klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Lewandowska, Gwit i Gessler ostrzegają fanów: „grupa zorganizowana próbuje wyłudzić pieniądze”
Instagram @annalewandowskahpba/lara_gessler/dominikagwit
Newsy

Lewandowska, Gwit i Gessler ostrzegają fanów: „grupa zorganizowana próbuje wyłudzić pieniądze”. Jak nie dać się oszukać?

Coraz więcej osób pada ofiarą bezlitosnych oszustów. Jak się okazuje, złoczyńcy próbowali również okraść osoby z pierwszych stron gazet, w tym Annę Lewandowską, Larę Gessler, czy Dominikę Gwit. Gwiazdy ostrzegają swoich fanów i zdradzają, jak uchronić się przed bandytami.

Uważajcie – zorganizowana grupa przestępcza uderza w Polaków z ogromną siłą. Jak potwierdziły niedawno w swoich mediach społecznościowych Anna Lewandowska, Lara Gessler i Dominika Gwit, również one podstępem niemal padły ich ofiarami. Oszuści nie tylko próbują wyłudzić pieniądze, ale też ważne dane. Sprawdźcie szczegóły!

Gwiazdy, które zrobiły sobie zęby. Pazura, Lewandowska i Mercedes kiedyś nie zachwycały uśmiechem

Anna Lewandowska i inne gwiazdy ostrzegają fanów przed oszustami

Z pewnością już wiele razy słyszeliście, jak oszuści próbują wyłudzać pieniądze od swoich ofiar. Niedawno pisaliśmy o tym, że Izabela Macudzińska z „Królowych życia” została bezczelnie okradziona przez jedną ze swoich fanek, która nie tylko podrobiła projekty jej marki, ale starała się udowodnić celebrytce plagiat. W ostatnim czasie także Joanna Liszowska została okradziona, a z jej posesji pod Warszawą zniknęło imponujące auto warte niemal milion złotych. Okazuje się, że to nie wszystko! Teraz kolejna grupa przestępcza obrała sobie na cel osoby z pierwszych stron gazet. Oszuści nie tylko starają się wyłudzić od swoich ofiar ogromne sumy pieniędzy, ale też dane wrażliwe.

Oszuści próbowali naciągnąć m.in. Annę Lewandowską. Całą sprawę trenerka opisała na swoim InstaStories:

Ku przestrodze! Pewna grupa zorganizowana próbuje wyłudzić pieniądze! Między innymi przez groźby! UWAŻAJCIE! Ta osoba podaje się za prokuratora lub kogoś z komisariatu policji. Lepiej nie odbierać telefonów od nieznajomych - mówiła Anna Lewandowska. 

Ukochana żona Roberta Lewandowskiego podczas relacji opublikowała również wpis w którym przyznaje, że oszuści dzwonili także do jej znajomych.

(...) Podobna sytuacja spotkała moich znajomych, dlatego proszę bądźcie ostrożni! Nie podawajcie żadnych danych osobom podającym się za policję czy prokuraturę przez telefon! Nie instalujcie też żadnych dodatkowych aplikacji, bo możecie stracić pieniądze! Uważajcie na telefony z nieznajomych numerów - apelowała Anna Lewandowska.

FOTO

Podobny telefon od oszustów odebrała również Lara Gessler. Celebrytka przyznała, że mężczyzna podający się za policjanta próbował uzyskać od niej prywatne dane i ukraść jej pieniądze z konta bankowego.

Kochani, chciałam się z wami podzielić tym, że właśnie próbowano mnie oszukać/okraść przez telefon. Pan podawał się za policjanta, wylegitymował się teoretycznie, powiedział, że jeżeli mu nie wierzę, mogę połączyć się z *112 i wtedy się niby połączę z policją, podam jego dane i zostanę z nim połączona, oczywiście to był ten sam numer telefonu – przyznała Lara Gessler. Powiedział, że jest z komendy z Wilczej, ja mu powiedziałam, że akurat jestem obok, więc mogę wpaść. Pan powiedział: "Nie, nie, nie, bo to w tej chwili, mam telefon na podsłuchu, ludzie mnie podsłuchują i próbują włamać na konto". Ja się nie dałam nabrać, tylko wam mówię, że takie rzeczy się dzieją – dodała.

Niedoszłą ofiarą oszustów jest również Dominika Gwit. W środę, 24  lutego,  aktorka ze szczegółami opisała sytuację podobną do tych, z jakimi spotkały się Lara Gessler i Ania Lewandowska.

Podają się za policjantów CBŚP [Centralne Biuro Śledcze Policji - red.]. Mówi facet, że dzwoni z komendy głównej i że ma dla mnie przykrą informację, że właśnie w tej chwili ktoś chce się włamać na moje konto, że oni to wykryli. Czyli informuje mnie, że jest zagrożenie, podaje się za człowieka, który jest w stanie mnie z tego wybawić. Każe mi zadzwonić w czasie rozmowy na *112, bo to numer policji i ja mam teraz potwierdzić jego tożsamość. On mnie informuje, że nazywa się Arkadiusz Nowicki i numer jego odznaki to KP74139. Oczywiście każdemu podaje inne dane, podejrzewam. (...) Nie daje mi sekundy na zastanowienie, manipuluje emocjami całkowicie. Ja w nerwach, w panice, nie wiem, co się dzieje, dzwonię na to *112 – relacjonuje Dominika Gwit.

Gwit wyjawiła, że po dodzwonieniu się na podany numer faktycznie odebrała druga osoba. Gdy aktorka podała dane fałszywego policjanta, połączono ją z oszustem, który usiłował wyłudzić od niej prywatne dane.

Zaczyna mi opowiadać jakie dziwne rzeczy, pyta, czy mam lokatę w takim i takim banku, a ile mam tam pieniędzy. Nie wolno podawać żadnych informacji! Ja się w tej chwili zorientowałam, że coś jest nie tak. (...) Bardzo, bardzo was proszę: informujcie wszystkich swoich bliskich, wszystkich przyjaciół. Jak zadzwoniłam na 112, a nie na żadne *112, to facet powiedział, że od rana mają bardzo, bardzo dużo zgłoszeń. Uważajcie na oszustów, ostrzegajcie osoby starsze – apeluje aktorka.

Koniecznie ostrzeżcie swoich bliskich!

Lewandowska, Gwit i Gessler ostrzegają fanów: „grupa zorganizowana próbuje wyłudzić pieniądze”
Instagram @annalewandowskahpba/lara_gessler/dominikagwit

Komentarze
Magda Gessler pokazała nagą sesję zdjęciową Lary.Zdradziła też płeć dziecka
Newsy Magda Gessler pokazała nagą sesję zdjęciową ciężarnej Lary. Zdradziła też płeć dziecka
Magda Gessler już nie długo po raz pierwszy zostanie babcią. Dumna celebrytka postanowiła pochwalić się artystyczną nagą sesją ciążową córki. Przy okazji zdradziła najbardziej strzeżony rodzinny sekret. Lara będzie na nią zła?
Urszula Jagłowska
lipiec 13, 2020

Lara Gessler wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Córka znanej i cenionej restauratorki,  Magdy Gessler , pomimo zaawansowanej ciąży nie zwalnia tempa i nadal pracuje nad rozwojem swojej marki, jednocześnie będąc niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio nawet poszła o krok dalej i pochwaliła się w sieci nagą sesją zdjęciową w centrum Warszawy, na której dumnie prezentuje rosnący brzuszek. Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów. Jedni byli zachwyceni odwagą celebrytki, inni z kolei sugerowali, że przyszła matka nie powinna w taki sposób eksponować swoich wdzięków. A jak do sprawy podeszła Magda Gessler? Znana z bezpardonowych wypowiedzi i kontrowersyjnego zachowania jurorka „Master Chefa” nie tylko sama podzieliła się roznegliżowanym zdjęciem Lary, ale też wyznała jej największy sekret. Czyżby niechcący zdradziła płeć pierwszego dziecka córki? Magda Gessler zdradziła płeć dziecka Lary Gessler Lara Gessler  pomimo swojej rozpoznawalności, bardzo ceni sobie prywatność, nic więc dziwnego, że długo ukrywała swój błogosławiony stan. Radosną nowiną kobieta pochwaliła się dopiero w chwili, kiedy ciąża była widoczna gołym okiem , jednak zarówno ona, jak i jej partner Piotr Szeląg, z którym Lara pozostaje w rzymskim małżeństwie , nie potwierdzili dotąd płci maleństwa. Znamy płeć, bo za dużo niespodzianek nie ma co mieć. Mamy już imię. Jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest. Termin mam na wrzesień, październik. Życzcie mi cierpliwości, siły fizycznej. Żeby było tak, jak jest. Bo jest fantastycznie - powiedziała Lara Gessler w jednym z wywiadów z Jastrząb Post.         Wyświetl ten post na Instagramie....

