Loreal Paris kosmetyki do makijażu
Wyniki testu
Rimmel - tusz do rzęs i pomadki
Wyniki testu
podkład Bourjois Paris Healthy Mix
Wyniki testu
adidas Active Skin&Mind
Wyniki testu
Radical Farmona szampon i peeling trychologiczny
Wyniki testu
Bioderma Sensibio Micellar Oil
Chcę testować
Elseve Bond Repair
Chcę testować
Kosmetyki Maybelline
Chcę testować
Oceanic bazy
Chcę testować
Loreal Paris - tusz do rzęs i szminka
Chcę testować
Lactacyd Ultra-Nawilżający 40+
Laureaci
Orientana hello daktyl
Laureaci
 lekki balsam regenerujący Lipikar Baume Light AP+M od La Roche-Posay
Wyniki testu
MICA Niacinamide Glow
Laureaci
kosmetyki douglas skin focus tonik i peeling enzymatyczny
Wyniki testu
Maybelline kosmetyki do makijażu
Chcę testować
Neutrogena Retinol Boost
Laureaci
GLYCOLIC BRIGHT
Wyniki testu
 FaceBoom, Mix Me Up
Laureaci
antyperspiranty NIVEA Black&White Invisible
Wyniki testu
Jakub Rzeźniczak ma dość zachowań Magdaleny Stępień
Instagram @magdalena___stepien @jakubrzezniczak25
Newsy

Jakub Rzeźniczak zabrał głos w sprawie syna i Magdaleny Stępień: "Nie mam siły tolerować zachowań Magdy"

Jakub Rzeźniczak ze łzami w oczach zabrał głos w sprawie syna: Kwestie finansowe były dla mnie podrzędne". Odpowiedział też na zarzuty Magdaleny Stępień:

Jakub Rzeźniczak przerwał milczenie i odpowiedział na zarzuty Magdaleny Stępień w kwestii braku pomocy finansowej oraz "zastraszania". Piłkarz zdecydował się odeprzeć zarzuty, a na jego Instagramie pojawiło się obszerne oświadczenie, w którym poinformował o swoim stanowisku w sprawie. 

Sytuacja sprzed kilku dni, gdy zostałem oskarżony o zastraszanie sprawiła, że nie mam już siły tolerować pewnych zachowań Magdy - napisał wprost. 

Przedstawił swoje stanowisko oraz zaangażowanie w kwestii leczenia syna i zapewnił: 

W leczeniu nowotworowym rodzice są w stanie zrobić wszystko i kwestie finansowe były dla mnie podrzędne.

Jakub Rzeźniaczak ze łzami w oczach mówił o chorobie małego Oliwiera! 

Modny i trwały makijaż ust - jak wykonać? Sposób powiększający usta

Jakub Rzeźniczak wydał oświadczenie w sprawie syna i Magdaleny Stępień

Kilka miesięcy temu życie Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka na chwilę stanęło w miejscu. Okazało się wówczas, że ich kilkumiesięczny synek jest poważnie chory. Mały Oliwier cierpi ma rzadkiego guza wątroby, a jego szanse na przeżycie wynosiły zaledwie 2%. Niedawno Magdalena Stępień założyła drugą zbiórkę na leczenie syna. Nie jest tajemnicą, że koszty rosną. Kwestia zbiórki wywołała zaskoczenie internautów, którzy pytali, dlaczego Jakub Rzeźniczak nie wspiera finansowo syna. Niedawno mama Oliwiera odpowiedziała na pytania internautów, a przy okazji Magdalena Stępień oskarżyła Jakuba Rzeźniczaka o zastraszanie

Jakub Rzeźniczak przerwał milczenie i postanowił odnieść się do słów Magdaleny Stępień na temat jego braku zainteresowania finansami leczenia syna oraz oskarżeń na temat "zastraszania": 

Od kilku dni biję się z myślami, czy komentować to co się wydarzyło parę dni temu. Postanowiłem to zrobić pierwszy i ostatni raz. Zdrowie mojego synka Oliwierka było dla mnie od początku najważniejsze. Chciałem wam załączyć oświadczenie z którego się dowiedziecie, czego udało mi się dowiedzieć o jego stanie zdrowia i w którym miejscu jest, jeśli chodzi o leczenie. Chciałbym was również prosić o to byście uszanowali prywatność moją i Oliwiera, byśmy mogli skupić się tylko i wyłącznie na leczeniu i ratowaniu jego życia. - powiedział. 

