Vichy Neovadiol
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Wyniki testu
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Wyniki testu
żele Unimil
Chcę testować
Octenisept
Chcę testować
kosmetyki glov
Wyniki testu
krem la roche-posay
Wyniki testu
health labs
Laureaci
health labs
Laureaci
sensodyne
Laureaci
kosmetyki yope
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
aa
Wyniki testu
farby do włosów L'Oréal Paris
Laureaci
Garnier Body Superfood
Laureaci
kosmetyki veoli botanica
Laureaci
kosmetyki garnier
Laureaci
kosmetyki ziaja
Wyniki testu
szminka avon
Laureaci
Luiza Benzouaoua i Simon Price w "Hotelu Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy

Znamy kolejnych uczestników 3 edycji "Hotelu Paradise". Kim są Luiza Benzouaoua i Simon Price?

W poniedziałek 22 lutego zobaczymy trzecią edycję "Hotelu Paradise", a my już teraz znamy jej kolejnych uczestników. Kim są i czym zajmują się Luiza Benzouaoua i Simon Price? Ta dwójka z pewnością przyniesie nam wiele emocji.

Choć 3. edycja "Hotelu Paradise" pojawi się na antenie TVN7 dopiero za kilka dni, już budzi ogromne emocje. Tymczasem produkcja odsłania kolejne karty, a do znanej nam już szóstki singli: Marcina "Groszka" Grajoszka, Basi Pędlowskiej, Krystiana Feretti, Bogusi Brzezińskiej oraz Kornelii Głaszcz i Dawida Susickiego, dołącza kolejna dwójka - piękna brunetka o egzotycznej urodzie, gwiazda "Top Model" i przystojniak, którego uśmiech jest w stanie roztopić niejedno serce. Zobaczcie, czego udało nam się dowiedzieć o Luizie i Simonie!

Wielkie zmiany w „Hotel Paradise 3”! Na czym polega „Rajska Wyrocznia” i jakie daje przywileje?

Nowi uczestnicy"Hotel Paradise 3". Kim są Luiza Benzouaoua i Simon Price?

Poprzednie dwie edycje "Hotelu Paradise" cieszyły się niesłabnącą oglądalnością, a ich uczestnicy dostarczali nam prawdziwych emocji. Nie mamy wątpliwości, że nie inaczej będzie i tym razem. W bajecznym hotelu na rajskim Zanzibarze zagoszczą single, którzy nie cofną się przed niczym! Jak się okazuje, o serca panów będzie rywalizować między innymi Luiza Benzouaoua!

20-letnia piękność - pół Algierka, pół Polka z Warszawy - z pewnością przyciągnie uwagę swoją egzotyczną urodą. Jeżeli macie wrażenie, że już gdzieś ją widzieliście, wcale się nie mylicie. Luiza była uczestniczką siódmej edycji "Top Model", a także chodziła po wybiegach w Berlinie, Mediolanie, czy we Lwowie. Ci, którzy będą chcieli zdobyć jej serce, muszą przygotować się na prawdziwe wyzwanie. 

Luiza
mat. prasowe

Choć łatwą ją oczarować i zwrócić jej uwagę, Luiza nie zakochuje się zbyt szybko. Jest długodystansowcem i w szczególności upodobała sobie wysokich, wysportowanych mężczyzn z poczuciem humoru. Uwielbia się wygłupiać i tego samego oczekuje od swojego idealnego partnera, który z jednej strony ma być wyluzowany i chodzić na kompromisy, a z drugiej być stanowczy i konkretny. Jej wielkimi pasjami są taniec i kino, a za jeden ze swoich talentów uważa... gadatliwość! 

„Jeśli gadatliwość jest talentem to zdecydowanie taki posiadam, nie znam drugiej takiej osoby która od rana do wieczora potrafiłaby wciąż gadać, nawet jeśli jest sama” - mówi sama o sobie.

Luiza
mat. prasowe

Damska część widowni z pewnością zwróci uwagę na kolejnego uczestnika "Hotelu Paradise 3", którym jest Simon Price. Ten 24-latek z Kalifornii ma nie tylko rozbrajający uśmiech, ale i wielkie serce. Jego pasją jest muzyka i choć na co dzień pracuje jako agent nieruchomości, marzy o byciu DJ-em. Co więcej, Simon pisze również wiersze, bajki i piosenki w języku angielskim. Ideał? Posłuchajcie, co zrobiłby, gdyby udało mu się wygrać program!

Szymon
mat. prasowe

Planem na przyszłość Simona jest... zostanie milionerem! Jak się okazuje, kiedy już uda mu się osiągnąć ten cel, w pierwszej kolejności ma zamiar kupić dom i samochód dla swojej mamy, a także otworzyć fundację do walki z rakiem. Niewątpliwie wygrana w "Hotelu Paradise" bardzo by mu w tym pomogła. Simon Price jest pozytywnie nastawiony do życia i choć chciałby zachować powagę, nie może powstrzymać się od żartów. Jak sam mówi, ma prawdziwego nosa do ludzi i intuicję, która prawie nigdy go nie zawodzi. A miłość? Cóż, zakochany był tylko raz, jednak postanowił zakończyć związek, by móc jeszcze poszaleć. Jego ideał to wysoka brunetka, choć w tym przypadku to nie wygląd ma największe znaczenie. Wymarzona partnerka Simona ma być przede wszystkim inteligenta i spokojna, a także potrafić poskromić jego naturę. Za to za największe wady uważa zarozumiałość, sztuczność i zakłamanie. Czy uda mu się odnaleźć swoją drugą połówkę w rajskim hotelu? O tym przekonamy się już niebawem.

Szymon
mat. prasowe

Luiza wyeliminuje Bibi z "Hotelu Paradise"?
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 3": Simon zamieni Bibi na Luizę?! "Ona to dobra opcja a ja jestem, bo jestem"
Zachowanie Simona coraz bardziej niepokoi Bibi. Zaczyna mu nazbyt zależeć na Luizie? Czy obawy Bibi są podstawne?

Ostatnie "rajskie rozdanie" w " Hotelu Paradise " zszokowało wszystkich! Luiza zdecydowała się na mocny krok i rozbiła parę, która czuła się najbezpieczniej. Za Basią płakali nie tylko uczestnicy ale nawet... obsługa hotelowa! Jednak wygląda na to, że to nie koniec rewolucji na Zanzibarze! Przez Luizę zagrożona czuje się kolejna uczestniczka... Bibi jest zszokowana zachowaniem Simona, któremu zaczyna zależeć na tym, aby Luiza pozostała w programie jak najdłużej! Uda jej się rozbić kolejną mocną parę w programie?!  "Hotel Paradise 3": Luiza wmiesza się pomiędzy Bibi a Simona?  Ostatnie wydarzenia, które miały miejsce w "Hotelu Paradise" nieźle namieszały w głowach uczestnikom. Po niespodziewanej zamianie par, podczas których dołączyła nowa uczestniczka Karolina, mieli kolejną szansę, aby zawalczyć o powrót do "starych duetów". W wyniku zamian Simon, nie mogąc pozostać w parze z Bibi, wybrał Luizę. Do tej pory wydawać by się mogło, że Simon i Bibi są nierozłączni i chwilowa zmiana przed kolejnym "rajskim rozdaniem" nie jest w stanie zachwiać ich lojalności wobec siebie. Jednak ostatnie zachowanie Simona mocno zmartwiło Bibi. Uczestniczka czuje się zagrożona przez Luizę, która dopiero co wyeliminowała z programu Basię . W dodatku Simon przyznał, że zrobi wszystko, aby Luiza pozostała w programie bezpieczna. On mówi ciągle o tobie! - wyznała w rozmowie z Luizą. Czy Bibi zaczyna powoli tracić zaufanie do Simona?  Mówisz o Lui jakby to była dobra opcja dla Ciebie, a ja jestem, bo jestem. Nie chcesz siadać obok mnie. Tak to odebrałam - stwierdziła z wyrzutem. Simon uważa, że Bibi zbyt mocno doszukuje się problemu, ponieważ Luiza jest tylko jego koleżanką, z która niemal od początku złapał dobry...

