klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Asia i Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wreszcie doczekali się rozwodu
Instagram @earlgrey_film
Newsy

Asia i Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wreszcie doczekali się rozwodu. Komentarz kobiety bezcenny

Na tę wiadomość fani ostatniej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” czekali ze zniecierpliwieniem. Joanna Lazar i Adam Miciak z 4. edycji kontrowersyjnego hitu TVN już nie są małżeństwem.
Urszula Jagłowska
wrzesień 30, 2020

Pomimo iż od zakończenia 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” minęło już ponad pół roku, to  emocje związane z hitem TVN i jego uczestnikami nadal nie opadły. I o ile dla dwóch par społeczny eksperyment stacji polegającym za zaaranżowaniu ślubu zupełnie obcych sobie osób, na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, okazał się być strzałem w dziesiątkę, to dla jednej z stał się powodem do upokorzeń i hejtu. Mowa o najbardziej kontrowersyjnym telewizyjnym małżeństwie w historii hitu TVN, Joannie Lazar i Adamie Miciaku. 

Już od momentu poznania się na ślubnym kobiercu para dystansowała się do siebie i nie mogła odnaleźć wspólnego języka. Co więcej, Adam od pierwszych chwil nie akceptował wieku małżonki, z kolei pozbawiona wsparcia ze strony rodziny Asia, nie umiała poradzić sobie z presją otoczenia oraz nową sytuacją, w jakiej się znalazła. Brak rozmów i obojętność jaką okazywali sobie małżonkowie sprawiły, że pomimo dobrych chęci kobiety, Adam odsunął się od niej, a w wielkim finale zadał małżonce cios poniżej pasa. Okłamał ją i zażądał rozwodu nie podając powodu swojej decyzji. I choć od nagrywania programu z udziałem Lazar i Miciaka minął już ponad rok, uczestnicy show dopiero teraz są oficjalnie po rozwodzie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez EarlGrey (@earlgrey_film)

Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradził, jak oświadczył się Agnieszce: „ręce mi się trzęsły”

Asia i Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wreszcie doczekali się rozwodu

Joanna Lazar i Adam Miciak z 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wreszcie doczekali się rozwodu. Co ciekawe, pomimo, że oboje już ułożyli sobie życie, przypominamy, że Asia ma nowego partnera, zaś jej były telewizyjny mąż Adam znalazł ukochaną, z którą doczekał się pierworodnego syna, to oboje nadal w sieci od czasu do czasu wspominają o dawnych zadrach. 

Kobieta długo nie mogła wybaczyć byłemu partnerowi, że okłamał ją i szybko ulokował uczucia w innej, zaś Adam otwarcie hejtował w mediach społecznościowych telewizyjną małżonkę zarzucając jej zbytnią transparentność w sieci i pranie brudów na Instagramie. By tego było mało, Asia w jednym z wywiadów wspomniała również, jak bardzo została upokorzona przez Miciaka tym, że otrzymała pozew rozwodowy w Walentynki. Od tego czasu uczestnicy show TVN i ich fani z utęsknieniem czekali na rozprawę rozwodową, która właśnie się odbyła. Od teraz Asia i Adam oficjalnie są po rozwodzie, o czym kobieta z radością poniformowała na swoim InstaStories.

Doczekałam się – napisała z ulgą na Instagramie Joanna Lazar.

Asia i Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wreszcie doczekali się rozwodu
Instagram @asia_lazar33

Cóż, pozostaje nam tylko życzyć rozwodnikom szczęścia i miłości na nowej drodze życia!

Komentarze
Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał urocze zdjęcie z partnerką i synem
Instagram @adam_nie_officjal
Newsy Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał urocze zdjęcie z partnerką i synem: „kocham ile tylko sił”
Adam Miciak, jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników hitu TVN „Ślub od pierwszego wejrzenia” pokazał urocze zdjęcie z synkiem i nową partnerką. Fani zachwyceni.
Urszula Jagłowska
wrzesień 08, 2020

