Była uczestniczka czwartej edycji "Hotelu Paradise" w TVN7 miała poważny wypadek samochodowy. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z rozbitego auta. Jest też dramatyczna relacja dziewczyny:

Reklama

W jakim stanie jest uczestniczka "Hotelu Paradise"? Zobaczcie, co dokładnie wiadomo na temat okoliczności wypadku. Jak się okazuje w samochód Karoliny uderzył inny kierowca.

Zobacz też: "Hotel Paradise": Wiktoria opublikowała niepokojące nagranie i wyznała: "Jestem ofiarą nękania w sieci"

"Hotel Paradise" 4: Karolina miała wypadek, w jakim jest stanie

W czwartej edycji "Hotelu Paradise" Karolinę mogliśmy oglądać w pierwszych odcinkach. Uczestniczka początkowo stworzyła parę z Giovannim. Choć nie zagościła w rajskim hotelu zbyt długo ma jednak spore grono obserwatorów na Instagramie. Tam fani śledzą jej dalsze losy. Jak się właśnie dowiedzieli, Karolina miała wypadek!

Była uczestniczka show, podczas relacji na InstaStories, pokazała rozbite auto i opowiedziała o okolicznościach tego zdarzenia.

Zobacz także
Instagram/karolinamordyl/
Tak, to zdjęcie, które wrzuciłam, to niestety jest moje auto. Miałam wczoraj wypadek samochodowy. Wjechał we mnie kierowca, jechałam na zielonym świetle. Przejeżdżając, myślał, że zdąży na pomarańczowym, czyt. czerwonym. Niestety nie zdążył, uderzył we mnie, przeleciałam przez chodnik, uderzyłam w sygnalizacje świetlną - wspomina Karolina.

Wygląda na to, że dziewczyna naprawdę miała bardzo dużo szczęścia. W relacji na InstaStories opowiedziała, jak się czuje po wypadku.

Było grubo, brakowało w sumie centymetr, żebym wylądowała w rowie i na całe szczęście w tym wszystkim, nic mi się nie stało. Mam tylko ponaciągane mięśnie w karku, więc jest dobrze - mówiła.
Instagram/karolinamordyl/
Reklama

Byłej uczestniczce "Hotelu Paradise" życzymy dużo zdrowia!

Reklama
Reklama
Reklama