klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Adele pokazała nowe zdjęcia! SCHUDŁA jeszcze bardziej!

Jak dziś wygląda jedna z największych gwiazd na świecie? Artystka pokazała kilka zdjęć!
Bartek Ufniarz
maj 05, 2021

Na te zdjęcia czekało prawie 40 mln internautów - właśnie tyle osób śledzi instagramowy profil Adele! Z okazji swoich 33. urodzin jedna z największych gwiazd na świecie opublikowała serię zdjęć. Dlaczego jest to tak wyjątkowe wydarzenie? Wokalistka od paru lat w mediach pojawia się sporadycznie - swoje fotki publikuje raz na kilka miesięcy, przestała udzielać wywiadów, pojawiać się na muzycznych galach. Fani są pewni, że gwiazda w spokoju i z dala od medialnego zgiełku szykuje wielki powrót z nową płytą i... wizerunkiem, o którym mówi cały świat.

Nowe zdjęcia Adele!

Jakiś czas temu Adele schudła bowiem ponad... 50 kilogramów! Wszystko dzięki specjalistycznej diecie - strifood - oraz oczywiście ćwiczeniom - sekrety gwiazdy zdradziła trenerka jakiś czas temu. Patrząc na jej najnowsze zdjęcia jesteśmy pewni, że schudła już znacznie więcej niż 50 kilogramów!

Pamiętacie jeszcze, jak wyglądała kiedyś? Na czym dokładnie polega jej dieta? Zobaczcie materiał filmowy przygotowany przez Party.pl!

Zobacz także: Adele ponownie zachwyca! Po zrzuceniu 50 kg, zmieniła też fryzurę. Fani jej nie poznali! "Zupełnie inna osoba"

 

Komentarze