floslek stopNaczynka
Wyniki testu
Skóra wrażliwa - czy wiesz, jak ją pielęgnować i jak wpływa na twoje życie? Badanie Wizaz.pl i Avène
Badanie
maybelline vinyl, eraser, lash
Chcę testować
BIOTEBAL EFFECT serum spray
Wyniki testu
Oriflame Duologi
Chcę testować
Ziaja Witamina C. B3 niacynamid
Chcę testować
Loreal Paris - tusz do rzęs i szminka
Wyniki testu
Bielenda Professional Supremelab
Wyniki testu
NIVEA CELLULAR LUMINOUS zestaw kosmetyków
Wyniki testu
Neutrogena Retinol Boost
Wyniki testu
 Tołpa, Body & Soul
Wyniki testu
neboa
Wyniki testu
YSL
Wyniki testu
tolpa authentic
Wyniki testu
Lactacyd Ultra-Nawilżający 40+
Wyniki testu
Kosmetyki Maybelline
Wyniki testu
BeBio samoopalacze
Chcę testować
Faceboom skin dopamine
Chcę testować
Garnier Vitamin C
Wyniki testu
AA Yoummy Skin Peach Flawless
Chcę testować
Magdalena Stępień odpowiada na oświadczenie Jakuba Rzeźniczaka
Instagram @magdalena___stepien
Newsy

Magdalena Stępień broni się po słowach Rzeźniczaka: "Decyzja o wylocie do Izraela była w 100% przemyślana"

Magdalena Stępień zabrała głos po oświadczeniu Jakuba Rzeźniczaka w sprawie leczenia syna: "Intuicja Matki nie zawodzi, (...) niedługo pokażę wam wyniki badań".

Przepychanka słowna między Magdaleną Stępień a Jakubem Rzeźniczakiem wciąż przybiera na sile. Jeszcze niedawno wydawało się, że byli partnerzy doszli do porozumienia, a ich konflikt został zażegnany. Kilka dni temu Magdalena Stępień opublikowała relację, w której oskarżyła Jakuba Rzeźniczaka o zastraszanie i brak pomocy finansowej. Piłkarz zdecydował się odpowiedzieć na zarzuty i opublikował obszerne oświadczenie, w którym napisał, że Oliwier otrzyma taką samą pomoc w Polsce, co stara się wytłumaczyć mamie chłopca, jednak bez skutku. Magdalena Stępień postanowiła się bronić i od razu zareagowała na słowa taty Oliwierka. 

Decyzja o wylocie do Izraela w celu potwierdzenia diagnozy z Polski, oraz dalszego leczenia była podjęta przeze mnie i w 100% przemyślana i była to najlepsza decyzja. - poinformowała. 

Zobaczcie pełne oświadczenie Magdaleny Stępień. 

Redaktorka Wizaż.pl zdradza swoje hity z Rossmanna. Sprawdźcie propozycje z naszego TikToka

Magdalena Stępień broni się po oświadczeniu Jakuba Rzeźniczaka. 

Kilka miesięcy temu Magdalena Stępień poinformowała, że jej synek ma guza wątroby. Zrozpaczona mama szukała pomocy u specjalistów z Polski i zagranicy, okazało się, że klinika w Izraelu podejmie się leczenia Oliwiera. Na ten cel modelka stworzyła zbiórkę, która była szeroko komentowana. Niedawno Magdalena Stępień założyła drugą zbiórkę na leczenie syna, wtedy wówczas fani zaczęli dopytywać, dlaczego Jakub Rzeźniczak nie angażuje się w pomoc synkowi. 

Kilka dni temu Magdalena Stępień w rozpaczliwym nagraniu wyznała, że  i "zastraszana" przez byłego partnera. Jakub Rzeźniczak zabrał głos w sprawie syna i relacji z Magdaleną Stępień. Opublikował oświadczenie w którym przyznał:

Sytuacja sprzed kilku dni, gdy zostałem oskarżony o zastraszanie sprawiła, że nie mam już siły tolerować pewnych zachowań Magdy - pisał. 

Opowiedział również o sporze pomiędzy nim a Magdaleną Stępień w kwestii leczenia dziecka w Izraelu. Jakub Rzeźniczak uważa, że Oliwier otrzyma dokładnie taką sama opiekę w Polsce, jednak Magdalena Stępień nie chce się na to zgodzić. Mama Oliwiera niemal od razu zareagowała na jego słowa. W krótkiej relacji przedstawiła swoje stanowisko. 

