Loreal Paris - tusz do rzęs i szminka
Wyniki testu
Bielenda Professional Supremelab
Wyniki testu
NIVEA CELLULAR LUMINOUS zestaw kosmetyków
Wyniki testu
Neutrogena Retinol Boost
Wyniki testu
 Tołpa, Body & Soul
Wyniki testu
neboa
Wyniki testu
YSL
Wyniki testu
tolpa authentic
Wyniki testu
Lactacyd Ultra-Nawilżający 40+
Wyniki testu
Kosmetyki Maybelline
Wyniki testu
BeBio samoopalacze
Chcę testować
Faceboom skin dopamine
Chcę testować
Garnier Vitamin C
Wyniki testu
AA Yoummy Skin Peach Flawless
Chcę testować
kosmetyki do makijażu Loreal Paris: podkład Infallible, podkład true match i mascara telescopic
Wyniki testu
tresemme 1 minute
Wyniki testu
Miya Cosmetics - myCLEANhero, mySOFTemulsion
Chcę testować
L`Biotica Biovax Ultra Green For Brunette
Laureaci
Phyto Paris
Laureaci
dermedic Hydrain3 Hyaluro
Laureaci
Beata Kozidrak przed sądem w Warszawie, dziś zapadł wyrok na piosenkarkę za jazdę pod wpływem alkoholu
Newsy

Zapadł wyrok w sprawie Beaty Kozidrak! Grzywna za jazdę pod wpływem alkoholu

To nie były wesołe urodziny Beaty Kozidrak. Popularna wokalistka została skazana w środę za prowadzenie samochodu z 2 promilami alkoholu. Jak surowa była kara?

Zaczerwienione oczy, smutna i poważna twarz, ciemny garnitur... Nie tak powinno się świętować własne urodziny. Beata Kozidrak, zamiast świętować pojawiła się dziś w budynku warszawskiego sądu, by złożyć wyjaśnienia i wysłuchać wyroku w swojej sprawie. To konsekwencje wydarzeń z września ubiegłego roku, kiedy to jedna z najsłynniejszych polskich piosenkarek została zatrzymana za jazdę ulicami Warszawy pod wpływem alkoholu. Jak się okazało, w wydychanym powietrzu miała 2 promile alkoholu. Jaką karę wymierzył jej za to sąd?

Redaktorka Wizaż.pl zdradza swoje hity z Rossmanna. Sprawdźcie propozycje z naszego TikToka

Beat Kozidrak skazana

4 maja, w dniu swoich 62. urodzin Beata Kozidrak została uznana winną zarzucanych czynów. Jak podaje relacjonował z sali rozpraw dziennikarz portalu Fakt.pl, sąd orzekł karę grzywny w wysokości 50 tysięcy zł, jak również świadczenie pieniężne w wysokości 20 tysięcy zł na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej, a także 5 lat zakazu prowadzenia pojazdów. Kara, jak piszą media, dość surowa. Sąd nie zdecydował się jednak zastosować wobec Kozidrak, choć chciał tego prokurator, kary ograniczenia wolności. Wziął pod uwagę okoliczności łagodzące - przyznanie się do winy, uregulowany tryb życia oraz - co również ważne - zasługi artystyczne. 

Zobacz także: Doda skomentowała zatrzymanie Beaty K. "Jechała bezmyślnie i głupio, ale..."

Beata Kozidrak przed sądem w Warszawie, dziś zapadł wyrok

Pierwszy wyrok w sprawie Kozidrak zapadł w październiku. Wtedy za jazdę pod wpływem alkoholu sąd skazał ją na sześć miesięcy ograniczenia wolności - wykonywanie nieodpłatnie prac społecznych przez 20 godzin miesięcznie. Ale tamten wyrok nie spodobał się ani Beacie Kozidrak, która uznała karę za zbyt surową, ani prokuraturze, która uznała karę za zbyt niską i domagała się 10 miesięcy ograniczenia wolności. Obie strony postanowiły się więc odwołać. 

