Maskara AA
Chcę testować
Pomadki Lip Me Up
Chcę testować
Produkty Dr Skin Clinic
Chcę testować
Serum Lirene
Laureaci
Bourjois
Laureaci
Kosmetyki Rosie
Laureaci
Kosmetyki Neutrogena
Laureaci
kosmetyki Marc Anthony
Laureaci
Kosmetyki Rimmel London
Chcę testować
Kosmetyki Eveline Cosmetics
Laureaci
Kosmetyki Vegaya
Laureaci
Produkty Inveo
Laureaci
Kosmetyki Syoss
Wyniki testu
Kosmetyki Bielenda
Laureaci
kosmetyki Lift4Skin
Laureaci
kosmetyki Pomegrace
Laureaci
Kosmetyki Neboa
Laureaci
Kosmetyki AA
Laureaci
Fluid Lirene
Laureaci
Vianek
Laureaci
"Hotel Paradise 4": Fani bezwzględni po eliminacji Miłosza: "otwieram szampana"
Screen Programu "Hotel Paradise"
Newsy

"Hotel Paradise 4": Fani bezwzględni po eliminacji Miłosza: "otwieram szampana"

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał! Podczas z pozoru niewinnej gry, z "Hotelem Paradise" pożegnał się Miłosz. Co na to widzowie? Padły naprawdę mocne słowa!

-Widzowie "Hotelu Paradise" nie mogą narzekać na brak emocji. I choć zazwyczaj kolejni uczestnicy żegnali się z rajskim Zanzibarem podczas Rajskich Rozdań, to program przyzwyczaił nas już do tego, że "Hotel Paradise" bywa niezwykle nieprzewidywalny, a w programie nigdy nie można być pewnym swojej pozycji. Doskonale przekonała się o tym Launo, która została wyeliminowana z show po zakończeniu gry o wiedzy partnerskiej. Teraz kolejny uczestnik musiał opuścić rajski hotel, a wszystko przez... zachłanność. 

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

Miłosz opuszcza "Hotel Paradise"

Nad rajskim Zanzibarem ponownie pojawiły się ciemne chmury. Jak się okazuje, skuszeni nagrodami uczestnicy czwartej edycji "Hotelu Paradise", podczas najnowszych zawodów postanowili zagrać vabank i postawić wszystko na jedną kartę, choć w tym przypadku na jeden sznur.  Kiedy atrakcyjni single walczący o sławę, uczucia i wielkie pieniądze spotkali się na plaży z piękną prowadzącą, Klaudią El Dursi, okazało się, że ta przygotowała dla nich naprawdę emocjonującą grę. Uczestnicy musieli wybierać sznury zakończone muszelkami, lub kamieniami, a powiązane z nimi koperty gwarantowały im atrakcyjne nagrody, jak randka na kładach, czy telefon do najbliższych.

Zachęceni zdobyczami uczestnicy, nie poprzestali jednak na jednej rundzie i zachłannie sięgali po kolejne sznury. Ostatni został dla Miłosza. I gdy chłopak już wyobrażał sobie, że wylosował kolejną, romantyczną randkę z Wiktorią w towarzystwie szampana, okazało się, że Miłosz otrzymał 15 minut na spakowanie swoich rzeczy i opuszczenie programu.

Miłosz opuszcza
Screen Programu "Hotel Paradise"

Na dźwięk słów Klaudii El Drusi Wiktoria natychmiast zalała się łzami! Przypominamy, że choć to Miłosz uprzednio uknuł zmyślny plan wyrzucenia swojej partnerki z programu, który ewoluował w lincz na Wiktorii, a ostatecznie pozbycie się Wiki z "Hotelu Paradise", to po powrocie dziewczyny do programu, para bardzo się zbliżyła. 

I gdy wydawać by się mogło że to koniec rewelacji, to uczestników czekało jeszcze jedno zaskoczenie. Miejsce Miłosza w "Hotelu Paradise" zajął nowy uczestnik - 27-letni Łukasz. 

- Moim największym marzeniem jest szczęśliwa rodzina, dzieci, dom, pies, zasadzone drzewo. To jest myślę coś, co mnie napędza - wyznał przed kamerami nowy mieszkaniec rajskiego hotelu.

Jak na taki obrót spraw zareagowali widzowie?

Miłosz opuszcza
Screen Programu "Hotel Paradise"

Widzowie "Hotelu Paradise" ostro o eliminacji Miłosza

Miłosz należał do tej grupy uczestników, którzy byli w programie od pierwszego odcinka. Dzięki zmyślnej strategii i licznym układom, chłopak uchodził za bardzo sympatycznego i ciepłego mieszkańca "Hotelu Paradise". Niestety, jego ostatnie decyzje, a także wyrzucenie z programu Wiktorii sprawiły, że z ulubieńca widzów, szybko stał się ich wrogiem.

-  Koło się toczy Miłosz najpierw wyrzucił Wiki a teraz właściwie sam siebie...

- Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka

- Długo na to czekałam 😂😂😂😂😂😂😂

- Otwieram szampana 🥳🥳🥳

- To było rajskie koło ryzyka- list brzmiał być albo nie być w hotelu paradise, skoro Miłosz wybierał ostatni "los" a nikt wcześniej nie miał karty "out" to dlaczego podszedł. Musieli wytrwać jedną rundę każda kolejna była dla chętnych. Cóż. Coś musi się dziać, ale na logikę, każdy by to przekalkulował - piszą fani na oficjalnym instagramowym profilu "Hotelu Paradise".

Tuż obok ostrych słów krytyki nie zabrakło również ciepłych słów.

- Szkoda Miłosza😢

- Płaczę razem z Wiki

- Wika to cały czas ma niestety po górkę w tym programie, szkoda bo była naprawdę fajna para

- Zdecydowanie przykry moment tego sezonu, o ile nie najbardziej smutny. Najbardziej kibicowałam Wiktorii i Miłoszowi pomimo poprzednich wydarzeń. 😢 - piszą fani.

A co wy sądzicie o całej sytuacji? Myślicie, że Miłosz pójdzie w ślady Wiki i też wróci do programu?

Wiktoria i Miłosz w Hotelu Paradise 4 podczas rajskiego rozdania
screen/Player.pl

 

Krystian „Hotel Paradise”
Instagram @mikolajczy.krystian
Newsy
Uczestnik „Hotelu Paradise” niechcący zdradził, co dalej wydarzy się w programie
Akcja w 2. edycji „Hotelu Paradise” pędzi jak rollercoaster, co chwila zaskakując sympatyków show kolejnymi nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Po ostatnim „rajskim rozdaniu” z dalszą grą pożegnał się faworyt widzów. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Jeden z uczestników przez przypadek zdradził, co czeka nas w programie.

W wyniku ostatniego „rajskiego rozdania” w „Hotelu Paradise”, z programem musiał pożegnać się jeden z największych faworytów, Ivan Yevtushenko ! Chłopak był show od pierwszego odcinka, kiedy to dopasował się ze zjawiskową blond pięknością,  Anią Matyasek .  Od tego czasu para konsekwentnie wybierała się na kolejnych eliminacjach, tym samym okazując sobie wierność i bezgraniczne zaufanie. Co więcej, Ania i Ivan otwarcie mówili również, że po programie mają zamiar kontynuować swoją znajomość , przez co szybko zostali uznani przez uczestników za najmocniejszą parę, a tym samym za największe zagrożenie w walce o wielki finał. Niestety sielanka Ani i Ivana nie trwała długo. Gdy w rajskim hotelu pojawiła się atrakcyjna, ciemnowłosa Ata Postek , jeden z najtrwalszych związków show zaczął przeżywać kryzys. W sytuacji nie pomógł również fakt, że inni uczestnicy, a w szczególności Magda Jankowska , starali się popchnąć chłopaka w ramiona Aty, wysyłając ich na wspólne randki. By tego było mało, podczas ostatniego „rajskiego rozdania” to właśnie Magda oraz nowo przywrócony do gry, Łukasz Karpiński , skutecznie zablokowali możliwość dopasowania się Ani i Ivana. Zaskoczony chłopak postanowił więc postawić wszystko na jedną kartę i wybrał zauroczoną nim Atę.  Ku zaskoczeniu wszystkich, ciemnowłosa piękność pomimo uczuć, jakie żywiła do Ivana, postanowiła kierować się rozsądkiem i być wierna Arturowi, tym samym wymeldowując Ivana z „Hotelu Paradise”.         Wyświetl ten post na Instagramie.                    ...

