klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Które pary z "Hotelu Paradise 3" są razem?
mat. prasowe
Newsy

"Hotel Paradise 3": Po programie Marcin zamieszkał z Karą, a Bibi i Simon rozstali się?! 

Jak wygląda życie uczestników po "Hotelu Paradise 3"? Choć wciąż możemy obserwować ich zmagania w programie, najciekawsze rzeczy dzieją się poza nim. Fani mają dowody na to, które związki przetrwały, a które nie?!
Karina Sulich
maj 27, 2021

Finał "Hotelu Paradise 3" zbliża się wielkimi krokami. W grze pozostało kilka mocnych par, które na oczach tysięcy widzów snuły poważne plany, mówiły sobie wielkie słowa, czy też swoim zachowaniem wzbudzały liczne kontrowersje. Kto jednak po programie wciąż trzyma się złożonych sobie obietnic? W sieci pojawiło się wiele spekulacji dotyczących przyszłości Simona i Bibi, a także Marcina i Kary. Zdaniem fanów jedna z par miała ze sobą zamieszkać, a co z drugą? 

Luiza z "Hotelu Paradise 3" staje w obronie Marcina! Nie współczuje Nathalii?!

"Hotel Paradise 3": Simon i Bibi rozstali się?

Od początku programu, to Simon i Bibi byli jednymi z jego największych faworytów. Widzowie "Hotelu Paradise 3" byli świadkami ich pierwszych, poważnych wyznań miłosnych, wielu rozmów dotyczących ich przyszłości, a także poświęceń Simona wobec Bibi. Nic dziwnego, że kiedy za sprawą Oli Bibi nagle odpadła z programu, fani nie kryli swojej złości. Na szczęście Simon znowu o nią zawalczył, a dziewczyna wróciła na rajski Zanzibar i wszystko było tak, jak dawniej. Uczestnik szalał z radości, a Bibi stwierdziła, że to jest właśnie miłość. Czy jednak dzielące ich kilometry sprawiły, że związek Bibi i Simona nie przetrwał po programie? 

Fani "Hotelu Paradise 3" szybko zauważyli, że kiedy Simon przyleciał do Polski znaczną część czasu spędzał z innymi uczestnikami. W jego mediach społecznościowych mogliśmy zobaczyć jego spotkania z Krystianem, Justyną, Nathalią, czy relacje z wyjazdu większą ekipą. Wszędzie tam brakowało jednak Bibi! Choć wielu liczyło, że kiedy Simon pojawi się w Polsce, on i Bibi będą nie rozłączni, uczestnicy dodali zaledwie jedną wspólną relację, a to wzbudziło podejrzenia fanów. Wielu jednak wciąż miało nadzieję, że nie robią tego, by nie zdradzić się przed finałem trzeciej edycji "Hotelu Paradise"! Jaka jest prawda?

Spekulacje fanów wzbudziły również posty uczestników w ich mediach społecznościowych - szczególnie te, które pojawiły się pod odpadnięciu Bibi z programu. Właśnie wtedy Simon opublikował poruszający wpis, w którym wyznał, jak ciężko było mu bez Bogusi i podziękował jej za wszystkie wspólne chwile. Najbardziej dociekliwi zauważyli jednak, że wszystko było pisane w czasie przeszłym, a internauci zaczęli podejrzewać, że związek Bibi i Simona nie przetrwał. Wtedy jednak w sieci pojawił się post Bibi i to już po jej powrocie. 

Wróciłam dzięki Tobie i dla Ciebie ♥️ #missme? - napisała pod zdjęciem, na którym całuje się z Simonem.

Simon oczywiście zareagował na jej wpis, a w pozostawionym przez siebie komentarzu przyznał, że tęskni. Fani znowu oszaleli z radości sądząc, że to dowód na to, że ta dwójka jest jednak razem! Co więcej, na temat ich relacji wypowiedział się nawet Artur z drugiej edycji kontrowersyjnego show, a wielu uważa, że jego słowa zdradziły całą prawdę o związku Simona i Bibi. Dlaczego jednak, kiedy Simon jest w Polsce, ta dwójka nie spędza czasu razem? Wygląda na to, że wszystkiego dowiemy się po finale, widzowie jednak twierdzą, że ciekawie dzieje się również u Marcina i Kary.

"Hotel Paradise 3": Marcin i Kara są parą?

Marcin i Kara to obecnie najbardziej kontrowersyjna para w "Hotelu Paradise 3". Choć uczestnik z początku był z Nathalia, a widzowie uważali ich za jednych z faworytów, ta dwójka coraz bardziej się od siebie oddalała, a kiedy Nathalia odpadła z programu fani nie zostawili na uczestniku suchej nitki, twierdząc, że szybko załatał dziurę w swoim sercu - i to Karą. Mimo, że chłopak utrzymał, że po wieloletnim związku teraz ma zamiar postawić na siebie i nie angażować się w poważne relacje, wygląda na to, że Karina skutecznie zawróciła mu w głowie, a Marcin postanowił zmienić zdanie. Internauci twierdzą, że mają dowody na to, że ta dwójka jest razem po programie, a nawet już razem mieszka! 

Najpierw spekulacje fanów wzbudziło zachowanie Kary w mediach społecznościowych. Internauci zauważyli, że uczestniczka lajkuje tylko posty, które dotyczą Nathalii i Marcina. Czyżby Karina chciała zaznaczyć w ten sposób swoje terytorium i wbić szpilę Nathalii? Uczestniczka i tak już raz to zrobiła, niespodziewanie dołączając się do live'a, w którym brała udział była partnerka Marcina i zostawiając wymowny komentarz. Jednak to ostatnie zdjęcie Kary wzbudziło największą ciekawość fanów "Hotelu Paradise 3". Uczestniczka postanowiła świętować osiągnięcie ponad 100 tys. obserwatorów na Instagramie i zamieściła zdjęcie z pięknymi balonami. Choć w lokalizacji oznaczyła Warszawę, zdaniem Internautów była zupełnie gdzie indziej...

- Lokalizacja Warszawa, a balony z Opola, ciekawie…
- Przecież to jest z mieszkania, w którym mieszkają razem z Marcinem - Trójmiasto - odpowiedział jeden z internautów.
- Przecież Marcin nie chciał się wiązać, tylko skupić na sobie, dobry oszust.

Czyżby internauci faktycznie odkryli sekret Kary i Marcina?

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Nathalia wróci do programu? Pod jej nowym wpisem zawrzało: "Odpul Marcina"

Kiedy Kara pojawiła się w "Hotelu Paradise 3" za pierwszym razem, jej przygoda z programem nie potrwała długo. Jej powrót okazał się wielką niespodzianką, a Nathalia nie stała już na drodze Marcinowi. Chłopak postanowił zawalczyć o względy pięknej uczestniczki i wygląda na to, że faktycznie mu się to udało. Niektórzy z internautów nie mają wątpliwości, że dziś Kara nie tylko jest z Marcinem, ale nawet z nim mieszka!

Oto Kara - nowa uczestniczka HP 3
mat. prasowe TVN

Jego związek w programie z nową uczestniczką odbił się szerokim echem. Fani "Hotelu Paradise 3" nie kryli swojego oburzenia i stwierdzili, ze Marcin wykazał się brakiem szacunku wobec Nathalii. Chłopak nie przejmuje się jednak negatywnymi komentarzami - czyżby właśnie dlatego, że mimo wszystko odnalazł w programie swoją drugą połówkę?

Marcin z
mat. prasowe

Fani próbują dowiedzieć się również, co dzieje się w związku ich faworytów - czyli Simona i Bibi. Choć w programie ta dwójka jest nierozłączna, kiedy Simon przyleciał do Polski para wcale nie spędzała czasu razem, a przynajmniej nie chwaliła się tym w mediach społecznościowych. Czyżby ukrywali swój związek, a może nie przetrwali próby czasu?

Simon i Bibi
mat. prasowe

Hania Hotel Paradise
Instagram@hannabalwierczak
Newsy Hania z "Hotelu Paradise" zrobiła operację nosa - "powiedz, że to nieprawda" piszą fani
Hanna Balwierczak z programu "Hotel Paradise" dodała na swój profil na Instagramie zdjęcie, które podzieliło użytkowników. Czy naprawdę poddała się operacji nosa?
Marta Średnicka
październik 08, 2020