W środę artystka stawiła się w sądzie osobiście. W trakcie rozprawy sądowej Beata Kozidrak przyznała, że to, co zrobiła, nie powinno się w ogóle wydarzyć i jest karygodne

Przepraszam fanów, dla których moje teksty były ważne. Trzy pokolenia słuchaczy, dla których moja twórczość była ważna w życiu. Przez 40 lat byłam wzorem mamy, artystki – dodała - cytował jej przemowę przed sądem Fakt.pl. 

Jak mówiła, nie miała dotąd problemów z prawem. I, choć popełnia błędy, jej działalność artystyczna pomaga innym. Według portalu SE.pl zadeklarowała też w trakcie rozprawy, że nie jest, ani nie była uzależniona od alkoholu.

Jak myślicie, czy kara orzeczona dziś przed sądem rzeczywiście jest adekwatna do tego, co zrobiła?

Zobacz także: Beata Kozidrak wróciła na scenę miesiąc po skandalu z jazdą po alkoholu. Jak zareagowała publiczność?

Beata Kozidrak przed sądem w Warszawie, dziś zapadł wyrok na piosenkarkę

Plansza Pilne
mat. prasowe
Newsy
Beata Kozidrak zatrzymana przez policję! Prowadziła samochód pod wpływem alkoholu
Beata K. została zatrzymana na ulicach Warszawy za jazdę pod wpływem alkoholu. Kobieta ma się stawić na przesłuchanie. Co jej grozi?

1 września w Warszawie doszło do zatrzymania przez policję kierującą BMW, która miała prowadzić pojazd pod wpływem alkoholu. Do zdarzenia doszło na warszawskim Mokotowie na skrzyżowaniu ulic Batorego i Al. Niepodległości - jak informuje fakt.pl. Zatrzymanie kobiety potwierdził rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy podczas rozmowy z Polską Agencją Prasową: Policjanci zatrzymali 61-letnią kobietę, która w organizmie miała 2 promile. -  informował rzecznik policji Robert Koniuszy.  Według informacji podanych przez RMF FM, zatrzymaną jest Beata Kozidrak, wokalistka "Bajmu". Okazuje się, że na miejscu zostało zabrane jej prawo jazdy, a na 2 września został wyznaczony termin przesłuchania.  Kobiecie zostało zabrane prawo jazdy, a samochód został przekazany osobie wskazanej - dodał podkomisarz jak podaje Onet. Gwiazda muzyki zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu. Chodzi o znaną artystę! Według nieoficjalnych informacji świadków, na które powołuje się Onet 61-latka miała jechać "zygzakiem", co zwróciło uwagę innych kierowców. Jedna z osób zgłosiła sytuację na policję i kobieta została zatrzymana. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi do dwóch lat więzienia.  Zobacz także:  "Królowe życia": Dagmara Kaźmierska popiera Beatę Kozidrak: "Chcę zawsze widzieć się młodą" Według nieoficjalnych ustaleń Fakt.pl chodzi o Beatę K., współzałożycielkę zespołu Bajm. Z kolei  radio RMF FM wprost podaje nazwisko gwiazdy Bajmu i wskazuje Beatę Kozidrak. Czy Beata Kozidrak zdecyduje się skomentować szokujące doniesienia na swój temat?

Czy Doda pobiła Agnieszkę Woźniak-Starak?
ONS
Styl życia
Czy Doda naprawdę pobiła Agnieszkę Woźniak-Starak? Znamy wyrok sądu!
Pamiętacie jeszcze "słynną" bójkę Dody i Agnieszki Woźniak-Starak sprzed ponad dwóch lat? Piosenkarka odwołała się od wyroku i... właśnie wygrała sprawę.