Ania i Ivan Hotel Paradise
Instagram@ivan_hotelparadise2/anna_hotelparadise2
Newsy
Hotel Paradise: Ania i Ivan wciąż są razem? Zdradził ich jeden szczegół
Ania i Ivan z Hotelu Paradise prawdopodobnie wciąż są razem. Jedna z fanek zauważyła w ich social mediach element, który ich łączy.

Choć uczestnicy programu Hotel Paradise już wrócili do swoich domów, widzowie dopiero teraz mogą śledzić ich losy na Bali przedstawiane w jesiennym show stacji TVN7. Każdy z biorących udział w reality jest zobowiązany do utrzymania w tajemnicy informacji o swoich relacjach z pozostałymi uczestnikami. Fani mogą więc jedynie domyślać się, czy ich ulubieni bohaterowie ułożyli sobie życie z kimś z willi. Ania i Ivan mieli według nich duże szanse. Teraz okazuje się, że być może tych dwoje połączyło coś więcej. Użytkownicy dopatrzyli się na Instagramie drobnych znaków. Ania i Ivan z Hotelu Paradise są parą po zakończeniu programu? Ani Ania, ani Ivan nie mogą zdradzić, czy ich relacja rozwinęła się poza programem, aż do momentu  zakończenia programu lub ewentualnego odcinka z ich eliminacją. Fani wciąż jednak dopytują i szukają znaków świadczących o ich wspólnym życiu. W końcu tych dwoje tworzy jedną z najbardziej szczerych i stałych par w Hotelu Paradise, stając się tym samym jednymi z bardziej lubianych uczestników. W ostatnim czasie zarówno Ania, jak i Ivan nagrywali instastory na swoich profilach na Instagramie. Wideo opublikowane zostało w innych dniach. Jedna z użytkowniczek zauważyła jednak, że każde z nich miało na sobie taką samą czapkę. Swoje spostrzeżenia umieściła na Wykopie. Zobacz także :  Kim jest Anna Matyasek, nowa uczestniczka drugiej edycji „Hotel Paradise”? Być może dodatek, jaki wybrali Ania i Ivan z Hotelu Paradise jest tylko przypadkiem, jednak wiele wskazuje na to, że para spędza wspólnie czas. Czapka z daszkiem na obu materiałach jest w zasadzie identyczna. Czy to jednak wystarczający dowód na miłość po programie? Na rozwiązanie tej zagadki będziemy musieli jednak jeszcze poczekać. W programie wciąż jest dziesięciu...

Magda Hotel Paradise
Instagram@madziiex
Newsy
Poniżanie kobiet w "Hotelu Paradise"? Polały się łzy 
Konflikt pomiędzy Magdą i Kamilem w programie "Hotel Paradise" narasta. Były zaczepki, wyzwiska i łzy. Czy to da się naprawić?

Konflikt pomiędzy Magdą a Kamilem w programie "Hotel Paradise" sięga zenitu. Napięcie narasta, a obojgu uczestnikom show puszczają już nerwy. Pewnym jest jedno - tych dwoje nie zostanie przyjaciółmi. To właśnie przez Kamila Magda już raz została wyeliminowana z programu. Mężczyzna chce zrobić to ponownie. Na profilu "Hotelu Paradise" na Instagramie widzowie zajęli już stanowisko. Choć Magda też nie jest bez winy, konflikt ten przestał być smaczny, a poszczególne słowa nie powinny paść z ust Kamila. Granice kilkukrotnie zostały przekroczone. Fani zarzucają uczestnikowi brak szacunku do kobiet, Magda obrywa za prowokacje. Konflikt Magdy i Kamila z programu "Hotel Paradise 2" Zatargi pomiędzy Magdą i Kamilem odbiły się szerokim echem w social mediach. Według widzów "Hotelu Paradise", produkcja powinna to ukrócić. Nawet uczestnicy zauważyli, że sprawy zaszły za daleko. Kamil naśmiewa się z wyglądu Magdy, nazywa ją kaczuszką, prześmiewczo naśladuje jej usta (Magda przyznała, że są naturalne), traktuje ją z góry, wbijając szpilkę w każdym możliwym momencie. Program nie jest jednak emitowany w czasie rzeczywistym, TVN nie może więc reagować na sugestie widzów. Kamil jest największa porażką i żartem w tym programie. Jakim cudem produkcja pozwala na takie toksyczne zachowanie wobec innych uczestników? Chłop ma 26 lat a zachowuje się jak (...) trzynastolatek - czytamy na Instagramie. Pewnie gdyby odcinki były kręcone na bieżąco, to produkcja reagowałby na jego zachowanie pod naciskiem widzów. Ale ten szajs kręcili w marcu i pewnie wszyscy myśleli, że Kamil szympans będzie hitem tej edycji. Że jego prowokujące i wredne zachowanie będzie strzałem w 10. No wyszło jak widać, strzał w łeb dla widzów! - napisali fani....

Magda i Robert z „Hotelu Paradise” są razem po zakończeniu show?!
Instagram @madziiex
Newsy
Magda i Robert z „Hotelu Paradise” są razem po zakończeniu show?! Para wydała oficjalne oświadczenia
Magda Jankowska i Rober Kapica byli jedną z najbardziej zgranych par 2. edycji „Hotelu Paradise”, jednak od jakiegoś czasu w sieci huczało, że ich związek nie przetrwał próby czasu. Jak jest naprawdę? Czy Madzia i Robert nadal są razem, a może już się rozstali? Para wydała oficjalne oświadczenie.

Przed nami wielki finał 2. edycji kontrowersyjnego hitu TVN 7 - „Hotel Paradise”. Na ten dzień czekają nie tylko widzowie, którzy od wielu tygodni bacznie śledzą każdy ruch mieszkańców rajskiego hotelu, ale też sami uczestnicy. I choć zakończenie emisji show z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i pieniądze zaplanowana jest na czwartek, 19. listopada, to kolejni gracze powoli odsłaniają karty i zdradzają, co dzieje się w ich życiu po zakończeniu przygody z rajskim hotelem. Pomimo iż większość bohaterów programu do tej pory dzieliła się z fanami za pomocą Instagrama jedynie swoją codziennością, pokazując m.in. wymyślne stylizacje, kulinarne przepisy, intratne współprace z reklamodawcami, czy wspólnie spędzany czas z dawnymi mieszkańcami „Hotelu Paradise”, o tyle Magda Jankowska i Robert Kapica postanowili pójść o krok dalej i tuż przed wielkim finałem zdradzili, czy nadal są parą . Takich słów nikt się po nich nie spodziewał! Magda i Robert z „Hotelu Paradise” są razem po zakończeniu show?! Magda Jankowska i Robert Kapica nie mieli w „Hotelu Paradise” łatwo. Pomimo iż atrakcyjny blondyn najpierw był związany z ciemnowłosą pięknością, Moniką Brzyśkiewicz ,  szybko sparował się ze zjawiskową Sonią Szklanowską . Niestety, dziewczyna zbyt zauroczyła się w pewnym siebie i przebojowym blondynie, który z dnia na dzień w ymienił ją na jej najlepszą koleżankę z show, Magdę Jankowską . Wtedy wydawać by się mogło, że dla Madzi taki obrót spraw jest świetnym wyjściem awaryjnym, dzięki któremu uciekła z relacji z Bartkiem Graczykiem , zadurzonym w Dominice Konował . Z czasem zwykła gra zmieniła się w coś więcej. Ich zażyłość rozkwitała z dnia na dzień, stając się dużym zagrożeniem dla pozostałych par....

Nasze akcje
Zapachy Police
PIELĘGNACJA

Wygraj nowe zapachy z linii GOODVIBES od Police To Be!

STYL ŻYCIA

Rossmann wspiera Niebieską Linię

Pielęgnacja skóry suchej
PIELĘGNACJA

Jak wykonać makijaż przy skórze suchej?

Maciej Zień Beauty
MAKIJAŻ

Kolekcja Maciej Zień Beauty jest już dostępna!