Wersow jest najsłynniejszą i najbardziej wpływową influencerką w Polsce. Wraz z narzeczonym Frizem, który również jest internetowym celebrytą, założyli słynną Ekipę, czyli zespół polskich youtuberów i influencerów. Posiadają kilka przedsiębiorstw, na których robią ogromne pieniądze. 25-latka przyznała, że z samego kanału na YouTubie zarabia aż 50 tys. miesięcznie! Do tego dochodzą płatne współprace na Instagramie oraz zysk z produktów sygnowanych jej logo. Według popularnego YouTubera, Sylwestra Wardęgi narzeczony Wersow w kwestii finansów wcale nie zostaje za nią w tyle! Para tworzy razem internetowe imperium, a fanów ciekawi każdy aspekt ich życia. Ostatnio Wersow zapytana o to, czy rozstałaby się z Frizem, gdyby ten nie chciał mieć dzieci, odpowiada jednoznacznie!

Reklama

Wersow o dzieciach! Czy chce być mamą?

Weronika Sowa, bo tak naprawdę nazywa się Wersow, w sierpniu 2021 roku zaręczyła się z Karolem Wiśniewskim znanym jako Friz. Poznali się jeszcze zanim chłopak został sławnym YouTuberem i przed tym jak zarabiali miliony. Karol poderwał swoją narzeczoną jako promotor klubu! Jednak para nie zeszła się od razu, Weronika przyznaje, że chłopak nie zrobił na niej wtedy zbyt pozytywnego wrażenia. Kontakt odnowili kilka lat później i już na pierwszej randce zaiskrzyło między nimi. Podobno rozmawiali ze sobą dobre kilka godzin! Od tamtej pory są wręcz nierozłączni. Planują razem wspólne życie, więc także temat dzieci nie jest im obcy. Wersow zapytana o to, czy rozstałaby się z Frizem, gdyby ten nie chciał zostać tatą, odpowiada jednoznacznie!

Zobacz także: Fani Ekipy Friza miażdżą Marcysię za nową fryzurę: "Kolor jest dobrany fatalnie"

Instagram@wersow

Temat dzieci pojawił się już na początku znajomości tej słynnej pary. W wywiadzie z Przemkiem.pro, Wersow zdradziła, jak z Karolem postrzegają kwestię powiększenia rodziny.

- My ogólnie jak się poznaliśmy z Karolem - to jest jakiś absurd - ale już na początku naszej znajomości gadaliśmy o dzieciach. Mówiliśmy, że w przyszłości chcielibyśmy mieć. Jeżeli byłaby sytuacja, że ktoś z nas by nie mógł, to zmienia postać rzeczy oczywiście

A jak wyglądałaby sytuacja, gdyby Friz z własnej woli wybrał bezdzietne życie? Czy Weronika nadal byłaby tak wyrozumiała? Okazuje się, że taka decyzja ze strony narzeczonego diametralnie zmieniłaby sytuację. Idolka nastolatek zdradza, że byłaby gotowa nawet na rozstanie z popularnym YouTuberem!

Zobacz także
- Czy to prawda, że jeżeli Karol nigdy nie chciałby dzieci, adoptowanych czy swoich, że jego dzieci nie interesują, to czy rozważyłabyś rozstanie? - zapytał podczas wywiadu Przemek.pro.
- No tak. Bo to nie o to chodzi, że nie może, tylko że nie chce. Tak, bo ja kocham dzieci - Weronika odpowiada bez zwątpienia w głosie.

Zobacz także: Wersow z "Ekipy" pokazała efekty po operacji biustu na odważnym zdjęciu. Przesadziła?

Instagram @wersow
Reklama

Wygląda jednak na to, że parze najsłynniejszych YouTuberów w Polsce nie grozi rozstanie, a wręcz na odwrót. Weronika i Karol pobiorą się 31 sierpnia 2022 roku, to dla nich bardzo wyjątkowa data. Wersow obchodzi wtedy urodziny, a kilka dni wcześniej świętować będą rocznicę zaręczyn. Będzie to wydarzenie roku?

Instagram@wersow
Reklama
Reklama
Reklama