Przeczytaj
Lara Gessler nie ma zamiaru ochrzcić córki. Dlaczego?
Instagram @lara_gessler
Newsy Lara Gessler i Piotr Szeląg nie mają zamiaru ochrzcić dziecka. Mają ważny powód
Lara Gessler lada moment po raz pierwszy zostanie mamą. Już teraz wiemy, że nie zamierza ochrzcić córeczki. Skąd taka decyzja? Okazuje się, że wcale nie chodzi o pandemię koronawirusa!
Urszula Jagłowska
sierpień 12, 2020

Lara Gessler wkrótce przywita na  świecie swoje pierwsze dziecko. Córka znanej i cenionej restauratorki, Magdy Gessler, pomimo zaawansowanej ciąży nie zwalnia tempa i nadal pracuje nad rozwojem swojej marki, jednocześnie będąc niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio nawet poszła o krok dalej i pochwaliła się w sieci nagą sesją zdjęciową w centrum Warszawy, na której dumnie prezentuje rosnący brzuszek, co wywołało burzę w sieci. By tego było mało, niedługo po tym wydarzeniu również partner celebrytki, z którym pozostaje w rzymskim małżeństwie, Piotr Szeląg, opublikował nagie zdjęcie na Instagramie. Nie trzeba było długo czekać, by spodziewająca się dziecka para szybko znalazła się na językach wszystkich. Teraz przyszli rodzice po raz kolejny podpadli swoim fanom, a wszystko przez to, że nie zamierzają ochrzcić swojej córeczki.   Lara Gessler nie ma zamiaru ochrzcić córki. Dlaczego? Lara Gessler pomimo swojej rozpoznawalności, bardzo ceni sobie prywatność, nic więc dziwnego, że długo ukrywała swój błogosławiony stan. Radosną nowiną kobieta pochwaliła się dopiero w chwili, kiedy ciąża była widoczna gołym okiem , od tamtego czasu córka jurorki polskiej edycji „Master Chef” coraz śmielej zdradza kolejne szczegóły dotyczące maleństwa. Wiemy już, że celebrytka urodzi córeczkę , a rozwiązanie planowane jest na wrzesień. By zapewnić malutkiej wszystko co najlepsze, para nawet zmieniła mieszkanie na większe i bardziej przestronne. Teraz para po raz kolejny uchyliła rąbka tajemnicy i przyznała nie planuje  tzw. baby shower , który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród polskich celebrytów. Nie jestem fanką takich imprez, choć szanuję tych, którzy je organizują. My nie będziemy dzielić naszych gości na kobiety i...

Przeczytaj
Dlaczego Ania i Robert Lewandowscy nie ochrzcili Laury?
Instagram @annalewandowskahpba
Newsy Ania i Robert Lewandowscy jeszcze nie ochrzcili Laury. Mają bardzo ważny powód!
Mała Laura Lewandowska ma już ponad pół roku, jednak pomimo religijności swoich rodziców nadal nie została ochrzczona. Skąd taka decyzja? Ania i Robert Lewandowscy maja dwa poważne powody!
Urszula Jagłowska
grudzień 13, 2020

