yope skin progress
Wyniki testu
Elancyl
Chcę testować
ziaja siemię lniane
Chcę testować
la-roche-posay-toleriane
Chcę testować
bandi sorbety
Chcę testować
Biotebal maska
Chcę testować
La roche- posay HYALU B5 EYE SERUM
Wyniki testu
dr. Schrammek
Chcę testować
bella bio based
Laureaci
floslek stopNaczynka
Wyniki testu
maybelline vinyl, eraser, lash
Chcę testować
BIOTEBAL EFFECT serum spray
Wyniki testu
Oriflame Duologi
Laureaci
Ziaja Witamina C. B3 niacynamid
Chcę testować
Loreal Paris - tusz do rzęs i szminka
Wyniki testu
Bielenda Professional Supremelab
Wyniki testu
NIVEA CELLULAR LUMINOUS zestaw kosmetyków
Wyniki testu
Neutrogena Retinol Boost
Wyniki testu
 Tołpa, Body & Soul
Wyniki testu
neboa
Wyniki testu
"Hotel Paradise": Wiktoria odpada z show
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
Newsy

"Hotel Paradise": Wiktoria opublikowała niepokojące nagranie i wyznała: "Jestem ofiarą nękania w sieci"

Uczestniczka "Hotelu Paradise" nie ukrywa zdenerwowania i pokazuje, co dzieje się na jej profilu na Instagramie. Wiktoria ma już tego dość i mówi wprost, że jest nękana!

Wiktoria z "Hotelu Paradise" ma już dość! Uczestniczka programu Telewizyjnej Siódemki opowiedziała o problemie, z którym walczy już od jakiegoś czasu i wyznała, że jest ofiarą nękania w sieci! Kogo oskarża o nękanie i co takiego, jej zdaniem, robi ta osoba? Sprawdźcie, co Wiktoria powiedziała podczas ostatniej relacji na InstaStories.

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

Wiktoria z "Hotel Paradise" jest nękana?

Wiktoria z czwartej edycji "Hotelu Paradise" zaledwie kilka dni temu zaniepokoiła swoich fanów publikując w sieci bardzo emocjonalną relację, podczas której głośno przyznała, że przeszła załamanie nerwowe i leczy się psychiatrycznie. 

(...) Na pewno do końca "Hotelu Paradise" nie będę tego oglądać, bo ja wiem jak było, wiem co tam się działo i po prostu jestem chora, mam nerwicę, która bardzo odbija się na moim zdrowiu. Leczę się psychiatrycznie i psychologicznie, bo nie dawałam już rady- mówiła kilka dni temu  Wiktoria. 

Wiktoria nie ukrywała, że ma żal do produkcji "Hotelu Paradise" i dodała, że ze względu na swój stan musi zażywać leki. 

Zobacz także: Wiktoria z "Hotelu Paradise 4" nie jest już blondynką! Wróciła do naturalnego koloru

Wiktoria z
Instagram@wiktoria_gasior

Teraz Wiktoria opublikowała kolejną niepokojącą relację podczas której wyznała, że jest ofiarą nękania w sieci. Uczestniczka "Hotelu Paradise" pokazała, jak odrzuca prośby o zaakceptowanie obserwowania na Instagramie- Wiktoria zwróciła uwagę, że dostaje wiele takich zaproszeń od osób z zagranicy.

Apeluję do was, że jest taka sytuacja, ten ktoś mnie nęka już od dłuższego czasu, za każdym razem gdy nawiązywałam współpracę z jakąś firmą. Mam wszystkie zrzuty ekranu, mam dowody. (...) Chodzi o zmiejszenie statystyk mojego konta, o to, żeby firmy nie chciały ze mną współpracować. (...) Jeżeli ktoś posuwa się do takich działań naprawdę musi mieć coś z głową. Zobaczymy co będzie działo się dalej, na chwilę obecną jestem w stanie powiedzieć kto to robi, ale jeszcze chwilę poczekamy, może ta osoba nagle stwierdzi, że nie warto ze mną walczyć bo naprawdę dowodów mam wiele, rozmów, screenów rozmów naszych mam wiele i naprawdę mam tego serdecznie dość- wyznała Wiktoria. (...) Chodzi o zmiejszenie statystyk mojego konta, o to, żeby firmy nie chciały ze mną współpracować. (...) Jeżeli ktoś posuwa się do takich działań naprawdę musi mieć coś z głową. Zobaczymy co będzie działo się dalej, na chwilę obecną jestem w stanie powiedzieć kto to robi, ale jeszcze chwilę poczekamy, może ta osoba nagle stwierdzi, że nie warto ze mną walczyć bo naprawdę dowodów mam wiele, rozmów, screenów rozmów naszych mam wiele i naprawdę mam tego serdecznie dość. 

Wiktoria opublikowała również oświadczenie w którym wyznała wprost, że jest ofiarą nękania w sieci. Zobaczcie, co napisała! 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Wiktoria i Łukasz są parą po programie? To zdjęcie zaskakuje!

Wiktoria z Hotel Paradise wyznała, że jest nękana w sieci
Instagram @wiktoria_gasior

 

 

"Hotel Paradise 4": Wiktoria jest załamana efektami operacji biustu: "wybiegłam z płaczem"
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl , Instagram @wiktoria_gasior
Newsy
"Hotel Paradise 4": Wiktoria jest załamana efektami operacji biustu: "wybiegłam z płaczem"
Wiktoria z "Hotelu Paradise" przeżywa kolejny dramat. Lecząca się na nerwicę uczestniczka opowiedziała o karygodnym zachowaniu chirurga plastycznego. Co się stało?

Wiktoria z "Hotelu Paradise" właśnie podzieliła się z fanami kolejnym dramatem, z którym przyszło jej się zmierzyć. Okazuje się, że pragnąca wrócić do naturalnego wyglądu dziewczyna poszukuje eksperta, który pomoże uratować jej biust. W ramach metamorfozy udała się do kliniki chirurgii plastycznej, z której wybiegła zalana łzami. Co się stało? "Hotel Paradise": Chirurg plastyczny doprowadził Wiktorię do łez Wiktoria Gąsior uznawana jest za jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek 4. edycji "Hotelu Paradise". Nic więc dziwnego, że zarówno hejterzy, jak i sympatycy, śledzą jej losy nie tylko w telewizji, ale też w mediach społecznościowych, gdzie dziewczyna chętnie dzieli się swoją codziennością. Dzięki temu wiemy, z jaką falą nieprzychylnych komentarzy na co dzień musi zmagać się Wiktoria, poznaliśmy jej stosunek względem pozostałych graczy, a także dowiedzieliśmy się, że telewizyjna partnerka Miłosza zmaga się z nerwicą i leczy psychiatrycznie . Co ciekawe, jak przyznaje sama Wiktoria, jej załamanie nie jest związane z uczestnikami show, ale produkcją  oraz pewną sytuacją, jaka miała miejsce na rajskim Zanzibarze. - Leczę się psychiatrycznie i psychologicznie, bo nie dawałam już rady - mówiła przez łzy Wiktoria za pośrednictwem InstaStories. Niestety, nie wiemy czy chodzi o pamiętną Puszkę Pandory, na której zlinczowano Wiktorię , jej konflikt z Przemkiem , kontrowersyjne zachowanie Miłosza, czy liczne powroty Wiktorii do programu , co spotkało się z ogromną niechęcią ze strony widzów. Jak się jednak okazuje, to nie koniec kłopotów dziewczyny! Niedawno Wiktoria podzieliła się z fanami kolejnym dramatem wyznając, że jest ofiarą nękania w sieci , a także zapowiedziała wielkie zmiany w swoim...

"Hotel Paradise 4": Wiktoria przeszła kolejną metamorfozę. Pochwaliła się nowymi zębami
Screen Programu Hotel Paradise/Player.pl , Instagram @wiktoria_gasior
Newsy
"Hotel Paradise 4": Wiktoria przeszła kolejną metamorfozę. Pochwaliła się nowymi zębami. "Brak mi słów"
Wiktoria z "Hotelu Paradise" idzie jak burza. Po spektakularnej zmianie fryzury, zaskoczyła fanów kolejną metamorfozą. Zobaczcie jej nowe zęby. Ale zmiana!

Wiktoria Gąsior z 4. edycji "Hotelu Paradise" znów jest na ustach wszystkich. Uznawana za najbardziej kontrowersyjną uczestniczkę miłosnego show TVN 7 dziewczyna, zaledwie kilka dni temu zdecydowała się na ostre cięcie i diametralną zmianę koloru włosów. Jej długie blond pasma ustąpiły kasztanowemu long bobowi, a to dopiero początek jej wielkiej metamorfozy! Wiktoria zapowiedziała już, że zamierza usunąć kwas hialuronowy z ust, a także zmienić wygląd swojego biustu. Zanim jednak się na to zdecydowała, postanowiła odmienić swój uśmiech. - Pani Agata pracowała nad moimi zębami dobre kilka godzin - wyznała na Instagramie  Co takiego zmieniła uczestniczka "Hotelu Paradise"? Zobaczcie, jak teraz wygląda!  "Hotel Paradise": Wiktoria pokazała nowe zęby Wiktoria to zdecydowanie jedna z najbarwniejszych postaci 4. sezonu "Hotelu Paradise". Początkowo trudno jej było odnaleźć się w grupie. Przebojowa blondynka była oskarżana o całe zło, jakie działo się w rajskim hotelu, nieakceptowana, izolowana od grupy. Doszło nawet do tego, że podczas jednej z Puszek Pandory  uczestnicy zlinczowali Wiki , a głos w sprawie nękania uczestniczki zajął Pan Lektor , jak również sam TVN. I choć Wiktoria wielokrotnie narzekała na ekipę z Zanzibaru, to aż dwukrotnie została przywrócona do programu , co wywołało burzę w mediach społecznościowych.  Napięta sytuacja wokół emisji "Hotelu Paradise", jak również relacji pomiędzy atrakcyjnymi singlami, walczącymi o sławę, uczucia i wielkie pieniądze, spowodowała, że  Wiktoria opublikowała szokujące nagranie , uderzając w produkcję programu. Wiki przyznała, że po zakończeniu show leczy się psychiatrycznie . I gdy wielu fanów dziewczyny było przekonanych, że po tym...

"Hotel Paradise": Wiktoria idzie na wojnę z produkcją. "Nie wytrzymałam. Waliłam pięściami w ścianę"
Instagram Instagram @wiktoria_gasior
Newsy
"Hotel Paradise": Wiktoria idzie na wojnę z produkcją. "Nie wytrzymałam. Waliłam pięściami w ścianę"
Wiktoria z "Hotelu Paradise" opublikowała w sieci wstrząsające oświadczenie. Przyznała, że przez program ma nerwicę. "Miałam załamanie nerwowe, sytuacją, która była w Hotelu".

Wiktoria z "Hotelu Paradise" w nocy, 9. listopada opublikowała w sieci wstrząsające nagranie. Cała zapłakana, trzęsąc się, nawiązała do ostatniego odcinka programu wyznając, że przez miłosne show TVN została zmuszona do terapii. - Leczę się psychiatrycznie i psychologicznie, bo nie dawałam już rady - mówiła przez łzy.  Teraz była telewizyjna partnerka Miłosza wystosowała oficjalne oświadczenie, w którym po raz kolejny uderza w produkcję "Hotelu Paradise". Co zarzuca stacji i co doprowadziło ją do takiego stanu? "Hotel Paradise": Wiktoria obwinia program o stany lękowe Wątek Wiktorii w  "Hotelu Paradise"  jest najszerzej komentowanym tematem w sieci. Najpierw głośno mówiło się o jej manipulowaniu Miłoszem i dążeniem za wszelką cenę do finału. Później pozostałe uczestniczki miłosnego show stały się obiektami hejtu internautów, a wszystko przez pamiętną Puszkę Pandory, podczas której doszło do linczu na Wiktorii.  Sympatycy pewnej siebie blondynki stanęli w obronie swojej ulubienicy zastraszając jej koleżanki z programu , grożąc im, a nawet niszcząc ich mienie .  I gdy wydawać by się mogło, że kontrowersyjna Pandora i przyznanie się Miłosza do całej intrygi, mającej na celu wyrzucenie Wiki z programu, oczyści atmosferę w "Hotelu Paradise" , Miłosz postanowił wyrzucić swoją partnerkę z programu , czego szybko pożałował.  Kiedy  Wiktoria wróciła do programu , chłopak nie mógł uwierzyć w swoje szczęście. Niestety nie było dane im cieszyć się odbudowaną relacją, ponieważ w wyniku bezlitosnych zasad i przegranej konkurencji,  Miłosz musiał pożegnać się z "Hotelem Paradise".   Podczas ostatniej Puszki Pandory temat Miłosza powrócił, a widzowie miłosnego...

Karolina z "Hotel Paradise" 4
TVN7/Player.pl/screenshot
Newsy
"Hotel Paradise": Karolina miała poważny wypadek! Jak się czuje? ZDJĘCIA
Zdjęcia, które pokazały się w sieci wyglądają naprawdę dramatycznie. Samochód uczestniczki czwartej edycji "Hotelu Paradise" jest mocno zniszczony. Pojawiła się też wstrząsająca relacja.

Była uczestniczka czwartej edycji "Hotelu Paradise" w TVN7 miała poważny wypadek samochodowy. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z rozbitego auta. Jest też dramatyczna relacja dziewczyny: "Przeleciałam przez chodnik, uderzyłam w sygnalizację świetlną". W jakim stanie jest uczestniczka "Hotelu Paradise"? Zobaczcie, co dokładnie wiadomo na temat okoliczności wypadku. Jak się okazuje w samochód Karoliny uderzył inny kierowca .  Zobacz też:  "Hotel Paradise": Wiktoria opublikowała niepokojące nagranie i wyznała: "Jestem ofiarą nękania w sieci" "Hotel Paradise" 4: Karolina miała wypadek, w jakim jest stanie W czwartej edycji "Hotelu Paradise" Karolinę mogliśmy oglądać w pierwszych odcinkach. Uczestniczka początkowo stworzyła parę z Giovannim . Choć nie zagościła w rajskim hotelu zbyt długo ma jednak spore grono obserwatorów na Instagramie. Tam fani śledzą jej dalsze losy. Jak się właśnie dowiedzieli, Karolina miała wypadek! Była uczestniczka show, podczas relacji na InstaStories, pokazała rozbite auto i opowiedziała o okolicznościach tego zdarzenia. Tak, to zdjęcie, które wrzuciłam, to niestety jest moje auto. Miałam wczoraj wypadek samochodowy. Wjechał we mnie kierowca, jechałam na zielonym świetle. Przejeżdżając, myślał, że zdąży na pomarańczowym, czyt. czerwonym. Niestety nie zdążył, uderzył we mnie, przeleciałam przez chodnik, uderzyłam w sygnalizacje świetlną - wspomina Karolina.  Wygląda na to, że dziewczyna naprawdę miała bardzo dużo szczęścia. W relacji na InstaStories opowiedziała, jak się czuje po wypadku. Było grubo, brakowało w sumie centymetr, żebym wylądowała w rowie i na całe szczęście w tym wszystkim, nic mi się nie stało. Mam tylko ponaciągane mięśnie w...

Nasze akcje
yope skin progress
Pielęgnacja
Zdrowsza skóra dzień po dniu - kosmetyki YOPE SKIN PROGRESS sprawdzone przez Wizażanki
Współpraca reklamowa
Biotebal EFFECT serum spray wyniki testu
Fryzury
Wizażanki przetestowały nowość - Biotebal EFFECT Serum spray!
Współpraca reklamowa
Skin cycling
Pielęgnacja
Na czym polega metoda #SkinCycling, która podbija TikToka?
Współpraca reklamowa
L'Oreal Paris codzienna rutyna pielęgnacyjna
Pielęgnacja
Test redakcji: Witamina C i SPF to duet idealny w codziennej porannej rutynie pielęgnacyjnej
Współpraca reklamowa
neboa
Fryzury
"Kosmetyki od NEBOA odżywiły i zregenerowały moje włosy od skalpu po same końce" - zobaczcie wyniki testu Wizażanek
Współpraca reklamowa
Test kosmetyków do makijażu od AA Wings of Color
Makijaż
Przetestowałam nowe kosmetyki AA Wings of Color. Efekt to idealna skóra przez cały dzień!
Współpraca reklamowa
lactacyd
Styl życia
„Już po pierwszym użyciu znika uczucie suchości i swędzenia”. Nowy płyn do higieny intymnej Lactacyd® Ultra-Nawilżający 40+ to hit Wizażanek!
Współpraca reklamowa
Depilatory Braun
Pielęgnacja
Przetestowałyśmy urządzenia do depilacji Braun. To sposób na gładką skórę bez podrażnień i wrastających włosków!
Współpraca reklamowa