Iga Śmiechowicz z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to jedna z najbardziej charyzmatycznych bohaterek tej odsłony społecznego eksperymentu TVN 7. Jak wiadomo, jej małżeństwo z Karolem niestety nie zakończyło się happy endem. Tym samym potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia internautów, że Iga i Karol po prostu do siebie nie pasują.

Reklama

Fani show na początku show pisali również, że układ par powinien wyglądać inaczej. Wielu z nich widziało Igę u boku Kamila! Teraz wiemy, co na to sama zainteresowana.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oni nie znaleźli miłości w programie. Co słychać u uczestników poprzednich edycji hitu TVN7?

Reklama

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chciałaby być żoną Kamila?

Iga Śmiechowicz ostatnio udzieliła wywiadu dla Party.pl. Podczas rozmowy z reporterką portalu, dziewczyna między innymi skomentowała wpisy fanów programu, którzy uważali, że eksperci powinni ją połączyć z Kamilem. Czy Iga zgadza się z opiniami widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Czy widziałaby się w parze z Kamilem? Tego i jeszcze więcej dowiecie się z wideo powyżej.

Reklama
Reklama
Reklama