Ola odpadła z "Hotelu Paradise 3. Luiza ją okłamała
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 3": Kto odpadł z programu? Luiza okłamała Olę prosto w oczy! 
Z "Hotelem Paradise 3" pożegnał się kolejny uczestnik. Jednak bardziej od tej decyzji, widzów zdziwiło zachowanie Luizy, która okłamała Olę prosto w oczy!

Wygląda na to, że czas przyjaźni w " Hotelu Paradise 3 " zakończył się na dobre. Kiedy okazało się, że Simon i Bibi po raz kolejny muszą podjąć bardzo trudną decyzję i wytypować dwóch uczestników, z których jeden opuści program - nikt nie mógł czuć się bezpieczny. Ostatecznie postanowili wybrać Mariusza i Olę, i o ile chłopak wcale nie był tym zdziwiony, o tyle Ola nie była w stanie zrozumieć ich decyzji.  Jest mi przykro, że przyszła osoba, z którą mogę stworzyć relację i doszło do tego, a zostałam postawiona przed takim wyborem. Są tu osoby, które nie wykazują od siebie nic, a nie zostały wybrane i jest mi przykro - mówiła, przyznając, że w ogóle nie spodziewała się takiego obrotu spraw.  Decyzją pozostałych uczestników z "Hotelu Paradise 3" odpadła Ola , jednak to nie werdykt a zachowanie Luizy wobec swojej "przyjaciółki" najbardziej zdziwiło widzów. Okazało się, że ta postanowiła okłamać ją prosto w oczy! Teraz to ona będzie musiała pożegnać z programem?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Luiza atakuje Krzyśka: "Tobie się chyba coś odkleiło". Uczestnicy jej tego nie darowali  "Hotel Paradise 3": Luiza okłamała Olę Zanim jeszcze doszło do decydującego momentu w programie, Simon i Bibi postanowili zasięgnąć rad u innych uczestników. Wtedy właśnie do akcji wkroczyła Luiza, która wyłożyła im Olę dosłownie na tacy, zdradzając jej największe sekrety , które ta powierzyła jej w tajemnicy - co więcej, wcześniej ani Simon, ani Bibi nie brali Oli pod uwagę. Choć kiedy w rozmowie z tą dwójką podkreśliła, że Ola nie jest jej przyjaciółką, a koleżanką, podczas oddawania swojego głosu znowu zmieniła zdanie...   Ola jest dla mnie jak...

Simon o Hotel Paradise 4
Instagram / imonprice_hotelparadise3
Newsy
"Hotel Paradise": Simon komentuje 4. sezon programu! "To nie jest fair"
Simon z "Hotel Paradise" podsumowuje 4. edycję hitu TVN7! Nie uwierzycie, co go najbardziej zaskoczyło...

Simon Price był finalistą trzeciej edycji "Hotel Paradise" i choć jego związek z Bibi nie przetrwał próby czasu, uczestnik nie ukrywa, że oglądał nową edycję i był dość mocno zaskoczony tym, co się działo na Zanzibarze. Już we wrześniu Simon przyznał, że w trzeciej edycji uczestnicy nie byli wobec siebie tacy "wredni: Troszeczkę to się przykro ogląda, bo ja tam byłem. Pamiętam, jak tam byłem i jak tam jest, jak tam dobrze się bawiłem, jakich fajnych ludzi poznałem. Nie byliśmy tacy wredni. Zawsze jak ktoś odchodził, to ludzie płakali i stali za tą osobą... Teraz zdecydował się podsumować, to co działo się w 4. edycji "Hotelu Paradise" i pisze wprost, że ten sezon był zupełnie inny! Simon z "Hotel Paradise" podsumowuje 4. edycję "Hotelu Paradise"! 4. edycja "Hotelu Paradise" wzbudzała ogromne kontrowersje , które nie cichną po finale hitu TVN7. Program wygrała Sara i Michał, ale tym razem nie podzielili się wygraną, ale po raz pierwszy widzowie zobaczyli rzut szklaną kulą . Sara zdecydowała się na ten krok i zgarnęła dla siebie 90 tys. zł. To wydarzenie było szeroko komentowane w sieci, a teraz to Simon z 3. edycji zdecydował się na małe podsumowanie i przyznał, że ostatnia edycja była dość nieprzewidywalna: To prawda, że u nas był totalnie inny sezon, totalnie inny vibe, jak wszyscy lubicie używać to słowo. No musi być troszeczkę inny, nie może być cały czas pięknie i kolorowo - powiedział szczerze Simon. Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marietta szykuje się do ślubu! Zdradziła, kiedy odbędzie się uroczystość  Co najbardziej zaskoczyło Simona? Okazuje się, że uczestnik 3. edycji jest mocno zaskoczony faktem, że w 4. edycji "Hotelu Paradise" niektórzy uczestniczy wracali do programu nawet...

