klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Wstrząsające wyznanie Joanny Opozdy. Gwiazdę wspiera Antek Królikowski. Zdradził, że znowu są razem!
TRICOLORS/East News/ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Newsy

Szokujące wyznanie Joanny Opozdy. Gwiazdę wspiera Antek Królikowski. "Twoja historia może pomóc wielu"

Joanna Opozda opublikowała na swoim profilu na Instagramie szokujący wpis. Aktorka postanowiła podzielić się z internautami dramatyczną historią, którą przeżyła 12 lat temu. W trudnych chwilach gwiazdę wspiera Antek Królikowski, który - jak się okazuje - ponownie jest jej chłopakiem.
Karina Sulich
czerwiec 16, 2021

Kiedy Joanna Opozda musiała stawić czoła prawdziwemu niebezpieczeństwu, miała zaledwie 20 lat. Po 12 latach gwiazda postanowiła przerwać swoje milczenie. Aktorka zamieściła na swoim profilu na Instagramie obszerny wpis, w którym podzieliła się tragicznym doświadczeniem z przeszłości. Gdyby nie zachowała wtedy zimnej krwi, wszystko mogłoby skończyć się zupełnie inaczej. Dziś Joanna Opozda, swoim osobistym wyznaniem, chce przestrzec wszystkie młode dziewczyny, przed osobami, które chcą wykorzystać ich naiwność. Jak się okazuje, kiedy aktorka wyjechała do Francji, by pracować tam jako hostessa, na miejscu czekał na nią prawdziwy horror. "Oczekiwano od nas usług, na które w żadnym wypadku nie wyraziłyśmy zgody. Byłam przerażona" - napisała gwiazda. Nieoczekiwanie pod jej wyznaniem pojawił się komentarz Antka Królikowskiego. 

Tragiczne wypadki, choroby, niespodziewane śmierci... Czy nad „Koglem-moglem” ciąży klątwa?!

Joanna Opozda podzieliła się dramatyczną historią. Aktorkę wspiera Antek Królikowski

Joanna Opozda zanim jeszcze rozpoczęła swoją aktorską karierę, spełniała się jako modelka i hostessa. Widniała na bilboardach, chodziła na pokazach, brała udział w sesjach zdjęciowych - w Polsce i za granicą. Niestety, choć w zawodzie miała spore doświadczenie, 20-letnia wtedy Joanna Opozda padła ofiarą sutenerów, którzy wabili młode, piękne dziewczyny do obcych państw ofertą zupełnie innej pracy, niż ta, która czekała na nie na miejscu.  

Byłam radosną dziewczyną, zyskałam pewność siebie, wierzyłam że świat jest piękny i stoi przede mną otworem. Być może z tego powodu moja czujność została uśpiona. Kiedy pewnego razu ktoś zaproponował mi i mojej koleżance (również modelce) pracę w charakterze hostessy we Francji, niewiele myśląc zgodziłam się - wspomina po latach aktorka.

Joanna Opozda wyznała, że kiedy dotarła na miejsce wszystko wyglądało profesjonalnie - z lotniska została odebrana taksówką, następnie została zakwaterowana w domku, jednak już kolejnego dnia odkryła przerażającą prawdę. Gwiazda znalazła się w ogromnym niebezpieczeństwie.

Następnego dnia dowiedziałam się na czym mają polegać nasze obowiązki i... byłam w szoku. Oczekiwano od nas „usług”, na które w żadnym wypadku nie wyraziłyśmy zgody. Byłam przerażona. Myślałam tylko jak stamtąd uciec nie narażając się nikomu. Tłumaczyłam wszystkim, że zaszła pomyłka, że przecież dostałam zupełnie inne informacje...Mój strach i płacz na nikim nie robiły wrażenia. Drugiej nocy zabarykadowałam się w pokoju a nazajutrz udało mi się uciec do Polski - wyznała.

Na szczęście Joannie Opoździe udało się wrócić do Polski i jak się okazuje, bardzo pomógł jej w tym fakt, że kiedy we Francji poproszono ją o oddanie paszportu, postanowiła się na to nie zgodzić. Jak sama przyznała miała "szczęście w nieszczęściu", a kiedy była już bezpieczna, zgłosiła sprawę na policję. Niestety, to bolesne doświadczenie odbiło się na zdrowiu psychicznym aktorki, czym podzieliła się w opublikowanych przez siebie wpisach.

Wstrząsające wyznanie Joanny Opozdy
asiaopozda

Mimo że Joanna Opozda otrzymała ogromne wsparcie i to ona była ofiarą, przez lata żyła z poczuciem winy. Gwiazda wyznała, że postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem nie tylko po to, by przestrzec inne dziewczyny, ale również okazać wsparcie tym, które w swoim życiu przeżyły ciężkie chwile i wciąż postanawiają milczeć. 

Joanna Opozda podzieliła się swoją dramatyczną historią
asiaopozda

Pod koniec swojego wpisu, gwiazda zaapelowała do wszystkich kobiet i nauczona własną przeszłością, postanowiła dać wskazówki dla dziewczyn, które mogą uchronić je przed niebezpieczeństwem. 

Joanna Opozda opublikowała wstrząsający wpis
asiaopozda

Wyznanie Joanny Opozdy poruszyło jej fanów, a gwiazda otrzymała od internautów ogromne wsparcie. Pisanie o tak trudnych wydarzeniach, wymagało od aktorki niemałej odwagi. Joanna Opozda, która przez lata milczała, miała jednak wsparcie jeszcze jednej osoby. Pod jej wpisem pojawił się komentarz Antka Królikowskiego, z którym rozstała się w grudniu 2020 roku. Aktor pochwalił ją za jej niezwykłą postawę i przy okazji potwierdził, że znowu są razem!

Brawo Skarbie! Wiem, że od lat miałaś traumę związaną z tym niefortunnym epizodem i jestem dumny, że w końcu dzielisz się tym ze światem! Wierzę, że dziewczynom unikać podobnych sytuacji... Jesteś szczerym złotem. Kocham❤️

Najważniejsze, że w najtrudniejszych momentach swojego życia, Joanna Opozda mogła liczyć na wsparcie bliskich. 

Antek Królikowski i Joanna Opozda
Instagram@antek.krolikowski
 

Joanna Opozda
ONS.pl
Newsy Joanna Opozda szczerze opowiedziała o relacji z mamą Antka Królikowskiego! Jak przyjęła ją "teściowa"?
Joanna Opozda niechętnie opowiada o swojej relacji z Antkiem Królikowskim. Jednak dziennikarzowi jednego z portali zdradziła, jak dogaduje się z mamą ukochanego, co ją z nią łączy i jakimi upominkami wkupiła się w jej łaski.
Matylda Nowak
wrzesień 09, 2020

Związek Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy, już od momentu jego oficjalnego potwierdzenia, wzbudza olbrzymie zainteresowanie i sporo emocji. Po rozstaniu z Julią Wieniawą Antek spotykał się przez dłuższy czas z niezwiązaną z show-biznesem Kasią Dąbrowską. A niedługo po niespodziewanym zerwaniu z Kasią ,  związał się z Joanną Opozdą . Dwie poprzednie ukochane Królikowskiego dość szybko zyskały aprobatę jego mamy – aktorki Małgorzaty Ostrowskie-Królikowskiej. Okazuje się, że Opozda postanowiła zaskarbić sobie sympatię "teściowej"... zapewniając jej dostawę świeżych owoców i warzyw. Jak Joanna Opozda dogaduje się z mamą Antka Królikowskiego? Joanna Opozda razem z Antkiem Królikowskim wybrała się na imprezę zorganizowaną z okazji urodzin sklepu Modivo . Aktorka zgodziła się na rozmowę z dziennikarzem portalu Plotek.pl. Gwiazda została zasypana pytaniami o swój związek ze znanym aktorem – w tym o relację z jego rodziną. Opozda próbowała udzielać wymijających odpowiedzi, ale w końcu przyznała, że nie tylko poznała Królikowskich, ale też "wkupiła" się w łaski mamy Antka .  Ostatnio przywiozłam jej od moich rodziców śliwki, jabłka, pomidory... I bardzo się cieszyła! – wyjaśniła Asia. – Wydaje mi się, że się bardzo polubiłyśmy. To jest ciekawe, bo obydwie kończyłyśmy tę samą szkołę, jesteśmy aktorkami, więc naprawdę super mi się rozmawia z jego mamą. Mamy naprawdę fajny kontakt! - dodała w wywiadzie dla serwisu Plotek.pl. Niezły sposób na zapewnienie sobie życzliwości mamy ukochanego. A wy macie jakieś patenty na zjednanie sobie "teściowej"? ;-) Zobacz także:  Joanna Opozda kazała usunąć Antkowi Królikowskiemu wszystkie zdjęcia z byłymi...

