Chcę testować
 Garnier Fructis Goodbye Damage
Wyniki testu
DERMIKA MAESTRIA SKIN MATRIX REPAIR
Wyniki testu
Chcę testować
Chcę testować
Chcę testować
VICHY NEOVADIOL Odżywczy krem na dzień przeciw przebarwieniom SPF 50
Chcę testować
Lirene Make me slim
Chcę testować
Kosmetyki Lirene
Chcę testować
SHEFOOT Kuracja z mocznikiem
Chcę testować
AA Y LIFT SUPREME
Chcę testować
Dove Summer Revived
Wyniki testu
Nowe kosmetyki Maybelline New York
Laureaci
Kosmetyki Moee
Laureaci
Oillan derm+
Wyniki testu
Bielenda C MARINE CARE
Laureaci
Biotherm Blue Peptides
Wyniki testu
SEYSSO Basic Color
Laureaci
AA Wings of Color Healthy Wear
Laureaci
Eveline Cosmetics Gold Peptides
Laureaci
Kasia Cichopek używa olejku do włosów za 19 zł
Newsy

Katarzyna Cichopek opublikowała oświadczenie w sprawie wycieku nagrań. Sprawę bada policja!

Katarzyna Cichopek podjęła zdecydowane kroki i zgłosiła na policję sprawę nagrań, które miały trafić do mediów. Na życzenie aktorki komunikat w tej sprawie wydał jej adwokat!

Katarzyna Cichopek zdecydowała się zgłosić sprawę głośnych nagrań, które miały dotyczyć jej prywatnych rozmów na policję. Gwiazda "M jak miłość" w ten sposób chce zakończyć kontrowersje wokół jej życia prywatnego i zapowiada zdecydowane kroki...

Moja Mocodawczyni nigdy nie wyrażała zgody na nagrywanie prowadzonych przez nią rozmów i nigdy też nie została uprzedzona, że prowadzone przez nią rozmowy prywatne będą nagrywane, a ich zapisy mogą być wykorzystane. W związku z czym, moja Mandantka złożyła zawiadomienie o popełnienia przestępstwa z art. 267 Kodeksu Karnego w Komendzie Stołecznej Policji (...) - czytamy w oświadczeniu kancelarii prawnej Glass -Brudziński A. Adwokaci i Radcy Prawni.

Artykuł kodeksu mówi o naruszeniu tajemnicy korespondencji i bezprawnym uzyskaniu informacji. Grozi za to do 2 lat więzienia. 

Katarzyna Cichopek zgłosiła na policję sprawę nagrań i opublikowała oświadczenie 

Katarzyna Cichopek od momentu rozstania z Marcinem Hakielem po 17 wspólnych latach wzbudza ogromne zainteresowanie i niemałe kontrowersje, które pojawiły się m.in. po głośnym wywiadzie tancerza w programie "Miasto kobiet". To podczas rozmowy z Aleksandrą Kwaśniewską Marcin Hakiel przyznał, że jego była partnerka chciała wolności i "ta wolność ma imię". Katarzyna Cichopek po tych słowach spotkała się z ogromną krytyką w sieci. W tym samym czasie pojawiły się doniesienia o nagraniu prywatnych rozmów aktorki z kolegą z pracy w TVP, Maciejem Kurzajewskim. Teraz Katarzyna Cichopek zdecydowała się podjąć zdecydowane kroki i zgłosiła sprawę na policję.

Na prośbę mojej klientki Katarzyny Marii Cichopek-Hakiel, w związku z pojawiającymi się w mediach artykułami dotyczącymi nagrywania prywatnych rozmów mojej Mocodawczyni i ich udostępniania wskazuję, że nagrania te zostały zdobyte w sposób sprzeczny z prawem, a więc bez wiedzy i zgody mojej Mocodawczyni, jak i osób prowadzących z nią rozmowy - czytamy dalej w oświadczeniu kancelarii prawnej Glass-Brudziński A. Adwokaci i Radcy Prawni.

