Adel to jedna z najsłynniejszych artystek na świecie. Właśnie wydała nową płytę pod tytułem "30". Promująca aktywnie swoje najnowsze dzieło piosenkarka, która zazwyczaj żyje w cieniu, unikając fleszy aparatów, pojawiła się u jednej z najsłynniejszych makijażystek. Adel wystąpiła w filmie na YouTube u Nikkie Tutorials. Tym samym zaskoczyła swoich fanów, którzy mogli podziwiać jej twarz w dwóch różnych odsłonach.

Reklama

Adel zachwyciła fanów: "Zawsze wyglądasz cudownie"!

Adele to jedna z najpopularniejszych piosenkarek XXI wieku. Niemal każdy jej utwór staje się światowym hitem. Jedną z pierwszych najpopularniejszych piosenek było "Rolling in the Deep". Artystka nie lubi być w centrum medialnego zainteresowania, jednak całkiem niedawno, jeszcze przed premierą płyty, zrobiło się o niej głośno, a to ze względu na spektakularną przemianę. Adele schudła 50 kilogramów i wszystkich zachwyciła swoją metamorfozą. Przez długi czas media żyły zmianami w jej wyglądzie oraz pytaniami, czy nie boi się efektu jojo. Teraz jednak piosenkarka wróciła nie dość, że szczuplejsza to jeszcze z najnowszym utworem, który znów jest hitem.

Przy okazji promocji najnowszego singla, artystka zgodziła się na gościnny występ u słynnej makijażystki. Nikkie to jedna z najpopularniejszych YouTuberek na całym świecie. Przez lata zdobyła liczne grono fanów, a celebryci uwielbiają kręcić z nią filmy i być jej "modelami".

Nikkie de Jager popularność zdobyła w 2015 roku, zaraz po tym jak opublikowała na swoim kanale film pod tytułem "Power of Makeup", w którym jedna połowa jej twarzy była pomalowana, a druga nie.

Zobacz także: Adele "obrażona" w czasie wywiadu! Stacja zawiesza dziennikarza, który przeprowadził rozmowę

Zobacz także

Nikkie Tutorials oraz Adele, podeszły do filmu w bardzo spontaniczny sposób. Makijażystka otworzyła prosseco, aby rozluźnić atmosferę, a piosenkarka kilka razy powtórzyła, że ją uwielbia. Nikkie zdecydowała się powtórzyć to, co zrobiła w swoim viralowym filmie. Pomalowała więc tylko połowę twarzy artystki, aby zobaczyć, jak ogromną moc ma makijaż.

W komentarzach na Instagramie Nikie Tutorials fanki były zachwycone.

- Dwie Królowe! Coś niesamowitego! - Świeżo i pięknie. Lubimy widzieć ją taką uśmiechniętą. - WOW! Co za różnica! - Z makijażem Adele wygląda o wiele poważniej. Lepiej wygląda bez! - pisali fani pod zdjęciem opublikowanym prze Nikkie.

Żadna z pań jeszcze nie odpowiedziała na komentarze.

Makijażystka w opisie zdjęcia nawiązała do jednej z popularniejszych piosenek Adele pt. "Hello".

Reklama

Adele faktycznie wygląda zupełnie inaczej z makijażem oraz bez niego. Naszym zdaniem w obu wersjach wygląda pięknie. A wy co sądzicie?

Reklama
Reklama
Reklama