Już sam pomysł zagranicznego wyjazdu Barbary Kurdej-Szatan nie przypadł do gustu internautom, którzy wytykali celebrytce, że podróżowanie w czasach pandemii nie stanowi dobrego przykładu dla fanów. Podczas wakacji Basi zaliczyła także wielkie potknięcie, reklamując wózek dziecięcy na bardzo dwuznacznym tle, co rozwścieczyło fanów do granic możliwości.

Reklama

Niefortunne zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan

Aktorka od samego początku nie ukrywała planów egzotycznej wyprawy i na swoim Instagramie regularnie zamieszczała zdjęcia, na których pozuje na plaży w bikini. Kiedy jednak postanowiła pochwalić się wspomnieniem, na którym wraz z małymi, czarnoskórymi dziećmi pcha ekstrawagancki wózek dziecięcy z Heniem w środku, tego dla fanów było zbyt wiele. Na aktorkę wylała się fala krytyki, a kiedy skandal powoli zaczął cichnąć, dopatrzyli się oni kolejnego potknięcia gwiazdy.

Barbara Kurdej-Szatan nie odbyła kwarantanny?

Po powrocie z wakacji celebrytka postanowiła podzielić się z internautami tym, jak obecnie spędza czas. Niestety z jej słów, fani wywnioskowali, że zamiast poruszać się po mieście i wstawiać zdjęcia z zimowych spacerów, Basia powinna siedzieć w domu na... kwarantannie.

U mnie rozpoczęła się era szofera. Mąż wyjechał na próby do Łodzi. Będzie tam siedział od poniedziałku do piątku codziennie, a ja wożę dzieci. Do szkoły, ze szkoły, na zajęcia, do lekarza, wte i we wte - zwierzyła się na jednym ze swoich InstaStories.

Po tych słowach internauci postanowili podjąć z celebrytką dyskusję, a pod jej zdjęciami pojawiła się lawina komentarzy dotyczących odbywania kwarantanny.

Zobacz także
Czy nie powinnaś być na 10 dniowej kwarantannie? VIPów kwarantanna nie obowiązuje Celebrytów nie obowiązuje kwarantanna. Równi i równiejsi...
Reklama

To tylko trzy z wybranych komentarzy, które pojawiły się na profilu Basi. Niektórzy bronili jej, zaś inni zarzucali lekkomyślność i wykorzystywanie statusu celebryty w celu uniknięcia obostrzeń. Sama zainteresowana na razie nie odpowiedziała na nurtujące fanów pytania.

Reklama
Reklama
Reklama