Menu
Kosmetyki
Recenzje kosmetyków Dodaj kosmetyk Dodaj look Looki Wizażanek Marki Producenci
Klub recenzentki Nasze Akcje Akademia Wizaz.pl
RIMMEL MULTITASKER
Laureaci
yoskine story
Wyniki testu
Laureaci
Laureaci
Kosmetyki Syoss
Laureaci
Kosmetyki Klorane
Laureaci
Szampon Elseve
Laureaci
Kremy BB Garnier
Laureaci
Kosmetyki Sunew
Laureaci
Kosmetyki CeraVe
Laureaci
eveline 6w1
Wyniki testu
nivea q10
Wyniki testu
Kosmetyki The Body Shop
Laureaci
pasta colgate
Laureaci
aa no limit volume
Wyniki testu
Kosmetyki All About Cactus
Laureaci
Garden Planet
Laureaci
Kosmetyki Rimmel London
Laureaci
Nivea płyny micelarne
Laureaci
perfecta bio retinol
Wyniki testu
Agnieszka Woźniak-Starak w rocznicę śmierci męża
Instagram
Newsy

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła rocznicę śmierci męża we wzruszający sposób

Mija rok od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Jego żona i bliscy upamiętnili go w piękny sposób.

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła rocznicę tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka w miejscu, gdzie zginął mąż. Właśnie mija rok od tej tragedii. Producent filmowy zmarł 18 sierpnia 2019 roku w wypadku na jeziorze Kisajno. Tragedia wstrząsnęła całą Polską, a jego żona po tym wydarzeniu na długi czas zniknęła z mediów, aby w spokoju przeżyć żałobę. W pierwszą rocznice śmierci jego Agnieszka Woźniak Starak wraz z rodziną i bliskimi uczcili jego pamięć w piękny sposób. Wspólnie wypłynęli na jezioro,  gdzie zginął PiotrcWoźniak-Starak, aby oddać my hołd. 

Agnieszka Woźniak-Starak w rocznicę śmierci męża
East News

Nagroda Redaktor Naczelnej Wizaż.pl dla firm kosmetycznych, które wspierają kobiety - oto laureaci!

Agnieszka Woźniak-Starak wypłynęła na jezioro w rocznicę śmierci męża

Jak informuje "Fakt" - Agnieszka Woźniak-Starak w rocznice śmierci męża postanowiła wyjechać na Mazury. Wraz z Anną Woźniak-Starak oraz Jerzym Starakiem oraz innymi bliskimi wypłynęła na jezioro Kisajno, aby wrzucić do wody wieniec wraz ze zniczem. W ten wzruszający sposób wspólnie upamiętnili zmarłego Piotra. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zabrałam męża na randkę do mojego ulubionego baru ☺️ @belleepoquewarsaw #magichour 🔮

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

 

Dla bliskich Piotra Woźniaka-Staraka jezioro Kisjano  zawsze będzie szczególnym miejscem. W zeszłym roku o tej porze trwały poszukiwania producenta filmowego, który wpadł z motorówki podczas nocnego rejsu na jeziorze. Pogrzeb Piotra Wożniaka-Starak odbył się w posiadłośćc Staraków w Fuledzie na Mazurach. Wywołało to kontrowersje i spór, czy można pochować ciało poza cmentarzem. W ostatnich miesiącach na warszawskich Powązkach pojawił się grób Piotra Woźniaka-Staraka. Czy została tam przeniesiona trumna? tTgo nie wiadomo.

Agnieszka Woźniak-Starak w rocznicę śmierci zrezygnowała z upamiętnienia męża w mediach społecznościowych. Rok temu jej wpis żegnający męża poruszył wszystkich. Później Agnieszka Woźniak-Starak starała się wrócić do normalnego życia, zaczęła znów pracować. Rocznica jest jednak chwilą szczególną -  tę smutną chwilę chciała przeżyć w ciszy w otoczeniu rodziny i bliskich. 

agnieszka piotr woźniak starak
ONS

Córka Agaty Mróz ma już 12 lat. Jak zmieniła się Liliana?
Styl życia
Córka zmarłej Agaty Mróz-Olszewskiej ma już 13 lat. Jak wygląda Liliana Olszewska?
Córka zmarłej na białaczkę Agaty Mróz-Olszewskiej jest bardzo podobna do mamy. Liliana wyrosła na śliczna dziewczynę.

Historię Agaty Mróz-Olszewskiej i jej córki Liliany zna cała Polska. Siatkarka, mając zaledwie 17 lat, dowiedziała się, że jest chora na białaczkę. Mimo to przez wiele lat była czołową zawodniczką polskiej reprezentacji - wywalczyła z nią dwa złote medale Mistrzostw Europy! Największą walkę stoczyła jednak nie na boisku - chociaż ciężko chora,  nigdy nie porzuciła marzenia o byciu matką . I udało się! Od tamtej pory minęło już 13 lat, a Liliana jest coraz bardziej podobna do Agaty Mróz-Olszewskiej. Dziś wybitna siatkarka świętowałaby 39. urodziny... Jak wygląda Liliana, córka Agata Mróz? Skończyła 13 lat Wiadomość o ciąży zaskoczyła tak samo Agatę, jak jej męża oraz komisję lekarską, która już znalazła dla niej dawcę szpiku. W rozmowie z magazynem "VIVA!", siatkarka wyznała wówczas, że sama nie mogła uwierzyć, kiedy zobaczyła dwie kreseczki na teście ciążowym. Lekarze ciągle powtarzali, że przy jej stanie zdrowia to praktycznie niemożliwe . A jednak - była w ciąży! Termin operacji przeszczepienia szpiku trzeba było przełożyć, ale wiązało się to z ogromnym ryzykiem. Agata Mróz-Olszewska wiedziała, że być może nie będzie jej dane wychowywać Liliany , ale mimo to zdecydowała się urodzić córeczkę. Miesiąc po porodzie Agata Mróz-Olszewska przeszła zabieg przeszczepienia szpiku kostnego. Początkowo wszystko było dobrze, przeszczep przyjął się. Dwa tygodnie później wykryto ognisko   posocznicy , co doprowadziło do wstrząsu septycznego. Ziścił się niestety najczarniejszy scenariusz... Agata Mróz-Olszewska zmarła 4 czerwca 2008 roku .  Mała Liliana została pod opieką ojca oraz dziadków. Mimo że wychowywała się bez matki, Jacek Olszewski starał się, aby nie odczuła tego aż tak bardzo...

Styl życia
Jak wygląda dziś córka tragicznie zmarłej aktorki Ewy Sałackiej?
Czy Matylda Kirstein odziedziczyła urodę po przedwcześnie zmarłej mamie, Ewie Sałackiej?

Matylda Kirstein to córka Ewa Sałackiej - znanej aktorki teatralnej i telewizyjnej. Szerszej publiczności Sałacka dała się poznać z ról w takich produkcjach jak  07 zgłoś się ,  Oh Karol ,  Czterdziestolatek  czy  Tygrysy Europy . O jej tragicznej śmierci w 2006 roku mówiła cała Polska. Ewa Sałacka zmarła w wieku 49 lat w wyniku wstrząsu anafilaktycznego. Aktorka nie zauważyła,  ze w szklance znapojem pływa osa. Gdy piła, owad ukąsił ją w usta. Sałacka zaczęła się dusić. Reakcja alergiczna jej ciała była tak silna, że nie pomogła reanimacja. Aktorka zmarła w drodze do szpitala. Jej córka Matylda miała wtedy niespełna 12 lat. Jak wygląda dziś córka Ewy Sałackiej - Matylda Kirstein Ewa Sałacka  zmarła zaledwie 8 dni przed urodzinami Matylda. Dziewczyna wspominała później, że całe je przepłakała. Dziś, prawie 14 lat po tragedii ból już jest mniejszy. Jestem pogodzona z tym, co się stało w dużej mierze dzięki tacie i babci - wspominała Matylda Kirstein w wywiadzie z 2016 roku dla magazynu  Rewia W 2012 roku zdecydowała się opowiedzieć o swojej mamie i stała się bohaterką książki Małgorzaty Puczyłowskiej Być dzieckiem legendy. Opowiedziała w niej o relacji z mamą, o emocjach z nią związanych i ostatnich dniach życia.  Zobacz także:  Córka Agaty Mróz-Olszewskiej ma już 12 lat. Jak wygląda? Matylda dorastała bez mamy, wychowywali ją tata Witold Kirstein oraz babcia Barbara Sałacka. Wiele osób uważa, że Matylda nie przypomina mamy charakterem - jest poważna, skupiona na nauce, nie lubi być w centrum uwagi. Studiowała italianistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Córka tragicznie zmarłej aktorki nie wykluczała  jednak pójścia w ślady mamy - myślała nad podjęciem studiów na Łódzkiej Filmówce. Ostatecznie jednak zdobyła tytuł magistra na jednej z warszawskich prywatnych akademii.  Matylda aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, na...

Agnieszka Woźniak-Starak na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Jak wygląda?
Styl życia
Agnieszka Woźniak-Starak na premierze 'Ukrytej Gry'. Jak wygląda?
Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć tragicznie zmarłego męża. Jej obecność na premierze "Ukrytej Gry" to dowód na to, jak wielkim uczuciem go darzyła.

Pierwszy raz od sierpniowej tragedii Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się publicznie . Mimo że jeszcze długo trudno jej będzie pogodzić się ze stratą ukochanego męża, postanowiła na chwilę otrzeć łzy smutku i oddać mu hołd. Przyjechała na Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie odbyła się premiera ostatniego dzieła Piotra Woźniak-Staraka - filmu "Ukryta Gra" . Agnieszka Woźniak-Starak pierwszy raz publicznie po śmierci męża Obecność dziennikarki na wydarzeniu potwierdziła już wcześniej rzeczniczka prasowa Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. To pierwsze oficjalne wyjście Agnieszki Woźniak-Starak, która po śmierci męża zniknęła ze świata show-biznesu i pogrążyła się w żałobie .  O tym, że ta dwójka darzyła się niebywale silnym uczuciem, chyba nikomu nie trzeba mówić.  Wzruszający nekrolog , który napisała Agnieszka Woźniak-Starak dla przedwcześnie zmarłego męża , jest tego najlepszym dowodem. Teraz postanowiła prawdopodobnie po raz ostatni publicznie  uczcić p amięć Piotra Woźniak-Staraka . Na premierze jego ostatniego filmu pojawiło się grono przyjaciół, którzy są związani ze światem filmowym. Byli także członkowie firmy produkcyjnej założonej przez niego.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) Sie 6, 2019 o 7:56 PDT Nieoficjalnie mówi się, że po śmierci męża, Agnieszka Woźniak-Starak przez cały czas była pod stałą opieką psychologów . O zdrowie i samopoczucie...

Rozpoczyna się msza żałobna za Piotra Woźniaka-Staraka.
Styl życia
Agnieszka Woźniak-Starak na mszy żałobnej w intencji swojego męża
Dzisiaj o godz. 19 rozpoczęła się msza żałobna za Piotra Woźniaka-Staraka. Jako jedna z pierwszych osób przybyła na nią Agnieszka Woźniak-Starak.

Msza żałobna za Piotra Woźniaka-Staraka odbywa się w Konstancinie-Jeziornej. Wśród żałobników jest rodzina i przyjaciele zmarłego oraz znajomi, którzy już od kilku dni żegnają go również w social mediach. Wśród bliskich Piotra Woźniaka-Staraka jest oczywiście jego  żona, Agnieszka Woźniak-Starak , która jako jedna z pierwszych osób pojawiła się na mszy. Od zaginięcia męża, a potem od pojawienia się informacji o jego śmierci, dziennikarka nie pojawiała się w mediach i nie publikowała żadnych wpisów. Dopiero dzisiaj ukazał się nekrolog, który napisała. P.W.S. Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać. Tylko Twoja A.W.S - czytamy w nekrologu. Dziennikarka ma za sobą dni pełne niepokoju i żałoby. Piotr Woźniak-Starak zaginął 18 sierpnia na jeziorze Kisajno na Mazurach. Wtedy jeszcze nie było pewne, co się z nim stało. Niestety 22 sierpnia ogłoszono, że znaleziono jego ciało. Przypominamy, że 27 sierpnia para świętowałaby 3. rocznicę ślubu. Dzisiaj Agnieszka Woźniak-Starak żegna tragicznie zmarłego męża. Rodzina poprosiła, aby zamiast kwiatów, załobnicy przekazali ofiarę na dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego "Edukidsmed" - Akademia Samodzielności w Sierpcu lub Fundację Pegasus , ratujące porzucone, skrzywdzone zwierzęta. Poproszono również o nieskładanie kondolencji. Źródło zdjęć: EastNews/ONS

Nasze akcje

Kosmetyki All About Cactus już przetestowane!

„Skóra jest wygładzona i wygląda zdecydowanie młodziej”

Kosmetyki NIVEA HYDRA SKIN EFFECT przetestowane!

Pielęgnacja

6 najbardziej HOT trendów beauty. Czy znasz je wszystkie?