klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Sylwia Lipka i Rafał Maserak w Tańcu z Gwiazdami
ONS.pl
Newsy

Sylwia Lipka ma koronawirusa?! Czy jest ryzyko, że zaraziła innych uczestników "Tańca z gwiazdami"?

Sylwia Lipka ma koronawirusa – taką wiadomość opublikował serwis pudelek.pl.
Redakcja Wizaz.pl
październik 16, 2020

Jak się okazuje, Sylwia Lipka przed udziałem w próbach do kolejnego odcinka „Tańca z Gwiazdami” miała wykonany test na koronawirusa, który wyszedł pozytywnie. Na miejscu przeprowadzono badanie jeszcze raz i znów dało pozytywny wynik. Kolejna próbka została wysłana do laboratorium, ale na podstawie poprzednich wyników Sylwia Lipka musiała wrócić do domu. Relację z przebiegu badań wokalistka umieściła na swoim TikToku, ale szybko ją usunęła. 

Nie będzie kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”? Słowa Iwony Pavlović nie pozostawiają wątpliwości

Uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" ma koronawirusa?!

Nie da się ukryć , że 11. Edycja „Tańca z Gwiazdami” jest dosyć zaskakująca. Wiosną program został zawieszony przez wybuch epidemii koronawirusa. Teraz kolejni uczestnicy nie pojawiają się w programie ze względu na pozytywny wynik testu i muszą udać się na kwarantannę. Tydzień temu taka sytuacja miała miejsce w przypadku Bogdana Kalusa, Lenki Klimentowej oraz jej męża Jana Klimenta.

Sylwia Lipka i Rafał Maserak w Tańcu z Gwiazdami
ONS.pl

Istnieje prawdopodobieństwo, że w dzisiejszym odcinku może zabraknąć Sylwii Lipki, oczywiście, jeśli test wykonany w laboratorium okaże się pozytywny!

Test nr 2 dla pewności. Pozytwny x2 (...) Test nr 3 wysłany do laboratorium. Nie mogłam wziąć udziału w próbie, wyniki dostanę jutro - pisała wokalistka na TikToku.

W programie pozostało już zaledwie kilka gwiazd: Julia Wieniawa, Edyta Zając i Sylwester Wilk.

Wszystkim życzymy dużo zdrowia!

Komentarze
Marcin Bosak rezygnuje z „Tańca z gwiazdami”. Podał powód!
ONS.pl
Newsy „Taniec z gwiazdami” bez Marcina Bosaka! Aktor podał prawdziwy powód swojej rezygnacji
To już pewne, najnowsza edycja „Tańca z gwizdami” wróci na antenę Polsatu już jesienią, jednak w okrojonym składzie. Dotąd mówiło się, że Marcin Bosak odejdzie z show przez zbyt wysokie honorarium Wieniawy. A jaka jest prawda! Aktor podał szczegóły rezygnacji z programu.
Urszula Jagłowska
sierpień 10, 2020

Najgorszy scenariusz się potwierdził. Po długiej przerwie spowodowanej koronawirusem, „Taniec z gwiazdami” wraca jesienią na antenę Polsatu w okrojonym składzie. Plotki o odejściu Marcina Bosaka z tanecznego show z udziałem celebrytów okazały się prawdą. Choć na początku główny zainteresowany nie potwierdzał, jak i nie zaprzeczał tym doniesieniom, teraz postanowił zabrać głos w sprawie i przyznał, że rzeczywiście zrezygnował z udziału w programie. Co go do tego skłoniło? Marcin Bosak rezygnuje z „Tańca z gwiazdami”. Co się stało? Strach przed pandemią koronawirusa sprawił, że wiosną wiele stacji, w tym Polsat, zrezygnowało z nagrywania programów z udziałem publiczności. Co więcej obawa przez nieznaną i śmiercionośną chorobą sprawiła, że kultowe taneczne show z udziałem celebrytów, „Taniec z gwiazdami”, powróci na antenę wraz z jesienną ramówką. Wiele osób zadawało sobie wtedy pytanie, kiedy nastąpi radosna chwila i na nowo miliony sympatyków show będą mogły na żywo śledzić poczynania swoich ulubionych celebrytów. Dziś wiemy, że najnowsze odcinki „Tańca z gwiazdami” będziemy mogli oglądać już niebawem. Jak poinformowała stylistka programu, Malwina Wędzikowska, 11. edycja tanecznego hitu Polsatu powróci 4. września. Jak się jednak okazuje zabraknie w niej Marcina Bosaka oraz partnerującej mu Wiktorii Omyłki. Skąd taka decyzja?         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) Maj 15, 2020 o 6:10 PDT Niedawno w kuluarach mówiło...

Przeczytaj
Taniec z gwiazdami - 11. edycja
Styl życia Juror programu "Taniec z gwiazdami" przeklina na wizji
Pierwszy odcinek programu „Taniec z gwiazdami” był pełen emocji. Nikt nie spodziewał się jednak, że będzie ich aż tyle.
Marta Średnicka
marzec 06, 2020

Michał Malitowski podczas pierwszego odcinka 11. edycji programu „Taniec z gwiazdami” nie przebierał w żartach. Już od początku programu starał się żartobliwie oceniać uczestników. Początkowo mówił o ruchach bioder, których zabrakło Mikołajowi Jędruszczakowi i zasugerował, że według niektórych, mężczyźni biodrami ruszają jedynie w sypialni. Po występie Tomasza Oświecińskiego mówił również o "sztywnej" postawie na parkiecie. Zobacz także: Jury "Tańca z Gwiazdami" ma swoją faworytkę? Widzowie nie mają wątpliwości Michał Malitowski używa wulgaryzmów na wizji Oceniając występ Sylwestra Wilka, który wraz z Hanną Zudziewicz odtańczył walca angielskiego, jeden z jurorów dał się ponieść emocjom. Michał Malitowski będąc pod wrażeniem możliwości uczestnika, który poradził sobie w tańcu pomimo niepełnosprawności, użył wulgarnych słów na wizji. "Kur**" - padło z jego ust. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) Gru 27, 2019 o 1:56 PST Na słowa jurora zareagowała Ivona Pavlović, wskazując ze zdziwioną i zmartwioną miną na zegarek. Jego słowa pojawiły się na antenie tuż po godzinie 21:30. Będą problemy? Oceny jury to jednak nie jedyne zaskoczenie tego wieczoru. W pierwszym odcinku nie odpadła żadna z par. W następnym tygodniu pożegnamy natomiast nie dwoje, a czworo uczestników. Podczas oceniania pod uwagę wzięte zostaną oceny z poprzedniego odcinka.  Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Przeczytaj