serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
książę Harry
ONS.pl
Newsy

Wielka zgoda w rodzinie królewskiej po śmierci księcia Filipa? Harry wyciąga rękę do Williama

Śmierć księcia Filipa sprawiła, że Brytyjczycy pogrążyli się w smutku, jednak była także punktem zwrotnym w relacji księcia Harry'ego z Williamem i królową. Media donoszą, że uroczystości pogrzebowe mają być także pretekstem do pogodzenia się zwaśnionych braci.

Książę Harry zjawił się w Londynie aby wraz z resztą rodziny wziąć udział w ceremonii pogrzebowej księcia Filipa. Niestety, w zamku Windsor pojawił się sam, ponieważ Meghan nie powinna podróżować samolotem w stanie błogosławionym. Być może jej nieobecność sprawiła, że łatwiej będzie załagodzić rodzinny konflikt, o co bardzo walczy młodszy książę.

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

Złe relacje księcia Harry'ego z rodziną królewską

Związek z przebojową i charakterną Meghan Markle sprawił, że książę Harry zaczął coraz bardziej oddalać się od rodziny, a z czasem jawnie buntować się przeciwko podejmowanym przez nią decyzjom. Oliwy do ognia dodał słynny wywiad u Oprah Winfrey, który dziennikarka przeprowadziła z Meghan i Harrym. Małżeństwo zdecydowało się dosłownie wylać w nim rodzinne brudy, a ich rozmowa z dziennikarką odbiła się medialnym echem na całym świecie.

Śmierć księcia Filipa ma pogodzić braci?

Brytyjczycy wstrzymali oddech, kiedy książę Harry pojawił się w Londynie w związku ze śmiercią księcia Filipa. Wszyscy mają nadzieję, że jego wizyta okaże się punktem zwrotnym w relacjach z bratem, królową i resztą rodziny. Być może to właśnie chęć pogodzenia się z nimi sprawiła, że Meghan postanowiła zostać w USA aby ułatwić mężowi ciężkie rozmowy i drogę do pojednania.

Książę Harry wyciąga rękę do rodziny

W mediach zawrzało od spekulacji, natomiast brytyjskie The Mirror donosi, że Harry postanowił walczyć o powrót pozytywnych relacji z rodziną. Niestety nie wiadomo, z jaką reakcją królowej i Williama spotkały się jego starania, jednak wszyscy wiemy jedno - konflikt zabrnął tak daleko, że szybkie odbudowanie relacji nie będzie możliwe.

Mimo wszystkiego, co zaszło i tego, że rany wciąż są żywe, Harry i jego bliscy mają nadzieję odsunąć na bok wszelkie spory, a przynajmniej do czasu. Celem jest w końcu oddanie hołdu Filipowi, który zasługuje na godne pożegnanie - donosi źródło The Mirror.

Jak myślicie, czy uda się pogodzić zwaśnionych braci?

Meghan Markle skomentowała śmierć i pogrzeb księcia Filipa
ONS.pl
Newsy
Meghan Markle skomentowała śmierć i pogrzeb księcia Filipa! Padły zaskakujące słowa
Jak podaje "Daily Mail", Meghan Markle odniosła się do śmierci oraz pogrzebu księcia Filipa. Czy jej słowa dają nadzieję na ponowne zjednoczenie rodziny królewskiej?

17 kwietnia o godz. 15 odbędzie się pogrzeb księcia Filipa , w którym weźmie udział tylko 30 osób. Listę obecnych przygotował Pałac Buckingham . Wśród obecnych osób nie będzie Meghan Markle. Żona Harry'ego jednak skomentowała śmierć oraz pogrzeb księcia Filipa. Meghan Markle pogodzi się z rodziną królewską? Padły zaskakujące słowa przy okazji pogrzebu księcia Filipa Meghan Markle nie będzie na pogrzebie księcia Filipa . Powodem jest zaawansowana ciąża, w której to lekarze odradzili jej taką podróż.  Wszyscy jednak zastanawiają się, czy przybycie Harry'ego do Londynu daje szansę na pogodzenie z rodziną ? "Daily Mail" ujawnia słowa osoby z otoczenia Meghan, która twierdzi, że ta chce naprawić relacje z rodziną królewską.  Jest gotowa na przebaczenie - donosi źrodło "Daily Mail". Czyżby dramatyczne wydarzenie, jakim jest śmierć księcia Filipa sprawiły, że Meghan jest gotowa zapomnieć co ją spotkało i pogodzić się z rodziną męża?  Meghan powiedziała, że w tym trudnym czasie rodzina powinna być zjednoczona i odłożyć na bok spory. Mówiła, że tego właśnie chciałby książę Filip, więc ona zamierza teraz wybaczyć i iść do przodu, nie oglądając się na przeszłość. Najważniejsze jest dla niej wspieranie Harry'ego" - informuje źródło "Daily Mail". Myślicie, że po porodzie Meghan wraz z dziećmi i mężem zdecyduje się przylecieć do Anglii choćby w celu przedstawienia królowej wnuczki?  

Książę William i książę Harry na pogrzebie księcia Filipa
East News
Newsy
Specjalista od czytania z ruchu ust rozszyfrował rozmowę Williama i Harry’ego. Zgodzili się w ważnej kwestii
O czym rozmawiali William i Harry po pogrzebie księcia Filipa? Czy uroczystość pomogła przełamać lody zwaśnionym przez słynny wywiad braciom? Specjalista wyczytał z ruchu ich ust, co sobie powiedzieli.

Co książę William powiedział swojemu bratu, księciu Harry’emu na pogrzebie dziadka? Rozmowę braci tuż po uroczystości widzieli wszyscy, którzy oglądali telewizyjną relację z pogrzebu księcia Filipa. Amerykańskie media postanowiły sprawdzić, czego dotyczyła. W tym celu poproszono o opinię specjalistę czytającego z ruchu warg . Co przeczytał? Zobacz też:  Wielka zgoda w rodzinie królewskiej po śmierci księcia Filipa? Harry wyciąga rękę do Williama Rozmowa Harry'ego i Williama na pogrzebie Po wywiadzie Harry’ego i jego żony księżnej Megnan u Oprah Winfrey doszło do jednego z największych kryzysów w rodzinie królewskiej ostatnich lat. Książęca para opowiedziała amerykańskiej gwieździe o tym, co przeżyli w ostatnich latach. Padło wiele gorzkich słów pod adresem rodziny królewskiej - sugestie o rasiźmie, czy braku pomocy dla Meghan, gdy tego naprawdę potrzebowała. Wywiad mocno schłodził i tak już chłodne relacje w rodzinie. Jednak pogrzeb księcia Filipa znów połączył braci. W sobotę wszyscy mogliśmy zobaczyć jak Harry, William i jego żona Kate rozmawiali przez kilka minut . Harry w pewnym momencie dogonił brata i szwagierkę i chwilę szli razem. Rozmawiał z Kate w czasie gdy William zdejmował maskę. Potem księżna odeszła, zostawiając braci samych. O czym rozmawiali? Jak pisze portal pagesix.com, rozmowa dotyczyła pogrzebu 99-letniego dziadka, księcia Filipa. Tak, było wspaniale, prawda? - pytał brata William po tym jak obaj zdjęli maseczki. Było tak, jak tego chciał - odpowiedział Harry. Absolutnie piękny pogrzeb, i muzyka - mówił William. Portal przypomina jednak, że William osobiście poprosił by nie szli razem podczas samej uroczystości, nazywając to tylko jednym z przykładów dużej „dawki chłodu” w stosunkach rodzinnych po...

william i harry się pogodzą video z pogrzebu księcia filipa
ONS.pl
Newsy
Nastąpił przełom w relacjach Williama i Harry'ego? To video z pogrzebu księcia Filipa nie pozostawia wątpliwości
William i Harry nareszcie się pogodzą? Na nagraniu zrobionym po pogrzebie księcia Filipa widać braci i Kate. Video zelektryzowało internautów.