Pomimo iż od zakończenia 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” minęły już niemal cztery miesiące, emocje związane z hitem TVN i jego uczestnikami nadal są niezwykle żywe. Ogromnym zainteresowaniem internautów cieszą się szykujący się do ślubu kościelnego Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik , jak również świeżo upieczeni rodzice Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta , którzy pod koniec maja przywitali na świecie swojego pierworodnego synka Franka. I choć w przypadku tych par budzący kontrowersje społeczny eksperyment TVN polegający na zaaranżowaniu ślubów zupełnie obcych sobie osób na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych okazał się być strzałem w dziesiątkę, to dla jednej z nich zakończył się fiaskiem , rozczarowaniem i krzywdzącym medialnym sporem. Mowa o Joannie Lazar i Adamie Miciaku .  Telewizyjny mąż, pomimo starań dziewczyny, od pierwszych chwil pałał do niej niechęcią, dystansował się od niej i publicznie wyśmiewał wiek żony , a w wielkim finale z adał jej cios poniżej pasa . Mężczyzna nie tylko bez podania  powodu  zażądał rozwodu, ale również obraził ekspertów programu odpowiedzialnych za dobór jego partnerki.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez EarlGrey (@earlgrey_film) Kwi 4, 2020 o 11:08 PDT Jak się jednak okazuje, choć byli telewizyjni małżonkowie nie odnaleźli miłości na oczach milionów widzów, to udział w show TVN pomógł im odnaleźć swoje bratnie dusze poza kamerami. Joanna związała się z tajemniczym...

Przeczytaj
Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z córeczką
Instagram @anitaczylija
Newsy Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wreszcie zdradzili imię córki! Jest bardzo oryginalne
Na tę wiadomość już od niemal miesiąca czekali fani „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Kilka tygodni po porodzie, Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak z 3. edycji hitu TVN wreszcie zdradzili imię córeczki. Musimy przyznać, że jest naprawdę piękne!
Urszula Jagłowska
lipiec 31, 2020

Anita i Adrian to niezaprzeczalnie jedni z cieszących się największą popularnością uczestników kontrowersyjnego show „Ślub od pierwszego wejrzenia” , którzy udowodnili, że społeczny eksperyment polegający na skrupulatnym dopasowaniu zupełnie obcych sobie osób, na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, naprawdę się sprawdza. Telewizyjni małżonkowie nie tylko odnaleźli w programie swoją bratnią duszę, ale po zakończeniu emisji poszli o krok dalej i wzięli ślub kościelny . Para doczekała się też pierworodnego synka Jerzego, który ma już szesnaście miesięcy, a niedawno przywitali na świecie córeczkę . Choć od tego czasu minął niemal miesiąc, dziewczynka urodziła się 8. lipca , to para dopiero teraz, jakie imię wybrała dla malutkiej.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija) Lip 21, 2020 o 7:25 PDT Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradzili imię córki Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak poznali się w trzeciej edycji budzącego wiele skrajnych emocji show TVN, „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Ku zaskoczeniu wszystkich już od początku między nimi zaiskrzyło, a para pod koniec eksperymentu postanowiła dalej pielęgnować swoją relację, której owocem jest ich ukochany synek Jerzy . Teraz zakochani po raz kolejny zostali rodzicami i powitali na świecie wyczekiwaną córeczkę.  Co ciekawe, małżeństwo od początku nie ukrywało tego, że spodziewa się drugiego dziecka i z radością dzieliło się...

Przeczytaj
Ślub od pierwszego wejrzenia: fani hejtują Wojtka za zdjęcie na Instagramie
Newsy Fala hejtu spadła na Wojtka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, a wszystko przez na pozór niewinne zdjęcie
Wystarczył jeden post, by na instagramowym profilu Wojtka Janika z 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zawrzało. Zobaczcie, co tak rozjuszyło fanów. Chłopak rzeczywiście posunął się za daleko?
Urszula Jagłowska
lipiec 10, 2020

