Bartek nareszcie wypowiedział się na temat rozstania Dominiką! Po szokującym wywiadzie, w którym Ata i Artur nie zostawili na Domi suchej nitki, była dziewczyna Bartka opublikowała oświadczenie na Instagramie. Dominika Konował zapewniała w nim, że nigdy nie była w Bartku zakochana, ale że to tak naprawdę on zdecydował o zakończeniu ich znajomości. Graczyk twierdzi, że było inaczej.

Reklama

Bartek Graczyk z "Hotelu Paradise" zdradził powody rozstania z Dominiką

Bartek Graczyk opublikował na Instagramie selfika i zamieścił przy nim opis, w którym wyjaśnia, dlaczego nie jest z Dominiką Konował. W oświadczeniu Graczyka czytamy między innymi:

Zacznę od tego, że wszystko, co było pomiędzy mną a Dominiką, zakończyło się od razu po zakończeniu programu. Dominika jeszcze na Bali, po naszym odejściu z Hotelu Paradise, nie chciała ze mną przebywać. Nie miała dla mnie czasu, twierdziła, że chce odpocząć. Doszło między nami do sprzeczki, po której zrozumiałem, że relacja która nas łączyła podczas programu już się zakończyła... Niczego nie udawałem w programie i zależało mi na rozwijaniu tej relacji również po jego zakończeniu, ale nic na siłę. Przecież obydwie strony musiałyby chcieć... Po powrocie do Polski wyjaśniliśmy sobie wszystko. Podczas trwania programu staraliśmy się działać razem i wspierać się po koleżeńsku, ale niestety to się obróciło przeciwko mnie.

Bartek zapewnia równocześnie, że nie ma do nikogo żalu i dobrze życzy Dominice:

Nie chcę nikogo oczerniać, nie chcę żadnych kłótni i przepychanek w mediach społecznościowych (napisałem tylko prawdę). Program się zakończył, mam teraz swoje życie, z którego jestem zadowolony i jestem szczęśliwy. Podczas oglądania programu emocje powracały i czasem nerwy brały górę, ale życzę Dominice jak najlepiej i nie mam do niej żadnych pretensji. Kontaktu przecież nie musimy utrzymywać.Minęło już dużo czasu, każde z nas poszło w swoją stronę i powinno się teraz zająć swoim życiem, a nie roztrząsać dawne czasy. Pamiętajcie, nie warto nikogo zbyt pochopnie osądzać.

Jesteśmy pod wrażeniem wyważonej odpowiedzi Bartka. I coraz bardziej skłaniamy się ku jego wersji wydarzeń. A wy komu bardziej wierzycie – Bartkowi czy Dominice?

Reklama

Zobacz także: Czy Ata i Artur z "Hotel Paradise" są nadal parą? W wywiadzie zdradzili wszystko!

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama