Szokująca wpadka w "Pytaniu na śniadanie"? Kilka dni temu w programie TVP pojawił się temat, który wywołał oburzenie wśród widzów i internautów. W krótkim filmie, podczas którego pokazywano filmiki publikowane przez młode mamy na Tik Toku zwrócono uwagę na wagę malutkich dzieci.

Reklama
-Ta dziewczynka to prawdziwy gigant. Jak się okazuje, mała ma dopiero 9 miesięcy- lektor mówił o jednej z dziewczynek.

Wypowiedzi lektora i opis pod materiałem opublikowanym w "Pytaniu na śniadanie" wywołał poruszenie w sieci!

Internauci oburzeni kontrowersyjnym tematem w "Pytaniu na śniadanie"

Zaledwie kilka tygodni temu w "Pytaniu na śniadanie" poruszono temat.. cellulitu u dzieci i nastolatków. Rozmowa ekspertów wywołała oburzenie i wiele krytycznych komentarzy. Teraz w programie pojawił się kolejny, również kontrowersyjny temat i znów wybuchła burza!

Pokazują otyłe dzieci na Tik Toku i jest ich coraz więcej...Dlaczego rodzice czasami zachowują się idiotycznie?!?Wasze #PnŚ- czytamy na Facebooku.

Tytuł materiału, który możecie znaleźć na internetowej stronie "Pytania na śniadanie" brzmi "Otyłość u niemowląt".

Przekarmianie dzieci wpływa na ich nawyki żywieniowe w następnych etapach życia. Rodzice, kierując się troską o swoje pociechy, popełniają dietetyczne błędy, których efektem jest nadmierny przyrost wagi malucha- czytamy w opisie.

Jak komentują to internauci?

Zobacz także

A Wy, co o tym sądzicie?

Zobacz także: "Pytanie na śniadanie": Terapeutka ciała doradza masaż piersi jako metodę antykoncepcji i zabezpieczenie przed nowotworem! Ekspert grzmi: "To szamaństwo!"

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama