kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Chcę testować
seysso
Wyniki testu
aa
Chcę testować
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Chcę testować
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
krem avon
Laureaci
Vichy Neovadiol
Laureaci
krem la roche-posay
Laureaci
kosmetyki ziaja
Laureaci
Dlaczego w Hotelu Paradise nie pokazują seksu? 
Instagram @klaudia_el_dursi
Newsy

Za nami premierowe Rajskie Rozdanie w „Hotelu Paradise 3”. Kogo pozbyli się uczestnicy?

W „Hotelu Paradise” naprawdę zaczyna robić się gorąco i to nie za sprawą aparycji niezwykle atrakcyjnych singli. Za nami pierwsze Rajskie Rozdanie tej edycji. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał.

Poprzednie odcinki 3. edycji „Hotelu Paradise” nie tylko przybliżyły nam postaci pierwszych uczestników randkowego hitu TVN, ale też sprawiły, że byliśmy świadkami nie tylko zawiązywania się pierwszych przyjaźni, ale również sojuszy i tajnych paktów mających na celu usunięcie niektórych graczy. Ostatnio pisaliśmy o tym, że Dawid i Krystian wezmą na tapetę Olę i to właśnie jej będą chcieli się pozbyć z rajskiego hotelu. Jednak w tym tygodniu, to panie rozdają karty i z show będzie musiał pożegnać się jeden z przystojniaków. Co więcej, dzięki wprowadzeniu do programu nowego elementu gry, zwanego „Rajską Wyrocznią” bohaterowie nie tylko mogli się dowiedzieć, który z uczestników im sprzyja, ale też który życzy im źle. To właśnie dzięki temu, premierowe Rajskie Rozdanie przybrało nieoczekiwaną formę, która zaskoczyła nie tylko widzów, ale też samych singli.

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

Za nami premierowe Rajskie Rozdanie w „Hotelu Paradise 3”

Do tej pory w rajskim hotelu pary tworzyli: Luiza i Marcin, Basia i Dawid, Ola i Krystian, Bogusia i Simon oraz Kornelia i Krzysiek. Jedynym singlem był Sebastian. Jak się jednak okazało, „Rajska Wyrocznia” i zadane podczas niej pytania, miały ogromny wpływ na decyzje zarówno pań, jak i panów podczas trudnych wyborów w trakcie pierwszego Rajskiego Rozdania.

Basia chciała wiedzieć czy Dawid żalił się komuś a propos jej decyzji. Odpowiedź brzmiała: nie.  Dawid pytał czy któryś z uczestników mówił na jego temat coś negatywnego. Również i tym razem odpowiedź była negatywna. Marcin zastanawiał się, czy Luiza rozmawiała z kimś, że chce zmienić partnera.  Niestety spotkał się z twierdzącą odpowiedzią. Ola chciała wiedzieć, czy Dawid mówi o niej źle lub coś na nią knuje. Odpowiedź brzmiała: nie. Również Bogusia pytająca, czy Dawid mówił komuś w hotelu, że czuje coś do niej, spotkała się z negatywną odpowiedzią. Simon pytał, czy ktoś w hotelu uważa go za nieszczerą osobę, szczególnie w stosunku do Bogusi. Odpowiedź brzmiała: nie. Krystian był ciekawy, czy ktoś w hotelu spiskuje przeciwko niemu. Także on spotkał się z negatywną odpowiedzią.

Najbardziej zaskoczeni podczas „Rajskiej Wyroczni” byli jednak Luiza, Krzysiek, Sebastian i Kornelia. Luiza chciała wiedzieć czy Marcin chciałby się z nią lepiej poznać. Odpowiedź była twierdząca. Krzysiek pytał, czy Ola mówiła komuś że myśli poważnie o nim jako parze.  Odpowiedź również była twierdząca. Sebastian pytał, czy Luiza mówiła że jak wejdzie ktoś nowy to zmieni parę. Także ta odpowiedź była na „tak”. Z kolei Kornelia chciała wiedzieć czy Krzysiek mówił komuś iż traktuje ją poważnie jako kandydatkę do pary. Odpowiedź była negatywna.

