem po kilku miesiącach skończyła się pełna namiętności relacja z aktorką, Joanną Opozdą.  I choć za każdym razem jego fani wierzą, że znalazł miłość na całą życie, zakończenie zdecydowanie nie jest happy endem. Z kim aktor spotykał się wcześniej? Lista jego związków jest naprawdę długa! Dziewczyny Antka Królikowskiego Na początku tego roku okazało się, że Antek Królikowski spotyka się z gwiazdą "Pierwszej miłości" - Joanną Opozdą. Ich relacja przetrwała tylko kilka miesięcy: Chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robic. Dlatego ograniczam social media - napisała w sieci Opozda. Przed Joanną Antek spotykał się z prawniczką, Kasią Dąbrowską. Był to jeden z jego najdłuższych związków, trwał ponad 1,5 roku: "Dziękuję za 1,5 roku. Nie jesteśmy już z Antonim razem" - napisała w sieci Kasia, która mimo zainteresowania mediów, unikała show-biznesu. Oczywiście najwięcej emocji wzbudzała relacja Antka Królikowskiego z największą gwiazdą młodego pokolenia - Julią Wieniawą. Byli razem ponad 2 lata kiedy Julia nie była jeszcze tak popularna. Rozstali się w zgodzie, dziękując sobie za wspólnie spędzony czas. Co ciekawe, przed Julią, Antek spotykał się z jej dobrą koleżanką - aktorką Kasią Sawczuk! Dlaczego się rozstali? Teorii i spekulacji było bardzo wiele - w tle pojawiała się zazdrość, osoby trzecie. Do dziś żadne z nich nie komentuje dawnych czasów.  Krótki, ale równie głośny okazał się również związek Antka z gwiazdą...

Przeczytaj
Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się przez inną kobietę? „Kocha swoją byłą” – donoszą media
Instagram @antek.krolikowski
Newsy Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się przez inną kobietę? „Kocha swoją byłą” – donoszą media
Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się. Informację o rozstaniu aktorka ogłosiła na swoim Instagramie. Teraz pojawiają się kolejne doniesienia w sprawie rozpadu ich związku. Dlaczego para zaledwie po kilku miesiącach zakończyć relację?
Urszula Jagłowska
grudzień 30, 2020

Zaledwie kilkanaście godzin temu na instagramowym koncie Joanny Opozdy pojawiło się szokujące oświadczenie. Gwiazda „Pierwszej miłości” poinformowała o rozstaniu z Antkiem Królikowski. Gwiazda Polsatu przyznała, że teraz musi skupić się na sobie i ma nadzieję, że jej były już ukochany w przyszłym roku poukłada swoje sprawy. I choć główny zainteresowany jeszcze nie skomentował całej sytuacji, do mediów już przedostają się kulisy rozstania Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego . Podobno za rozpad ich związku odpowiedzialna jest… była partnerka celebryty! Joanna Opozda i Antek Królikowski się rozstali przez inną kobietę? Antek Królikowski to jedno z najgorętszych nazwisk polskiego show biznesu, nic więc dziwnego, że fani z zapartym tchem śledzą każdy jego ruch, a w szczególności życie miłosne aktora. Sprawy nie ułatwia fakt, że celebryta znany jest nie tylko ze swojej reputacji „playboya” i łamacza kobiecych serc, ale także tego, że bardzo szybko pokazuje się z nową partnerką tuż po zakończeniu poprzedniej relacji. Chłopak w przeszłości spotykał się z m.in. z Laurą Breszką, Katarzyną Sawczuk , obecnie związaną z jego młodszym bratem – Jankiem - Joanną Jarmołowicz, czy Julią Wieniawą , która dzięki tej znajomości i ciężkiej pracy stała się najpopularniejszą polską aktorką młodego pokolenia. Po głośnym rozstaniu z Julką, motywowanym różnicą priorytetów i natłokiem pracy, Antek związał się z tajemniczą Kasią Dąbrowską. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu, a para rozstała się na pod koniec czerwca 2020 roku półtorarocznej znajomości. Nie trzeba było długo czekać, by atrakcyjny blondyn szybko zaczął spotykać się z kolejną pięknością. Zaledwie kilka dni po zerwaniu z Kasią, media po raz pierwszy...

Przeczytaj
Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się! Aktorka w mocnych słowach potwierdziła rozpad związku
ONS.pl
Newsy Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się! Aktorka w mocnych słowach potwierdziła rozpad związku
Aż trudno w to uwierzyć, Antek Królikowski i Joanna Opozda nie są już razem! Informację o rozstaniu ogłosiła aktorka na swoim Instagramie. Co się stało?
Urszula Jagłowska
grudzień 29, 2020

Antek Królikowski i Joanna Opozda uchodzili za jedną z najgorętszych par polskiego show biznesu młodego pokolenia, nic więc dziwnego, że najnowszy instagramowy post aktorki wprawił wszystkich w osłupienie. Królikowski i Opozda rozstali się! Szokującą informację przekazała główna zainteresowana, która w wymownych słowach potwierdziła, że jej związek z przystojniakiem o reputacji playboya to już przeszłość. Co więcej, jej słowom towarzyszy wymowne czarno-białe zdjęcie. Co się stało? Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się! Choć Antek Królikowski i Joanna Opozda na początku ukrywali swoją zażyłość - przypominamy, że zaczęli się spotykać niedługo po rozstaniu aktora z Kasią Dąbrowską  -  to od czasu ogłoszenia swojej relacji byli niemal nierozłączni. Para nie tylko ochoczo pozowała razem w mediach społecznościowych, ale również wspólnie brała udział w licznych oficjalnych galach, pozując na czerwonym dywanie. Spekulowano nawet, że to właśnie zjawiskowa blond piękność wreszcie ujarzmi niepokornego kobieciarza, a nawet mówiło się o ich domniemanych zaręczynach . I gdy wydawać by się mogło, że nic nie zmąci tej sielanki, najnowszy instagramowy post Joasi Opozdy zelektryzował internautów. Aktorka zdecydowała się wydać krótkie oświadczenie, w którym nie tylko potwierdziła rozstanie z Antkiem Królikowskim , ale też przyznała, że na jakiś czas odetnie się od mediów społecznościowych, by skupić się wyłącznie na sobie. W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robic. Dlatego ograniczam social media....

Przeczytaj