Hania Balwierczak nie zagościła w programie "Hotel Paradise" na długo, ale była na tyle wyrazistą postacią, że mocno zaznaczyła swoją obecność. Widzowie polubili ją za jej bezpośredniość , pewność siebie i niecodzienny styl. Choć w programie mówiła, że akceptuje siebie w pełni i nie chciałaby niczego w sobie zmieniać , na swój profil na Instagramie wrzuciła zdjęcie w opatrunku , które sugeruje operację plastyczną nosa. Hania Balwierczak z "Hotelu Paradise" przeszła operację nosa? Hanna Balwierczak dodała na swój profil zdjęcie z opatrunkiem na nosie i zaczerwienioną skórą w okolicach oczu.  Będę piękna? - napisała pod zdjęciem dodając emotkę sugerujące przeistoczenie z poczwarki w motyla. Fani i znajomi fotografki i byłej już uczestniczki drugiej edycji "Hotelu Paradise" byli zszokowani. Większość z nich przyznała, że dotąd też była pięknością.  Zobacz także:  Sonia i Artur z „Hotel Paradise” są parą po programie?! Zdradził ich jeden szczegół Wśród komentujących stworzył się podział na tych, którzy popierali decyzję Hani o zmianie wyglądu i kibicowali jej w szybkiej rekonwalescencji, jak i tych, którzy uważali, że operacja nosa jest jej zupełnie niepotrzebna. Według nich fotografka i influencenka zrobiła błąd. Większość wierzyła jednak, że efekt końcowy będzie jak najbardziej pozytywny i zaskakujący. Zawsze byłaś i będziesz kochana z zrobionym nosem, czy bez trzymaj się obyś szybko doszła do siebie - czytamy pod postem. Mówiłaś, że noska nie zmienisz i będziesz nasza wiedźmą hahahah, ale i tak będzie ładnie napewno - pisali użytkownicy. Jej zmianę skomentowali nawet koleżanki i koledzy z programu. Większość z nich była zszokowana i gratulowała...

Przeczytaj
Kim jest Ivan Yevtushenko, nowy uczestnik drugiej edycji „Hotelu Paradise”?
InstagramInstagram @vanekluxury
Newsy Ivan z "Hotelu Paradise 2" wydał oświadczenie po programie - wciąż jest z Anią?
Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" wciąż są razem? Słowa uczestnika show TVN7 nie pozostawiają złudzeń. Ivan w swoim oświadczeniu zwrócił się do partnerki.
Marta Średnicka
listopad 20, 2020

Druga edycja programu "Hotel Paradise" dobiegła końca. W przeciwieństwie do pierwszej, była przepełniona intrygami, dramatami i niespodziewanymi zwrotami akcji. Niewielu widzów show TVN7 spodziewało się, że w finale znajdą się Sonia i Łukasz oraz Ata i Artur. Żadna z par nie wyznała sobie uczuć, nie deklarowała wspólnej przyszłości, a Sonia, jedna z najmłodszych uczestniczek programu przyznała nawet, że nie zamierza utrzymywać kontaktu ze swoim balijskim partnerem. W takiej sytuacji wygrana Aty i Artura nie była więc zaskoczeniem. Niemniej jednak na przestrzeni ponad 40 odcinków typy widzów na wygraną parę były zupełnie inne. Według ich opinii, dużą szansę na 100 tysięcy złotych miała Magda z Robertem, Dominika i Bartek oraz Ania z Ivanem. Każda z par odpadła jednak z ręki swoich rywali. Czy któraś z nich przetrwała po programie? Ania i Ivan wydali oświadczenie i odpowiedzieli na pytania fanów. Czy Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" są razem? Ania i Ivan od początku programu "Hotel Paradise" byli uznawani za najsilniejszą parę. Niezmiennie stawali za sobą na rajskich rozdaniach, budowali swoją relację na oczach widzów i planowali wspólną przyszłość po programie. Ich sielankę zburzyło jednak wejście Aty, która zauroczyła się w Ivanie. Jej obecność sprawiła, że uczestnik zaczął mieć wątpliwości, a jego związek z Anią zaczął sypać się jak domek z kart. Choć ostatecznie para zdecydowała się dojść do finału razem, to decyzją pozostałych uczestników "Hotelu Paradise" nie miała takiej możliwości. Ivan został bez pary i musiał opuścić rajską wyspę, a Ania przez kilka odcinków utrzymała się w programie dzięki Adamowi. Wciąż myślała jednak o byłym partnerze. Jak jest między nimi dziś? Zobacz także:   Czy Ata i Artur z...