Ku uciesze sympatyków „Hotelu Paradise”, w najnowszym odcinku nie zabrakło wielu tajemniczych spojrzeń, ukradkowych uśmiechów, a także realizacji wcześniej zawartych paktów. W ten sposób powstały zupełnie nowe pary, a z dalszą przygodą z programem pożegnał się Krzysiek.

Teraz pary tworzą Luiza i Sebastian , Basia i Krystian, Bogusia i Simon , Ola i Dawid, oraz Kornelia i Marcin.

Co ciekawe, te wybory bardzo zaskoczyły fanów „Hotelu Paradise”, którzy postanowili dać upust swoim emocjom na instagramowym koncie programu.

- Nikt się nie spodziewał. Szok!

-Szkoda fajny chłopak :(

- Najprzystojniejszy facet tej edycji 😢

- Nieeee 😢😢😢😢😢 - czytamy na oficjalnym instagramowym profilu „Hotelu Paradise”.

A co wy sądzicie o takim obrocie spraw? Spodziewaliście się, że uczestnicy stworzą właśnie takie „związki”?

Wielkie zmiany w „Hotelu Paradise 3”! Na czym polega „Rajska Wyrocznia” i jakie daje przywileje?
Instagram @klaudia_el_dursi

Nie zgadniecie, czym zajmuje się Kornelia z 3. sezonu „Hotelu Paradise”. Na co dzień pracuje z największymi gwiazdami
mat. prasowe
Newsy
Nie zgadniecie, czym zajmuje się Kornelia z 3. sezonu „Hotelu Paradise”. Na co dzień pracuje z największymi gwiazdami
Kornelia Głaszcz z wielkim przytupem weszła do 3. sezonu „Hotelu Paradise”. Okazuje się, że jej otwartość i pewność siebie, jaką poznaliśmy w programie to przede wszystkim podstawa jej zawodu. Kornelia na co dzień bowiem współpracuje z największymi gwiazdami, jak Wiktoria Gąsiewska, Joanna Opozda, czy Natalia Siwiec. Sprawdźcie, czym się zajmuje.

Za nami premiera 3. sezonu „Hotelu Paradise”, w którym poznaliśmy grupę dziewięciu singli mających ogromną chrapkę na sławę, miłość i wielkie pieniądze. Wśród nich jest niezwykle skromna, naturalna piękność – Basia Pędlowska, czarujący uśmiechem model – Marcin „Groszek” Grajoszek ,  uwielbiająca  sztukę i projektowanie odzieży - Bogusia Brzezińska , włoski amant z ognistym temperamentem – Krystian Feretti , kochająca tatuaże - Ola Hałabuda , miłośnik techno i trener personalny – Dawid Susicki , była uczestniczka 7.edycji „Top Model” - Luiza Benzouaoua i marzący o byciu DJ-em agent nieruchomości prosto ze słonecznej Kalifornii - Simon Price , oraz szalona imprezowiczka - Kornelia Głaszcz. Okazuje się, że ta ostatnia choć uwielbia się bawić, na co dzień jej praca wymaga ogromnego skupienia i precyzji. Co więcej, to właśnie jej zawierzają największe gwiazdy polskiego show-biznnesu. Sprawdźcie, czym na co dzień zajmuje się Kornelia. Jej klientkami są nazwiska z pierwszych stron gazet! Kornelia z „Hotelu Paradise” zna masę gwiazd z pierwszych stron gazet Choć Kornelia Głaszcz dopiero debiutuje w przestrzeni medialnej, jako jedna z uczestniczek 3. edycji „Hotelu Paradise”, to ma na koncie współprace z najgorętszymi nazwiskami polskiego show-bizu. Nie wierzycie? A jednak! Niezwykle utalentowana makijażystka od lat współpracuje z największymi gwiazdami, a jej wizaże uświetniały sesje zdjęciowe dla takich tytułów, jak Dreamingless, Horizont Mag, czy Pap Magazine. 24-letnia makijażystka i stylistka włosów z Warszawy podkreśla, że makijaż oraz charakteryzacja to jej praca i jednocześnie największa pasja. Do tej pory Kornelia współpracowała m.in. z Joanną Opozdą , Natalią Siwiec, Weroniką Rosati , Jakubem...

