YSL
Chcę testować
neboa
Chcę testować
tresemme 1 minute
Chcę testować
La roche- posay HYALU B5 EYE SERUM
Chcę testować
Fructis Goodbye Damage
Wyniki testu
Eveline ACNE
Wyniki testu
kr-Fructis grow strong
Wyniki testu
Tołpa, My Skin Changer
Chcę testować
Fructis Grow strong orange
Wyniki testu
Serum Garnier Vitamin C
Chcę testować
tolpa authentic
Chcę testować
kosmetyki do makijażu Loreal Paris: podkład Infallible, podkład true match i mascara telescopic
Wyniki testu
Rimmel - tusz do rzęs i pomadki
Wyniki testu
podkład Bourjois Paris Healthy Mix
Wyniki testu
adidas Active Skin&Mind
Wyniki testu
Radical Farmona szampon i peeling trychologiczny
Wyniki testu
Bioderma Sensibio Micellar Oil
Laureaci
Elseve Bond Repair
Laureaci
Kosmetyki Maybelline
Laureaci
Oceanic bazy
Laureaci
Syn Łukasza ze Ślubu od pierwszego wejrzenia to już duży chłopak
Instagram @elkuchta
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Synek Oliwii i Łukasza to już duży chłopak. Babcia pokazała zdjęcia 

Synek Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spędza czas z ojcem i babcią. Fani są w szoku: "Ale już duży słodziak".

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pogodzili się w kwestii opieki nad synkiem. Aktualnie mały Franek spędza wakacje z Łukaszem oraz jego mamą. Byli partnerzy rzadko pokazują zdjęcia z chłopcem w sieci. Teraz wspólnym czasem z wnukiem pochwaliła się babcia Franka. Internauci nie mogli uwierzyć, jak szybko urósł: 

Jaki duży, słodziak

Zobaczcie nowe zdjęcia synka Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

Klarsonium została Influencerką Roku 2023! Kto zdobył pozostałe tytuły?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Nowe zdjęcia synka Łukasza i Oliwii 

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się pół roku po narodzinach syna. Początkowo widzowie byli przekonani, że rozstali się w zgodzie, a przynajmniej w kwestiach opieki nad dzieckiem. Wiosną 2022 roku Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyznał, że Oliwia odcięła go od syna. Spór byłych małżonków stał się medialny, interweniowała nawet policja. Niedawno Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wydał kolejne oświadczenie na temat kontaktów z synem. Okazało się, że udało mu się dogadać z Oliwią, a mały Franek może spędzać czas zarówno z mamą jak i z ojcem. 

Aktualnie syn Łukasza i Oliwii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest na wakacjach u taty. Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała nowe zdjęcia wnuka. 

Nic dodać, nic ująć 😍 - napisała zakochana we wnuku babcia. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia w weselnej kreacji z piórami i prześwitami. Przyćmiła pannę młodą?

Synek Łukasza i Oliwii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sporo się zmienił w ostatnich miesiącach. Fani zauważyli, że zaczyna się robić coraz bardziej podobny do taty. Nie szczędzili małemu Frankowi komplementów: 

- Jaki duży, słodziak
- Ale Franek do Łukasza podobny
- Pani Aniu ale mały, śliczny człowieczek Wam rośnie (...)💜
- Ale już duży słodziak
- Świetne zdjęcie !! Dobrze, że relacje lepsze i wnuk może z Wami spędzać czas 🤗 - pisali internauci. 

Zgadzacie się z tymi uwagami? 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta w szczerym wyznaniu: "Było bardzo ciężko"

Łukasz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia walczy o kontakt z synem
Instagram @elkuchta

Łukasz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia napisał do synka rozpaczliwy wpis
InstagramInstagram @elkuchta

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram
Newsy
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wrócili do siebie?! Fani mają niepodważalne dowody
Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są pewni, że Łukasz i Oliwia znowu są parą. Dowody na to znaleźli na jej Instagtamie! To właśnie z Łukaszem niedawno randkowała?