Bibi i Simon z "Hotelu Paradise" rozstali się
Instagram @simonprice_hotelparadise3
Newsy
Bibi i Simon z "Hotelu Paradise" rozstali się! "Nie wszystko złoto co się świeci"
Niestety, to koniec miłości Bibi i Simona. Uczestnik "Hotelu Paradise 3" opublikował szokujące oświadczenie. "Już jest za późno". Dlaczego Bibi i Simon się rozstali?

Tego się chyba nikt nie spodziewał! Właśnie na Instagramie Simona z "Hotelu Paradise 3" pojawił się wpis, opatrzony czarno-białą fotografią z Bibi, w którym uczestnik poinformował o ich rozstaniu! Jeszcze kilka dni temu widzieliśmy ich wspólne, romantyczne zdjęcia, a dziś... Co się stało? Sprawdźcie, co na ten temat napisał Simon! Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Simon zdradził Bibi. Maurycy się wygadał! "Dużo osób to widziało" "Hotel Paradise 3": Koniec związku Simona i Bibi Simon i Bibi  obok Krzysztofa i Basi , byli jedną z najbardziej lubianych par 3. edycji "Hotelu Paradise". W programie od początku tworzyli zgodną i szczęśliwą relację - byli ze sobą od pierwszego, aż do ostatniego odcinka show. W wielkim finale zajęli drugie miejsce, zaraz za Krystianem i Basią. Po powrocie do Polski zdecydowali się kontynuować swój związek, a fani byli pewni, że Bibi i Simon mają ogromne szanse na zbudowanie zgodnej i trwałej relacji.  Niespodziewanie niedługo po powrocie do Polski, Bibi i Simon rozstali się! Jednak pomimo kryzysu, za jakiś czas dali sobie drugą szansę. Wszystko wskazywało na to, że od teraz będzie pomiędzy nimi już naprawdę dobrze - tak wynikało chociażby z ich wspólnych romantycznych relacji i zdjęć. Niestety, niespodziewanie w środę 30 czerwca, na profilu Simona,  pojawiła się informacja o ich rozstaniu! Kochani ❤️ Nie wszystko złoto co się świeci 🤷🏻‍♂️ Ten weekend wiele wyjaśnił, a właściwie poniedziałkowy wieczór. Jestem pozytywnym, uśmiechniętym i radosnym człowiekiem. Jeżeli coś robię, to z sercem i uśmiechem. Jak kocham, to na zabój. Niestety. Starałem się, robiłem co w mojej mocy aby nasz związek przetrwał. Bardzo chciałem aby nasza miłość rozwijała się, znaczyła coś...

Nasze akcje
kobieta pod prysznicem
Pielęgnacja
Wakacje przez cały rok? Z tymi kosmetykami to możliwe!
Partner
Pielęgnacja włosów farbowanych
Fryzury
Wygraj specjalny box z trzema wariantami kuracji do włosów 7 Sec od Gliss!
Partner
kosmetyki-glov
Pielęgnacja
Czy linia GLOV Natural Harmony to pielęgnacyjne trio doskonałe? Przetestowały ją Wizażanki!
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner