klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

"Hotel Paradise": Bibi komentuje rozstanie z Simonem! Kto zerwał?

Bibi zdradziła kulisy rozstania z Simonem. Jedna sytuacja przelała czarę goryczy. Co się wydarzyło tuż przed rozstaniem?
Natalia Brzostowska
lipiec 16, 2021

Bibi i Simon z "Hotelu Paradise" zszokowali fanów swoim rozstaniem. W końcu widzowie to właśnie ich typowali do zwycięstwa 3. edycji show. Uczestnicy "Hotelu Paradise" początkowo nie zdradzili, jakie były kulisy ich rozstania i kto pierwszy podjął tę trudną decyzję. Bibi udzieliła właśnie wywiadu i zdradziła nieznane kulisy rozstania. Kto z kim zerwał? 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Bibi po rozstaniu może liczyć wsparcie bliskiej osoby z programu

Bibi z "Hotelu Paradise" komentuje rozstanie z Simonem. Kto zerwał? 

Bibi i Simon z "Hotelu Paradise" definitywnie zakończyli swój związek. Para miała już za sobą jeden poważny kryzys, w którym uczestnik zdradził partnerkę z popularną influencerką z Teamu X, na jednej z warszawskich imprez. Bibi przyznała jednak, że wybaczyła Simonowi ten skok w bok, a nawet czuła się temu delikatnie winna. Niestety, relacja Bibi i Simona ostatecznie nie przetrwała próby czasu. Bibi z "Hotelu Paradise" postanowiła odnieść się do kwestii rozstania w wywiadzie dla Party.pl: 

Mieliśmy bardzo duże plany na przyszłość to był poważny związek. Natomiast wyszły jakieś tam różnice zdań. Bardzo się różnimy, ja jestem bardziej introwertyczką, Szymon lubi poimprezować i troszeczkę spojrzenie na świat i inne plany. Po prostu nie wyszło. 

Bibi opowiedziała również co wpłynęło na decyzję o zakończeniu jej związku z Simonem: 

Byliśmy na wyjeździe z ekipą z uczestnikami 3. edycji i oni widzieli, że między nami jest brak zainteresowania sobą i napięcie. To była chyba już taka kolejna prosta, która pokazywała, że to nie jest do końca to. 

Co konkretnie wydarzyło się na tym wyjeździe i kto podjął decyzję o rozstaniu? Zobaczcie, co zdradziła Bibi. 

Bibi z
Party.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise": Simon po rozstaniu z Bibi bawi się w towarzystwie innej uczestniczki! Pocieszył się?

Bibi i Simon z "Hotelu Paradise" mieli zamieszkać wspólnie w Krakowie. Simon dla Bibi przeprowadził się ze Stanów Zjednoczonych do Polski, to miała być piękna miłość, jednak rzeczywistość zweryfikowała ich uczucie. Zdecydowali się rozstać. 

Bibi o finale Hotelu Paradise
Instagram