17 kwietnia odbył się pogrzeb księcia Filipa. Na uroczystości pogrzebowe zostało zaproszonych tylko 30 gości . W kondukcie pogrzebowym widzieliśmy m.in. Williama i Harry'ego. Czy bracia się pogodzili? William i Harry w końcu się pogodzą? Zobaczcie ich relacje po pogrzebie księcia Filipa Odkąd Harry i Meghan zdecydowali się odejść z rodziny królewskiej  mówiło się, że jego relacje z bratem nie są najlepsze. Sytuacji nie poprawił wywiad udzielony u Oprah .  Jednak dramatyczne wydarzenia często jednoczą rodziny. Czy tym razem będzie tak samo? Czy pogrzeb księcia Filipa poprawi relacje braci?    Harry od kilku dni przebywa w Wielkiej Brytanii. Nie towarzyszy mu Meghan , której ze względu na zaawansowaną ciążę, lekarze odradzili tak daleką podróż. Według brytyjskich mediów Harry być może już dzisiaj wraca do żony, jednak wszystkich nadal elektryzuje nagranie wykonane po pogrzebie księcia Filipa , na którym widać Harry'ego, Williama i Kate. To pierwszy tak oficjalny materiał od dawna, na którym bracia ze sobą rozmawiają.      Prince Harry and Prince William are seen talking together after the funeral service for their grandfather, Prince Philip. Read more: https://t.co/SZMFUKMttT pic.twitter.com/FjeWyYSnDP — ITV News (@itvnews) April 17, 2021 Internauci od razu na to zwrócili uwagę i nie kryją nadziei, że teraz rodzina się pojedna. Co więcej, nawet sama Meghan komentując śmierć księcia Filipa wspomniała, że w takich sytuacjach rodzina powinna się wspierać.  Czyżby dawne urazy poszły w niepamięć?

Książę Harry po pogrzebie księcia Filipa odbył dwie prywatne rozmowy z Elżbietą II. Meghan też zadzwoniła do królowej. Pogodzili się?
East News
Newsy
Książę Harry po pogrzebie księcia Filipa odbył dwie prywatne rozmowy z Elżbietą II. Meghan też zadzwoniła do królowej. Pogodzili się?
Śmierć księcia Filipa pogrążyła bliskich Elżbiety II w żalu. I choć na pogrzebie męża królowej pojawił się jedynie książę Harry, także ciężarna Meghan Markle postanowiła wesprzeć babcię swojego ukochanego w tym trudnym czasie. Konflikt zażegnany?

Śmierć księcia Filipa wstrząsnęła całym światem. 99-letni mąż królowej Elżbiety II zmarł 9 kwietnia w godzinach popołudniowych. Niestety, z powodu pandemii koronawirusa uroczystości pogrzebowe miały zupełnie inny charakter, niż zakładała dworska tradycja. We mszy żałobnej upamiętniającej monarchę mogło bowiem wziąć udział jedynie 30 najbliższych członków jego rodziny . Wśród żałobników za zabrakło także księcia Harry’ego, który ze względu na okoliczności postanowił na kilka dni rozstać się z ciężarną żoną, by móc towarzyszyć rodzinie w tym trudnym czasie. Okazuje się, że także Meghan Markle postanowiła wesprzeć Elżbietę II i zadzwoniła do niej tuż przed pogrzebem męża Jej Królewskiej Mości. Również książę Harry odbył z babcią dwie prywatne rozmowy. Czyżby to oznaczało polepszenie się ich relacji?  Meghan Markle i książę Harry wspierają Elżbietę II po śmierci księcia Filipa. Pogodzili się? Pomimo przykrych okoliczności związanych z niedawnym wywiadem Harry’ego i Meghan u Oprah Winfrey, byli Sussexowie postanowili wesprzeć monarchinię w trudnym czasie po stracie ukochanego męża. I choć Meghan ze względu na zaawansowaną ciążę nie mogła towarzyszyć Harry’emu w podróży do Wielkiej Brytanii, zdecydowała się odbyć szczerą rozmowę telefoniczną z Jej Królewską Mością tuż przez ceremonią pogrzebową. Jak podaje magazyn „People”, eks księżna zadzwoniła do królowej Elżbiety, by złożyć jej kondolencje. Meghan i Archie rozmawiali z królową kilka dni przed ceremonią . Meghan dzwoniła też do Harry'ego chwilę przed pogrzebem jego dziadka - twierdzi informator magazynu „People”.  Meghan i Harry byli w kontakcie każdego dnia. Ona wie, że podróż do Anglii była trudna dla...

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
akademia sysoss
fryzury
Co może zrobić dla włosów keratyna?
Partner
pielęgnacja skóry
Pielęgnacja
Innowacyjne urządzenia Braun. Mamy dla was kody zniżkowe!
Partner
akademia sysoss
fryzury
Jak wykonywać olejowanie, a jak myć włosy metodą OMO?
Partner