Przeczytaj
Sonia - Hotel Paradise
Instagram@sonia.szklanowska
Newsy Sonia z "Hotelu Paradise" pokazała partnera - to zdjęcie powinno uciąć plotki
Sonia z "Hotelu Paradise" opublikowała na Instagramie zdjęcie z chłopakiem. Oboje wymieniają czułe spojrzenia. Ma to być potwierdzenie nowego związku, a tak przynajmniej założyli jej obserwatorzy.
Redakcja Wizaz.pl
grudzień 26, 2020

Program "Hotel Paradise" dobiegł już końca, jednak uczestnicy show TVN wciąż rozgrzewają fanów informacjami ze swojego życia po programie. Do takich osób należy Sonia, która niejednokrotnie publikowała materiały, które miały zmylić obserwatorów na Instagramie. Teraz w końce dodała zdjęcie, które ma rozwiać wszelkie wątpliwości. Pokazała nowego partnera? Sonia z "Hotelu Paradise" - nowy chłopak Chciałam wam pokazać ten produkt, ale właśnie się okazało, że jak sprzątałam, to chyba go wyrzuciłam przez przypadek i właśnie mój chłopak poszedł szybko do piwnicy, bo już chyba wyniósł rzeczy na śmietnik. Teraz jest akcja szukania - powiedziała Sonia na swoim story, przez przypadek ujawniając fanom informację o nowym związku.  Uczestniczka hitu TVN nie zdradziła jednak kto nim jest. Obserwatorzy zaczęli snuć domysły. W ostatnim czasie Sonia dodała na swój profil zdjęcia, na których czule całuje Artura, zwycięzcę programu "Hotel Paradise". Wcześniej na Instastory Soni pojawiał się Pan Lektor. Teraz pojawił się jednak post, gdzie uczestniczka pokazała nieznajomego mężczyznę z zupełnie innej strony. Zobacz także:  Sonia z „Hotelu Paradise” pierwszy raz tak szczerze opowiedziała o swoim chłopaku         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez 𝓢𝓸𝓷𝓲𝓪 𝓢𝔃𝓴𝓵𝓪𝓷𝓸𝔀𝓼𝓴𝓪 🦋🦌 (@sonia.szklanowska) Fani w większości pozytywnie zareagowali na zdjęcie Soni Szklanowskiej z nowym...

Przeczytaj
Artur Hotel Paradise
Instagram@artur.sargsyan_official
Newsy Artur z "Hotelu Paradise" jest w Egipcie, ale nie poleciał tam sam - towarzyszy mu ktoś z show!
Artur z programu "Hotel Paradise" postanowił nieco opóźnić sobie zimę. Właśnie spędza urlop w Egipcie i nie narzeka na brak dobrego towarzystwa. Co ciekawe, w podróży towarzyszy mu inna gwiazda hitu TVN!
Redakcja Wizaz.pl
grudzień 09, 2020

Artur Sargsyan i Ata Postek zwyciężyli drugą edycję programu "Hotel Paradise". Para oficjalnie przyznała, że po zakończeniu show pozostaje przyjaciółmi, jednak fani doszukują się śladów związków i miłości na profilach obojga uczestników. Co więcej, Artura podejrzewano również o relację z niebieskooką pięknością Sonią, ale też ze zniewalającą Karoliną. Uczestnik hitu TVN7 nie potwierdził jednak tych doniesień. Co więcej, teraz poleciał do Egiptu, gdzie spędza czas z inną, równie barwną postacią z programu. Towarzyszy mu Blondino. Artur z "Hotelu Paradise" poleciał do Egiptu z Blondino Artur Sargsyan i Łukasz "Blodino Latino" Książkiewicz realizują w Egipcie najnowszy projekt uczestnika pierwszej edycji "Hotelu Paradise". Blondino w bajecznej egzotycznej scenerii nagrywa bowiem swój kolejny już teledysk. Z tego co widzimy na Instagramie, Artur towarzyszy mu nie tylko na planie. Uczestnicy show odpoczywają wspólnie w kurorcie, ale też nie rezygnują z czasu spędzanego w samotności. Grupa przyjaciół potraktowała to jak zimowe wakacje. Jak przyznają w swoich mediach społecznościowych, nie żałują.  Ostatnio było mi zimno, więc musiałem wyjechać - napisał Artur pod jednym z postów. Z relacji wynika, że panowie dobrze się bawią w swoim towarzystwie. Zobacz także:  Artur i Karolina z „Hotelu Paradise” są parą? Fani nie mają wątpliwości, że zdradziło ich to zdjęcie Artur z "Hotelu Paradise" jest singlem? Artur oprócz pokazania uroków Egiptu, zdementował na swoim Instagramie również plotki o jego związku z inną uczestniczką "Hotelu Paradise". Mijając ławkę na plaży, wspomniał, że jest to romantyczne miejsce na rozmowy z dziewczyną,...

Przeczytaj