Ola "Hotel Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 3": Ola odbije Dawida Basi? Nie tylko ona szykuje się do ataku
W "Hotelu Paradise 3" powstały już pierwsze pary. Coś nam jednak podpowiada, że jeszcze wiele się pozmienia i to w bardzo szybkim czasie! Ola, która została singielką, postanowiła nieco namieszać, a pozostałe uczestniczki naprawdę mają się czego obawiać.

"Hotel Paradise 3" w końcu pojawił się na antenie TVN 7! Choć za nami zaledwie dwa odcinki, tyle wystarczyło, by przekonać się, że nowi uczestnicy dostarczą nam ogromnych emocji i choć pierwsze pary dopiero co zdążyły się stworzyć, ktoś tu już próbuje nieźle namieszać. Wszystko wskazuje na to, że Ola, która trafiła do singielni, wcale nie zamierza grać czysto i knuje pierwsze intrygi. Co więcej, wcale nie jest w tym sama. Pozostałe dziewczyny faktycznie mają się czego obawiać. Kogo chce wyeliminować pewna siebie singielka? Ola namiesza w "Hotelu Paradise 3"? Bogusia i Simon, Basia i Dawid, Luiza i Marcin oraz Kornelia i Krystian - pierwsze pary trzeciej edycji "Hotelu Paradise" już powstały, a uczestnicy zaczynają poznawać się coraz bliżej. Jak się okazuje, czasu nie traci również Ola, która tym razem została bez partnera.  Jako singielka czuje się dobrze, wcale mi to nie przeszkadza. Wiem, ze to jest jedynie początek - mówiła z przekonaniem.  Wygląda jednak na to, że tak samo przekonana jest o tym, że singielką nie pozostanie na długo. Dziewczyna zrobi wszystko, by pozostać w programie i walczyć o główną nagrodę, choć nie ukrywa, że to powrócenie z wyspy ze swoją drugą połówką i przeżycie niezapomnianej przygody, byłoby dla niej największą wygraną. Kogo upatrzyła sobie 24-latka? Okazuje się, że w oko Oli wpadło w szczególności dwóch panów - Dawid i Krystian, a z jednym z nich już postanowiła zawrzeć umowę! - Mam deal do ciebie. Jak zostaną te pary to oczywiście, że mnie wybierzesz - W sensie, że mam Kornelię zrobić w... - No ale potem, przy następnym  - Ale musimy się dogadać lepiej  - A co my się nie dogadujemy? Z kim się dogadujesz lepiej?  Czy Ola chce zastąpić Kornelię? Cóż, Krystian...

Pierwsze sojusze i awantury w „Hotelu Paradise 3”. Kogo chcą się pozbyć uczestnicy? 
mat. prasowe
Newsy
Pierwsze sojusze i awantury w „Hotelu Paradise 3”. Kogo chcą się pozbyć uczestnicy? 
W „Hotelu Paradise” naprawdę zaczyna robić się gorąco i to nie za sprawą słonecznego Zanzibaru czy aparycji niezwykle atrakcyjnych singli. Za nami pierwsze poważne konflikty w rajskim hotelu!