Bardzo proszę o zaprzestanie wysyłania mi oświadczenia, które wydał ojciec mojego dziecka. Decyzja o wylocie do Izraela w celu potwierdzenia diagnozy z Polski, oraz dalszego leczenia była podjęta przeze mnie i w 100% przemyślana i była to najlepsza decyzja. Po przylocie diagnoza, która została postawiona w Polsce nie pokryła się z tą postawioną w Izraelu. - poinformowała Magdalena Stępień. 

Oświadczenie Magdaleny Stępień
Instagram @magdalena___stepien

Zobacz także: Magdalena Stępień opublikowała zdjęcie syna po chemioterapii: "Oli nadal zaskakuje lekarzy"

Magdalena Stępień poinformowała również, że przypadek jej synka jest bardzo trudny. Pokreśliła, że jej decyzja o leczeniu w Izraelu była w 100% przemyślana, a leczenie przynosi efekty: 

Oliwier prawdopodobnie jest pierwszym takim przypadkiem na świecie, dlatego jako matka podjęłam najlepszą decyzję, która skutkuje odpowiednim leczeniem. Dlatego dopóki nie znajdziemy drugiego takiego przypadku na świecie Oliwier będzie leczony w Izraelu. Wszystkie dzieci zdiagnozowane jak Oliwier, niestety zmarły mniej więcej po 6. miesiącach. Intuicja Matki nie zawodzi, dlatego już niedługo pokażę wam wyniki badań, które potwierdzają, że wyjazd tu był najlepszą decyzją, jaką mogłam podjąć. Wszystkim wam z całego serca dziękuję, że nam pomagacie. Nigdy Wam tego nie zapomnimy. Magda i Oliwier.  - poinformowała. 

Małemu Oliwierowi życzymy powrotu do zdrowia. Czy jego rodzice będą w stanie dogadać się, dla jego dobra? 

Magdalena Stępień pokazała najnowsze zdjęcie syna
Instagram @magdalena___stepien

Magdalena Stępień i syn Oliwier - nowa diagnoza
INSTAGRAM @MAGDALENA___STEPIEN
Newsy
Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka otrzymał nową diagnozę. "To cud"
Magdalena Stępień podzieliła się z obserwatorami dobrą nowiną na temat swojego syna. Według jej oświadczenia, Oliwier nie ma śmiertelnego genu, który został początkowo zdiagnozowany.

Magdalena Stępień poinformowała obserwatorów, że jej syn Oliwier przeszedł kolejne badania w Izraelu. Jak się okazało, diagnoza daje ogromne nadzieje. "To jedna z najważniejszych informacji, jakie kiedykolwiek otrzymałam w swoim życiu" - udostępniła na swoim InstaStories mama chłopca.  Nowa diagnoza u syna Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka Magdalena Stępień przebywa wraz ze swoim synem Oliwierem w Izraelu. Pobyt w klinice był szeroko komentowany w mediach, również ze względu na wymianę zdań na temat jego zasadności z byłym partnerem i ojcem dziecka, Jakubem Rzeźniczakiem. Mężczyzna uważał, że w Polsce chłopiec otrzymałby lepsza opiekę, a jego matka pomoc ze strony bliskich i rodziny. Jak zaznaczał, pieniądze grają tu drugorzędną rolę. Decyzja o wylocie do Izraela w celu potwierdzenia diagnozy z Polski, oraz dalszego leczenia była podjęta przeze mnie i w 100% przemyślana i była to najlepsza decyzja - mówiła wtedy Magdalena Stępień. Teraz udostępniła informacje na temat wyników przeprowadzonych w ostatnim czasie badań. Wynika z nich, że u Oliwiera choć obecny jest guz MRT, to nie wykryto śmiertelnego genu SMARTCB1, który zdiagnozowano wcześniej. Jak wspomina Magdalena Stępień na Instagramie. Potwierdzenie wcześniejszych badań było dla niej priorytetem. Zobacz także:  Magdalena Stępień broni się po słowach Rzeźniczaka: "Decyzja o wylocie do Izraela była w 100% przemyślana" Przyjazd tutaj był najlepszą decyzją, jaką mogłam podjąć, bo okazało się, że Oliwier NIE MA śmiertelnego genu SMARTCB1, który został znaleziony w Place. Intuicja matki nigdy nie zawodzi, dlatego w tak trudnych przypadkach warto polecieć do innego kraju w celu potwierdzenia diagnozy. W naszym przypadku to ogromny cud. Jestem wdzięczna Bogu, że prowadził mnie i dzięki matczynej...

Jakub Rzeźniczak ma dość zachowań Magdaleny Stępień
Instagram @magdalena___stepien @jakubrzezniczak25
Newsy
Jakub Rzeźniczak zabrał głos w sprawie syna i Magdaleny Stępień: "Nie mam siły tolerować zachowań Magdy"
Jakub Rzeźniczak ze łzami w oczach zabrał głos w sprawie syna: Kwestie finansowe były dla mnie podrzędne". Odpowiedział też na zarzuty Magdaleny Stępień:

Jakub Rzeźniczak przerwał milczenie i odpowiedział na zarzuty Magdaleny Stępień w kwestii braku pomocy finansowej oraz "zastraszania". Piłkarz zdecydował się odeprzeć zarzuty, a na jego Instagramie pojawiło się obszerne oświadczenie, w którym poinformował o swoim stanowisku w sprawie.  Sytuacja sprzed kilku dni, gdy zostałem oskarżony o zastraszanie sprawiła, że nie mam już siły tolerować pewnych zachowań Magdy - napisał wprost.  Przedstawił swoje stanowisko oraz zaangażowanie w kwestii leczenia syna i zapewnił:  W leczeniu nowotworowym rodzice są w stanie zrobić wszystko i kwestie finansowe były dla mnie podrzędne. Jakub Rzeźniaczak ze łzami w oczach mówił o chorobie małego Oliwiera!  Jakub Rzeźniczak wydał oświadczenie w sprawie syna i Magdaleny Stępień Kilka miesięcy temu życie Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka na chwilę stanęło w miejscu. Okazało się wówczas, że ich kilkumiesięczny synek jest poważnie chory. Mały Oliwier cierpi ma rzadkiego guza wątroby, a jego szanse na przeżycie wynosiły zaledwie 2%. Niedawno  Magdalena Stępień założyła drugą zbiórkę na leczenie syna . Nie jest tajemnicą, że koszty rosną. Kwestia zbiórki wywołała zaskoczenie internautów, którzy pytali, dlaczego Jakub Rzeźniczak nie wspiera finansowo syna. Niedawno mama Oliwiera odpowiedziała na pytania internautów, a przy okazji Magdalena Stępień oskarżyła Jakuba Rzeźniczaka o zastraszanie .  Jakub Rzeźniczak przerwał milczenie i postanowił odnieść się do słów Magdaleny Stępień na temat jego braku zainteresowania finansami leczenia syna oraz oskarżeń na temat "zastraszania":  Od kilku dni biję się z myślami, czy komentować to co się wydarzyło parę dni temu. Postanowiłem to zrobić pierwszy i ostatni...

Jakub Rzeźniczak szuka innego szpitala dla syna
Instagram@jakubrzezniczak25
Newsy
Jakub Rzeźniczak walczy, by chory na raka syna trafił do innego szpitala. Dlaczego?
Jakub Rzeźniczak udzielił wywiadu na temat choroby syna. Co na zmianę szpitala mówi Magdalena Stępień? "Komunikacja między mną a Magdą jest na słabym poziomie"

Piłkarz Jakub Rzeźniczak i modelka Magdalena Stępień od początku mieli rozbieżne zdania na temat sposobu leczenia synka, u którego na początku roku zdiagnozowano guza wątroby. Od kilku tygodni Oliwier poddawany jest terapii w Izraelu, jednak ojciec stara się, żeby synek trafił do innej placówki. Nie poddaję się w walce o syna - zapewnia Jakub Rzeźniczak w rozmowie z "Party". To pierwszy wywiad sportowca o chorobie synka, od czasu gdy chłopiec rozpoczął leczenie w Izraelu.  Syn Jakuba Rzeźniczaka czeka na operację w Izraelu Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień rozstali się zaraz po narodzinach synka Oliwiera. Kiedy chłopiec miał kilka miesięcy, Synek Magdaleny Stepień i Jakuba Rzeźniczaka ma guza wątroby . Początkowo leczony był w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, jednak matka chłopca postanowiła szukać pomocy za granicą. Założyła zbiórkę na leczenie Oliwiera i dzięki zgromadzonym pieniądzom udało się zorganizować wyjazd do placówki w Izraelu.  Z decyzjami Magdaleny Stępień dotyczącymi leczenia synka nie zgadzał się ojciec chłopca, Jakub Rzeźniczak, który uważał, że dziecko powinno kontynuować chemioterapię w Polsce. Różnice zdań doprowadziły do konfliktu, który wciąż przebierał na sile, a Magdalena Stępień oskarżyła piłkarza o zastraszanie . Jakub Rzeźniczak odpowiedział na zarzuty Magdaleny Stępień, publikując obszerne oświadczenie, w którym przyznał, że nie był zwolennikiem wyjazdu chłopca do Izraela i że wielokrotnie konsultował się w tej sprawie z polskimi specjalistami. Zobacz także: Magdalena Stępień o chorobie synka: „Lekarze nie wiedzą, z czym mają do czynienia w 100%” Jakub Rzeźniczak chce kontynuować leczenie Oliwiera w Stanach Zjednoczonych Obecnie Oliwier przebywa z mamą w placówce w Izraelu, gdzie już...

