naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
krem avon
Laureaci
Vichy Neovadiol
Laureaci
Newsy

"Hotel Paradise 3": Bibi komentuje związek Marcina z Karą. "W pewnych momentach totalnie go nie rozumiem"

Choć Marcin i Kara ze wszystkich par w "Hotelu Paradise 3" znali się najkrócej, to oni wywołali największe emocje wśród widzów. Cztery dni po finale postanowili się ujawnić i oboje potwierdzili swój związek. Co sądzi o tym Bibi?

Choć trzecia edycja "Hotelu Paradise" trzymała nas w napięciu do samego finału, okazało się, że prawdziwe emocje czekają na fanów programu dopiero po jego zakończeniu. Uczestnicy kontrowersyjnego show zaczęli ujawniać się ze swoimi nowymi i zakończonymi relacjami, a niektóre z nich - jak chociażby związek Basi i Krzyśka - okazały się sportym zaskoczeniem. Nic jednak nie interesowało widzów tak, jak to, co naprawdę łączy Karę i Marcina. O tej dwójce było naprawdę głośno i po tym, co mogliśmy zobaczyć w "Hotelu Paradise 3" wielu wątpiło, że uda im się zbudować coś więcej. Nieoczekiwanie cztery dni po finale programu, Kara i Marcin zamieścili w swoich mediach społecznościowych wpisy, w których otwarcie potwierdzili, że są razem, a internet dosłownie zapłonął! 

Instagram @marcin_grajoszek

Zobacz także: "Hotel Paradise": Krystian szczerze o relacjach z Basią. Jest zazdrosny o jej nowy związek z Krzysztofem?

Co na to Bibi? Reporterka Party.pl postanowiła zapytać uczestniczki, co myśli o relacji tej dwójki. Choć  wzceśniej np. Krystian był pewien, że tych dwoje nie jest w oficjalnym związku, wygląda na to, że kobieca intuicja nie zawiodła Bogusi. 

Fajnie się na nich patrzy. To jest moje spostrzeżenie, że fajnie się na nich patrzy, dużo tej pozytywnej energii od nich czuje, nawet jak ostatnio widzieliśmy się na wspólnym oglądaniu. Podoba mi się ich relacja, natomiast nie wiem jak to jest pomiędzy nimi, też nie chcę się za nich wypowiadać - mówiła w rozmowie z Party.pl

Co jednak Bibi sądzi o tym, co wydarzyło się pomiędzy Karą i Marcinem jeszcze w programie i zachowaniem uczestnika wobec swojej obecnej dziewczyny i wobec Nathalii? "W pewnych momentach totalnie go nie rozumiem" - tłumaczyła, próbując odnieść się do własnych doświadczeń.

Musimy przyznać, że niektórych wniosków ze strony Bibi ani trochę się nie spodziewaliśmy i jesteśmy pewni, że fani "Hotelu Paradise 3" będą równie zaskoczeni. Co takiego powiedziała uczestniczka w rozmowie? Zobacz w wideo zamieszczonym na górze strony!

Party.pl

Nasze akcje
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Przyjemna rutyna pielęgnacyjna. Dlaczego to takie ważne? 
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Szczoteczka soniczna Seysso ma aż 5 końcówek! A jak działa? Zobacz!
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Pewność siebie - co na nią wpływa?
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Piękna i… zabiegana! Czy bycie zadbaną w dobie wszechobecnego pośpiechu jest możliwe?
Partner