Jakub Rzeźniczak oświadczenie
Instagram @jakubrzezniczak25

Zobacz także: Magdalena Stępień pokazała kolejne zdjęcie z synkiem, mówi o wynikach badań, które mogą dużo zmienić!

Jakub Rzeźniczak o leczeniu syna: "Zgodziłem się na wyjazd Oliwiera pod naporem ciężkich oskarżeń mamy Oliwiera,"

Jakub Rzeźniczak opublikował obszerne oświadczenie, w którym opowiedział o szczegółach leczenia syna i sporach, które prowadzi z Magdaleną Stępień od początku leczenia. Wyznał, że Polsce specjaliści zapewniają leczenie małego Oliwiera w Polsce nie różni się od tego w Izraelu. Jakub Rzeźniczak podtrzymuje, że jest przeciwny leczeniu syna za granicą: 

- Od momentu zdiagnozowania u Oliwiera nowotworu wątroby konsultowałem jego przypadek u najlepszych lekarzy w Polsce, żeby dowiedzieć się jak najwięcej na jego temat, na temat możliwych metod leczenia, ośrodków, w których można by leczyć mojego Syna. Starałem się robić to w ciszy ze względu na dobro Oliwiera. Moje zdanie wielokrotnie przedstawiałem mamie Oliwiera. Nie byłem za wyjazdem Oliwiera do Izraela i nie jestem za tym, żeby tam kontynuował leczenie. Wszystkie osoby i instytucje zajmujące się leczeniem nowotworów u dzieci, u których zasięgnąłem opinii, nie znały placówki w Izraelu, a w leczeniu tak rzadkich typów nowotworu doświadczenie jest najważniejsze. Lekarze z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie Oliwier był leczony od momentu wykrycia choroby, nalegali, by nie robić przerwy w podawaniu chemii i ewentualny wyjazd za granice odłożyć w czasie, bo guzy nowotworowe u dzieci w odróżnieniu od dorosłych namnażają się w błyskawicznym tempie. Mówili też, że możliwe, że pojawi się szansa na operację po podaniu kolejnej dawki chemioterapii. Mama Oliwiera zdecydowała się jednak na wyjazd w trakcie podawania chemii. Kiedy Oliwier trafił do Izraela musiał raz jeszcze przejść serię tych samych badań, które miał wcześniej w Polsce. A chemię podano mu dopiero po 3 tygodniach od przyjęcia do szpitala w Tel Avivie.

Dodał, że ostatecznie zgodził się na leczenie syna w Izraelu, pod naciskiem Magdaleny Stępień: 

Ostatecznie zgodziłem się na wyjazd Oliwiera pod naporem ciężkich oskarżeń mamy Oliwiera, jakoby choroba Syna była efektem stresu (co jest nieprawdą) oraz że wszelkie konsekwencje związane z pozostaniem Oliwiera w Polsce będą moją winą. W leczeniu nowotworowym rodzice są w stanie zrobić wszystko i kwestie finansowe były dla mnie podrzędne. Liczyły się realne fakty medyczne.

Oświadczenie Rzeźniczaka
Instagram @jakubrzezniczak25

Po głośnym nagraniu opublikowanym przez Magdalenę Stępień, w którym zarzuciła Jakubowi Rzeźniczakowi brak pomocy oraz "zastraszanie' postanowił przerwać milczenie i przedstawić swoją wersję: 

Jednakże sytuacja w ostatnich dniach zmieniła się diametralnie. Zostałem oskarżony wielokrotnie i nie mam już sił zmagać się z nieprawdą i chcę przedstawić, co udało mi się ustalić. Po konsultacjach z największymi autorytetami medycznymi w Polsce, które mają ogromne doświadczenie w leczeniu nowotworów u dzieci na podstawie wszystkich wyników badań z Polski i Izraela dowiedziałem się, że całe leczenie oraz zakres badań, które realizowane są w Izraelu nie odbiegają od leczenia i badań, które Oliwier miałby zagwarantowane w CZD. Diagnoza postawiona w Polsce również została potwierdzona. Protokół europejski, którym leczony jest Oliwier w Izraelu był stosowany w przypadku Oliwiera również w CZD. Dodatkowo w CZD Oliwier otrzymał jeden lek, który dedykowany jest do leczenia RLT, a którego nie otrzymuje w Izraelu. (...) Mając wiedzę, że leczenie w Izraelu niczym nie odbiega od tego, co Oliwier miałby zapewnione w Polsce - jest dla mnie oczywiste, że leczenie Synka bliżej domu da zarówno jemu, jak i Magdzie większe wsparcie oraz pomoc z mojej strony, naszych rodzin oraz bliskich mamy Oliwiera, a także dużo lepszą komunikację pomiędzy lekarzami a nami jako rodzicami. - pisał. 

Oświadczenie Rzeźniczaka II
Instagram @jakubrzezniczak25

Jakub Rzeźniaczak przyznaje jednak, że rozumie jak wielkie emocje mogą kierować zrozpaczoną Magdaleną Stępień i apeluje o uszanowanie prywatności zarówno swojej, matki swojego dziecka, jak i małego Oliwierka. 

- Starałem się wytrzymać jak najdłużej i nie wypowiadać w kwestii mojej relacji z mamą Oliwiera zdając sobie sprawę, w jak trudnej sytuacji jest nasz syn i jak wielkie i skrajne emocje temu towarzyszą. Sytuacja sprzed kilku dni, gdy zostałem oskarżony o zastraszanie sprawiła, że nie mam już siły tolerować pewnych zachowań Magdy. Wielokrotnie prosiłem Magdę, by w tak ciężkiej dla nas sytuacji nie oczerniała mnie oraz nie manipulowała faktami i że mam już tego dosyć i więcej nie mogę tego tolerować. Skutkiem tego rozpoczęła się nagonka na mnie i moich bliskich, która przerodziła się w falę ogromnego hejtu. - poinformował. 

Oświadczenie Rzeźniczaka III
Instagram @jakubrzezniczak25

Magdalena Stępień odpowiada na oświadczenie Jakuba Rzeźniczaka
Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Magdalena Stępień broni się po słowach Rzeźniczaka: "Decyzja o wylocie do Izraela była w 100% przemyślana"
Magdalena Stępień zabrała głos po oświadczeniu Jakuba Rzeźniczaka w sprawie leczenia syna: "Intuicja Matki nie zawodzi, (...) niedługo pokażę wam wyniki badań".

Przepychanka słowna między Magdaleną Stępień a Jakubem Rzeźniczakiem wciąż przybiera na sile. Jeszcze niedawno wydawało się, że byli partnerzy doszli do porozumienia, a ich konflikt został zażegnany. Kilka dni temu Magdalena Stępień opublikowała relację, w której oskarżyła Jakuba Rzeźniczaka o zastraszanie i brak pomocy finansowej. Piłkarz zdecydował się odpowiedzieć na zarzuty i opublikował obszerne oświadczenie, w którym napisał, że Oliwier otrzyma taką samą pomoc w Polsce, co stara się wytłumaczyć mamie chłopca, jednak bez skutku. Magdalena Stępień postanowiła się bronić i od razu zareagowała na słowa taty Oliwierka.  Decyzja o wylocie do Izraela w celu potwierdzenia diagnozy z Polski, oraz dalszego leczenia była podjęta przeze mnie i w 100% przemyślana i była to najlepsza decyzja. - poinformowała.  Zobaczcie pełne oświadczenie Magdaleny Stępień.  Magdalena Stępień broni się po oświadczeniu Jakuba Rzeźniczaka.  Kilka miesięcy temu Magdalena Stępień poinformowała, że jej synek ma guza wątroby. Zrozpaczona mama szukała pomocy u specjalistów z Polski i zagranicy, okazało się, że klinika w Izraelu podejmie się leczenia Oliwiera. Na ten cel modelka stworzyła zbiórkę, która była szeroko komentowana. Niedawno  Magdalena Stępień założyła drugą zbiórkę na leczenie syna , wtedy wówczas fani zaczęli dopytywać, dlaczego Jakub Rzeźniczak nie angażuje się w pomoc synkowi.  Kilka dni temu Magdalena Stępień w rozpaczliwym nagraniu wyznała, że  i "zastraszana" przez byłego partnera. Jakub Rzeźniczak zabrał głos w sprawie syna i relacji z Magdaleną Stępień. Opublikował oświadczenie w którym przyznał: Sytuacja sprzed kilku dni, gdy zostałem oskarżony o zastraszanie sprawiła, że nie mam już siły tolerować pewnych zachowań Magdy...

