Reklama

Julia Jaroszewska znana z "Projekt Lady" została brutalnie pobita po jednym ze swoich koncertów. Opublikowała w sieci szokujące zdjęcia, na których widać obrażenia, które zostały jej zadane przez napastniczkę. Przerażona gwiazda TVN napisała w sieci:

Reklama
Jakaś psycholka uderzyła mnie czymś ze szkła, zamdlałam i obudziłam się już w karetce - napisała na Instagramie

Julia zrelacjonowała całe zdarzenie w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Aktor z „Barw Szczęścia” został dotkliwie pobity - pokazał zdjęcia obrażeń

Julia Jaroszewska z "Projekt Lady" została pobita

Julia Sara Jaroszewska to jedna z najbardziej znanych uczestniczek programu "Projekt Lady" na antenie TVN. Po zakończeniu przygody w kontrowersyjnym programie rozpoczęła karierę muzyczną. Regularnie występuje na festiwalach disco polo a widzowie znają ją również z ról w paradokumentach. Od niedawna Julia Jaroszewska spełnia się również w sportach walki. Teraz podzieliła się w sieci szokującą informacją. Po jednym ze swoich koncertów, gdy wracała do domu, została brutalnie napadnięta. Z relacji gwiazdy "Projekt Lady" wynika, że została zaatakowana przez nieznajomą kobietę szklanym narzędziem:

Kochani wracając z koncertu do domu, stała się dla mnie bardzo przykra sytuacja. Nie mówiłabym o tym, ale nie chce znowu nie nagrywać się czy ukrywać z tego powodu... Jakaś psycholka uderzyła mnie czymś ze szkła, zamdlałam i obudziłam się już w karetce.

Julia Jaroszewska pokazała w sieci dramatyczne zdjęcia i opisała swoje obrażenia.

Instagram @juliasara93

Zobacz także: Łukasz z „Hotelu Paradise” został brutalnie pobity: „rozcięta głowa, złamanie z przemieszczeniem”. Co się stało?

Na szczęście Julia Jaroszewska czuje się dobrze i pomimo kiepskiego stanu nie traci pogody ducha:

Mam nadzieję, że rana się zagoi i będzie dobrze. Teraz wzięłam leki i chyba idę spać, bo jest mi serio tak przykro... Najbardziej dlatego, że coraz więcej ludzi jest zwykłymi tchórzami! Ze sprzętem to każdy może wyjść a na pięści powiedzieć twarzą w twarz jeden na stu. Dramat.
Reklama

Julia Jaroszewska z "Projekt Lady" przyznała także, że nie wie, kto ją zaatakował.

Instagram @juliasara93
Reklama
Reklama
Reklama

Nasze akcje

Polecane

Loading...