klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Dlaczego w Hotelu Paradise nie pokazują seksu? 
Instagram @klaudia_el_dursi
Newsy

Za nami premierowe Rajskie Rozdanie w „Hotelu Paradise 3”. Kogo pozbyli się uczestnicy?

W „Hotelu Paradise” naprawdę zaczyna robić się gorąco i to nie za sprawą aparycji niezwykle atrakcyjnych singli. Za nami pierwsze Rajskie Rozdanie tej edycji. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał.
Urszula Jagłowska
marzec 01, 2021

Poprzednie odcinki 3. edycji „Hotelu Paradise” nie tylko przybliżyły nam postaci pierwszych uczestników randkowego hitu TVN, ale też sprawiły, że byliśmy świadkami nie tylko zawiązywania się pierwszych przyjaźni, ale również sojuszy i tajnych paktów mających na celu usunięcie niektórych graczy. Ostatnio pisaliśmy o tym, że Dawid i Krystian wezmą na tapetę Olę i to właśnie jej będą chcieli się pozbyć z rajskiego hotelu. Jednak w tym tygodniu, to panie rozdają karty i z show będzie musiał pożegnać się jeden z przystojniaków. Co więcej, dzięki wprowadzeniu do programu nowego elementu gry, zwanego „Rajską Wyrocznią” bohaterowie nie tylko mogli się dowiedzieć, który z uczestników im sprzyja, ale też który życzy im źle. To właśnie dzięki temu, premierowe Rajskie Rozdanie przybrało nieoczekiwaną formę, która zaskoczyła nie tylko widzów, ale też samych singli.

Nathalia z "Hotelu Paradise" przynała się do operacji nosa! Jak wyglądała w przeszłości? Zobacz

Za nami premierowe Rajskie Rozdanie w „Hotelu Paradise 3”

Do tej pory w rajskim hotelu pary tworzyli: Luiza i Marcin, Basia i Dawid, Ola i Krystian, Bogusia i Simon oraz Kornelia i Krzysiek. Jedynym singlem był Sebastian. Jak się jednak okazało, „Rajska Wyrocznia” i zadane podczas niej pytania, miały ogromny wpływ na decyzje zarówno pań, jak i panów podczas trudnych wyborów w trakcie pierwszego Rajskiego Rozdania.

Basia chciała wiedzieć czy Dawid żalił się komuś a propos jej decyzji. Odpowiedź brzmiała: nie.  Dawid pytał czy któryś z uczestników mówił na jego temat coś negatywnego. Również i tym razem odpowiedź była negatywna. Marcin zastanawiał się, czy Luiza rozmawiała z kimś, że chce zmienić partnera.  Niestety spotkał się z twierdzącą odpowiedzią. Ola chciała wiedzieć, czy Dawid mówi o niej źle lub coś na nią knuje. Odpowiedź brzmiała: nie. Również Bogusia pytająca, czy Dawid mówił komuś w hotelu, że czuje coś do niej, spotkała się z negatywną odpowiedzią. Simon pytał, czy ktoś w hotelu uważa go za nieszczerą osobę, szczególnie w stosunku do Bogusi. Odpowiedź brzmiała: nie. Krystian był ciekawy, czy ktoś w hotelu spiskuje przeciwko niemu. Także on spotkał się z negatywną odpowiedzią.

Najbardziej zaskoczeni podczas „Rajskiej Wyroczni” byli jednak Luiza, Krzysiek, Sebastian i Kornelia. Luiza chciała wiedzieć czy Marcin chciałby się z nią lepiej poznać. Odpowiedź była twierdząca. Krzysiek pytał, czy Ola mówiła komuś że myśli poważnie o nim jako parze.  Odpowiedź również była twierdząca. Sebastian pytał, czy Luiza mówiła że jak wejdzie ktoś nowy to zmieni parę. Także ta odpowiedź była na „tak”. Z kolei Kornelia chciała wiedzieć czy Krzysiek mówił komuś iż traktuje ją poważnie jako kandydatkę do pary. Odpowiedź była negatywna.

Ku uciesze sympatyków „Hotelu Paradise”, w najnowszym odcinku nie zabrakło wielu tajemniczych spojrzeń, ukradkowych uśmiechów, a także realizacji wcześniej zawartych paktów. W ten sposób powstały zupełnie nowe pary, a z dalszą przygodą z programem pożegnał się Krzysiek.

Teraz pary tworzą Luiza i Sebastian , Basia i Krystian, Bogusia i Simon , Ola i Dawid, oraz Kornelia i Marcin.

Co ciekawe, te wybory bardzo zaskoczyły fanów „Hotelu Paradise”, którzy postanowili dać upust swoim emocjom na instagramowym koncie programu.

- Nikt się nie spodziewał. Szok!

-Szkoda fajny chłopak :(

- Najprzystojniejszy facet tej edycji 😢

- Nieeee 😢😢😢😢😢 - czytamy na oficjalnym instagramowym profilu „Hotelu Paradise”.

A co wy sądzicie o takim obrocie spraw? Spodziewaliście się, że uczestnicy stworzą właśnie takie „związki”?

Wielkie zmiany w „Hotelu Paradise 3”! Na czym polega „Rajska Wyrocznia” i jakie daje przywileje?
Instagram @klaudia_el_dursi

Komentarze
 Krystian i Karolina z „Hotelu Paradise” znali się na długo przed programem
Instagram @krystianhotelparadise2/karolinamrozicka
Newsy Krystian i Karolina z „Hotelu Paradise” znali się na długo przed programem. Fani oburzeni: „Po co to udawanie, że nie znają? Żenada”
Czegoś takiego nikt się nie spodziewał! Krystian Mikołajczyk i nowa uczestniczka „Hotelu Paradise”, Karolina Mrozicka od dawna są znajomymi. Co ciekawe, para na wizji udawała, że poznała się dopiero w hicie TVN. Oburzeni widzowie nie kryją rozczarowania i nie szczędzą gorzkich słów.
Redakcja Wizaz.pl
październik 13, 2020

Podczas ostatniego, czwartkowego rajskiego rozdania „Hotel Paradise” opuściło aż dwóch przystojniaków. Decyzją uczestniczek, to Krystian Mikołajczyk i Robert Kapica pożegnali się z programem . I gdy wydawać by się mogło, że ich przygoda na Bali już się skończyła, panowie otrzymali od produkcji tajemniczy list, zgodnie z którym czekała ich nie lada niespodzianka. W poniedziałkowym odcinku hitu TVN dowiedzieliśmy się, że do programu dołączyła nowa uczestniczka, Karolina Mrozicka . To jeszcze nie wszystko! To właśnie nowa mieszkanka rajskiego hotelu ma zadecydować, który z chłopaków wróci z nią do programu . Ostatni odcinek „Hotelu Paradise” upłynął na szalonej zabawie, kolejnych kłótniach odciętych od świata zewnętrznego partnerów oraz staraniach Roberta i Krystiana o zjawiskową Karolinę. Co ciekawe, jak deklarowali obaj panowie, atrakcyjną 21-latkę poznali dopiero w programie. Jak się jednak okazuje, jeden z nich blefował! Jak zauważyli spostrzegawczy fani, K rystian i Karolina znali na długo przed „Hotelem Paradise” . Czy ten fakt będzie miał wpływ na przywrócenie do gry znajomego niebieskookiej piękności?         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Paź 12, 2020 o 11:38 PDT Zobacz także: Marietta Witkowska z „Hotelu Paradiese” przeszła operację plastyczną. Fani: „jak nie ty”. Dobra zmiana? Krystian i Karolina z „Hotelu Paradise” znali się na długo przed programem W poniedziałkowym odcinku „Hotelu...

Przeczytaj
Krystian „Hotel Paradise”
Instagram @mikolajczy.krystian
Newsy Uczestnik „Hotelu Paradise” niechcący zdradził, co dalej wydarzy się w programie
Akcja w 2. edycji „Hotelu Paradise” pędzi jak rollercoaster, co chwila zaskakując sympatyków show kolejnymi nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Po ostatnim „rajskim rozdaniu” z dalszą grą pożegnał się faworyt widzów. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Jeden z uczestników przez przypadek zdradził, co czeka nas w programie.
Urszula Jagłowska
listopad 01, 2020

W wyniku ostatniego „rajskiego rozdania” w „Hotelu Paradise”, z programem musiał pożegnać się jeden z największych faworytów, Ivan Yevtushenko ! Chłopak był show od pierwszego odcinka, kiedy to dopasował się ze zjawiskową blond pięknością,  Anią Matyasek .  Od tego czasu para konsekwentnie wybierała się na kolejnych eliminacjach, tym samym okazując sobie wierność i bezgraniczne zaufanie. Co więcej, Ania i Ivan otwarcie mówili również, że po programie mają zamiar kontynuować swoją znajomość , przez co szybko zostali uznani przez uczestników za najmocniejszą parę, a tym samym za największe zagrożenie w walce o wielki finał. Niestety sielanka Ani i Ivana nie trwała długo. Gdy w rajskim hotelu pojawiła się atrakcyjna, ciemnowłosa Ata Postek , jeden z najtrwalszych związków show zaczął przeżywać kryzys. W sytuacji nie pomógł również fakt, że inni uczestnicy, a w szczególności Magda Jankowska , starali się popchnąć chłopaka w ramiona Aty, wysyłając ich na wspólne randki. By tego było mało, podczas ostatniego „rajskiego rozdania” to właśnie Magda oraz nowo przywrócony do gry, Łukasz Karpiński , skutecznie zablokowali możliwość dopasowania się Ani i Ivana. Zaskoczony chłopak postanowił więc postawić wszystko na jedną kartę i wybrał zauroczoną nim Atę.  Ku zaskoczeniu wszystkich, ciemnowłosa piękność pomimo uczuć, jakie żywiła do Ivana, postanowiła kierować się rozsądkiem i być wierna Arturowi, tym samym wymeldowując Ivana z „Hotelu Paradise”.         Wyświetl ten post na Instagramie.                    ...

