Wersow idzie jak burza. Przedsiębiorcza i charyzmatyczna influencerka, którą na Instagramie śledzi już ponad 2,6 mln osób nie zamierza zwalniać tempa i wciąż zachwyca fanów kolejnymi projektami. I choć teraz wszyscy mówią tylko o Lodach Ekipy, które Weronika Sowa i jej przyjaciele z Ekipy Friza sygnują swoją marką, YouTuberka postanowiła zaskoczyć swoich instagramowych obserwatorów nowym wizerunkiem. Po jej długich blond włosach nie ma już śladu! Wersow zdecydowała się nie tylko na ostre cięcie, ale też zmianę koloru swoich pasm. Zobaczcie, jak teraz wygląda. Dobra zmiana?

Reklama

Zobacz także: Klaudia El Dursi zmieniła fryzurę i pochwaliła się swoją metamorfozą. Jak zareagowali fani? Nie wszyscy są zachwyceni!

Koniec z długimi blond włosami Wersow z Ekipy Friza

Weronika Sowa to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show biznesie nowego pokolenia. Pewna siebie, pracowita, pomysłowa, a przede wszystkim przedsiębiorcza Wersow, w ciągu kilku ostatnich lat wyrosła na prawdziwą ikonę stylu i idolkę nastolatków. Ciemnooka piękność bije rekordy popularności nie tylko na Instagramie, ale też na YouTube, gdzie wraz z przyjaciółmi tworzy zgraną paczkę influencerów – Ekipa Friza. To jeszcze nie wszystko! Wersow niedawno stworzyła własną linię ubrań, kosmetyków, a ostatnio wraz z Ekipą, także lodów, które teraz są uznawane za najbardziej pożądany deser w Polsce.

Lody Ekipy cieszą się tak wielkim zainteresowaniem, że doszło nawet do tego, że w sieci ich cena sięga nawet 250 tys. złotych. I choć to właśnie słodki owocowy przysmak z polewą o smaku gumy balonowej i strzelającym cukrem jest w centrum uwagi sympatyków Ekipy Friza, Weronika postanowiła zaskoczyć fanów kolejną nowością. Wesow drastycznie skróciła swoje sięgające pasa blond włosy i zmieniła ich kolor.
Na InstaStories Wesow właśnie pojawiły się zdjęcia z jej najnowszej sesji, na których celebrytka zaprezentowała się w zupełnie nowym looku. Weronika Sowa postawiła na klasycznego long boba. To jeszcze nie koniec zmian! Wersow zrezygnowała z platynowego blondu na rzecz czekoladowych pasm.

Instagram @wersow

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Większość z nich była pod ogromnym wrażeniem metamorfozy swojej idolki, jednak nie wierzyła, że Wersow na dobre zrezygnowała z blond pukli na rzecz ciemnego boba. Jak się okazuje, sympatycy Ekipy Friza mieli rację. Jak dowiadujemy się z najnowszego filmiku Wersow na YouTube, celebrytka postanowiła pokazać się fanom w wersji, jakiej dawno jej nie widzieliśmy.

Zobacz także

Zobacz także: "Love Island": Ania zmieniła fryzurę! Jej metamorfozą zachwyca się sam Maciek! Żałuje, że ją zostawił?

Wersow nie tylko pokusiła się na ciemną perukę, ale też pozbyła się długich paznokci oraz zdecydowała się na hialuronidazę, czyli rozpuszczenie kwasu hialuronowego z ust, przez co jej pełne wargi wyraźnie zmalały.

Ja wolę Cię w blond – zareagował Friz na metamorfozę Weroniki. Wyglądasz tak egzotycznie – dodał.

Również reszta Ekipy podzielała zdanie Friza.

- Lepiej w blondzie. - Jest tak staro trochę! Wróć do normalnej Weroniki. - Za bardzo jestem przyzwyczajony do ciebie w blondzie i wydaje mi się, że lepiej wyglądasz w blondzie – przyznali członkowie Ekipy.
Reklama

Całą metamorfozę Wersow możecie zobaczyć w poniższym wideo. A Wy w której wersji ją wolicie?

Reklama
Reklama
Reklama