kosmetyki ziaja
Chcę testować
kosmetyki garnier
Chcę testować
kosmetyki gliss
Chcę testować
kosmetyki matrix
Chcę testować
iwostin solecrin
Wyniki testu
kosmetyki ziaja
Chcę testować
philips lumea
Hot Trendy 2022
krem koloryzujący rare beauty
Chcę testować
kosmetyki aa wings of color
Chcę testować
kosmetyki palmolive
Chcę testować
kosmetyki AA
Wyniki testu
kosmetyki tołpa
Wyniki testu
Gama Hyaluron Plump od Elseve
Wyniki testu
kosmetyki samarite
Laureaci
suplement diety restme
Laureaci
kosmetyki feedskin
Laureaci
kosmetyki revitalift
Laureaci
kosmetyki iwostin
Laureaci
kosmetyki avene
Laureaci
krem nivea
Wyniki testu
prowadzący program DDTVN
ONS
Newsy

Wiemy, kto zastąpi Kingę Rusin i Piotra Kraśko w DDTVN. Takiego duetu dawno nie było!

Nowa para prowadzących to spora niespodzianka. Tym razem program "Dzień Dobry TVN" poprowadzą dwie kobiety!

Odejście najpierw Piotra Kraśko, a później Kingi Rusin z porannego programu TVN było dla nas sporym szokiem. Bardzo ceniona przed widzów para prowadzących zostawiła po samo smutek i... dziurę w grafiku. Stacja pilnie musiała znaleźć dla nich zastępstwo. W końcu ogłoszono, że nowymi prowadzącymi program "Dzień Dobry TVN" będą Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn) on

Blondino z „Hotel Paradise” szczerze o nowym show „FAME czy SHAME”: „jakbym się cofnął o kilka lat”

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do telewizji!

Ewę Drzyzgę przez 16 lat (od 2000 do 2016 roku) prowadziła "Rozmowy w toku", a od 2017 roku jest gospodynią medycznego talk show "36,6 °C". Agnieszki Woźniak-Starak nikomu raczej nie trzeba przedstawiać i podejrzewamy, że właśnie jej obecność w DDTVN wzbudzi najwięcej emocji.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Woźniak-Starak wraca do telewizji po ponad rocznej przerwie. Prezenterka, która ze stacją TVN jest związana od 2013 roku, zniknęła z ekranów telewizorów po tragicznej śmierci swojego męża – Piotra Woźniaka-Staraka. Wcześniej, z dużym powodzeniem, prowadziła programy "Ameryka Express",  "Stylowy magazyn" (w TVN Style) i "Big Brother Arena" (w TVN 7). 

DDTVN nie będzie debiutem Agnieszki Woźniak-Starak w tak zwanej telewizji śniadaniowej. Prezenterka prowadziła już inne poranne programy – "Kawę czy herbatę?" w TVP 1 , "Pytanie na śniadanie" w TVP 2 oraz dwie wakacyjne edycje "Dzień Dobry TVN". 

Choć pierwszy dyżur Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga będą miały dopiero 14 września, zdążyły się już omówić warunki współpracy: 

Miałyśmy okazję się spotkać. Ewa miała nawet okazję poznać moje psy – zdradziła Woźniak-Starak. – Ustaliłyśmy sobie system znaków i sygnałów, rozmawiałyśmy o tym, jak lubimy pracować...

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak we wzruszający sposób uczciła rocznicę śmierci męża!

Dwie prowadzące w programie śniadaniowym do rzadkość. Dotąd w TVN zdarzyło się to tylko raz, kiedy gospodyniami DDTVN przez dwa sezony były Magda Mołek i Jolanta Pieńkowska. Mamy nadzieję, że duet Woźniak-Starak i Drzyzga przetrwa dłużej.

A wy co myślicie o nowych prowadzących program "Dzień Dobry TVN"?

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu „Sala samobójców. Hejter”
Moda
Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła premierę filmową. Odważyła się na osobiste wyznanie
Agnieszka Woźniak-Starak powoli wraca do show-biznesu. W czwartkowy wieczór dziennikarka pojawiła się na premierze filmu „Sala samobójców. Hejter”, gdzie podczas wystąpienia zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie. Takich słów nikt się nie spodziewał.

Agnieszka Woźniak-Starak od kilku tygodni jest coraz bardziej aktywna zawodowo . Znana prezenterka i wdowa po tragicznie zmarłym producencie filmowym Piotrze Woźniaku-Staraku , w czwartkowy wieczór, 5. marca, choć nie zdecydowała się jeszcze stanąć na ściance, postanowiła zapowiedzieć pokaz premierowy z udziałem gwiazd najnowszego filmu Jana Komasy, „Sala samobójców. Hejter”.  Ku zaskoczeniu widowni, podczas wystąpienia, gwiazda TVN zdecydowała się na niezwykle osobiste zwierzenie. Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu „Sala samobójców. Hejter” Pomimo iż podczas wydarzenia Agnieszka Woźniak-Starak ani razu nie stanęła na ściance , ani nie chciała rozmawiać z dziennikarzami, to zaskoczyła wszystkich swoim olśniewającym wyglądem oraz wymownym przemówieniem zapowiadającym emisję filmu mającego za zadanie nagłośnić problem hejtu w sieci. Dziennikarka podczas wzruszającej przemowy nawiązała do bieżących wydarzeń i przyznała, że hejt jest groźniejszy niż koronawirus . Miałam stalkera przez trzy lata. Wszyscy dzisiaj boimy się koronawirusa, dużo rozmawiamy o tym i robimy zapasy. Ale jest też inny wirus. Jest to wirus nienawiści i na to nie ma szczepionki - powiedziała ze sceny Agnieszka Woźniak-Starak. Na tę okazję gwiazda TVN wybrała skórzany, oversizowy, połyskujący garnitur w kolorze głębokiej czerni oraz delikatny makijaż. Całość stylizacji dopełnił ciężki naszyjnik stylizowany na czarny łańcuch. Zdjęcia: ONS                                    Agnieszka Woźniak-Starak nie była jedyną gwiazdą, która tego wieczoru postawiła na czerń. Większość celebrytów, prawdopodobnie chcąc uhonorować pogrzeb Pawła Królikowskiego , również zdecydowała się na ciemne stylizacje . Gwiazdy na premierze filmu „Sala samobójców. Hejter” Czwartkowa premiera najnowszego filmu Jana Komasy,...

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy
Styl życia
Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy! Czym będzie się zajmować?
Znana prezenterka i wdowa po tragicznie zmarłym producencie filmowym Piotrze Woźniaku-Staraku ogłosiła, że wraca do pracy. Nie będzie to jednak telewizja...

Po tragicznej śmierci swojego męża , Piotra, popularna dziennikarka i prezenterka wycofała się z życia publicznego. Teraz jednak powraca! Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła swoje plany na przyszłość na Instagramie . Fani bardzo się cieszą i już nie mogą się doczekać. Niektórzy jednak będą rozczarowani... View this post on Instagram A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on Sep 11, 2016 at 7:17pm PDT Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy Zdawało się, że koszmarny wypadek na jeziorze Kisajno, w którym zginął Piotr Woźniak-Starak, zakończył nie tylko życie cenionego producenta, ale też karierę jego popularnej żony. Niedługo po pogrzebie męża, Agnieszka Woźniak-Starak we wzruszającym wpisie opublikowanym na Instagramie przyznała, że nie wie, czy wróci kiedykolwiek do telewizji .  Dziennikarka i prezenterka zaszyła się w polskich górach i zaczęła nawet rozważać przeniesienie tam na stałe . Tymczasem pojawiały się kolejne doniesienia na temat propozycji zawodowych , które otrzymała wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku. I ostatecznie jedna z tych informacji okazała się prawdziwa! W najnowszym wpisie na Instagramie Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, że wraca do pracy : Pora wracać... – napisała dziennikarka.  View this post on Instagram A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on Feb 22, 2020 at 9:24am PST A żeby ostatecznie rozwiać wszelkie wątpliwości, umieściła w swoim wpisie nazwę konta na Instagramie swojego nowego pracodawcy – Newonce Radio . Powstała w 2018 roku internetowa stacja radiowa jest dostępna na platformach Android i iOS. Dyrektor kreatywny Newonce Radio i wieloletni przyjaciel Agnieszki Woźniak-Starak zaproponował...

Agnieszka Woźniak-Starak
Instagram@agnieszkawozniakstarak
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak przerwała rozmowę z Bożeną Dykiel. "Zachowała się arogancko"
Agnieszka Woźniak-Starak ostro zareagowała podczas rozmowy z Bożeną Dykiel w sobotnim wydaniu "Dzień Dobry TVN". Takich scen w śniadaniówce z pewnością nikt się nie spodziewał!