Przypomnijmy, że chodziło o bójkę, do której doszło między obiema gwiazdami w jednym z chorzowskich klubów podczas gali „Niegrzeczni 2014” w lutym 2014 roku.  Po całym zdarzeniu żona producenta filmowego zapowiedziała, że swoich praw będzie dochodzić na drodze sądowej i… słowa dotrzymała. Z pomocą prawników oskarżyła wokalistę o pobicie. Pod koniec grudnia 2014 roku odbyła się pierwsza rozprawa. Przez kolejne miesiące zarówno Agnieszka Woźniak-Starak, jak i Doda , tłumaczyły się ze swojego zachowania. Pierwszy wyrok w tej sprawie zapadł w marcu 2016 roku . Podczas rozprawy udowodniono Dodzie naruszenie nietykalności cielesnej Agnieszki Woźniak-Starak . Sąd skazał ją na pół roku ograniczenia wolności oraz prace społeczne. Wokalistka wraz z adwokatem złożyła jednak apelację. Jest wyrok w sprawie Doda - Szulim! Jak podaje „Twoje Imperium” głośna sprawa pobicia została właśnie umorzona przez Warszawski Sąd Apelacyjny. Tym samym sąd uchylił wyrok, który zapadł w marcu 2016 roku. Dodzie udowodniono jedyne spryskanie Agnieszki Woźniak-Starak wodą z... plastikowego pistoletu. A za grożenie pistolecikiem nie można karać pracami społecznymi - komentuje rzecznik Sądu Okręgowego Dorota Trautma. Może się jednak okazać, że to nie koniec sprawy. Prawnik żony producenta filmowego nie wyklucza  kasacji . Oznajmił, że on i jego klientka są zdziwieni tym, jaki wyrok usłyszeli. Myślicie, że sprawa wróci na wokandę?

Marcelina Zawadzka usłyszała wyrok w sprawie oszustw podatkowych
Newsy
Marcelinie Zawadzkiej groziło 8 lat więzienia za oszustwa podatkowe. Teraz usłyszała wyrok! 
Sąd wydał wyrok w tzw. karuzeli VAT-owksiej. Marcelina Zawdzka była oskarżona m.in. o fałszowanie faktur. Jaką karę wyznaczył jej sąd?

Jest finał głośnej afery związanej z Marceliną Zawadzką. 11 maja Sąd Okręgowy w Kaliszu wydał wyrok w sprawie oszustw finansowych, tzw. karuzeli VAT-owskiej. Piękną modelkę oskarżono o oszustwa skarbowe, fałszowanie faktur i pranie brudnych pieniędzy, za co groziło jej nawet do 8 lat więzienia. Teraz sąd ogłosił wyrok w sprawie i wyznaczył karę Marcelinie Zawadzkiej!  Sąd wyznaczył karę Marcelinie Zawadzkiej W lipcu 2020 roku o Marcelinie Zawadzkiej zrobiło się naprawdę głośno. Media informowały wówczas, że piękna gwiazda została oskarżona o oszustwa podatkowe. Sędzia Edyta Janiszewska w rozmowie z portalem natemat.pl powiedziała wtedy, że Marcelina Zawadzka jest oskarżona o oszustwa skarbowe, fałszowanie faktur oraz pranie brudnych pieniędzy- sprawa miała związek z wcześniejszym wykryciem zorganizowanej grupy przestępczej, która oszukiwała Skarb Państwa. Sama Marcelina Zawadzka od samego początku zapewniała, że nie uczestniczyła w tzw. praniu brudnych pieniędzy i tworzeniu karuzeli VAT-owskiej.  W środę, 11 maja, Sąd Okręgowy w Kaliszu wydał wyrok w głośnej sprawie, w której była zamieszana Marcelina Zawadzka. Pięknej modelce groziło 8 lat więzienia, ale ostatecznie sąd wyznaczył jej karę grzywny w wysokości 60 tysięcy złotych, które musi wpłacić Skarbowi Państwa.  Zobacz także:  Marcelina Zawadzka pokazała zdjęcia z Tajlandii, a fani wytykają... "Udo chudsze od łydki"! Według doniesień "Super Expressu" Marcelina Zawadzka nie pojawiła się dziś w Sądzie Okręgowym w Kaliszu, ale wcześniej złożyła wyjaśnienia w prokuraturze. Jak informuje dziennik była gwiazda TVP od kilku dni przebywa w Dubaju.  Myślicie, że Marcelina Zawadzka wyda oficjalne oświadczenie w sprawie wyroku? Zobacz także:   Kurtka Marceliny Zawadzkiej to...

