klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Barbara Kurdej-Szatan
Instagram@kurdejszatan
Newsy

Basia Kurdej-Szatan zareklamowała wózek zdjęciem z dziećmi z Afryki. Fani nie mają dla niej litości 

Zazwyczaj Barbara Kurdej-Szatan unika internetowych sporów, ale tym razem postanowiła włączyć się w dyskusję. Jedni piszą, że jest im przykro z powodu opublikowanego zdjęcia, a gwiazda pisze, żeby obserwatorzy nie dramatyzowali.
Redakcja Wizaz.pl
styczeń 11, 2021

Barbara Kurdej-Szatan przebywa obecnie na wakacjach na Zanzibarze. Jej Instagram ozdobiły piękne zdjęcia z tej tańzańskiej wyspy, ale pod jednym z nich wywiązała się dyskusja, w której obserwatorzy zarzucają gwieździe nietakt. Wszystko przez reklamę dziecięcego wózka.

Barbara Kurdej-Szatan korzysta z usług niani? Gwiazda szczerze odpowiedziała

Barbara Kurdej-Szatan reklamuje wózek dziecięcy na Zanzibarze

Liczne komentarze obserwatrów gwiazdy pojawił się pod zdjęciem na plaży wśród afrykańskich dzieci. Pewnie w tym zdjęciu nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Barbara Kurdej-Szatan reklamuje na nim wózek synka. Niektórym było przykro, a inni zaczęli gwiazdę po prostu atakować.

Oglądając te zdjęcia mam niestety smutne wrażenia... - napisał jeden z internautów.

Powyższy komentarz polubiło do tej pory ponad 1200 osób, a pod nim wywiązała się zawiła dyskusja, w której jedni piszą o smutnych dysproporcjach społecznych, a drudzy o nachalnej reklamie wózka. Do rozmowy między obserwatorami włączyła się również Barbara Kurdej-Szatan i szybko wyjaśniła komentującym, jak sytaucja wyglądała na miejscu:

(...) Przestańcie dramatyzować. Owszem, nie mają tu wózków, kobiety noszą dzieci w chustach i tak im najwygodniej, nawet uczyły mnie jak odpowiednio nosić :) - napisała gwiazda.

Odpowiedź gwiazdy dodatkowo wzburzyła internautów. Niektórzy używali racjonalnych argumentów, inni jednak pozwolili sobie na zdecydowanie więcej. Personalne wycieczki i umniejszanie doświadczeniu zawodowemu Kurdej-Szatan są zdecydowanie nie na miejscu.

To nie jest dramatyzowanie, to jest klasizm i przywilej białego człowieka, z którego nie zdajesz sobie sprawy. Kobiety w Afryce nie mają wózków nie dlatego, że tak im wygodniej, tylko dlatego, że nie są w stanie ich kupić.

Przykre, cóż Pani z reklamy jednej z sieci komórkowej myśli, że jest... hmm zastanawiam się. Przecież nic sobą nie prezentuje. WSTYD...

Z jednej strony internauci mają rację, a z drugiej przecież nikt nie był naocznym świadkiem tej sytuacji, żeby móc bez cienia wątpliwości komentować zdjęcie. Myślicie, że rzeczywiście gwiazda mogła darować sobie jazdę wózkiem z Heniem przy dzieciach z Zanzibaru lub chociaż nie dodawać takiego zdjęcia na Instagram?

Komentarze
Barbara Kurdej-Szatan z synem Heniem
Instagram@kurdejszatan
Newsy Barbara Kurdej-Szatan korzysta z usług niani? Gwiazda szczerze odpowiedziała
Basia Kurdej-Szatan nie potrzebuje nikogo do pomocy w opiece nad dziećmi? Aktorka podała powód.
Laura Osakowicz
grudzień 01, 2020

Barbara Kurdej-Szatan kilka miesięcy temu ponownie została mamą - 23 września na świat przyszedł jej syn Henryk . Pierwsza córka Barbary i Rafała, Hania Szatan ma lat 8. Reporterka Party.pl zapytała, czy w związku z opieką nad dwójką dzieci zdecydowali się zatrudnić nianię. Aktorka szczerze odpowiedziała. Zobacz także:  Basia Kurdej-Szatan i jej mąż nie ochrzczą syna?! „Sytuacja jest, jaka jest” Barbara Kudrej-Szatan zatrudni nianie? Barbara Kurdej-Szatan od czasu porodu praktycznie cały czas spędza z dziećmi w domu. Na planie, i ze względu na niedawny poród i pandemię koronawirusa, jest bardzo rzadkim gościem. Ma już jednak plany, że po zakończeniu urlopu macierzyńskiego, wróci do grania w "M jak Miłość". Czy będzie potrzebowała wtedy dodatkowej pomocy? W wywiadzie dla Party.pl aktorka zdradziła swoje zamiary. Wyznała także, że na razie nie korzysta z usług niani. Ona wraz z mężem radzą sobie z opieką nad dwumiesięcznym Heniem i ośmioletnią Hanią.  Nie korzystamy z usług niani. Zobaczymy, może jak wrócimy do pracy , może będzie taka potrzeba, ale nie wiem. Boję się, nie mam na razie zaufania - przyznała szczerze Basia.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)   Na pytanie, jakimi kryteriami kierowałaby się przy wyborze osoby do opieki nad dziećmi przyznała, że wybrałaby kogoś z polecenia.  Musiałabym mieć kogoś poleconego i widzieć, że ten ktoś rzeczywiście jest kompetentny, lubi dzieci, i po prostu...

Przeczytaj
basia kurdej szatan
Instagram@kurdejszatan
Newsy Basia Kurdej-Szatan pozuje w kostiumie kąpielowym. Fani: "Czy Ty aby na pewno niedawno urodziłaś?
Pod koniec września Basia Kurdej-Szatan urodziła drugie dziecko. Obecnie aktorka wypoczywa na wakacjach i zachwyca figurą, którą prezentuje w stroju kąpielowym.
Agnieszka Pulikowska
styczeń 06, 2021

Basia Kurdej-Szatan zaledwie 3 miesiące po urodzeniu synka może się pochwalić idealną sylwetką. Aktorka obecnie odpoczywa na Zanzibarze . To ostatnio niezwykle modny kierunek wśród gwiazd, co wynika zapewne m.in. z tego, że nie są tam potrzebne testy na koronawirusa. Nie da się też ukryć, że widoki z rajskich wakacji gwiazd zapierają dech w piersiach.  My jednak nie możemy też wyjść z podziwu, jak pięknie wygląda Basia Kurdej-Szatan.  Basia Kurdej Szatan w kostiumie kąpielowym zaledwie 3 miesiące po porodzie We wrześniu aktorka po raz drugi została mamą. Bardzo szybko udało jej się wrócić do formy. Niedawno zdradziła magazynowi "Party", że przychodzi jej to łatwością, bo karmi.  Nie jest źle. Czuję się bardzo dobrze. Wydaje mi się, że po prostu matki karmiące łatwiej dochodzą do siebie po ciąży. I rzeczywiście teraz tak jest, że ja już wchodzę we wszystkie moje spodnie, nawet mogę się dopiąć. Z mlekiem mi wychodzą te zbędne kilogramy, pewnie jak przestanę karmić, to mi wszystko wróci - mówiła Basia Kurdej-Szatan. Nie da się też ukryć, że Basia wróciła do aktywności fizycznej. Na jej Instagramie możemy zobaczyć m.in. że biega. Pewnie między innymi też dzięki temu figura aktorki robi wrażenie. Na zdjęciu z wakacji pokazała się w różowym kostiumie kąpielowym .         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)   Internauci nie kryją zachwytu.  "Przepięknie Pani wygląda😍po prostu kwitnąco 😍😘" "Ale pięknie wyglądasz 😍...

Przeczytaj
Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan nie planują ochrzcić syna
Instagram @kurdejszatan
Newsy Basia Kurdej-Szatan i jej mąż nie ochrzczą syna?! „Sytuacja jest, jaka jest”
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan przyznają, że są wierzący, ale póki co nie zamierzają ochrzcić swojego miesięcznego synka. Mają bardzo ważny powód!
Urszula Jagłowska
październik 31, 2020

Rafał Szatan i Basia Kurdej-Szatan niedawno znowu zostali rodzicami. Para ma już 8-letnią córkę Hanię, a niespełna miesiąc temu na świat przyszedł ich długo wyczekiwany synek. Henio urodził się 23. września i od razu stał się oczkiem w głowie rodziców, którzy nie tylko ochoczo dzielą się z fanami kolejnymi zdjęciami malucha, jego uroczymi wózkami, ubrankami i zabawkami, ale też sporadycznie uchylają rąbka tajemnicy i zdradzają nieco sekretów z życia rodzinnego. Niedawno gwiazda „M jak miłość” pokazała niezwykle intymne zdjęcie, ukazujące, jak karmi synka piersią . Kilka dni temu celebrytka  zapozowała z maluchem popierając Strajk Kobiet , który rozpoczął się w zeszły czwartek, 22. października, po ogłoszeniu przez Trybunał Konstytucyjny wyroku w sprawie zakazu przerwanie ciąży w przypadku trwałego uszkodzenia płodu lub jego nieuleczanej choroby, co bardzo podzieliło instagramowych obserwatorów aktorki. Teraz artystyczne małżeństwo po raz kolejny wprawiło swoich fanów w osłupienie. W ostatniej rozmowie z „Pomponikiem”, mąż Barbary Kurdej-Szatanprzyznał, że na razie nie zamierzają ochrzcić syna. Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na razie nie planują ochrzcić syna Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan należą do tych gwiazd, które uwielbiają dzielić się prywatnością w mediach społecznościowych. Na śledzonym przez ponad 1,3 mln osób instagramowym koncie aktorki, tuż obok kolejnych projektów zawodowych, wspomnień z egzotycznych wakacji czy makijażowych, włosowych i modowych inspiracji, znajdziemy również wiele scen z życia rodzinnego artystki. Również Rafał chętnie pokazuje na Instagramie smaczki z życia rodzinnego, a odkąd w jego rodzinie pojawił się mały Henio, coraz chętniej udziela również wywiadów, zdradzając kolejne...

Przeczytaj