Wystawny pełen przepychu styl życia, odważne ultra kobiece stylizacje i perfekcyjny makijaż - właśnie taką Monikę Chwajoł poznali fani "Królowych życia". Uczestniczka uwielbianego show dała się poznać jako pewna siebie kobieta i nie raz zaskoczyła internautów, chociażby wynajmując na komunię swojej córki biało-złotą karocę. Bohaterka hitu TTV zyskała ogromną rozpoznawalność, a na samym Instgramie obserwuje ją ponad 80 tysięcy osób, którzy zachwycają się jej urodą. Jak jednak Monika Chwajoł wyglądała, zanim poznała ją cała Polska? Dotarliśmy do jej zdjęć ze ślubu i musimy przyznać, że jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, a ta metamorfoza jest naprawdę spektakularna! To trzeba zobaczyć na własne oczy.

Reklama

Zobacz także: Wystawne życie Moniki Chwajoł. Na czym zarabia gwiazda "Królowych życia"?

Metamorfoza Moniki Chwajął z "Królowych życia"

Długie blond włosy układane w hollywoodzkie fale, rzęsy niczym wachlarze i uroda 20-latki. Monika Chwajoł to zdecydowanie jedna z najbardziej kontrowersyjnych królowych, której nie obcy jest luksus. Czy jednak zawsze tak było?

Kiedy 22 lata temu uczestnika uwielbianego show stawała na ślubym kobiercu wyglądała zupełnie inaczej. Co więcej jej wesele również było bardzo skromne!

Nasze wesele skromne ozdobione balonami :) odbyło się w remizie strażackiej w Gdowie :) Po weselu mieliśmy kilka prezentów, kwiaty, paręnaście kopert z pieniędzmi ???? oraz Naszą Miłość. Dwoje młodych zakochanych ludzi z wielkimi marzeniami, prawie pustym portfelem, moim wielkim optymizmem oraz Jacka spokojem zaczęliśmy planować przyszłość. Och nie było lekko i kolorowo, ale szłam do przodu jak burza nigdy się nie poddając - wspominała Monika Chwajoł.

Przypominając sobie ten wyjątkowy dzień, Monika Chwajoł postanowiła podzielić się archiwalnymi zdjęciami. Jak się okazuje, bohaterka "Królowych życia" miała wtedy kruczoczarne włosy, prostą grzywkę i najwyraźniej nieco inny kształt nosa. Widać również, że od tego czasu kobieta mocno wyszczuplała na twarzy, jednak jedno pozostaje niezmienne - spektakularna stylizacja! Monika Chwajoł na swój ślub wybrała długą, białą suknię w kształcie bezy z koronkowymi ozdobami, zdobną koronkową górą i długimi koronkowymi rękawkami z bufkami, która w latach 90. były prawdziwym hitem. Co powiecie na te zdjęcia?

Zobacz także
Reklama

Musimy przyznać, że Monika Chwajoł bardzo się zmieniła, a na zdjęciach ze ślubu nie przypomina samej siebie!

Reklama
Reklama
Reklama