Barbara Kurdej-Szatan kilka miesięcy temu ponownie została mamą - 23 września na świat przyszedł jej syn Henryk. Pierwsza córka Barbary i Rafała, Hania Szatan ma lat 8. Reporterka Party.pl zapytała, czy w związku z opieką nad dwójką dzieci zdecydowali się zatrudnić nianię. Aktorka szczerze odpowiedziała.

Reklama

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan i jej mąż nie ochrzczą syna?! „Sytuacja jest, jaka jest”

Barbara Kudrej-Szatan zatrudni nianie?

Barbara Kurdej-Szatan od czasu porodu praktycznie cały czas spędza z dziećmi w domu. Na planie, i ze względu na niedawny poród i pandemię koronawirusa, jest bardzo rzadkim gościem. Ma już jednak plany, że po zakończeniu urlopu macierzyńskiego, wróci do grania w "M jak Miłość". Czy będzie potrzebowała wtedy dodatkowej pomocy? W wywiadzie dla Party.pl aktorka zdradziła swoje zamiary. Wyznała także, że na razie nie korzysta z usług niani. Ona wraz z mężem radzą sobie z opieką nad dwumiesięcznym Heniem i ośmioletnią Hanią.

Nie korzystamy z usług niani. Zobaczymy, może jak wrócimy do pracy, może będzie taka potrzeba, ale nie wiem. Boję się, nie mam na razie zaufania - przyznała szczerze Basia.

Na pytanie, jakimi kryteriami kierowałaby się przy wyborze osoby do opieki nad dziećmi przyznała, że wybrałaby kogoś z polecenia.

Zobacz także
Musiałabym mieć kogoś poleconego i widzieć, że ten ktoś rzeczywiście jest kompetentny, lubi dzieci, i po prostu zaufać.
Reklama

Basia Kurdej-Szatan to nie jedyna gwiazda, która nie zdecydowała się na zatrudnienie niani. Z takich usług nie korzysta podobno także Ania Lewandowska, która przecież oprócz bycia mamą, jest także zapracowaną business women. W Niemczech, gdzie mieszkają wraz z Robertem nie ma też pod ręką babć. Do tego, że zatrudnia nianie przyznała się ostatnio Małgorzata Rozenek-Majdan. Dzieckiem Małgosi i Radzia Majdana, a także potomstwem z poprzedniego małżeństwa "Perfekcyjnej pani domu", opiekuje się pani Bożenka. Rozenek wyznała, że bez niej nie daliby sobie rady.

Reklama
Reklama
Reklama