klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” opowiedziała o rozwodzie z Adamem: „cała rozprawa trwała 7 minut”

Joanna Lazar i Adam Miciak z 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już są po rozwodzie. Czy podczas rozprawy sądowej byli małżonkowie dali upust emocjom i wyrzucali sobie dawne urazy, a może jedna z najbardziej kontrowersyjnych par społecznego eksperymentu TVN wreszcie się pogodziła? Sprawdźcie!
Urszula Jagłowska
styczeń 28, 2021

Joanna Lazar i Adam Miciak byli jedną z najbardziej niedobranych par w historii społecznego eksperymentu TVN – „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Bohaterowie 4. edycji show nie tylko od początku nie kryli rozczarowania wyglądem swojej drugiej połówki, ale również dystansowali się i nie mogli znaleźć wspólnego języka. Co więcej brak wsparcia ze strony bliskich kobiety, a także wyśmiewanie wieku Asi przez jej telewizyjnego męża sprawiły, że para jeszcze bardziej od siebie stroniła. I gdy kobieta próbowała wyciągnąć do Adama dłoń w geście pojednania, ten nie tylko zadał jej w wielkim finale programu cios poniżej pasa, ale również nie chciał przyznać, dlaczego nie chce utrzymywać z nią kontaktów. Dziś Asia i Adam, po niemal dwuletniej batalii i wojnie w mediach społecznościowych, wreszcie są już po rozwodzie. Jak przebiegła ich rozprawa rozwodowa i jak byli małżonkowie zachowywali się podczas ogłaszania wyroku? 

Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” opowiedziała o rozwodzie z Adamem

Choć udział w „Ślubie od pierwszego wejrzenia” dla wielu singlów okazał się strzałem w dziesiątkę i pomógł im odnaleźć swoją bratnią duszę, dla Joanny Lazar był prawdziwą szkołą przetrwania. Niepewna siebie i pozbawiona wsparcia bliskich kobieta, nie tylko wbrew opinii rodziny wyszła za mąż za nieznajomego Adama Miciaka, ale też nie czuła się akceptowana przez nowego małżonka. Na rozwód tej pary trzeba było jednak poczekać. Z powodu pandemii koronawirusa, rozprawa nie mogła odbyć się od razu po eksperymentalnym miesiącu. 

Dziś niemal dwa lata od "Ślubu od pierszwego wejrzenia, Asia i Adam wreszcie są szczęśliwymi rozwodnikami. W rozmowie z reporterką „Party.pl”, Joanna TVN postanowiła zdradzić szczegóły rozprawy rozwodowej.

Cała sprawa rozwodowa trwała siedem minut – przyznała w rozmowie z „Party.pl” Joanna Lazar.

Zobacz także: Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pierwszy raz pokazała ukochanego! Fani: „Wygląda jak Adam”

Była uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradziła, jak jej były mąż zachowywał się podczas rozprawy, kto towarzyszył im tego dnia i czy po raz kolejny wdali się w słowne przepychanki.

Jak dokładnie przebiegał ich rozwód? Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które znajdziecie powyżej.

Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” opowiedziała o rozwodzie z Adamem: „cała rozprawa trwała 7 minut”
Instagram @asia_lazar33

Komentarze