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " wrócili do siebie? Internauci nie mają, co do tego wątpliwości przeglądając profil uczestniczki programu na Instagramie! Co świadczy o tym, że Oliwia i Łukasz pogodzili się? Zobaczcie sami!  Zobacz także:  Ślub od pierwszego wejrzenia: Oliwia i Łukasz podjęli decyzję o rozstaniu, a fani zarzucają im kłamstwo! "To była gra?" piszą w sieci "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz wrócili do siebie?  Oliwia i Łukasz w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" początkowo nie cieszyli się zbyt dużą sympatią. Widzowie byli krytycznie nastawieni, co do Oliwii, uważając, że zupełnie nie pasuje do Łukasza. Uczestnik jednak konsekwentnie bronił swojej programowej partnerki. W finałowym odcinku show, okazało się, że Oliwia i Łukasz spodziewają się dziecka. Uczucie, jakie połączyło tę parę sprawiło, że i widzowie im odpuścili i także cieszyli się, że pozory czasem mylą, a Oliwia i Łukasz tworzą szczęśliwą rodzinę. Franek przyszedł na świat w dzień matki , a tuż po Bożym Narodzeniu 2020 Oliwia poinformowała, że jej związek z Łukaszem to już przeszłość. Para przyznała, że miała kryzys i korzystała nawet z pomocy psychologa, jednak nie udało im się odratować związku.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz rozstali się! Jak podzielą się opieką nad dzieckiem? Jest komentarz młodej mamy! Z profilu Oliwii zniknęły wspólne zdjęcia z Łukaszem, a na profilu Łukasza nie było ani jednego zdjęcia. Uczestnik początkowo utrzymywał, że jego konto zostało skradzione, niedługo później zdecydował się sprzedać swoje konto na Instagramie, co zezłościło jego obserwatorów. Wydawać by się mogło, że to koniec wspólnej historii Oliwii i Łukasza...

Łukasz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia napisał do synka rozpaczliwy wpis
InstagramInstagram @elkuchta
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Zrozpaczony Łukasz walczy o synka: "Może Franek kiedyś to przeczytasz..."
Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" umieścił w sieci rozpaczliwy wpis skierowany do synka: "Chcę żebyś wiedział, że to że Cię nie odwiedzam...|

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przerwał milczenie i opowiedział o swoim rodzinnym dramacie. Okazuje się, że jego kontakty, z Oliwia są dalekie od poprawnych, a najbardziej cierpi na tym jego relacja z małym Franiem. Łukasz wyznał wprost, że Oliwia ogranicza jego kontakty z dzieckiem i nie chce dłużej ukrywać, że podupadł przez to na zdrowiu psychicznym. Zrozpaczony mężczyzna opublikował obszerny wpis, w którym nakreślił, jak wyglądają jego relacje z byłą żoną. Jednak to fragment skierowany do małego Frania łamie serce:  Może Franek kiedyś to przeczytasz, chcę żebyś wiedział, że... Przeczytajcie wpis zrozpaczonego taty.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia o samotnym macierzyństwie. "Nie należy do najłatwiejszych" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Łukasz nie ma kontaktu z synkiem?!  Oliwia i Łukasz poznali się w 4. edycji  "Ślubu od pierwszego wejrzenia" . Ich synek Franek urodził się kilka dni po emisji finału programu, w którym się poznali jego rodzice. Po pół roku para postanowiła się rozstać. Początkowo oboje zapewniali, że utrzymują poprawne relacje ze względu na dobro dziecka. Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno udzieliła odpowiedzi na pytania fanów, odnośnie opieki nad Franiem i zapewniła, że jej kontakty z Łukaszem są bezproblemowe. Okazuje się jednak, że ta odpowiedź może być daleka od rzeczywistości.  Łukasz Kuchta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieścił w sieci obszerny wpis, w którym zarzucił Oliwii Ciesiółce kłamstwo odnośnie "bezproblemowych kontaktów". Z treści wynika jasno, że Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odcięła Łukasza od syna , choć ten stara się utrzymywać z nim regularny kontakt....

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Łukasz o kontaktach z synem
Instagram/elkuchta
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Łukasz wydał oświadczenie w sprawie kontaktów z synem! 
Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydował się przekazać fanom, jak dziś wygląda jego sytuacja związana z widywaniem się z synem. Czy udało mu się dogadać z Oliwią?

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" kilka miesięcy temu zamieścił szereg wpisów na swoim Instagramie, w których nie szczędził gorzkich słów swojej byłej partnerce, Oliwii i przyznawał w nich wprost, że matka jego dziecka utrudnia mu kontakty z synem. Oliwia odpierała zarzuty byłego męża, publikując swoje oświadczenie w mediach społecznościowych i niedługo potem sprawa ucichła. Teraz jednak Łukasz ponownie postanowił zabrać głos. Tym razem jednak ma dla fanów dobre wieści! Sprawdźcie szczegóły. "Ślub od pierwszego wejrzenia": Łukasz zabrał głos w sprawie kontaktów z synem Związek Oliwii Ciesiółki i Łukasza Kuchty ze  "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  niestety nie przetrwał, jednak mimo to fani wciąż śledzą losy byłych partnerów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Uczestniczka 4. edycji eksperymentu jest bardzo aktywna na Instagramie i ostatnio Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zachwyciła fanów swoją weselną kreacją . Z kolei Łukasz od czasu publikacji serii rozpaczliwych wpisów, w których informował, że nie spotyka się ze swoim synkiem tak często jakby chciał, bo jak sugerował, utrudnia mu to Oliwia, nie publikował nic na Instagramie. Aż do teraz, gdy po raz kolejny zdecydował się wrócić do tej sprawy.  Jak się okazało, Oliwii i Łukaszowi udało się porozumieć w sprawie podziału opieki nad Frankiem. Szczęśliwy tata pochwalił się zdjęciami z synkiem ze wspólnych wakacji i napisał:  - Jako, że informowałem w tym miejscu wcześniej o przykrej dla mnie sytuacji związanej z Frankiem to chciałbym teraz w tym miejscu podzielić się dobrymi wiadomościami. Od 3 miesięcy mam już regularny kontakt z synem. Oliwia respektuje postanowienie sądu i nie utrudnia mi widzeń z Frankiem. Dzięki temu każdego miesiąca spędzam kilkanaście dni z synem, a w przerwach widzimy...

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bawi się z synkiem
Instagram @modrafrelka
Newsy
Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała nowe zdjęcie syna. Ale wyrósł! 
Syn Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rośnie jak na drożdzach! Po kim ma takie włosy? Jest podobny do Łukasza czy do Oliwii?

Synek Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w maju skończył roczek . Szczęśliwa mama właśnie pokazała nowe zdjęcie z Frankiem, a fani nie mogą się nadziwić, jak bardzo wyrósł! Do kogo jest podobny mały Franek do Łukasza czy Oliwii? Przy okazji internauci nie szczędzą krytyki mamie uczestnika. Dlaczego? Zobaczcie, o co poszło.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia na romantycznej randce na plaży. Znów jest zakochana? Tak zmienił się synek Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznali się na planie 4. edycji programu. Początkowo nikt nie dawał szans ich związkowi, jednak najmłodsi uczestnicy show po czasie przekonali do siebie widzów. Podczas emisji finałowego odcinka show okazało się, że Oliwia i Łukasz spodziewają się dziecka . Mały Franek przyszedł na świat dokładnie w Dzień Matki 2020 , kilka dni po emisji finału programu, w którym poznali się jego rodzice. Małżeństwo Oliwii i Łukasze ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie potrwało jednak długo. Tuż po Bożym Narodzeniu tego samego roku para poinformowała o swoim rozstaniu .  Niedawno w mediach pojawiły się plotki o tym, że Oliwia i Łukasz wrócili do siebie. Miał świadczyć o tym m. in. fakt, że na profilu na Instagramie Oliwii ponownie pojawił się zarchiwizowane wcześniej zdjęcia z Łukaszem. Oliwia i Łukasz jednogłośnie zdementowali plotki , na temat tego, że mieliby do siebie wrócić przyznając, że jedyną relacją, jaka ich łączy jest ta rodzicielska względem Franka.  Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała właśnie nowe zdjęcie z synkiem: Świat nabiera barw i jest dużo weselszy dzięki tej Kruszynce 🥰 Maluch bardzo się zmienił od czasu...

Nasze akcje
Sephora diagnoza skóry
Pielęgnacja
Sprawdzamy potrzeby naszej skóry dzięki usłudze cyfrowej diagnozy w perfumerii Sephora i dobieramy najlepsze kosmetyki [test premium]
Współpraca reklamowa
garnier fructis Goodbye Damage
Fryzury
Szampon i odżywka Garnier Fructis Goodbye Damage sprawdzone przez Wizażanki!
Współpraca reklamowa
Bourjois Jak dopasować podkład
Makijaż
Jak dobrać podkład, aby odpowiadał na potrzeby skóry?
Współpraca reklamowa
solverx test redakcji
Pielęgnacja
Sprawdziliśmy nową linię kosmetyków z kofeiną SOLVERX for MEN ACTIVE. Jak wypadły? [TEST REDAKCJI]
Współpraca reklamowa
tolpa acne
Pielęgnacja
Gdy cera płata nam figle. Jak skutecznie zapobiegać niedoskonałościom?
Współpraca reklamowa
Regenerujący balsam Lipikar Baume Light AP+M La Roche-Posay
Pielęgnacja
Regenerujący balsam Lipikar Baume Light AP+M od La Roche-Posay sprawdzony przez mamy i dzieci
Współpraca reklamowa
Pielęgnacja
Promienna skóra i mocne włosy - zaufaj sprawdzonym formułom oraz składnikom aktywnym i ciesz się pięknym wyglądem na wiosnę
Współpraca reklamowa
Douglas-collection-skincare-skin-focus-vitamin-radiance-main-beauty
Pielęgnacja
„Skóra wygląda młodziej, bardzo zdrowo i jest pełna blasku”. Kosmetyki do pielęgnacji Douglas Collection przetestowane!
Współpraca reklamowa