Chcę testować
Chcę testować
Chcę testować
Vichy Neovadiol
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Wyniki testu
Laureaci
kosmetyki maybelline new york
Wyniki testu
żele Unimil
Laureaci
Octenisept
Laureaci
kosmetyki glov
Wyniki testu
krem la roche-posay
Wyniki testu
health labs
Laureaci
health labs
Laureaci
sensodyne
Laureaci
kosmetyki yope
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
aa
Wyniki testu
farby do włosów L'Oréal Paris
Laureaci
Garnier Body Superfood
Laureaci
kosmetyki veoli botanica
Laureaci
Stella i Piotr na peronie na walizkach
Instagram@miejski_drwal
Newsy

Stella z "Love Island" usunęła wszystkie zdjęcia z Piotrem! Jak skomentował to jej już były chłopak?

Stella i Piotr jeszcze niedawno wydawali się być szczęśliwą i bardzo dobraną parą. Informacja o ich rozstaniu zaskoczyła fanów. Kto zawinił? Tego niestety nie wiemy, ale fani uznali za wymowne, że Stella usunęła wszystkie zdjęcia z Piotrem. Co na to sam zainteresowany?

Związek Stelli i Piotra nie był łatwy od samego początku. Para borykała się z wieloma problemami, Piotr był oskarżany o despotyzm i brak zrozumienia dla ukochanej. Uczestnicy programu i widzowie zauważali, że przy Piotrze Stella nie jest sobą i nie czuje się swobodnie. Para szybko jednak te opinie skrytykowała, a Stella nawet poświęciła tym uwagom usprawiedliwiający Piotra post na Instagramie. Wszystko układało się dobrze, ale fani w pewnym momencie spostrzegli, że Stella jest bardzo smutna i zaczęła usuwać zdjęcia z Piotrem... Szybko wyszło na jaw, że jej związek dobiegł końca. 

Mikołaj z "Love Island" zdradził, jaka część ciała Sylwii najbardziej mu się podoba

"Love Island": Stella usuwa zdjęcia z Piotrem, co na to Piotr?

Para rozstała się w zgodzie i zapewniła, że ma zamiar mieć ze sobą kontakt. Nie wiadomo jednak, kto zawinił. Patrząc na zachowania Stelli i Piotra, widać, że to Stella zdecydowanie bardziej przeżywa to rozstanie. Na Instagramie Piotra nie brakuje uśmiechniętych zdjęć i wesołych relacji. Tymczasem Stella odcina się od przeszłości. Fani postanowili zapytać Piotra co myśli o usunięciu zdjęć przez Stellę. Pod najnowszym zdjęciem uczestnika "Love Island" jeden z fanów napisał:

Czemu u Stelli na insta zniknęły wszystkie zdjęcia z Tobą?- zapytał zatroskany fan.

zapytaj Stelli🤷🏻‍♂️  - odpowiedział pewnie Piotr. 

Czy to oznacza, że Piotrowi nie podoba się zachowanie byłej partnerki? Usuwanie wspólnych zdjęć jest raczej objawem zamknięcia jakiegoś rozdziału. Piotr natomiast nie usunął żadnego zdjęcia z byłą ukochaną. Czy to oznacza, że ma do sprawy zupełnie inne podejście? 

Zobacz także: Stella i Piotr z "Love Island" rozstali się! "Jesteśmy winni wam szczerość"

Stella i Piotr byli nieco kontrowersyjną, ale dobraną parą. Jeszcze tydzień przed decyzją o rozstaniu, Piotr chwalił się wspólnymi zdjęciami z partnerką, która wspierała go podczas walki w Fame MMA. Fani tym bardziej więc byli zaskoczeni smutną informacją o rozstaniu. 

Piotr i Stella z
Mat. prasowe

Stella i Piotr zupełnie inaczej podchodzą do zakończenia swojej relacji. Zdecydowanie bardziej widać po Stelii, że jest urażona, a to, co się stało, bardzo ją boli. 

Stella z
Instagram/stella_staniszewska

Stella i Piotr w "Love Island"
mat. prasowe
Newsy
"Love Island": Stella odcina się od Piotra! Zdecydowała się na szokujący krok 
Wygląda na to, że Stella z "Love Island" nie będzie ciepło wspominać chwil spędzonych z Piotrem. Poczyniła wymowne kroki, a w dodatku zamieściła post, który jest dowodem na to, że cierpi po rozstaniu...