Przeczytaj
Królikowski Opozda
Instagram @asiaopozda
Newsy Joanna Opozda kazała usunąć Antkowi Królikowskiemu wszystkie zdjęcia z byłymi dziewczynami?!
Takiej zawziętości po Joannie Opoździe nikt się nie spodziewał. Aktorka podobno nie tylko kazała usunąć z Instagrama Antka Królikowskiego wszystkie materiały z jego byłymi partnerkami, ale też jest chorobliwie zazdrosna o jedną z nich. O kogo chodzi?
Urszula Jagłowska-Jędrejek
lipiec 31, 2020

Związek Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy to od kilku dni jeden z najbardziej gorących tematów w polskim show biznesie! Pikanterii dodaje fakt, że aktor dopiero co rozstał się z Kasią Dąbrowską . Co ciekawe, na Instagramie aktora już nie znajdziemy ani jednego zdjęcia czy filmu z którąkolwiek z byłych dziewczyn przystojniaka. Czyżby Joasia była o nie aż tak zazdrosna? Joanna Opozda jest zazdrosna o byłe dziewczyny Antka Królikowskiego Antek Królikowski należy do tych mężczyzn, którzy długo nie potrafią być singlami. Po medialnym dwuletnim związku i głośnym rozstaniu z Julią Wieniawą , motywowanym natłokiem pracy i rozbieżnymi priorytetami, aktor szybko związał się tajemniczą Kasią Dąbrowską , która była dla niego ogromnym wsparciem po śmierci ojca aktora, Pawła Królikowskiego . Niestety i ten związek nie przetrwał zbyt długo, a para rozstała się pod koniec czerwca. Jak donosiły wtedy tabloidy,  decyzja była spowodowana chęcią stabilizacji i założenia rodziny ze strony dziewczyny i beztroskim podejściem Antka do życia. Co ciekawe, niektórzy nawet sugerowali, że w ich związku pojawiła się osoba trzecia w postaci zjawiskowej Joanny Opozdy. Skąd takie wnioski? Królikowski i Opozda zostali przyłapani w dwuznacznej sytuacji kilka dni po ogłoszeniu jego rozłąki z Dąbrowską. Antek regularnie widuje się z aktorką Joasią Opozdą. Już wcześniej miał do niej słabość i Kasia poczuła się zaniepokojona tym, że znów zbliżyli się do siebie – informował niedawno tygodnik „Na Żywo”.         Wyświetl ten post na Instagramie.                  ...

Przeczytaj
Julia Wieniawa wytyka Joannie Opoździe jej modowe wybory
Instagram
Newsy Julia Wieniawa wbiła szpilę nowej partnerce Antka Królikowskiego! Opozda ostro odpowiedziała
Czyżby to był początek prawdziwej medialnej wojny? Julia Wieniawa dała solidnego pstryczka w nos Joannie Opoździe. Z kolei nowa ukochana Antka Królikowskiego w odwecie wypomniała Julce brak edukacji, a wszystko przez… jedną stylizację. Oj robi się naprawdę gorąco!
Urszula Jagłowska-Jędrejek
sierpień 21, 2020

Julia Wieniawa na przestrzeni lat wyrosła na jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. I choć swoją rozpoznawalność 21-latka zawdzięcza nie tylko pięknej buzi, ale też talentowi i pracowitości, to wiele osób nadal przypisuje jej  sukces dawnemu związkowi z Antkiem Królikowskim, dzięki któremu dziewczyna dumnie wkroczyła na salony. Pomimo iż od głośnego rozstania dawnych kochanków minęło sporo czasu, a przystojniak ma już u swojego boku kolejną ukochaną, grono fanów byłej aktorskiej pary nadal doszukuje się iskrzenia pomiędzy Wieniawą, a Królikowskim . Co ciekawe, niepokoi to nawet nową dziewczynę Antka, Joannę Opozdę, która kazała mu usunąć wszystkie materiały z byłymi   partnerkami.  Jak się jednak okazuje, śliczne aktorki mają podobny gust nie tylko do mężczyzn, ale też do ubrań. Nie wierzycie? Popatrzcie tylko na najnowszą stylizację Opozdy, jaką wybrała na czwartkową premierę filmu „Dolina Bogów”, gdzie zadebiutowała na czerwonym dywanie jako dziewczyna Królikowskiego . Cekinowa, dopasowana mini sukienka typu bandage dress z pierzastym dekoltem jest łudząco podobna do tej, w jakiej Julia Wieniawa zaprezentowała się zaledwie trzy tygodnie temu podczas nagrań do najnowszej edycji „Top Model” . Obie kreacje to projekty marki Epuzer. Ku zaskoczeniu wszystkich, Julka nie omieszkała skomentować najnowszej stylizacji Opozdy i wbiła jej szpilkę. Czy to początek konfliktu? Julia Wieniawa wytyka Joannie Opoździe jej modowe wybory Antek Królikowski i Joanna Opozda w czwartkowy wieczór pojawili w warszawskim kinie Sadyba na premierze filmu „Dolina Bogów”. Aktorka na tę okazję wybrała seksowną mini eksponującą jej zgrabną sylwetkę. Sukienkę w podobnym stylu kilka tygodni temu miała... Julia Wieniawa,...

Przeczytaj
Królikowski Opozda
Instagram @asiaopozda
Newsy Joanna Opozda i Antek Królikowski zaręczyli się? Fani zauważyli drobny szczegół
Joanna Opozda i Antek Królikowski są razem od około dwóch miesięcy, a na placu modelki pojawił się pierścionek. Fani uważają, że para jest już zaręczona.
Marta Średnicka
sierpień 28, 2020

Związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego był zaskoczeniem dla fanów. Młody aktor związany był z Kasią Dąbrowską i nic nie wskazywało na to, że para przeżywa kryzys. Informacją o zakończeniu relacji podzieliła się była już partnerka Antka. Chwilę później w sieci pojawiły się plotki, że Królikowski spotyka się z modelką i aktorką, Joanną Opozdą, które okazały się być prawdziwe.  Zobacz także:   Antoni Królikowski opublikował pierwsze romantyczne zdjęcie z Joanną Opozdą! Pierścionek na palcu Joanny Opozdy Z początkiem lipca media obiegła informacja o związku Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Para początkowo nie chciała się ujawniać, jednak pod wpływem użytkowników w social mediach, zadebiutowała razem na Instagramie i pozwoliła sobie na pierwsze wspólne profesjonalne zdjęcie z imprezy. Trwający około dwa miesiące związek rozwija się więc na oczach fanów. Para dawkuje jednak ilość wspólnych publikacji i wzmianek o sobie nawzajem, by nie robić swojego związku nazbyt publicznym. M.in. ze względu na medialność jednego z poprzednich związków Antka Królikowskiego (z Julią Wieniawą), prawdopodobnie woli zostać w półcieniu. Teraz Joanna Opozda wrzuciła na Instagram zdjęcie z wakacji, na którym fani dopatrzyli się zaręczynowego pierścionka. Zobacz także :  Wiemy, dlaczego Antek Królikowski rozstał się z Kasią Dąbrowską Czy to pierścionek zaręczynowy? - czytamy w komentarzach. Pierścionek! - wykrzyczała jedna z użytkowniczek dodając emotkę zaręczynowej biżuterii. Niektórzy dopatrzyli się na zdjęciu nawet ciążowego brzuszka. Piękna Pani i komplet 😍 ale czy mi się wydaje czy tam się brzusio ukrywa? - napisała fanka. Czy którekolwiek z domysłów...

Przeczytaj