Seria "365 dni", oparta na kontrowersyjnych i popularnych książkach Blanki Lipińskiej, przyzwyczaiła nas do skrajnych emocji. Filmy cieszą się ogromną popularnością na Netfliksie, znacznie mniejszą wśród krytyków. Już teraz natomiast w sieci pojawił się oficjalny zwiastun trzeciej części serii erotycznej sagi - "Kolejne 365 dni". Wiadomo już, że relacja Laury i Massimo zawiśnie na włosku.

Reklama

"Kolejne 365 dni" - oficjalny zwiastun

Blanka Lipińska ogłosiła datę premiery 3. części filmu "365 dni" - ta będzie miała miejsce już 19 sierpnia na platformie Netflix. Fabularny dramat, w którym możemy oglądać odważne i kontrowersyjne sceny seksu od samego początku stał się wielkim hitem - biorąc pod uwagę oglądalność na Netflixie. Pomimo fali krytyki, jaka spłynęła na produkcję, wszystko wskazuje na to, że jej kolejna część także ma spore szanse na sukces. Ostatnio w sieci pojawił się fragment filmu "Kolejne 365 dni", teraz natomiast przyszła pora na oficjalny zwiastun trzeciej części filmu.

Zobacz także: Blanka Lipińska ma nowego partnera. Zagrał w filmie "365 dni". Jest komentarz gwiazdy

Jak się okazuje, na ekranie ponownie zobaczymy dobrze znane twarze - Michele Morrone wcieli się w rolę Massimo. Natomiast Annę-Marię Sieklucką zobaczymy w roli Laury Biel. W nowej części filmu nie zabraknie także postaci Nacho, którego rolę odegra Simone Susinna. Pojawia się pytanie, jak potoczy się dalsza relacja Laury i Massimo? Czy Nacho ponownie namiesza? Jedno jest pewne - nie zabraknie wielkich emocji, kłótni, intryg i seksu.

Youtube Netflix Polska

Zobacz także: Blanka Lipińska szczerze o przyjaźni z Natalią Siwiec! "Została kiedyś u mnie na noc"

Zobacz także

Zdania na temat produkcji są jak zwykle podzielone. Jedni wyczekują już premiery:

- Czekamy! - To będzie najlepsza część czuje to - Nie mogę się doczekać, aby obejrzeć to arcydzieło z rodzinką!

Inni natomiast jak zawsze nie dają jej najmniejszych szans na powodzenie:

- Chyba w tym zwiastunie padły już wszystkie kwestie dialogowe tego filmu - Ciekawe czy tym razem w trakcie filmu będzie 30 piosenek, czy może 50 - Zobaczymy czy będzie gorsze od 2
Reklama

Jedno jest pewne - Blanka Lipińska już szykuje się na premierę "Kolejnych 365 dni", a Wy?

Youtube Netflix Polska
Pawel Wodzynski/East News
Pawel Wodzynski/East News
TRICOLORS/East News
Reklama
Reklama
Reklama