Jakub Rzeźniczak szuka innego szpitala dla syna
Instagram@jakubrzezniczak25
Newsy
Jakub Rzeźniczak walczy, by chory na raka syna trafił do innego szpitala. Dlaczego?
Jakub Rzeźniczak udzielił wywiadu na temat choroby syna. Co na zmianę szpitala mówi Magdalena Stępień? "Komunikacja między mną a Magdą jest na słabym poziomie"

Piłkarz Jakub Rzeźniczak i modelka Magdalena Stępień od początku mieli rozbieżne zdania na temat sposobu leczenia synka, u którego na początku roku zdiagnozowano guza wątroby. Od kilku tygodni Oliwier poddawany jest terapii w Izraelu, jednak ojciec stara się, żeby synek trafił do innej placówki. Nie poddaję się w walce o syna - zapewnia Jakub Rzeźniczak w rozmowie z "Party". To pierwszy wywiad sportowca o chorobie synka, od czasu gdy chłopiec rozpoczął leczenie w Izraelu.  Syn Jakuba Rzeźniczaka czeka na operację w Izraelu Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień rozstali się zaraz po narodzinach synka Oliwiera. Kiedy chłopiec miał kilka miesięcy, Synek Magdaleny Stepień i Jakuba Rzeźniczaka ma guza wątroby . Początkowo leczony był w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, jednak matka chłopca postanowiła szukać pomocy za granicą. Założyła zbiórkę na leczenie Oliwiera i dzięki zgromadzonym pieniądzom udało się zorganizować wyjazd do placówki w Izraelu.  Z decyzjami Magdaleny Stępień dotyczącymi leczenia synka nie zgadzał się ojciec chłopca, Jakub Rzeźniczak, który uważał, że dziecko powinno kontynuować chemioterapię w Polsce. Różnice zdań doprowadziły do konfliktu, który wciąż przebierał na sile, a Magdalena Stępień oskarżyła piłkarza o zastraszanie . Jakub Rzeźniczak odpowiedział na zarzuty Magdaleny Stępień, publikując obszerne oświadczenie, w którym przyznał, że nie był zwolennikiem wyjazdu chłopca do Izraela i że wielokrotnie konsultował się w tej sprawie z polskimi specjalistami. Zobacz także: Magdalena Stępień o chorobie synka: „Lekarze nie wiedzą, z czym mają do czynienia w 100%” Jakub Rzeźniczak chce kontynuować leczenie Oliwiera w Stanach Zjednoczonych Obecnie Oliwier przebywa z mamą w placówce w Izraelu, gdzie już...

Jakub Rzeźniczak zajmuje się chorym synem
East News, MICHAL KLAG/REPORTER, Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Jakub Rzeźniczak odwiedził chorego synka w Izraelu. Magdalena Stępień pokazała zdjęcie 
Jakub Rzeźniczak pogodził się z Magdaleną Stępień i pojechał do chorego synka. Modelka zamieściła poruszający wpis na temat byłego partnera.

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak pogodzili się dla dobra dziecka. Modelka wyznała, że zapomnieli o wzajemnych sporach, by skupić się na leczeniu chłopca. Młoda mama wraz z dzielnym maluchem przebywa w Izraelu, gdzie poddają się leczeniu rzadkiego nowotworu, który zaatakował ciałko kilkumiesięcznego Oliwierka. Jakub Rzeźniczak odwiedził syna za granicą, a Magdalena Stępień pokazała wzruszające zdjęcie i zamieściła poruszający wpis.  Jakub Rzeźniczak odwiedził chore dziecko w Izraelu Magdalena Stępień opublikowała wpis na temat stanu zdrowia małego Oliwiera. Przyznała, że w wyniku badań okazało się, że jej syn cierpi na jeszcze rzadszą odmianę nowotworu wątroby niż przypuszczali polscy lekarze. Magdalena Stępień wyznała, że jej synek ma przerzuty , jednak dzięki chemioterapii, nie powiększają się. Obecnie nie przebywają w szpitalu jednak regularnie pojawiają się w nim na leczeniu. Magdalena Stępień wyznała, że doszła także do porozumienia z Jakubem Rzeźniczakiem. Byli partnerzy postanowili dla dobra dziecka, zapomnieć o wzajemnych żalach i skupić się na pomocy synkowi. Jakub Rzeźniczak aktualnie przebywa w Izraelu, gdzie spotkał się z małym Oliwierem, a relację z tej wizyty modelka pokazała na Instagramie:  Oliwier jest silniejszy, gdy ma przy sobie oboje rodziców 🙏 Zobacz także:  Co się dzieje z synem Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka? Nowe doniesienia mediów! Jeszcze kilka tygodniu temu Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak prowadzili medialną wojnę. Mama Oliwiera założyła zbiórkę na leczenie chłopca, o której sportowiec miał nie wiedzieć. Zarówno Magdalena Stępień jak i Jakub Rzeźniczak przejęli się stanem zdrowia chłopca ale nie potrafili dojść do porozumienia w kwestii jego leczenia. Modelka rozpaczliwie zbierała pieniądze na leczenie synka za...

