W ostatnich miesiącach Blanka Lipińska była na ustach wszystkich. Nie chodzi jednak wyłącznie o spektakularny sukces ekranizacji pierwszej części jej przeładowanej erotyzmem sagi „365 dni” z Michele Morrone i Anną-Marią Sieklucką w rolach głównych, która dzięki osadzeniu na streamingowej platformie Netflixa odniosła międzynarodową sławę, ale także za sprawą burzliwego związku pisarki z jurorem „The Voice od Poland” Alkiem Baronem.

Reklama

Od czasu ogłoszenia swojej miłości para ochoczo dzieliła się ze światem swoją zażyłością, zdradzając kolejne sekrety z łączącej ich relacji. I choć wydawać by się mogło, że ich uczucie będzie wyjątkowo silne i trwałe, para rozstała się po 225 dniach. Nie trzeba było długo czekać, by w mediach pojawiły się doniesienia, że artystka już pracuje nad nową powieścią, w której ma zamiar rozliczyć się z byłym ukochanym, tworząc bohatera, inspirowanego Alkiem Baronem. A jaka jest prawda? Słowa Blanki Lipińskiej nie pozostawiają wątpliwości.

Zobacz także: Blanka Lipińska już przebolała Barona? Przyłapano ją na czułościach z nowym partnerem

Blanka Lipińska napisze książkę inspirowaną Baronem?

Blanka Lipińska zaledwie kilka tygodni temu zakończyła swój niespełna roczny związek z członkiem zespołu „Afromental” - Baronem. Choć pisarka stara się unikać tematu rozpadu relacji z byłym ukochanym, w mediach już pojawiły się doniesienia, że to właśnie burzliwy związek z artystą zainspirował autorkę „365 dni” do stworzenia nowego dzieła.

Blanka pisze nową książkę. A że zawsze czerpała ze swojego życia, jej ostatnie doświadczenia związku z Aleksandrem też znajdą w niej odzwierciedlenie. W powieści będzie postać, do której ją zainspirował - zdradziła serwisowi „Plotek.pl” znajoma Lipińskiej.

Informatorka serwisu podkreśliła, że bohater wykreowany na wzór Barona ma być bardzo barwną postacią, jednak Blanka nie zamierza w nowej powieści prać swoich brudów.

Zobacz także
Blanka nie zamierza jednak prać brudów i wylewać żali, bohater nie będzie skrajnie złą postacią, raczej interesującym mężczyzną. Twórczym, kreatywnym, takim, z którym można nie tylko się bawić, ale i rozmawiać o życiu – informuje źródło „Plotka”.
Instagram @alekbaron

Kilka godzin po wspomnianym artykule głos w sprawie zabrała główna zainteresowana. Za pośrednictwem swojego InstaStories Blanka jasno dała do zrozumienia, że życzliwy informator się mylił, a ona póki co nie zamierza tworzyć nowej powieści.

Bzdury. Uwielbiam dowiadywać się z mediów, że coś robię, o czym nie wiem –napisała dosadnie Blanka Lipińska.

Co więcej, artystka zdradziła, że na ten moment pracuje nad nowym filmem oraz wprowadzaniem książek „365 dni” na zagraniczne rynki.

Ja wiem, że fanom będzie przykro, ale jedyne nad czym aktualnie pracuję, to kolejny film i finalizacja sprzedaży książek na zagraniczne rynki – wyznała Blanka Lipińska.
Instagram @blanka_lipinska
Reklama

Żałujecie, że doniesienia o nowej książce Lipińskiej okazały się jedynie plotką? My chętnie przeczytałybyśmy losy bohatera inspirowanego Alkiem Baronem.

Reklama
Reklama
Reklama