Wojtek Janik zyskał sławę dzięki udziałowi w 4. edycji kontrowersyjnego show „Ślub od pierwszego wejrzenia” , gdzie na podstawie szeroko zakrojonych psychologicznych i antropologicznych badań został dopasowany do zupełnie obcej sobie kobiety, Agnieszki Łyczakowskiej, którą poznał dopiero stając z nią na ślubnym kobiercu. Co ciekawe, dzięki pozytywnemu nastawieniu, otwartości i idealnym dopasowaniu charakteru uczestników społecznego eksperymentu TVN, para szybko zyskała sympatię wśród widzów i została uznana za jedno z najsympatyczniejszych małżeństw w historii programu. Zdjęcie: Instagram To jeszcze nie wszystko! Teraz, gdy od zakończenia emisji show z udziałem Agnieszki i Wojtka minęły już prawie dwa miesiące, para nadal nie daje o sobie zapomnieć. Zakochani nie tylko ogłosili, że planują ślub kościelny, ale też z rozmysłem zdradzają fanom kolejne szczegóły ze swojego życia, jak to, w jaki sposób Wojtek oświadczył się Agnieszce , czy w jakich strojach powiedzą sobie sakramentalne „tak” . Co więcej małżonkowie są również niezwykle aktywni w mediach społecznościowych, gdzie niedawno kobieta podzieliła się z internautami intymnymi zdjęciami w towarzystwie męża. To właśnie ekspresowa kariera za sprawą kontrowersyjnego hitu TVN, uruchomienie kanału na platformie YouTube oraz prężne prowadzenie instagramowych kont, gdzie Agnieszka obserwowana jest przez ponad 174 tys. osób , a Wojtek przez ponad 154 tys. osób sprawiły, że małżeństwo na dobre zaczęło czerpać korzyści ze swoich pięć minut sławy. Niestety, jedno z ostatnich zdjęć mężczyzny mocno wzburzyło jego fanów. Wojtek rzeczywiście przesadził? Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” krytykowany za zdjęcie na Instagramie Odkąd Agnieszka i Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zyskali popularność, postanowili pójść w ślady innych celebrytów, którzy wybili...

Przeczytaj
Oliwia i Łukasz ze ŚOPW ryzykują bezpieczeństwem syna
Newsy Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ostro skrytykowani. Zarzucono im, że ryzykują bezpieczeństwem synka!
Debiut na YouTubie pary znanej z show TVN okazał się totalną porażką! Oliwia i Łukasz zostali skrytykowani za sztuczność, parcie na szkło i... przewożenie dziecka samochodem bez odpowiedniego zabezpieczenia.
Matylda Nowak
lipiec 05, 2020

Niedawno pisaliśmy już o wyjątkowo nieudanym debiucie Oliwii i Łukasza na YouTubie . Pierwszy filmik na opublikowany na kanale "Zakuchtani" rozczarował fanów pary znanej z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Okazuje się jednak, że – cytując komentarze internautów – "parcie na szkło", "sztuczność" i "nuda" to wcale nie największe błędy Oliwii i Łukasza... Fani przyłapali ich na znacznie poważniejszej wpadce!  View this post on Instagram A post shared by Oficjalny Fanpage ŚOPW 4 (@slubodpierwszegowejrzenia4) on Jun 29, 2020 at 11:10am PDT Oliwia i Łukasza ryzykowali bezpieczeństwem syna? W opublikowanym na kanale "Zakuchtani" filmiku widać Oliwię i Łukasza jadących samochodem razem ze swoim miesięcznym synkiem . I choć chłopczyk był przewożony w odpowiednim foteliku, zdaniem wielu internautów, ta przejażdżka z rodzicami była dla malucha wyjątkowo niebezpieczna .   Wszystko pięknie, ładnie, ale pasy Frania są zbyt luźne. Pasy w foteliku dociągamy tak mocno, jak kochamy. Chyba nie chcecie, żeby, w razie wypadku, dziecko Wam po aucie latało? Dzidziuś w foteliku ma bardzo luźno zapięte pasy. Proponuje poczytać lub pooglądać, jak prawidłowo i bezpiecznie przewozić dziecko w samochodzie. Macie super fajny, dobrej firmy fotelik dla swojego skarbu, ale nie może jeździć z tak z luźnymi pasami!!! Wystarczy jedno mocne hamowanie... i nawet mercedes Wam nie pomoże. Fot.: YouTube Fot.:  YouTube Faktycznie pasy fotelika, w którym siedzi synek Oliwii i Łukasza sprawiają wrażenie zbyt luźnych. Ale – jak zauważyli internauci – filmik pary był wyreżyserowany i zmontowany. Możliwe więc, że po nagraniu ujęcia, na którym widać Frania w foteliku i przed wyruszeniem w podróż, rodzice chłopca jednak lepiej zadbali o jego bezpieczeństwo i odpowiednio wyregulowali pasy?...

Przeczytaj