6. czerwca na świat przyszła Laura Lewandowska . Podobnie, jak miało to miejsce w przypadku jej starszej siostry – Klary – również i tym razem dumny tata dziewczynki poinformował o radosnej nowinie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Robert Lewandowski nie tylko tuż po narodzinach zdradził płeć swojego drugiego dziecka i imię córeczki, ale też pokazał jej pierwsze zdjęcie. Od tego czasu dumni rodzice regularnie dokumentują kolejne postępy w rozwoju swojej pociechy, od czasu do czasu zdradzając szczegóły z jej wychowania. Tak też było i tym razem. Okazało się, że pomimo iż Lura ma już ponad pół roku, jej religijni rodzice nadal jej nie ochrzcili . Anna Lewandowska zdradziła, skąd taka decyzja.  Dlaczego Ania i Robert Lewandowscy nie ochrzcili Laury? Choć Ania i Robert Lewandowscy uwielbiają dzielić się w mediach społecznościowych swoim życiem, publikując nie tylko zapowiedzi kolejnych zawodowych projektów, wspomnienia z egzotycznych wakacji, czy urocze sceny z życia rodzinnego, to bardzo zbają o prywatność swoich córek. Sportowe małżeństwo nie tylko skrycie chroni wizerunek Klary i Laury , ale również z niezwykłą ostrożnością dawkuje informacje na temat dziewczynek.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗟𝗲𝘄𝗮𝗻𝗱𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮 (@annalewandowskahpba) Zobacz także:  Anna Lewandowska pokazała trening w domowej siłowni. Nie zauważyła, że w tle bawi się Klara. Dobrze widać jej twarz Teraz na jaw wyszedł fakt, który zelektryzował internautów....

Przeczytaj
Magda Gessler ostro krytykowana przez internautów za zbyt wysokie ceny w jej nowej restauracji
Instagram @magdagessler_official
Newsy Magda Gessler otworzyła z synem nową restaurację. Fani: „ceny są skandalicznie wysokie!”
Magda Gessler idzie jak burza! Właścicielka licznych kultowych restauracji i prowadząca hit TVN, „Kuchenne rewolucje” wraz z synem, Tadeuszem Müllerem, otworzyła nową restaurację na warszawskim Wilanowie. Ceny zwalają z nóg!
Urszula Jagłowska
październik 19, 2020

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z najsławniejszych polskich restauratorek. „Królowa polskiej gastronomii” nie tylko znana jest ze swoich licznych kulinarnych książek, czy kultowych restauracji, które robią furorę na całym świecie, ale przede wszystkim z roli surowej jurorki hitowego programu dla aspirujących kucharzy, „MasterChef”, a także kontrowersyjnego show „Kuchenne rewolucje”, gdzie z zabójczą skutecznością przemierza kraj, ratując liczne lokale gastronomiczne przed upadkiem. Miliony Polaków pokochało słynącą ze swoich złocistych loków gwiazdę TVN, przede wszystkim za charyzmę, bezkompromisowość, a także wyszukane dania, w których kobieta z niezwykłą finezją łączy klasyczne polskie smaki, z aromatami, jakie dane jej było poznać podczas licznych kulinarnych podróży.  Jak się jednak okazuje ogromna popularność, świetnie prosperujące biznesy, a nawet pandemia koronawirusa  nie sprawiły, że Magda Gessler postanowiła zwalniać tempa, a wręcz przeciwnie. Teraz n a mapie Polski pojawiła nowa restauracja sygnowana nazwiskiem Magdy Gessler, która postanowiła połączyć dwa pokolenia i poprowadzić biznes wraz ze swoim synem, Tadeuszem Müllerem . Niestety, niedawno otwarta na warszawskim Wilanowie restauracja, budzi wiele skrajnych emocji wśród internautów, a wszystko przez zabójczo wysokie ceny.  Magda Gessler ostro krytykowana przez internautów za zbyt wysokie ceny w jej nowej restauracji Nowa restauracja Magdy Gessler i  Tadeusza Müllera „Słodki Słony Familia” w kompleksie Royal Wilanów, przy ul. Klimczaka w Warszawie, już od samego otwarcia wzbudza wiele kontrowersji. Nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy to jak pisze słynna restauratorka, ma łączyć potrawy tradycyjne wzbogacone o zielony twist. Nowe...

Przeczytaj