Już dziś wieczorem ruszy kolejna edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W piątek, 26 lutego, TVN7 wyemituje premierowy odcinek piątego sezonu programu, w którym eksperci spróbują dobrać uczestników w pary. Uczestnicy poznają się dopiero w dniu ślubu. Czy w najnowszej odsłonie telewizyjnego hitu będą pary, które zdecydują się na kontynuowanie małżeństwa? Tego dowiemy się dopiero w wielkim finale. Teraz przypominamy Wam najpopularniejszych uczestników poprzednich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", którzy nie znaleźli miłości w programie. Co dziś u nich słychać?

Reklama

Co słychać u uczestników poprzednich edycji show?

Jak już wiemy, tylko część par, które poznały się na planie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" wciąż są razem. Do dziś w szczęśliwych związkach są Anita i Adrian z trzeciej edycji, Agnieszka i Wojtek z czwartej edycji oraz Paulina i Krzysztof z drugiej edycji hitu TVN7. A co słuchać u uczestników, których związki nie przetrwały próby czasu?

Ania Wróbel wystąpiła w pierwszej edycji programu , ale nie znalazła w nim miłości. Ania zaprzyjaźniła się jednak z pozostałymi uczestnikami, a grono znajomych cały czas powiększa się o kolejne osoby z następnych edycji programu. Ania Wróbel jest aktywna na Instagramie, gdzie jakiś czas zdradziła, że jest zakochana! Była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chętnie publikuje w sieci z nowym partnerem.

Marcin Wichrowski wystąpił w drugiej edycji programu i niestety również nie znalazł miłości przed kamerami. Marcin do tej pory przyjaźni się z pozostałymi uczestnikami programu i chętnie pokazuje w sieci wspólne zdjęcia z imprez. Marcin Wichrowski do tej pory nie zdradził, czy w jego życiu pojawiła ta jedyna.

Joanna Lazar wzięła udział w czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i wyszła za mąż za Adama. Niestety, w finale programu okazało się, że para nie utrzymuje ze sobą kontaktu i podjęła decyzję o rozwodzie. Kilka miesięcy po emisji ostatniego odcinka okazało się, że Joanna jest zakochana! Była uczestniczka programu TVN7 jakiś czas temu pokazała romantyczne zdjęcie z nowym partnerem.

Zobacz także

Były mąż Asi, Adam po ostatnim odcinku programu musiał zmierzyć się falą hejtu w sieci. Internauci ostro go krytykowali za to, jak zachował się wobec programowej żony. Były uczestnik opublikował nawet oświadczenie w którym tłumaczył, jak wyglądała sytuacja między nim a jego żoną:

Joanna mi nie podpasowała (...) dlatego stwierdziłem, że nie będę z nią w związku, co podkreślałem dwukrotnie. Pierwszy raz już po dwóch tygodniach, podczas spotkania w Katowicach powiedziałem Asi, że na pewno będzie rozwód, że z tego nic nie będzie. Oczywiście tego w telewizji nie pokazano- mówił jakiś czas temu Adam.

Dziś Adam jest w szczęśliwym związku, a kilka miesięcy temu na świecie pojawiło się dziecko zakochanej pary.

Reklama

Zobacz także: Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wezmą rozwód?! Błagali o pomoc ekspertów

Reklama
Reklama
Reklama