Antoni Królikowski 7 sierpnia wziął ślub z Joanną Opozdą, a 22 lutego 2022 roku na świat przyszedł jego syn Vincent. Kiedy fani składali gratulacje okazało się, że jego związek z modelką należy już do przeszłości. Po pewnym czasie zainteresowani odnieśli się do medialnych plotek. Joanna Opozda i Królikowski potwierdzili rozstanie. Kiedy Asia była jeszcze w ciąży, Antek poznał ich wspólną sąsiadkę, z którą tworzy obecnie związek. Wielu fanów to nie zdziwiło, jego lista medialnych związków jest naprawdę długa! Aktor nie pokazuje obecnie swojej nowej partnerki. Wcześniej brylował z drugimi połówkami na ściankach. Zobaczcie, z kim aktor spotykał się wcześniej.

Reklama

Dziewczyny Antka Królikowskiego

W połowie 2020 roku okazało się, że Antek Królikowski spotyka się z gwiazdą "Pierwszej miłości" - Joanną Opozdą. Ich związek trwał kilka miesięcy, po czym para ogłosiła rozstanie. Aktorka i modelka wydała na Instagramie oświadczenie, że nie jest już z Antkiem i sugerując, że wina za rozpad ich relacji leży po jego stronie. Królikowski szybko naprawił swój błąd, a niedługo później para wzięła ślub w jednym z podwarszawskich kościołów. Chwilę później okazało się, że Opozda jest w ciąży. Na świat przyszedł ich syn, Vincent. Związek należy jednak do przeszłości, a Antek ma już nową partnerkę.

Przed Joanną Antek spotykał się z prawniczką, Kasią Dąbrowską. Był to jeden z jego najdłuższych związków, trwał ponad 1,5 roku:

Oczywiście, oprócz małżeństwa z Joanną Opozdą, najwięcej emocji wzbudzała relacja Antka Królikowskiego z największą gwiazdą młodego pokolenia - Julią Wieniawą. Byli razem ponad 2 lata kiedy Julia nie była jeszcze tak popularna. Rozstali się w zgodzie, dziękując sobie za wspólnie spędzony czas.

EastNews

Co ciekawe, przed Julią, Antek spotykał się z jej dobrą koleżanką - aktorką Kasią Sawczuk! Dlaczego się rozstali? Teorii i spekulacji było bardzo wiele - w tle pojawiała się zazdrość, osoby trzecie. Do dziś żadne z nich nie komentuje dawnych czasów.

Zobacz także
EastNews

Krótki, ale równie głośny okazał się również związek Antka z gwiazdą czwartej edycji "Top Model" - Samuelą Górską. Dziś mało kto o niej pamięta, podobnie jak o ich relacji.

EastNews

Z kolei pierwszym tak bardzo medialnym związek aktora była jego relacja z Laurą Breszką, o rok starsza koleżanka po fachu. Aktor lata temu uchodził za balangowicza, Laura miała zaś córkę z poprzedniego związku, myślała o stabilizacji. Ponoć zarzucała Antkowi brak odpowiedzialności, co było przyczyną rozstania.

EastNews
Reklama

Co ciekawe, Antek spotykał się również z gwiazdą "M jak miłość" - Joanną Jarmołowicz. Co ciekawe, dziś aktorka jest w szczęśliwym związku z bratem Antka, Janem, wspólnie wychowują również dziecko - synka Józefa!

Reklama
Reklama
Reklama