Loreal Paris - tusz do rzęs i szminka
Wyniki testu
Bielenda Professional Supremelab
Wyniki testu
NIVEA CELLULAR LUMINOUS zestaw kosmetyków
Wyniki testu
Neutrogena Retinol Boost
Wyniki testu
 Tołpa, Body & Soul
Wyniki testu
neboa
Wyniki testu
YSL
Wyniki testu
tolpa authentic
Wyniki testu
Lactacyd Ultra-Nawilżający 40+
Wyniki testu
Kosmetyki Maybelline
Wyniki testu
BeBio samoopalacze
Chcę testować
Faceboom skin dopamine
Chcę testować
Garnier Vitamin C
Wyniki testu
AA Yoummy Skin Peach Flawless
Chcę testować
kosmetyki do makijażu Loreal Paris: podkład Infallible, podkład true match i mascara telescopic
Wyniki testu
tresemme 1 minute
Wyniki testu
Miya Cosmetics - myCLEANhero, mySOFTemulsion
Chcę testować
L`Biotica Biovax Ultra Green For Brunette
Laureaci
Phyto Paris
Laureaci
dermedic Hydrain3 Hyaluro
Laureaci
Katarzyna Cichopek opublikowała oświadczenie w sprawie nagrań prywatnych rozmów
TRICOLORS/East News/EOS
Newsy

Internauci reagują na oświadczenie Kasi Cichopek w sprawie podsłuchów! 

Katarzyna Cichopek przerwała milczenie w związku z aferą podsłuchową! Weźmie odwet na osobie, która opublikowała jej dyskusję z Maciejem Kurzajewskim?

Nie milkną echa po aferze podsłuchowej, której ofiarami są Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Okazało się, że ktoś nagrywał prywatne rozmowy telefoniczne pary prowadzących "Pytanie na śniadanie". To jeszcze bardziej rozgrzało plotki o romansie prezenterów telewizyjnych. Nie tak dawno Maciej Kurzajewski skomentował ten skandal i potwierdził, że podjął już kroki prawne w tej sprawie. Katarzyna Cichopek znacznie dłużej milczała. Wreszcie gwiazda postanowiła wydać oficjalne oświadczenie. Zobaczcie, co przekazała.

Nie tylko Siwiec i Rozenek-Majdan! Te gwiazdy podczas kwarantanny chętnie pozują z dziećmi

Katarzyna Cichopek zamierza walczyć w sądzie. Skomentowała aferę podsłuchową

Fani Katarzyny Cichopek wreszcie doczekali się reakcji na aferę podsłuchową. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" opublikowała w mediach społecznościowych bardzo oficjalne oświadczenie. Na jej Facebooku pojawił się formalny komunikat, w którym pełnomocniczka gwiazdy potwierdziła, że Katarzyna Cichopek zamierza wejść na drogę prawną, by wyjaśnić tę sprawę.

Zobacz także: Te jeansowe szorty to najgorętszy hit na wiosnę. Uwielbia je Katarzyna Cichopek!

Katarzyna Cichopek straci pracę w M jak miłość?
MTL Maxfilm

Była partnerka Marcina Hakiela zaznaczyła, że nigdy nie wyrażała zgody na nagrywanie jej prywatnych rozmów. Ani razu też nie została uprzedzona, że jej rozmowy są rejestrowane. W związku z podejrzeniem złamania prawa, Katarzyna Cichopek złożyła zawiadomienie na policji. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" będzie walczyła w sądzie.

Zobacz także: Nowe wieści o Katarzynie Cichopek i Macieju Kurzajewskim! Będą razem nie tylko w "Pytaniu na śniadanie"

Katarzyna Cichopek i hejterskie komentarze
Instagram@katarzynacichopek

- Moja Mocodawczyni nigdy nie wyrażała zgody na nagrywanie prowadzonych przez nią rozmów i nigdy też nie została uprzedzona, że prowadzone przez nią rozmowy prywatne będą nagrywane, a ich zapisy mogą być wykorzystane w związku z czym, moja Mandantka złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa z art. 267 Kodeksu karnego w Komendzie Stołecznej Policji z siedzibą w Warszawie, której to sprawie została nadana sygnatura. Odpowiednie organy zabezpieczyły lub zabezpieczają dowody i rozpoczęły dalsze czynności, zmierzające do ustalenia sprawy ww. czynu zabronionego, co zapewne niebawem nastąpi - czytamy w oświadczeniu.

Więcej - tutaj. 

Jak fani zareagowali na oświadczenie Cichopek?  Komentarze były głównie pozytywne:

Dobrze, że Pani zgłosiła to na Policję. Nikt nie ma prawa podsłuchiwać, nagrywać, publikować zdjęć bez czyjeś zgody. Pani życie Pani sprawa.

Trzeba dbać o swoje życie prywatne ! Brawo

Nie ważne jakie ważne że pani to jest życie o też uważam że słusznie pani zrobiła nikt nie może wchodzić z butami komuś w życie i zadać sensacji bo jest pani sławna więc każdemu wolno mówić co się chce. Każdy zasługuje na szczęście o prywatność

Znalazło się jednak kilka głosów krytyki:

"Rozwój sprawy”?????ale kogo to interesuje rozwój jakiejs 😂😂sprawy?

Trzeba było nie wydawać oświadczenia o rozstaniu. Nikt by nic nie wiedział. I cisza.

niezły syf

A Wy co sądzicie?

Katarzyna Cichopek pisze wprost:
Instagram @katarzynacichopek

Takie zachowanie nie tylko wyczerpuje znamiona czynu zabronionego, ale również stanowi naruszenie dóbr osobistych mojej Klientki w tym między innymi jej dobrego imienia, wizerunku, czci, reputacji czy tajemnicy korespondencji i nie może pozostać bezkarne. O dalszym rozwoju sprawy będziemy informować w kolejnych komunikatach - dodała prezenterka telewizyjna.

Zobacz także: Marcin Hakiel wyznał, że Katarzyna Cichopek zostawiła go dla kogoś innego! "Okazało się, że ta wolność ma imię"

Ostatnio wiele dzieje się w życiu gwiazdy. Wygląda na to, że Katarzyna Cichopek może być zła na Marcina Hakiela za wywiad, którego udzielił w programie "Miasto kobiet". Prowadząca "Pytanie na śniadanie" może już zapomnieć o dyskretnym rozwodzie. Afera podsłuchowa sprawiła dodatkowo, że coraz głośniej mówi się o jej romansie z Maciejem Kurzajewskim. Myślicie, że wyjdzie na jaw, kto nagrywał prywatne rozmowy gwiazd?

Katarzyna Cichopek ucina komentarze o rozstaniu
Instagram

Kasia Cichopek używa olejku do włosów za 19 zł
Newsy
Katarzyna Cichopek opublikowała oświadczenie w sprawie wycieku nagrań. Sprawę bada policja!
Katarzyna Cichopek podjęła zdecydowane kroki i zgłosiła na policję sprawę nagrań, które miały trafić do mediów. Na życzenie aktorki komunikat w tej sprawie wydał jej adwokat!

Katarzyna Cichopek zdecydowała się zgłosić sprawę głośnych nagrań, które miały dotyczyć jej prywatnych rozmów na policję. Gwiazda "M jak miłość" w ten sposób chce zakończyć kontrowersje wokół jej życia prywatnego i zapowiada zdecydowane kroki... Moja Mocodawczyni nigdy nie wyrażała zgody na nagrywanie prowadzonych przez nią rozmów i nigdy też nie została uprzedzona, że prowadzone przez nią rozmowy prywatne będą nagrywane, a ich zapisy mogą być wykorzystane. W związku z czym, moja Mandantka złożyła zawiadomienie o popełnienia przestępstwa z art. 267 Kodeksu Karnego w Komendzie Stołecznej Policji (...) - czytamy w oświadczeniu kancelarii prawnej Glass -Brudziński A. Adwokaci i Radcy Prawni. Artykuł kodeksu mówi o naruszeniu tajemnicy korespondencji i bezprawnym uzyskaniu informacji. Grozi za to do 2 lat więzienia.  Katarzyna Cichopek zgłosiła na policję sprawę nagrań i opublikowała oświadczenie  Katarzyna Cichopek od momentu rozstania z Marcinem Hakielem po 17 wspólnych latach wzbudza ogromne zainteresowanie i niemałe kontrowersje, które pojawiły się m.in. po głośnym wywiadzie tancerza w programie "Miasto kobiet". To podczas rozmowy z Aleksandrą Kwaśniewską Marcin Hakiel przyznał, że jego była partnerka chciała wolności i "ta wolność ma imię". Katarzyna Cichopek po tych słowach spotkała się z ogromną krytyką w sieci . W tym samym czasie pojawiły się doniesienia o nagraniu prywatnych rozmów aktorki z kolegą z pracy w TVP, Maciejem Kurzajewskim . Teraz Katarzyna Cichopek zdecydowała się podjąć zdecydowane kroki i zgłosiła sprawę na policję. Na prośbę mojej klientki Katarzyny Marii Cichopek-Hakiel, w związku z pojawiającymi się w mediach artykułami dotyczącymi nagrywania prywatnych rozmów mojej Mocodawczyni i ich udostępniania...

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz
Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Maciej Kurzajewski opublikował oświadczenie byłej żony: "docierają do Was niepokojące informacje"
Maciej Kurzajewski po 23 latach małżeństwa rozstał się z Pauliną Smaszcz. Jak zapewniali, w pokojowych relacjach. Ostatnie doniesienia jednak temu zaprzeczały. Gwiazda zabrała głos.

Paulina Smaszcz opublikowała obszerne oświadczenie w którym odniosła się do tego, jak wyglądają aktualnie jej relacje z byłym mężem. - Wiem, że docierają do Was niepokojące informacje dotyczące mojej relacji z byłym mężem Maciejem Kurzajewskim...- rozpoczyna swoją wypowiedź Paulina Smaszcz. Czy byli małżonkowie będą prowadzić ze sobą medialną wojnę? Sprawdźcie, co zdradziła dziennikarka. Paulina Smaszcz o relacji z byłym mężem: Maciej Kurzajewski i jego życie prywatne znów stało się bardzo interesujące dla mediów. Wszystko za sprawą doniesień, że to właśnie uczucie jakie narodziło się między dziennikarzem a jego partnerką z "Pytania na śniadanie", Katarzyną Cichopek , było powodem jej rozstania z Marcinem Hakielem . Skoro więc sprawy prywatne prowadzącego "Pytanie na śniadanie" stały się gorącym tematem, w sieci pojawiły się różne informacje na temat relacji dziennikarza z jego byłą żoną, Pauliną Smaszcz. Ekspertka Public Relations postanowiła więc zamieścić w sieci swoje oświadczenie. Treść tej wypowiedzi opublikował także Maciej Kurzajewski, chcąc podkreślić, że zgadza się ze słowami byłej żony: - Wiem, że docierają do Was niepokojące informacje dotyczące mojej relacji z byłym mężem Maciejem Kurzajewskim. Biorąc pod uwagę fakt, że z większością z Was spotykam się osobiście, podczas szkoleń i warsztatów, rozmawiam, dzielę się doświadczeniami z życia zawodowego i prywatnego, czuję się wobec Was zobowiązana do przedstawienia oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Tym samym, zwracam się z oficjalnym żądaniem, by media plotkarskie zaprzestały publikowania, godzących w moje dobre imię, nieprawdziwych informacji na ten temat. Wobec mediów, które ewidentne swoimi kłamliwymi informacjami, chcą zniszczyć moje doświadczenie zawodowe,...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski poprowadzą festiwal w Opolu
Newsy
Nowe wieści o Katarzynie Cichopek i Macieju Kurzajewskim! Będą razem nie tylko w "Pytaniu na śniadanie"
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski tworzą zgrany duet w "Pytaniu na śniadanie", ale teraz przed nimi kolejne wyzwanie! Zaskakujące doniesienia mediów.

Wokół Katarzyny Cichopek jest ostatnio naprawdę głośno. Po tym, jak ogłosiła rozstanie z mężem, fani artystki i media śledzą każdy ruch gwiazdy TVP. Ostatnio spora część internautów współczuje Marcinowi Hakielowi i obwinia Katarzynę Cichopek o rozpad ich małżeństwa. Pojawiły się również spekulacje, że po rozstaniu z mężem, aktorka ma bliską relację z Maciejem Kurzajewskim, kolegą z "Pytania na śniadanie". Teraz okazuje się, że przed Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim stoi nowe wyzwanie! Sprawdźcie, o co chodzi! Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski razem w Opolu Chociaż w mediach pojawia się ostatnio wiele plotek o Katarzynie Cichopek , to sama gwiazda konsekwentnie milczy i nie komentuje doniesień na swój temat. Gwiazda TVP ostatnio zrobiła wyjątek i zareagowała na plotki o rzekomych problemach w pracy - Katarzyna Cichopek opublikowała oświadczenie w którym zdementowała informacje, że zniknie z "Pytania na śniadanie". W śniadaniowym programie Katarzyna Cichopek pojawia się u boku Macieja Kurzajewskiego. Po rozstaniu z Maciejem Hakielem pojawiły się spekulacje, że prowadzący "Pytanie na śniadanie"  świetnie dogadują się również w życiu prywatnym.  Teraz okazuje się, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski stoją przed nowym wyzwaniem! Jak informuje "Fakt" dziennikarz i gwiazda TVP razem poprowadzą festiwal w Opolu! Zobacz także:  Marcin Hakiel dostał nagranie rozmowy Cichopek i Kurzajewskiego. "To dla mnie straszne" - Oni tworzą świetny zawodowy duet. Dobrze się rozumieją, a nie zawsze się to zdarza. Z takich osób i duetów się nie rezygnuje, a daje im szansę rozwoju i stawia się przed nimi kolejne wyzwania. Ludzie ich bardzo lubią, więc osoby odpowiedzialne za festiwal w Opolu bez wahania zdecydowały, że...

Katarzyna Cichopek w płaszczu
Instagram @katarzynacichopek
Newsy
Nowe zdjęcia Katarzyny Cichopek zaniepokoiły internautów! "Zaczynam się o panią martwić"
Fani martwią się, że przez medialne zamieszanie Katarzyna Cichopek mocno schudła. Pod zdjęciami gwiazdy TVP pojawiło się sporo komentarzy!

Internauci nie ukrywają, że są zaniepokojeni wyglądem Katarzyny Cichopek. Gwiazda TVP od jakiegoś czasu internsywnie trenuje i dba o figurę, ale zdaniem fanów w ostatnim czasie Katarzyna Cichopek wyraźnie schudła. Internauci martwią się o prowadzącą "Pytanie na śniadanie". Pod jej najnowszymi zdjęciami na Instagramie pojawiło się sporo komentarzy. Fani martwią się o Katarzynę Cichopek Wokół Katarzyny Cichopek jest ostatnio naprawdę głośno. Wszystko za sprawą rozstania gwiazdy z Marcinem Hakielem i informacji, że jest w nowym związku z Maciejem Kurzajewskim. Po tym, jak prowadząca "Pytanie na śniadanie" zdradziła, że spotyka się z kolegą z pracy w sieci zawrzało, a wielu internautów bardzo ostro ją skrytykowało. Teraz fani martwią się, że przez stres Katarzyna Cichopek mocno schudła. Gwiazda TVP opublikowała ostatnio kilka nowych zdjęć na Instagramie, a fani zaniepokoili się jej wyglądem. - Źle pani wyglada. Za dużo stresu. - Kasiu! Zadbaj o siebie, proszę - Ależ Pani zeszczuplała, zapraszam do mnie na pyzy z mięsem 😋😄 - Zaczynam się o panią martwić, co zdjęcie to chudsza- piszą fani. Zobacz także:   Paulina Smaszcz gorzko o Macieju Kurzajewskim: "Straciłam zdrowie, pieniądze, miłość mojego życia"           Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek) W komentarzach nie brakuje również innych opinii- spora część fanów jest bowiem zachwycona wyglądem i stylizacją  Katarzyny Cichopek.  - Boże Kasia, Ty jesteś taka piękna!😍 - Przepiekna stylizacja! Czarny z...

Nasze akcje
neboa
Fryzury
"Kosmetyki od NEBOA odżywiły i zregenerowały moje włosy od skalpu po same końce" - zobaczcie wyniki testu Wizażanek
Współpraca reklamowa
skincycling
Pielęgnacja
Co o metodzie #skincycling sądzą eksperci?
Współpraca reklamowa
Test kosmetyków do makijażu od AA Wings of Color
Makijaż
Przetestowałam nowe kosmetyki AA Wings of Color. Efekt to idealna skóra przez cały dzień!
Współpraca reklamowa
lactacyd
Styl życia
„Już po pierwszym użyciu znika uczucie suchości i swędzenia”. Nowy płyn do higieny intymnej Lactacyd® Ultra-Nawilżający 40+ to hit Wizażanek!
Współpraca reklamowa
Depilatory Braun
Pielęgnacja
Przetestowałyśmy urządzenia do depilacji Braun. To sposób na gładką skórę bez podrażnień i wrastających włosków!
Współpraca reklamowa
Test serum złuszczającego Health Labs Care Glow On
Pielęgnacja
Test redakcji: Przetestowałam serum złuszczające do ciała Health Labs Care. Pozbyłam się krostek na ramionach w tydzień! 
Współpraca reklamowa
Test transparentnego żelu modelującego brwi More4Care
Pielęgnacja
Przetestowałam transparentny żel modelujący brwi od More4Care i uzyskałam efekt jak po laminacji
Współpraca reklamowa
wit. c 15% meseboost
Pielęgnacja
Krem i serum do twarzy Vit. C 15% od mesoBOOST® przetestowane przez Top Recenzentki
Współpraca reklamowa