Adwokat aktorki Artur Glass-Brudziński w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych informuje, że odpowiednie organy badają sprawę, aby ustalić sprawcę nagrań i zapowiada kolejne kroki swojej klientki wobec każdego, kto wykorzysta nagrania:

Odpowiednie organy zabezpieczyły lub zabezpieczają dowody i rozpoczęły dalsze czynności, zmierzające do ustalenia sprawcy ww. czynu zabronionego, co zapewne niebawem nastąpi. Tym samym: - nagrywanie prywatnych rozmów mojej Mocodawczyni lub - udostępnianie jakichkolwiek rozmów prywatnych mojej mocodawczyni, osobom trzecim poprzez rozsyłanie lub publikowanie w jakiejkolwiek formie, w tym w formie stenogramów, a także publikowanie jakichkolwiek artykułów na temat ww. nagrań, treści rozmów prowadzonych przez moją Mandantkę na tych nagraniach, komentarzy dotyczących ww. nagrań czy wreszcie streszczeń ww. nagrań będzie bezprawne i zostanie potraktowane w ten sam sposób tj. Moja mocodawczyni wskazuje, za pośrednictwem niniejszego pisma, iż każdorazowo będzie składała zawiadomienie o popełnieniu w/w przestępstw wraz z wnioskiem o ściganie w rozumieniu art. 276 par.5 kk.

 

Zobacz także: Nowe wieści o Katarzynie Cichopek i Macieju Kurzajewskim! Będą razem nie tylko w "Pytaniu na śniadanie"

W ostatniej części oświadczenia adwokat Katarzyny Cichopek Artur Glass-Brudziński zapowiada dalsze informacje na temat rozwoju sprawy:

Takie zachowania nie tylko wyczerpuje znamiona czynu zabronionego, ale również stanowią naruszenie dóbr osobistych mojej Klientki w tym między innymi jej dobrego imienia, wizerunku, czci, reputacji czy tajemnicy korespondencji i nie może pozostać bezkarne. O dalszym rozwoju sprawy będziemy informować w kolejnych komunikatach.

Artur Glass-Brudziński Adwokat

Fani Katarzyny Cichopek w komentarzach wspierają aktorkę i piszą wprost, że postąpiła dobrze zgłaszając sprawę na policję:

I bardzo dobrze, krótko Pani Kasiu 👏

Trzeba dbać o swoje życie prywatne ! Brawo

I słusznie. Mam nadzieję że sprawca tego przestępstwa będzie surowo ukarany.

Sądzicie, że osoba, która podsłuchiwała Katarzynę Cichopek zostanie znaleziona i usłyszy zarzuty?

Katarzyna Cichopek spotkała się z prawniczką

 

Redakcja poleca

REKLAMA
Nasze akcje
NOVELLISTA
Zapachy
Dlaczego perfumy są tak ważne w relacjach międzyludzkich?
Współpraca reklamowa
Nowa seria kosmetyków Bright Reveal L'Oreal Paris do skóry trądzikowej
Pielęgnacja
Przetestowałam nową serię kosmetyków Bright Reveal L'Oréal Paris do skóry trądzikowej. Teraz już wiem czego potrzebuje moja cera
Współpraca reklamowa
mathilde langevin@unsplash
Pielęgnacja
Przebarwienia - co warto o nich wiedzieć? Na nurtujące Wizażanki pytania odpowiedziała dermatolog, dr n. med. Agnieszka Bańka Wrona
Współpraca reklamowa
Yves Rocher
Pielęgnacja
Te kosmetyki od marki Yves Rocher zatrzymują wodę w skórze jak gąbka. Wszystko dzięki jednemu składnikowi
Współpraca reklamowa
Pielęgnacja
Odnowa skóry na poziomie komórkowym. Wizażanki sprawdziły odmładzającą linię Dermika
Współpraca reklamowa
Kosmetyki
Fryzury
Składniki preparatów, które hamują wypadanie i pobudzają porost włosów
Współpraca reklamowa
Mela b3
Pielęgnacja
Jak się pozbyć przebarwień? Poznaj moc Melasylu
Współpraca reklamowa
La Roche-Posay
Pielęgnacja
Boisz się przebarwień? Sprawdź, jak im zapobiegać
Współpraca reklamowa