Bożena Dykiel, znana między innymi widzom z roli w "Na Wspólnej", została zaproszona do "Dzień Dobry TVN", aby porozmawiać o kampanii na temat depresji. Nagle jednak zmieniła temat, a jedna z prowadzących, Agnieszka Woźniak-Starak przerwała jej i zapowiedziała wiadomości. Co ciekawe, Ewa Drzyzga chciała, aby ich rozmówczyni dokończyła swoją wypowiedź.  Agnieszka Woźniak-Starak przerwała wywiad z Bożeną Dykiel w DDTVN Bożena Dykiel początkowo miała mówić o depresji i szerzeniu świadomości na temat tej wykańczającej choroby. Nieoczekiwanie rozmowa zeszła na temat koronawirusa. Okazało się, że aktorka jest zdania iż pandemia to spisek. Dodała, że grypa jest z nami od lat, a z jej powodu nie wprowadza się lockdownu. Z tą wypowiedzią nie zgodziła się Woźniak-Starak, która przytoczyła statystyki na temat zgonów na Covid-19.  Zobacz także:  Poruszające wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak na wizji: "Nie dam się przekonać, że jest inaczej" Następnie Bożena Dykiel postanowiła zareklamować na antenie cudowne okulary, które rzekomo pozwalają się jej uspokoić. Moje drogie, bardzo mi pomaga coś takiego. To są okulary, gdzie naciska się tutaj taki mały guziczek. Pojawia się zielone światełko, a potem się naciska mocniej i pojawia się czerwone światełko z różną częstotliwością - opisywała gadżet Dykiel. W tym momencie Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowanie przerwała rozmówczyni: Żeby nie stracić kontaktu z rzeczywistością, przenieśmy się do Dagmary Kaczmarek-Szałkow i posłuchajmy, co ciekawego w informacjach. Tej decyzji nie uzgodniła jednak z drugą prowadzącą, Ewą Drzyzgą, która zdążyła jedynie powiedzieć krótkie "poczekaj", a Woźniak-Starak rzuciła jej ostre spojrzenie....

Agnieszka Woźniak-Starak
Styl życia
Agnieszka Woźniak-Starak przerywa milczenie! Wpis gwiazdy TVN wzrusza...
Niewiele ponad dwa tygodnie po pogrzebie tragicznie zmarłego męża, Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała Instagramie podziękowanie. Życzyła też powodzenia koleżance.

Strata ukochanej osoby to koszmar. A przeżywanie wielkiej osobistej tragedii na oczach świata jest jak posypywanie rany solą. Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa teraz najgorsze chwile swojego życia. Stać ją jednak było na piękny gest – podziękowania skierowane do wszystkich, którzy wspierają ją po stracie męża, oraz życzenia powodzenia dla koleżanki, która zajęła jej miejsce prowadzącej show TVN-u. Fot.: ONS Pierwszy wpis Agnieszki Woźniak-Starak po śmierci męża Choć trudno w to uwierzyć, wkrótce minie miesiąc od tragicznego wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Przez kilka dni cała Polska żyła poszukiwaniami zaginionego tamtego dnia Piotra Woźniaka-Staraka – producenta największych polskich hitów filmowych i męża znanej dziennikarki i prezenterki. Ciało mężczyzny odnaleziono 22 sierpnia. Zaraz po zaginięciu Piotra Woźniaka-Staraka konta jego żony w mediach społecznościowych zamarły. Gwiazda TVN nie komentowała poszukiwań, ani potwierdzonej później informacji o śmierci swojego męża . Kiedy 29 sierpnia pojawiła się na mszy żałobnej w jego intencji , widać było, że z trudem panuje nad emocjami. View this post on Instagram A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on Sep 13, 2019 at 9:57am PDT Kilkanaście dni po pogrzebie męża Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała na Instagramie podziękowania : Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają...

Nasze akcje
akademia sysoss
FRYZURY

Dołącz do Akademii Wizaz.pl x Syoss i weź udział w konkursie!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Jedwabiście gładkie ciało na twoich własnych zasadach!

Partner
„Ten kosmetyk jest genialny. Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt.”. Fluid od Iwostin przetestowany!
PIELĘGNACJA

„Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt”. Mamy hit!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Depilacja IPL – na czym polega, czy jest bezpieczna i trwała?

Partner