Nie żyje Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka
Instagram @magdalena___stepien @jakubrzezniczak25
Newsy
Nie żyje syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka. "Choroba zabrała naszego Aniołka"
Synek Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień chorował na guza wątroby. Niestety lekarzom nie udało się uratować dziecka...

Nie żyje synek Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień. Chłopiec chorował na nowotwór wątroby. Druzgocące wieści właśnie obiegły media. Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak poinformowali o śmierci synka:  Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból Chłopiec miał tylko roczek...  Nie żyje syn Magdaleny Stępień I Jakuba Rzeźniczaka Magdalena Stępień w styczniu 2022 roku poinformowała, że jej mały synek ma nowotwór, bardzo rzadko występujący guz wątroby. W sieci powstała zbiórka na leczenie malucha. Synek Jakuba Rzeźniczaka miał zaledwie 2% szans na wyleczenie w Polsce. W pomoc dziecku zaangażowało się tysiące internautów, a kwotę potrzebną na wyjazd do Izraela oraz pierwsze badania zebrano zaledwie w 7 godzin.  Wkrótce powstała druga zbiórka na leczenie synka Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka . Udało się zebrać ponad 427 tysięcy złotych, jednak 27. lipca zbiórka została nagle zakończona...  Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak potwierdzili, że ich synek nie żyje:  Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376. Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwierka odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14:00. Wszystkich, którzy chcą się pomodlić z nami Różańcem Świętym zapraszamy od 13:40 do kaplicy. Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Jednocześnie bardzo prosimy media o uszanowanie czasu naszej żałoby. Bardzo potrzebujemy teraz spokoju, wyciszenia i modlitwy Rodzice...

Nasze akcje
Bourjois Jak dopasować podkład
Makijaż
Jak dobrać podkład, aby odpowiadał na potrzeby skóry?
Współpraca reklamowa
tolpa acne
Pielęgnacja
Gdy cera płata nam figle. Jak skutecznie zapobiegać niedoskonałościom?
Współpraca reklamowa
Regenerujący balsam Lipikar Baume Light AP+M La Roche-Posay
Pielęgnacja
Regenerujący balsam Lipikar Baume Light AP+M od La Roche-Posay sprawdzony przez mamy i dzieci
Współpraca reklamowa
Pielęgnacja
Promienna skóra i mocne włosy - zaufaj sprawdzonym formułom oraz składnikom aktywnym i ciesz się pięknym wyglądem na wiosnę
Współpraca reklamowa
Douglas-collection-skincare-skin-focus-vitamin-radiance-main-beauty
Pielęgnacja
„Skóra wygląda młodziej, bardzo zdrowo i jest pełna blasku”. Kosmetyki do pielęgnacji Douglas Collection przetestowane!
Współpraca reklamowa
Asus Zenbook 14 OLED
Styl życia
Moc możliwości, którą zmieścisz w torebce - poznaj idealnego laptopa do pracy i rozrywki od ASUS
Współpraca reklamowa
Przetestowałam serię maseczek KIMOCO Beauty
Pielęgnacja
Przetestowałam serię maseczek KIMOCO Beauty - teraz mogę cieszyć się piękną cerą i nawilżonymi ustami!
Współpraca reklamowa
modelka trzyma RETI AGE Sesderma
Pielęgnacja
Kosmetyki z tym składnikiem znakomicie niwelują oznaki starzenia
Współpraca reklamowa