Jakub Rzeźniczak zajmuje się chorym synem
East News, MICHAL KLAG/REPORTER, Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Jakub Rzeźniczak odwiedził chorego synka w Izraelu. Magdalena Stępień pokazała zdjęcie 
Jakub Rzeźniczak pogodził się z Magdaleną Stępień i pojechał do chorego synka. Modelka zamieściła poruszający wpis na temat byłego partnera.

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak pogodzili się dla dobra dziecka. Modelka wyznała, że zapomnieli o wzajemnych sporach, by skupić się na leczeniu chłopca. Młoda mama wraz z dzielnym maluchem przebywa w Izraelu, gdzie poddają się leczeniu rzadkiego nowotworu, który zaatakował ciałko kilkumiesięcznego Oliwierka. Jakub Rzeźniczak odwiedził syna za granicą, a Magdalena Stępień pokazała wzruszające zdjęcie i zamieściła poruszający wpis.  Jakub Rzeźniczak odwiedził chore dziecko w Izraelu Magdalena Stępień opublikowała wpis na temat stanu zdrowia małego Oliwiera. Przyznała, że w wyniku badań okazało się, że jej syn cierpi na jeszcze rzadszą odmianę nowotworu wątroby niż przypuszczali polscy lekarze. Magdalena Stępień wyznała, że jej synek ma przerzuty , jednak dzięki chemioterapii, nie powiększają się. Obecnie nie przebywają w szpitalu jednak regularnie pojawiają się w nim na leczeniu. Magdalena Stępień wyznała, że doszła także do porozumienia z Jakubem Rzeźniczakiem. Byli partnerzy postanowili dla dobra dziecka, zapomnieć o wzajemnych żalach i skupić się na pomocy synkowi. Jakub Rzeźniczak aktualnie przebywa w Izraelu, gdzie spotkał się z małym Oliwierem, a relację z tej wizyty modelka pokazała na Instagramie:  Oliwier jest silniejszy, gdy ma przy sobie oboje rodziców 🙏 Zobacz także:  Co się dzieje z synem Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka? Nowe doniesienia mediów! Jeszcze kilka tygodniu temu Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak prowadzili medialną wojnę. Mama Oliwiera założyła zbiórkę na leczenie chłopca, o której sportowiec miał nie wiedzieć. Zarówno Magdalena Stępień jak i Jakub Rzeźniczak przejęli się stanem zdrowia chłopca ale nie potrafili dojść do porozumienia w kwestii jego leczenia. Modelka rozpaczliwie zbierała pieniądze na leczenie synka za...

Nasze akcje
Biotebal EFFECT serum spray wyniki testu
Fryzury
Wizażanki przetestowały nowość - Biotebal EFFECT Serum spray!
Współpraca reklamowa
Skin cycling
Pielęgnacja
Na czym polega metoda #SkinCycling, która podbija TikToka?
Współpraca reklamowa
L'Oreal Paris codzienna rutyna pielęgnacyjna
Pielęgnacja
Test redakcji: Witamina C i SPF to duet idealny w codziennej porannej rutynie pielęgnacyjnej
Współpraca reklamowa
neboa
Fryzury
"Kosmetyki od NEBOA odżywiły i zregenerowały moje włosy od skalpu po same końce" - zobaczcie wyniki testu Wizażanek
Współpraca reklamowa
Test kosmetyków do makijażu od AA Wings of Color
Makijaż
Przetestowałam nowe kosmetyki AA Wings of Color. Efekt to idealna skóra przez cały dzień!
Współpraca reklamowa
lactacyd
Styl życia
„Już po pierwszym użyciu znika uczucie suchości i swędzenia”. Nowy płyn do higieny intymnej Lactacyd® Ultra-Nawilżający 40+ to hit Wizażanek!
Współpraca reklamowa
Depilatory Braun
Pielęgnacja
Przetestowałyśmy urządzenia do depilacji Braun. To sposób na gładką skórę bez podrażnień i wrastających włosków!
Współpraca reklamowa
Test serum złuszczającego Health Labs Care Glow On
Pielęgnacja
Test redakcji: Przetestowałam serum złuszczające do ciała Health Labs Care. Pozbyłam się krostek na ramionach w tydzień! 
Współpraca reklamowa