Jakub Rzeźniczak w ostatnich miesiącach nie miał łatwego życia. Pod koniec lipca jego syn przegrał walkę z chorobą nowotworową, a kilka miesięcy później sportowiec ujawnił, że poślubił Paulinę Nowicką. Ceremonia odbyła się na plaży w Miami. Para przebywała w Stanach Zjednoczonych, świętując swój miesiąc miodowy, jednakże na Święta para postanowiła powrócić do Polski. I to właśnie tutaj świętują Boże Narodzenie. W komentarzach natychmiast zaczęły się pojawiać domysły, że sportowiec wkrótce może zostać ponownie ojcem. Ma o tym świadczyć jeden gest...

Reklama

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka na świątecznym zdjęciu. Fani: "Będzie dzidziuś"

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka jeszcze niedawno bawili się w Stanach Zjednoczonych, świętując swój ślub i miesiąc miodowy. Jednakże na Boże Narodzenie postanowili powrócić do Polski, a ich wspólne zdjęcie wywołało w internecie niemałą burzę.

Zobacz także: Jakub Rzeźniczak pochwalił się obrączkami i pisze: "Będą z nami na zawsze"

Wesołych Świąt - możemy przeczytać w podpisie pod zdjęciem.

Jednak to nie życzenia zwróciły uwagę internautów, lecz czuły gest, jakim Jakub Rzeźniczak obdarzył ukochaną. Chodzi o delikatnie ułożoną dłoń na brzuchu Pauliny Nowickiej. Zdaniem sporej liczby komentujących to sygnał, że para może spodziewać się dziecka.

Będzie dzidziuś? Ta rączka Dzidziuś będzie, wesołych świąt - wśród komentarzy zaczęły również pojawiać się gratulacje.

Para nie skomentowała domysłów internautów, zamiast tego publikując kolejne wspólne zdjęcia przy choince, tym razem w bardziej "domowej" odsłonie: w świątecznych sweterkach.

Zobacz także

Zobacz także: Jakub Rzeźniczak i Ewelina Taraszkiewicz są po rozprawie sądowej o alimenty. Znamy rozstrzygnięcie

Reklama

Jak myślicie, czy Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka zdecydują się na skomentowanie domysłów internautów?

Instagram@paulinaa__nowicka
Instagram@paulinaa__nowicka
Reklama
Reklama
Reklama