Poprzedni odcinek 3. edycji „Hotelu Paradise 3” do końca trzymał nas w ogromnym napięciu, to właśnie wtedy Krystian Feretti miał w swoich rękach losy nie tylko Kornelii Głaszcz , ale też nowych uczestników show – Krzysztofa „Szafrana” Szafrańskiego i Sebastiana Tokarskiego . To właśnie przystojny Włoch miał zdecydować, kto będzie w parze z odrzuconą przez niego dziewczyną. Okazuje się jednak, że nie tylko jego decyzja, ale też „Puszka Pandory” sprawiły, że uczestnicy czują na sobie oddech nadchodzącego, pierwszego „Rajskiego rozdania”. Co więcej, teraz nikt już nie jest pewny swojego partnera, a w rajskim hotelu zawiązały się pierwsze sojusze. Co więcej, doszło nawet to poważnych spięć. Niektórzy gracze już teraz wiedzą, kogo z pewnością chcieliby się pozbyć z programu. Pierwsze konflikty w „Hotel Paradise 3” „Puszka Pandory”  sprawiła, że niektórzy z uczestników poczuli się bardzo dotknięci zarówno intymnymi pytaniami, jak nieoczywistymi odpowiedziami pozostałych mieszkańców hotelu. I choć wydawać by się mogło, że rozgrywka zakończyła się dla Kornelii sukcesem, ponieważ Krystian sparował ją z Krzyśkiem, który bardzo jej się spodobał, ta zabawa poważnie pokrzyżowała szyki innym uczestnikom. Szczera odpowiedź Marcina na  pytanie zadane podczas „Puszki Pandory” poważnie uraziła jego partnerkę. Chłopak wyznał, że poza Luizą chętnie zaprosiłby na randkę Basię, przez co wściekła ciemnowłosa piękność postanowiła przenieść się na noc do sypialni Oli i Krystiana. Następnego dnia para unikała się jak ogień wody, a Luiza stwierdziła, że Marcin na dobre stracił w jej oczach. Co więcej, pomimo namowom pozostałych uczestników, by Marcin porozmawiał ze swoją partnerką, okazało się, że oko...

Ola "Hotel Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy
Nowy uczestnik w "Hotelu Paradise 3"! Czy Ola rzuci dla niego Dawida?
Nowy odcinek 3. edycji „Hotelu Paradise” dostarczył nam wiele emocji. Nie obyło się bez dramatów i sercowych rozterek. By tego było mało do gry dołączył nowy przystojniak!

W poprzednim odcinku „ Hotel Paradise 3 ” Maurycy zrobił wielkie przetasowanie, łącząc  siebie z Luizą, Basię z Marcinem, Nathalię z Dawidem, Olę z Simonem oraz Bibi z Sebastianem. Niestety, gdy do mieszkańców rajskiego hotelu dotarły wyniki badań Seby okazało się, że chłopak musi niezwłocznie wrócić do Polski, by zadbać o swój bark. Tym samym w singlówce wylądował nie tylko Krystian, ale i Bibi. Jak atrakcyjni single poradzili sobie z nową rzeczywistością? Podczas gdy Luiza coraz lepiej poznawała Maurycego, Dawid robił wszystko by zjednać sobie Nathalię. Co na to Ola? Blondwłosa piękność zyskała świetną szansę na odegranie się na niewiernym „partnerze”. Do rajskiego hotelu dołączył nowy chłopak. Hotel Paradise 3: do gry dołączył nowy uczestnik. Namiesza w relacji Oli i Dawida? Ola zaczęła powoli tracić zaufanie do Dawida, który po otrzymaniu kosza od Nathalii wybrał charyzmatyczną blondynkę jako swoją „bezpieczną opcję”, czym podzieliła się z Luizą. Ta z kolei po odejściu Sebastiana, który zasiał w niej niepewność co do Maurycego, ma mieszane uczucia względem nowego gracza. By tego było mało, prowadząca show - Klaudia El Dursi – postanowiła po raz kolejny podgrzać atmosferę i zorganizować dla mieszkańców rajskiego hotelu wymagającą siły i precyzji konkurencję. Wszyscy połączeni w pary panowie mieli za zadanie wykonać jak najwięcej pompek. W tym czasie ich partnerki miały ich wspierać nie tylko emocjonalnie… Panie musiały położyć się na plecach swoich partnerów, by zapewnić im dodatkowe obciążenie. Adrenalina i determinacja sprawiły, że konkurencję wygrały aż dwie pary. Maurycy i Luiza oraz Dawid i Nathalia. A jaka czekała ich za to nagroda? Bohaterowie wybrali się romantyczne randki. To właśnie po nich również u Marcina...

Nasze akcje
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Przyjemna rutyna pielęgnacyjna. Dlaczego to takie ważne? 
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Szczoteczka soniczna Seysso ma aż 5 końcówek! A jak działa? Zobacz!
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Pewność siebie - co na nią wpływa?
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Piękna i… zabiegana! Czy bycie zadbaną w dobie wszechobecnego pośpiechu jest możliwe?
Partner