Beata K. usłyszała zarzuty jazdy pod wpływem alkoholu
ONS.pl
Newsy
Beata K. nie pierwszy raz ma konflikt z prawem! Już kilka lat temu tłumaczyła się z wypadku drogowego!
Niedawno media obiegła informacja, że znana wokalistka Beata K. prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Dla wszystkich było to dużym szokiem, choć to nie pierwszy raz, kiedy artystka miała kolizję drogową - w 2001 roku uderzyła w taksówkę.

Beata K. w czwartek, 2 września usłyszała zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Jak donosi dziennikarz TVN24, gwiazda podczas przesłuchania na komisariacie odmówiła składania wyjaśnień. Za to przestępstwo może jej grozić nawet do dwóch lat pozbawienia wolności. Nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy wokalistka musi tłumaczyć się ze swojej jazdy. Jak podaje Fakt24 już w 2001 roku była uczestniczką wypadku drogowego i pojawiły się pierwsze podejrzenia o jazdę pod wypływem alkoholu. Beata K.  Usłyszała zarzut prowadzenia pojazdu pod wypływem alkoholu. To jej nie pierwszy konflikt z prawem Jak donosi Fakt to nie pierwsza kolizja drogowa Beaty K. W 2001 roku wokalistka uczestniczyła w wypadku - wjechała w jadącą z naprzeciwka taksówkę w Lublinie. Wypadek na szczęście nie był poważny - kobiecie nic się nie stało, a taksówkarz odniósł obrażenia głowy spowodowane odłamkami szkła. Wtedy kolizja była spowodowana trudnymi warunkami drogowymi - śniegiem i oblodzoną powierzchnią. Zobacz także:   Doda skomentowała zatrzymanie Beaty K. "Jechała bezmyślnie i głupio, ale..." Niestety, tutaj w tle również pojawia się alkohol. Kiedy Beata K wraz z mężem wróciła na miejsce wypadku - po krótkiej wizycie w domu po dowód rejestracyjny - miała w wydychanym powietrzu 0,27 promila alkoholu. Ówczesny mąż wokalistki zeznał jednak w sądzie, że kobieta napiła się lampki koniaku w domu już po incydencie, by trochę się uspokoić. Przestraszyłem się, widząc, jak źle się czuje. Pomyślałem, że to ją uspokoi – wyjaśniał  Andrzej Pietras Zobacz także:  Beata Kozidrak szczerze o poprawianiu urody: "Nie będę się starzeć z godnością" Finalnie sprawa zakończyła się grzywną w wysokości 600 zł.

Nasze akcje
neboa
Fryzury
"Kosmetyki od NEBOA odżywiły i zregenerowały moje włosy od skalpu po same końce" - zobaczcie wyniki testu Wizażanek
Współpraca reklamowa
skincycling
Pielęgnacja
Co o metodzie #skincycling sądzą eksperci?
Współpraca reklamowa
Test kosmetyków do makijażu od AA Wings of Color
Makijaż
Przetestowałam nowe kosmetyki AA Wings of Color. Efekt to idealna skóra przez cały dzień!
Współpraca reklamowa
lactacyd
Styl życia
„Już po pierwszym użyciu znika uczucie suchości i swędzenia”. Nowy płyn do higieny intymnej Lactacyd® Ultra-Nawilżający 40+ to hit Wizażanek!
Współpraca reklamowa
Depilatory Braun
Pielęgnacja
Przetestowałyśmy urządzenia do depilacji Braun. To sposób na gładką skórę bez podrażnień i wrastających włosków!
Współpraca reklamowa
Test serum złuszczającego Health Labs Care Glow On
Pielęgnacja
Test redakcji: Przetestowałam serum złuszczające do ciała Health Labs Care. Pozbyłam się krostek na ramionach w tydzień! 
Współpraca reklamowa
Test transparentnego żelu modelującego brwi More4Care
Pielęgnacja
Przetestowałam transparentny żel modelujący brwi od More4Care i uzyskałam efekt jak po laminacji
Współpraca reklamowa
wit. c 15% meseboost
Pielęgnacja
Krem i serum do twarzy Vit. C 15% od mesoBOOST® przetestowane przez Top Recenzentki
Współpraca reklamowa