Przeczytaj
Marietta z „Hotel Paradise” skomentowała nowy związek Chrisa.
Instagram @chris.hotelparadise.official
Newsy Chris z „Hotel Paradise” pokazał nową ukochaną. Takiej reakcji Marietty nikt się nie spodziewał
To już pewne, zwycięzca pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise”, Chris Ducci znów jest zakochany! Przystojniak niedawno rozstał się ze swoją programową partnerką Mariettą, a już pochwalił się nową ukochaną. To zjawiskowa blondynka i znana modelka. Jak na tę wiadomość zareagowała Marietta?
Urszula Jagłowska
sierpień 10, 2020

Chris Ducci zyskał sławę dzięki udziałowi w „Hotelu Paradise”, gdzie dał się poznać jako otwarty, pewny siebie i czuły chłopak, który nie tylko zgarnął główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych, ale też odnalazł bratnią duszę w osobie Marietty Witkowskiej. Para po zakończeniu emisji programu nie tylko ze sobą zamieszkała, ale nawet planowała ślub oraz ilość i imiona wspólnych dzieci. Nic więc dziwnego, że nagła wiadomość o rozstaniu Marietty i Chrisa, zwycięzców pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise”, wstrząsnęła sympatykami kontrowersyjnego show TVN z udziałem atrakcyjnych singli, a media społecznościowe byłych kochanków w mgnieniu oka zalała fala wyrzutów oraz pytań o powody tak drastycznej decyzji. Wiele osób sugerowało, że instagramowe oświadczenia o rozpadzie jednej z najbardziej lubianych par rajskiego hotelu z powodu różnic charakteru, tak naprawdę mijały się z prawdą. Niektórzy zarzucali Marietcie obłudę i podkreślali, że zamiast dbać o relację z chłopakiem, była zbyt zajęta kreowaniem się na aspirującą influencerkę. Inni sugerowali, że  to przez pracoholizm Chrisa i skupienie się na rozwijaniu firmy, zaniedbał swoją ukochaną. Z kolei jeszcze inni upatrywali się w związku Mari i Chrisa jedynie zmyślnego zabiegu marketingowego, mającego na celu wypromowanie show TVN oraz telewizyjnych zakochanych jako celebrytów zupełnie nowego formatu.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Chris Ducki 🌴 (@chris.hotelparadise.official) Kwi 18, 2020 o 3:21 PDT Od tego czasu zarówno...

Przeczytaj
Artur i Karolina z „Hotelu Paradise” są parą?
Instagram @artur.sargsyan_official/karolinamrozicka
Newsy Artur i Karolina z „Hotelu Paradise” są parą? Fani nie mają wątpliwości, że zdradziło ich to zdjęcie
Choć Karolina Mrozicka i Artur Sargsyan nie byli sparowani w „Hotelu Paradise, sympatycy kontrowersyjnego hitu TVN nie mają wątpliwości, że para jest ze sobą po programie. Sprawdźcie, co ich zdradziło.
Urszula Jagłowska
grudzień 03, 2020

Pomimo iż od wielkiego finału 2. edycji „Hotelu Paradise” minął niespełna miesiąc, emocje związane z produkcją nadal nie opadły, a fani kultowego programu TVN z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i pieniądze, z zapartym tchem śledzą kolejne poczynania byłych mieszkańców rajskiego hotelu. Wiemy już, że Kamil Piórkowski realizuje się w roli projektanta , Krystian Mikołajczyk robi karierę na TikToku, Ata Postek pracuje nad swoją premierową książką , a Sonia Szklanowska została prężnie działającą influencerką. A co z romansami nawiązanymi na gorącej wyspie Bali? Okazuje się, że Dominika Konował i Bartek Graczyk rozstali się tuż po wielkim finale show. Także relacja Magdy Jankowskiej i Roberta Kapicy nie przetrwała próby czasu , a jedyną parą, jaka jest ze sobą po zakończeniu programu są Ania Matyasek i Ivan Yevtushenko. Wszystko jednak wskazuje na to, że uczestnicy, którzy w randkowym hicie TVN nie mieli się ku sobie, teraz prawdopodobnie są w związku. Mowa o przebojowej ciemnowłosej piękności, Karolinie Mrozickiej i zwycięzcy 2. edycji „Hotelu Paradise”, Arturze Sargsyanie. Artur i Karolina z „Hotelu Paradise” są parą? Relacja Karoliny Mrozickiej i Artura Sargsyana w „Hotelu Paradise” była bardzo przyjacielska. Mężczyzna był związany wtedy z Dominiką, a następnie Atą, z którą wygrał program, z kolei Karolinie nie dane było długo cieszyć się udziałem w show, ponieważ po przywróceniu do gry Roberta, chłopak szybko zamienił ją na swoją byłą partnerkę Sonię, tym samym eliminując Mrozicką z dalszej walki o główną nagrodę. I choć podczas trwania show nic nie wskazywało na to, że pomiędzy Karoliną a Arturem może być coś więcej, sympatycy „Hotelu Paradise” nie mają wątpliwości, że para obecnie tworzy udany...

Przeczytaj