>Nasi TŻ i nasze kosmetyki...:D - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-08, 06:43   #61
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: >Nasi TŻ i nasze kosmetyki...:D

Cytat:
Napisane przez maja55
Za to mój starszy brat mógłby mi dawac lekcji ze stylizacji włosów. Ja ograniczam sie do szamponu i odżywki, natomiast on ma chyba 5 różnych żeli, wosków,a i tak wygląda jak by dopiero ktoś potargał mu włosyTak, tak...taki zamierzony efekt.
.
z moim bratem jest dokładnie tak samo
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 08:56   #62
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: >Nasi TŻ i nasze kosmetyki...:D

Cytat:
Napisane przez fuksjaa

A, i mój TŻ wprost nie cierpi jak mam czymś usta wysmarowane podczas pocałunków...
Mój też, toleruje tylko pomadki ochronne, ale taką cieniutką warstwę, bo wszystko inne mu sie klei. O...ale lubi też błyszczyk Glam Shine, chociaż potem obserwuje się w każdym lusterku czy czasem nie jest gdzieś różowy albo z brokatu.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 10:13   #63
magi81
Zadomowienie
 
Avatar magi81
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 181
Dot.: >Nasi TŻ i nasze kosmetyki...:D

Moj TZ tez ma juz wszystko swoje. Szampony, żele do twarzy i kremiki.

Piszecie, że Wasi TZ czesto nie czytaja co do czego sluzy hihi a moj ma odwrotnie - pewnego ranka myslalam ze padne ze smiechu jak przylecial do mnie ze strachem w oczach bo posmarowal sie kremem a dopiero pozniej doczytal, ze "na noc"

Raz udało mi się go zaciągnąć do kosmetyczki i wiecie, ze bardzo mu sie to spodobalo
magi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 21:11   #64
201612191106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 396
Dot.: >Nasi TŻ i nasze kosmetyki...:D

Uśmiałam się jak nigdy z Waszych opowieści
A widział Wasz TŻ zalotkę kiedyś?
To dopiero jest ubaw.
201612191106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 21:35   #65
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: >Nasi TŻ i nasze kosmetyki...:D

Mój podkrada mi tylko balsam do ciała.. szczególnie jak wracamy latem z plaży
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 22:13   #66
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: >Nasi TŻ i nasze kosmetyki...:D

Cytat:
Napisane przez et-ka
ja swojemu podarowałam swoją pomadkę, bo przecież sam kupić nie moze, bo to takie niemęskie


BTW To mój tato przy ostatniej wizycie w PL poszedl do apteki po syrop. Przy okazji kupil mamie cala reklamówke plynów do higieny intymnej, tak na zapas
Mój TZ to nawet na niewyraznych zdjeciach, na których moja twarz jest we wielkosci 1,5cm poznaje, ze ja mam tusz do rzes. A glupia kredke w wewnetrznej powiece, na kilometr widzi Skubaniec strasznie spostrzegawczy. Zna wszystkie odcienie moich cieni do powiek, i wie jak mam nowy.


Cytat:
Napisane przez lain
ja mojemu czasem robie seanse na twarz - wyciskanie pryszczow (ahh uwielbiam to robic - jakas zboczona jestem), maseczka, tonik, kremik; ale sam to raczej nie eksperymentuje z moimi kosmetykami
No to ja tez, a wogule, to TZ mówil mi, ze miedzy facetami sie tak mówi, ze kobitki lubia wyciskac syfy
Kiedys do zdjec TZ dal sie pomalowac korektorem i przypudrowac. A pozwolil mi kiedys tez zrobic mu pedikure i manikure, lubi ten nablyszczajacy pilnik. Peeling tez ma swój.
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 22:18   #67
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: >Nasi TŻ i nasze kosmetyki...:D

Cytat:
Napisane przez *Aga*
Ale kiedyś koleżanka mi opowiadała jak jej tata sobie balsamem do ciała włosy umył
To moja mama nasmarowala sie cala moja odzywka do wlosów na której pisalo "body&shine"
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-04, 23:28   #68
lalalola
Raczkowanie
 
Avatar lalalola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 174
Talking Dot.: >Nasi TŻ i nasze kosmetyki...:D

Cytat:
Napisane przez kizia mizia
Mój Tż i kosmetyki to delikatnie mówiąc nienajlepsze połączenie Zjadł mi szminke( była brzoskwiniowa) wyjadł mi błyszczyk ze słoiczka( waniliowy) Przez niego zrezygnowłam z kupna jadalnego pudru do ciała urban decay bo jak mam wydać 80 zł po to żeby mi go zeżarł jak nie bedzie mnie w domu to dziękuję..,
Mój tata w dziedzinie kosmetycznych wpadek tez jest całkiem niezły Np smarował przez kilka dni ręce moim samoopalaczem potem sie dziwił dlaczego ma pomarańczowe łapy
<hahaha>
lalalola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 08:49   #69
Agatkkka
Raczkowanie
 
Avatar Agatkkka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 132
Dot.: >Nasi TŻ i nasze kosmetyki...:D

Chciałabym sie zapytac co wasi faceci sadza o kosmetykach Nivea... moj ma niedlugo imieniny i sie zastanawiam czy kupic mu zel pod prysznic i balsam po goleniu adidasa ktory reklamuje Z. Zidane itp czy jednak postawic na Nivea... Adidas to jednak FIRMA a Nivea dla 24latka??? wiecie jak jest z facetami... zeby sie czasami nie skrzywil miny jak zobaczy "tylko" Nivea ...


Czytajac inne fora wydaje mi sie ze kosmetyki Nivea sa lepsze.. maja taki typowy meski, dlugotrwaly zapaszek hmmm a wy jak uwazacie???
Agatkkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 10:24   #70
X-Pose passion Girl
Zadomowienie
 
Avatar X-Pose passion Girl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 079
Dot.: >Nasi TŻ i nasze kosmetyki...:D

Mój mi wiecznie podkrada pomadki i błyszczyki, bo mu strasznie usteczka pierzchną. W zeszłym tygodniu kazał sobie kupić swoją własną pomadkę. Oczywiście sam tego zrobić nie mógł, bo przecież co by sobie ludzie w sklepie pomyśleli Tak więc pognałam do sklepu kupiłam bezbarwna waniliową pomadkę i dałam mu w nadzieji że zacznie dbać o usta. Owszem używa jej ale smaruję się tylko w ukryciu. Powiedział że przy ludziach się paćkać nie będzie eh
__________________
A w życiu ciągle trzeba na coś czekać...



Nasz synek Kacperek:
X-Pose passion Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 11:16   #71
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: >Nasi TŻ i nasze kosmetyki...:D

ja mojemu kupilam pomadkę nivei bo sam mi czesto podbierał, ale sam sobie nie kupi :P oprócz tego usilnie namawiam go do korzystania z kremów, on się smaruje tylko jak mu się bardzo buźka przesuszy i czuje dyskomfort.

kiedyś go nawet namowiłam na makijaż tzn. zmusiłam ale jak zobaczył szczoteczke od tuszu to uciekł
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-08, 11:18   #72
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: >Nasi TŻ i nasze kosmetyki...:D

Cytat:
Napisane przez Agatkkka Pokaż wiadomość
Chciałabym sie zapytac co wasi faceci sadza o kosmetykach Nivea... moj ma niedlugo imieniny i sie zastanawiam czy kupic mu zel pod prysznic i balsam po goleniu adidasa ktory reklamuje Z. Zidane itp czy jednak postawic na Nivea... Adidas to jednak FIRMA a Nivea dla 24latka??? wiecie jak jest z facetami... zeby sie czasami nie skrzywil miny jak zobaczy "tylko" Nivea ...


Czytajac inne fora wydaje mi sie ze kosmetyki Nivea sa lepsze.. maja taki typowy meski, dlugotrwaly zapaszek hmmm a wy jak uwazacie???
mój tż uwielbia balsam po goleniu nivea ten do skóry wrażliwej - mild. polecam
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 12:22   #73
Agatkkka
Raczkowanie
 
Avatar Agatkkka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 132
Dot.: >Nasi TŻ i nasze kosmetyki...:D

Dzieki izuu chyba jednak dostanie zestawik Nivea ale jeszcze przemysle
Agatkkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 12:43   #74
piotrek-1983
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 142
Dot.: >Nasi TŻ i nasze kosmetyki...:D

Jako facet nie rozumiem, jak można popełniać takie gafy. Bo często się z nimi spotykam w otoczeniu facetów.
Nie wiem, czy to próżność, czy raczej udawana głupota (bo nie wypada facetowi znać się na kosmetykach), ale jakim cudem można posmarować się czymś nieodpowiednim?! Myśląc logicznie:
- chcę uzyskać odpowiedni efekt (nawilżyć usta, utrwalić fryzurę, ect) więc korzystam z moich zasobów wiedzy (i nie posmaruję ust czarną mascarą)
- jeśli nie wiem czym... (posmarować pryszcza giganta, nawilżyć popękane dłonie) - pytam kobiety (TŻtki lub znajomej wizażystki/kosmetyczki), ewentualnie korzystam z google.pl
- a na końcu najważniejsze - CZYTAM co jest napisane na opakowaniu jeśli podbieram sam

Nie interesuję się kosmetykami (po co mi to? ), mam swój bogaty zestaw pielęgnacyjny (żel pod prysznic, szampon, żel po goleniu, antyperspirant, perfumy) i nie podbieram TŻtce niczego (w ostateczności ). To co wiem o mascarze i mikrodermoabrazji to zasługa owej przyjaciółki-wizażystki (jak już użyje jakiegoś terminu fachowego, to muszę go poznać, taki już jestem ).

A dlaczego faceci zachowaują się w tej kwestii niepoważnie/śmiesznie/wykazują-się-wyjątkową-głupotą, nie mam zielonego pojęcia
__________________

piotrek-1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 13:02   #75
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: >Nasi TŻ i nasze kosmetyki...:D

Cytat:
Napisane przez X-Pose passion Girl Pokaż wiadomość
Mój mi wiecznie podkrada pomadki i błyszczyki, bo mu strasznie usteczka pierzchną. W zeszłym tygodniu kazał sobie kupić swoją własną pomadkę. Oczywiście sam tego zrobić nie mógł, bo przecież co by sobie ludzie w sklepie pomyśleli Tak więc pognałam do sklepu kupiłam bezbarwna waniliową pomadkę i dałam mu w nadzieji że zacznie dbać o usta. Owszem używa jej ale smaruję się tylko w ukryciu. Powiedział że przy ludziach się paćkać nie będzie eh
Moze to nie do konca na temat, ale...

Mialam kolege (takiego troche clowna) ktory na lekcji polskiego czesto wyciagal pomadke bezbarwna Nivea, robil usta w dziubek i sie ostentacyjnie smarowal Czasami tez pozyczal od kolezanki lusterko Ajj polonistka miala ubaw, ale jak pierwszy raz go zobaczyla to miala mniej wiecej taka mine
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 13:27   #76
Quska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 256
Dot.: >Nasi TŻ i nasze kosmetyki...:D

moj TŻ stroni od wszelkiego rodzaju kosmetyków pielegnacyjnych, od dłuzszego czasu namawiam go zeby chociaż buzie kremem smarował.. ale chyba nie ma szans
Za to moj tata przez dłuzszy czas smarował rece samoopalaczem az wkoncu zapytał mojej mamy czy "czasem nie ma żołtaczki bo mu tak dziwnie rece żółkną"
hehehehe
i dopiero po jakims czasie przypadkiem moja mama weszła do łazienki jak on ręce kremował no i wszystko sie wyjaśniło
Quska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 18:06   #77
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: >Nasi TŻ i nasze kosmetyki...:D

mi podbiera bezbarwna szminke, bo dba o usteczka kradnie mi balsam do ciala bo twierdzi ze jemu dobrze nawliza rece, w ogole ma chyba z 10kremow do rak. a jak mu wyskoczylo "zimno" ba ustach to powiedzial ze nikomu sie tak nie pokaze i chcial wykupic cala apteke zeby nie byc "szpetnym" głupolek
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 08:35   #78
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: >Nasi TŻ i nasze kosmetyki...:D

Mój TŻ stosuje męskie kosmetyki, tak każdy to powininen to robić, ale nigdy nie zapomnę tego, jak mój brat mył włosy peelingem do ciała a potem mnie się pyta, co ja za dziwny szampon kupiłam
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 08:41   #79
GreenDress
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: >mazury
Wiadomości: 646
GG do GreenDress
Dot.: >Nasi TŻ i nasze kosmetyki...:D

Chociaż to nie o TŻ to opowiem. Skojarzyło mi się to z tymi męskimi kosmetykami o jakich wspomniała sportsmenka86
Moja siostra chciała sobie ułożyć włosy na moją piankę.. Wzieła do ręki patrzy nakłada na włosy i mówi, że jej dziwnie na włosach i że dziwnie pachnie. Ja się patrze na opakowanie a to była pianka do golenia .. Musiała umyć włosy.
__________________



"Nie umiem cię nie dotykać, nie przysięgnę Bogom

Nie wiem czy potrafiłbym się powstrzymać nawet gdybyś miała kogoś..."

GreenDress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 17:48   #80
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: >Nasi TŻ i nasze kosmetyki...:D

Swego czasu mój brat kazał mi się malować podkładem, korektorem i pudrem przed każdą imprezą . Nie dał się przekonać do samodzielności w tej dziedzinie - ja musiałam nakładać mu podkład na twarz
A! I bywało, że mył włosy odżywką i przychodził z pretensjami, że moja odżywka się nie pieni


Mój TŻ troszeczkę podbiera, ale niewiele... Próbował mojego Lysanelu jak mu coś wyskoczyło na czole i nawet stwierdził, że pomaga i on też takie chce. Wypróbował mój peeleingujący żel do twarzy...
Jak nocował u mnie - używał mojego szamponu. Ale ja u niego używam jego szamponu, więc jest remis . I jego maszynki używałam...
Pomadek nie tyka, ale przeciwko moim nic nie ma - lubi jak są słodkie i mi je błyskawicznie zjada . Z ust, a nie z opakowania, na szczęście
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 15:33   #81
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: >Nasi TŻ i nasze kosmetyki...:D

Stary wątek ale co tam, odświeżę Wygrzebałam bo mnie dziś coś rozśmieszyło...

Mój mąż prosił mnie żebym mu kupiła antyperspirant jak będę w mieście "tylko nie taki jaki miałem ostatnio bo słaby jest. jakiś inny". Mówię ok, wejdź na wizaż i poszukaj jakie są dobre. O dziwo usiadł i szuka - powiedziałam mu gdzie mam w zakładkach wizaż, gdzie jest katalog KWC i poszłam do łazienki. Po chwili ciszy słyszę święte oburzenie "mgiełka???? co to, (cenzura), jest mgiełka????" byłam obsikana ze śmiechu

Wychodziłam od kolegi, chciałam się szybko maznąć pomadką ochronną. Wyciągam, robię swoje i słyszę pełne zdziwienia i obrzydzenia "co ty robisz???"


Ech, faceci
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 19:11   #82
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: >Nasi TŻ i nasze kosmetyki...:D

oj, to mi się od razu przypomniało:
TŻ kąpał się u mnie, zaproponowałam mu, że jak chce, to niech se weźmie mój żel do higieny intymnej,a on :

"NIE, BO MI JESZCZE WACEK ODPADNIE"
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 19:56   #83
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: >Nasi TŻ i nasze kosmetyki...:D

Cytat:
Napisane przez TOMORROW Pokaż wiadomość
oj, to mi się od razu przypomniało:
TŻ kąpał się u mnie, zaproponowałam mu, że jak chce, to niech se weźmie mój żel do higieny intymnej,a on :

"NIE, BO MI JESZCZE WACEK ODPADNIE"
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 19:59   #84
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: >Nasi TŻ i nasze kosmetyki...:D

"Ale takiego makijażu to ja jeszcze nie widziałem-od ucha do ucha." ( o wzorowo roztartych cieniach )

"Nie widziałem jeszcze, żeby ktoś się tam malował." ( o modelowaniu rowka między piersiami różem )

"Nie żałuj sobie na mazidła." ( w Rossmanie, z zapełnionym do połowy koszykiem )

"Ja wole jak sobie twarz malujesz na ciemno." ( o odcieniu podkładu )

"Mazidłujesz się od godziny i sześciu minut."

"Ja, z łazienki: Widziałeś gdzieś mój podkład?
(milczenie)
Ja, już w pokoju: Nie wiesz jak wygląda podkład?
On: Wzorowa dedukcja."

Akcja usuwania wrośniętego włoska. On odmawia współpracy, nie chce przyjśc do łazienki. Dopadam nieszczęśnika na łóżku, z pilingiem gruboziarnistym i chusteczkami nawilżanymi. "Ale co Ty mi robisz? Ja nie wiem co Ty mi robisz. Ja nie używam takich."
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 20:31   #85
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: >Nasi TŻ i nasze kosmetyki...:D

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
"Ale co Ty mi robisz? Ja nie wiem co Ty mi robisz. Ja nie używam takich."
świetna jest ta panika przed kosmetykami
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 10:39   #86
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: >Nasi TŻ i nasze kosmetyki...:D

Cytat:
Napisane przez Carya Pokaż wiadomość
świetna jest ta panika przed kosmetykami
Dokładnie

Ex TŻ stylizował sobie włosy pianką i suszarką Nie wiem po co, bo miał fajnego irokeza.
Z kolei mój tata wsmarował sobie kiedyś maseczkę ściągającą w dłonie. Czasem podbiera mi mój krem do rąk. Na peeling mówi pudding
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.