Wiadomość o rozstaniu Steli i Piotra z "Love Island" bardzo zasmuciła fanów show Polsatu. To właśnie ta para była uznawana za jedną z najlepiej dobranych i pomimo kilku nieporozumień na "Wyspie Miłości", zawsze udawało im się dojść do porozumienia. Jeszcze tydzień przed rozstaniem Stella wiernie kibicowała Piotrowi podczas Fame MMA, była z niego tak dumna... Wtedy jeszcze obydwoje wyglądali na szaleńczo w sobie zakochanych. Ale niestety - dziś związek Piotra i Stelli to już przeszłość.  Z instagramowego profilu Stelli zniknęły wszystkie fotki z Piotrem. Pojawił się również wpis, który może wskazywać na to, że dziewczyna przeżywa rozstanie. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:  Tak wygląda Stella z "Love Island" w krótkich włosach i grzywce! Jak zupełnie inna osoba! "Love Island": Stella chce zapomnieć o Piotrze? O rozstaniu Stelli i Piotra dowiedzieliśmy się w minioną sobotę rano. Byli już partnerzy nagrali wspólne InstaStories, w którym poinformowali o swojej decyzji.  [...] oboje doszliśmy do wniosku, że nie zbudujemy wspólnie przyszłości.  Ale zamierzamy utrzymywać kontakt, jak normalni, dorośli ludzie ze sobą rozmawiać. I tak samo w nowych sytuacjach wspierać się i być dla siebie pomocą, jeśli to potrzebne. Więc nie będziemy się więcej rozgadywać, bo wiadomo o co chodzi - wtórował jej były już chłopak. Co tu więcej mówić. Pozdrawiamy Was - powiedzieli w swoim oświadczeniu na IstaStories. Wielu fanów zastanawia się, co się stało, że Stella i Piotr tak nagle podjęli decyzję o rozstaniu. Niektórzy za tę sytuację obwiniają Piotra, choć jednoznacznych dowodów ku temu, że związek rozpadł się z winy chłopaka nie ma. Jednak najwyraźniej, Stella i Piotr nie rozstali się w...

Stella z "Love Island", obok Piotr i Stella
stella__staniszewska/Instagram
Newsy
"Love Island": Stella kwitnie po związku z Piotrem? Fani zauważają: "Dopiero teraz jesteś szczęśliwa!"
Stella i Piotr z "Love Island" nigdy nie mieli łatwej relacji. Przez cały czas trwania programu, para przechodziła różne trudności i zawirowania. Rozstanie, które ogłosili kilka tygodni temu, dla wielu widzów nie było zaskoczeniem.

Stella i Piotr byli ze sobą od początku programu. Przez cały ten czas ich relacja przypominała roller coaster. Z jednej strony świetnie się dogadywali i szybko stali się sobie bardzo bliscy , z drugiej strony wciąż były między nimi spięcia, przez co widzowie, a także uczestnicy programu dostrzegali, że Piotr stresuje Stellę i uczestniczka nie jest przy nim w pełni sobą. Stella dopiero po powrocie do Polski skonfrontowała się z negatywnymi komentarzami na temat Piotra i stanęła w jego obronie. Wyglądało na to, że ich związek kwitnie... Fanom jednak nic nie umknie, i fakt, że między parą nie dzieje się najlepiej,  internauci zauważyli dużo wcześniej , zanim Piotr i Stella ogłosili oficjalne oświadczenie. Stella nie ukrywała swojego ogromnego smutku związanego z tym wydarzeniem, ale szybko wzięła się w garść - zaczęła wyjeżdżać, spędzać czas z przyjaciółmi... Teraz wygląda na szczęśliwą! "Love Island": Stella jest szczęśliwsza bez Piotra? Stella w mediach społecznościowych dba o swój kontakt z fanami. Uczestniczka "Love Island" chętnie dzieli się kulisami ze swojego życia i opowiada o tym, jak spędza czas. Gdy fani dowiedzieli się, że Stella i Piotr nie są już razem, zaczęli uważniej przyglądać się Stelli i zauważają, że koniec tego związku okazał się być dla uczestniczki "Love Island 3", bardzo dobrym wyborem . Stella wygląda na bardziej pogodną i spokojną. Ostatnio spędziła weekend w Trójmieście, gdzie razem z innymi uczestnikami show Polsatu świętowali urodziny Oli, którą widzowie pamiętają z samego początku programu. Stella korzystała z uroków Trójmiasta i pięknej pogody, przechadzając się plażą czy pływając na łódce. Na jednym ze zdjęć, które dodała, Stella uśmiecha się radośnie, co wywołało wśród...

Stella i Piotr z Love Island
Instagram@miejski_drwal_insta
Newsy
Stella i Piotr z "Love Island" rozstali się! "Jesteśmy winni wam szczerość"
Fani tej dwójki mieli rację - Stella i Piotr z "Love Island" rozstali się. Zdecydowali, że razem ogłoszą tę wiadomość na Instagramie. Co powiedzieli?

Plotki na temat rozstania Stelli oraz Piotra z "Love Island" krążyły już od dawna ... Niestety smutna wiadomość w końcu potwierdziła się. Para zdecydowała się opublikować na Instagramie oświadczenie, w którym opowiedzieli o przyczynach. Okazuje się, że czas, który spędzili ze sobą po decyzji o wspólnym zamieszkaniu, nie był dla nich łaskawy i związek rozpadł się . Przyszliśmy do Was z ważnymi wiadomościami, bo jesteśmy winni wam szczerość. (...) - zaczęli mówić. Dlaczego Stella i Piotr z "Love Island" rozstali się? Mimo tego, że od  finału trzeciej edycji  "Love Island"  minął nieco ponad miesiąc, już dwie pary, które powstały dzięki show, nie są razem. Za wspólnie spędzony czas podziękowali sobie już Ania i Czarek . Poinformowali o tym fanów na Instagramie, a ci nie kryli niezadowolenia.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Piotr Love Island 3 (@miejski_drwal_insta) Teraz przyszła pora na Stellę i Piotra. Mimo że od jakiegoś czasu pojawiały się spekulacje dotyczące rozstania tej dwójki, ani Stella, ani Piotr nie zabierali głosu w sprawie. W końcu jednak przerwali milczenie i opowiedzieli o rozstaniu. Na InstaStories pojawiło się ich wspólne oświadczenie. (...) Wiemy, że wiele osób trzymało za nas kciuki. Tak jest w związku dorosłych ludzi, czasem są tarcia. (...) Zamieszkaliśmy razem, daliśmy sobie szansę, ale życie to nie bajka. Doszliśmy do wniosku, że nie zbudujemy wspólnie przyszłości. Zamierzamy nadal utrzymywać...

Piotr i Stella z "Love Island"
Mat. prasowe
Newsy
"Love Island": Piotr i Stella mają problem z seksem? Zaskakujące wyznanie uczestników
Stella i Piotr to para, która przetrwała razem nie tylko niemal cały program, ale również wspaniale układa swoje wspólne życie po powrocie z Hiszpanii. Odpowiedź na pytanie o życie intymne jednak zaskakuje.

Od przyjazdu do Polski Stella i Piotr z "Love Island"  cieszą się sobą. Spędzają razem czas, pomieszkują u siebie i wciąż publikują wspólne zdjęcia i nagrania, wśród nich również fotografie bardzo intymne i romantyczne. Od razu widać, że to naprawdę  gorąca para! Skąd więc takie wyznanie? Wygląda na to, że wszystko przez Piotra... Stella i Piotr nie uprawiają seksu przez MMA? Dziennikarz portalu "Pomponik.pl" zadał pytanie do Stelli i Piotra o sprawy intymne. Okazało się, że jest pewien powód... Piotr niedawno zgodził się na udział w gali Fame MMA. Na przygotowania ma więc zaledwie kilka tygodni. A ponieważ dziennikarz portalu dowiedział się kiedyś od Kamili Wybrańczyk, że jej partner Artur Szpilka nie uprawia z nią seksu na dwa tygodnie przed walką, postanowił zapytać o to również Piotra. Czy także odmawia sobie bliskości podczas swoich przygotowań? To jest tak, przygotowania są ciężkie, tym bardziej że przygotowania są krótkie, więc są bardzo intensywne. Więc trzeba oszczędzać siły... Ale to chyba nie jest tak, że smutna chodzisz? - spytał Piotr Stelli z nadzieją. Stella, zaśmiewając się, odpowiedziała: Nie, no jak widać, absolutnie. Wystarczy towarzystwo - śmieje się Stella. Para więc zgrabnie wybrnęła z niewygodnego pytania.  Wygląda na to, że oboje są bardzo szczęśliwi, a związek obojgu dodaje skrzydeł. Piotr zdecydowanie więcej się uśmiecha niż w programie i ma mnóstwo sił na kolejne wyzwania. W jego udziale w Fame MMA wspiera go oczywiście Stella, która towarzyszy mu w każdym ważniejszym wydarzeniu z życia. Zobacz także:  Stella z "Love Island" pokazała nowe zdjęcie i zszokowała internautów. Fani: "Nigdy takich ust" Stella i Piotr uniknęli odpowiedzi na intymne...

Nasze akcje
kobieta pod prysznicem
Pielęgnacja
Wakacje przez cały rok? Z tymi kosmetykami to możliwe!
Partner
Pielęgnacja włosów farbowanych
Fryzury
Wygraj specjalny box z trzema wariantami kuracji do włosów 7 Sec od Gliss!
Partner
kosmetyki-glov
Pielęgnacja
Czy linia GLOV Natural Harmony to pielęgnacyjne trio doskonałe? Przetestowały ją Wizażanki!
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner