Monika Chwajoł wzbudziła niemałą sensację swoją stylizacją komunijną eksponującą piersi, potem zaskoczyła wszystkich złoto-białą karocą, w której to przetransportowała córkę tuż po Pierwszej Komunii do eleganckiej restauracji. Królowa życia nie boi się mówić, że kocha bogactwo i przepych, a jedną z jej największej pasji jest robienie porządnego show wokół swojej osoby. Monice zawsze się to udaje, bo stawia na nietuzinkowe rozwiązania. Zobaczcie jej suknię z odnowy przysięgi małżeńskiej!

Reklama

Monika Chwajoł odnowiła ślub w oryginalnej sukni

Monika Chwajoł od dwudziestu dwóch lat jest szczęśliwą żoną. Ma też dwie córki, które są dla niej całym światem. Gdy w 2019 roku razem z mężem obchodziła dwudziestą rocznicę ślubu, postanowili odnowić swoją przysięgę małżeńską w kościele. Na tę okazję należało się odpowiednio ubrać. Jak? Jej niebieska suknia była pełna materiałowych kwiatów. Żeby wrażenie było jeszcze większe, w dokładnie takie same kreacje ubrały się córki Moniki Chwajoł. Efekt? Jak zwykle w przypadku królowej życia, piorunujący.

Fanom wyraźnie taka stylizacja przypadła do gustu, docenili pomysł i oryginalność królowej życia.

Przepięknie wyglądacie całą czwórką Bajkowo

Patrząc na wybór sukni na odnowienie ślubu, nie ma się już co dziwić także ekstrawaganckim i nietypowym stylizacjom, jakie Monika Chwajoł wybrała na tegoroczne komunie.

A jak Wam się podoba kreacja Moniki?

Zobacz także

Zobacz także: Monika Chwajoł z "Królowych Życia" komentuje przepych na komunii córki! "U mnie komunie tak wyglądają"

Monika Chwajoł zdecydowała się na bardzo oryginalne, niebieskie sukienki dla siebie i swoich córek.

Reklama

Monika Chwajoł słynie z oryginalnego stylu. Media ponownie się nią zainteresowały, gdy pokazała, jak wystawną Pierwszą Komunię urządziła swojej córce.

East News / Beata Zawrzel/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama