Każdego dnia coraz więcej Polaków zakaża się SARS-CoV-2 i kolejna narodowa kwarantanna jest coraz bardziej prawdopodobna. Jak dotąd, w związku z nasileniem epidemii koronawirusa, rząd zdecydował się wprowadzić ograniczenia, które pamiętamy z wiosny tego roku: zakazano organizacji wesel, uczniowie szkół wyższych, ponadpodstawowych i podstawowych wrócili do nauki zdalnej, zamknięto baseny, siłownie i lokale gastronomiczne. Jednak obostrzenia związane z epidemią koronawirusa najbardziej uderzyły w placówki handlowe i ich klientów. Część sieci sklepów postanowiła zareagować na nie wydłużając swoje godziny pracy.

Reklama
iStock

Całodobowe zakupy w Biedronce

Wprowadzenie godzin zakupów dla seniorów oraz ograniczenie ilości osób, które mogą przebywać na terenie sklepu oznacza powrót kolejek. Żeby oszczędzić swoim klientom dyskomfortu związanego z czekaniem na możliwość wejścia do sklepu, właściciel Biedronki zdecydował, że aż 400 sklepów sieci w całej Polsce będzie otwarte przez całą dobę. A 2300 Biedronek będzie otwartych co najmniej do godz. 23.

Zaznaczamy, że w związku z panującą sytuacją godziny pracy poszczególnych sklepów mogą ulec zmianie. Informacja o zmianach widoczna jest na drzwiach każdej placówki, Funkcjonujemy z zachowaniem limitu jednego klienta na każde 15 metrów kwadratowych powierzchni sklepu, zgodnie z obowiązującymi przepisami – czytamy w oświadczeniu Biura Prasowego sieci Biedronka.

a także na stronie www.biedronka.pl/sklepy

Całodobowo otwartych będzie też 16 sklepów sieci Kaufland oraz wybrane sklepy Lidl.

Reklama

Zobacz także: Czy będzie zakaz spotkań w Boże Narodzenie? Premier nie pozostawia złudzeń!

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama