Ta wiadomość totalnie rozgrzała polski show biznes! Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja o planowanym przez Joannę Opozdę i Antoniego Królikowskiego ślubie. Do mediów wyciekło nawet zdjęcie ślubnego zaproszenia zakochanych, a ponadto niedawne relacje na InstaStories aktorki, jasno dawały do zrozumienia, że ostatnio bawiła się na swoim wieczorze panieńskim.

Reklama

Zobacz także: Szokujące wyznanie Joanny Opozdy. Gwiazdę wspiera Antek Królikowski. "Twoja historia może pomóc wielu"

Historia miłości Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego

Jak jednak wiadomo, ich droga do szczęścia była kręta i zawiła. O relacji łączącej Joannę Opozdę i Antoniego Królikowskiego dowiedzieliśmy się dokładnie rok temu, ale już w grudniu pojawiła się informacja o ich rozstaniu.

... chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robic. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku- czytamy na Instagramie - pisała pół roku temu Joanna Opozda na swoim Instagramie.
Reklama

Jednak już w pierwszych miesiącach 2021 roku znów usłyszeliśmy, że aktorzy dali sobie drugą szansę, a teraz z kolei planują się pobrać! Jak dokładnie wyglądała ich historia miłości? Tego dowiecie się z wideo, które możecie zobaczyć powyżej.

East News
Reklama
Reklama
Reklama