Vichy Neovadiol
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Wyniki testu
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Wyniki testu
żele Unimil
Laureaci
Octenisept
Laureaci
kosmetyki glov
Wyniki testu
krem la roche-posay
Wyniki testu
health labs
Laureaci
health labs
Laureaci
sensodyne
Laureaci
kosmetyki yope
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
aa
Wyniki testu
farby do włosów L'Oréal Paris
Laureaci
Garnier Body Superfood
Laureaci
kosmetyki veoli botanica
Laureaci
kosmetyki garnier
Laureaci
kosmetyki ziaja
Wyniki testu
szminka avon
Laureaci
Dorota i Piotr ze ślubu od pierwszego wejrzenia
screen/Player.pl
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Piotr wciąż jest z Dorotą? Odpowiedział na pytanie fanów!

Za nami naprawdę szokujący finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7". Widzowie wciąż jednak nie mają pewności co do tego, jak potoczyły się losy Piotra i Doroty. Zniecierpliwieni postanowili wypytać Piotra...

Piotr od początku emisji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" był w dobrym kontakcie z fanami. Widzowie więc uważnie śledzili wypowiedzi Piotra, by doszukać się jakichkolwiek wskazówek co do tego, jak potoczyły się jego losy z Dorotą. Zaskakujący finał ich związku nie zamknął jednak tematu ostatecznie. Czy Piotr w końcu ujawnił prawdę?

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Znamy decyzje par 7. edycji! Kto pozostał w małżeństwie? [SPOILER] 

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Czy Piotr i Dorota są nadal razem?

Piotr i Dorota byli zdecydowanie jedną z par, której przyszłości fani nie umieli przewidzieć. Na początku fani byli przekonani, że ten związek musi przetrwać, a ich marzenie o rodzinie i wspólnej przyszłości z pewnością się zrealizuje. Wraz z biegiem czasu wyszło na jaw, że delikatna Dorota i stanowczy Piotr wcale nie stanowią idealnego duetu i dość często wdawali się w sprzeczki. Piotrowi zresztą ostro oberwało się od fanów, gdy otwarcie zaczął namawiać swoją świeżo poznaną żonę na dziecko, a nawet chciał już omawiać sposoby wychowania czy odżywiania ich ewentualnego potomka. 

Piotr jednak udowodnił w finałowym odcinku, że nie chce robić niczego na siłę. Tuż po tym jak  Dorota i Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowali się pozostać w małżeństwie wyszło na jaw, że zaledwie miesiąc później ich związek był przeszłością. To Piotr zdecydował o rozstaniu, ponieważ wiedział, że jego żona nie odwzajemnia jego uczuć. Dorota i Piotr jednak nie rozstali się definitywnie, a małżeństwo wciąż marzyło, by dać sobie szansę. Czy faktycznie to zrobili? Na Instagramie Piotra pojawiło się wiele pytań właśnie na ten temat:

-  A mogę zadać pytanie? Jesteście razem? 😬 - zapytał jeden z internautów.

Piotr postanowił odpowiedzieć!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Piotr znów pokazał za dużo? "Wolna chata, bo Dorotka poszła na imprezę?"

Piotr odpowiedział fance "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dość jednoznacznie:

 - Zadać możesz, ale Karolina słusznie zauważyła, że tajemnica obowiązuje do emisji finału w tv 🤷🏿‍♂️ - odpowiedział Piotr. 

Faktycznie pod postem Piotra pojawiło się wiele podobnych pytań fanów, mimo że internauci wzajemnie upominali się, że przecież uczestnicy show jeszcze przez tydzień nie mogą zabierać głosu. Internauci dopatrują się jednak w tak ogólnych i obojętnych odpowiedziach Piotra potwierdzenia...

Piotr i Dorota razem?
screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Fani oburzeni finałową decyzją Kamila. "Karma wraca" - grzmią [SPOILER]

Widzowie nie bez podstawy mają podobne podejrzenia. Piotr i Dorota jako jedyni z eksperymentu postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Na dodatek w sieci pojawiły się informacje, że Dorota ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży! Choć ta wiadomość, oczywiście nie została potwierdzona, fani wiedzą, że internauci często nie mylą się w swoich przypuszczeniach. Może więc 7. edycja przyniosła jednej z par spełnienie marzeń o miłości?

Myślicie, że Piotr i Dorota wciąż są razem?

Ślub od pierwszego wejrzenia 7: Piotr i Dorota
Screen/Player.pl

Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram @karol.maciesz, mat. prasowe
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Ekspertka show skomentowała związek Laury i Karola
Mimo iż eksperci „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie dobrali ich w parę, niedawno Karol potwierdził, że spotyka się z Laurą. Jak Magdalena Chorzewska komentuje ich związek?

Piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudzała kontrowersje niemalże od samego początku. Ogromne emocje budził nie tylko wygląd bohaterek społecznego eksperymentu TVN 7, które przez hejterów były wyzywane od najgorszych, ale przede wszystkim dobór partnerów. Gdy tylko stacja wyemitowała odcinek zdradzający, że zdaniem ekspertów to Laura i Maciej, Iza i Kamil i Iga i Karol staną na ślubnym kobiercu, w sieci zawrzało, a internauci nie zostawili suchej nitki na specjalistach "Ślubu od pierwszego wejrzenia" . Co więcej, gdy po zakończeniu emisji matrymonialnego show okazało się, że jedynie Iza i Kamil pozostali w małżeństwie , sympatycy programu nie szczędzili ekspertom show gorzkich słów krytyki. By tego było mało, niedawno na jaw wyszło, że po raz pierwszy w polskiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" doszło do sytuacji, w której dwójka uczestników tego samego sezonu dobrała się w parę inaczej niż przewidzieli to eksperci. Laura i Karol ogłosili, że są parą . Dlaczego produkcja nie dopasowała ich wcześniej? Ekspertka show, Magdalena Chorzewska, odpowiada na zarzuty i komentuje relację Laury i Karola. Zobacz także:  Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" załamana hejtem! Wylicza wyzwiska: "Paszteciara, brzydka, meliniara". Szokujące...  Ekspertka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" komentuje związek Laury i Karola Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał! Niedługo po zakończeniu emisji 5. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" okazało się, że pierwszy raz w historii show, dwójka bohaterów z tej samej edycji stworzyła związek, pomimo iż eksperci programu uznali, że nie są do siebie dopasowani. Na przekór nauce i szeroko zakrojonym eksperymentom psychologicznym i antropologicznym, Laura i Karol...

Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na hejt internautów
MAT. PRASOWE, SCREEN ZE "ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA"
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani miażdżą Kasię: "okazała się bezduszną osobą". Odpowiedziała 
Najnowsze zachowanie Kasi wobec Pawła rozwścieczyło widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia", którzy dali w sieci upust swoim emocjom hejtując uczestniczkę. Reakcja Kasi? Bezbłędna!

Atmosfera pomiędzy Kasią, a Pawłem z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" coraz bardziej się zagęszcza, a fani show już wróżą im rozwód. A wszystko przez najnowszy odcinek matrymonialnego hitu TVN, podczas którego w relację pomiędzy małżonkami musiał zainterweniować ekspert programu - Piotr Mosak. Zachowanie charyzmatycznej brunetki sprawiło, że w sieci zawrzało, a sympatycy społecznego eksperymentu nie zostawili na niej suchej nitki. - Szkoda mi Pawła.... przyszedł do programu z jasno określonym celem a Kasia okazała się bezduszną skupioną na sobie osobą...  - grzmieli widzowie po emisji najnowszego, kontrowersyjnego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Widzowie nie tylko wyśmiali zażyłość Kasi z jej mamą, ale też stwierdzili, że dziewczyna zbyt surowo ocenia swojego męża i obwinia go o wszelkie niepowodzenia. Kasia nie wytrzymała i podzieliła się w sieci wymownym komentarzem. Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia dzwoni do mamy 20 razy dziennie. Paweł ma dość!  Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na hejt internautów Szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie przestaje zaskakiwać. Choć na początku sezonu to właśnie Kasia i Paweł zostali okrzyknięci faworytami sezonu, to z odcinka na odcinek ta dwójka coraz bardziej się od siebie oddala. Widzowie są nie tylko oburzeni obojętnością dziewczyny, ale przede wszystkim tym, że pomimo iż na początku znajomości z Pawłem  chętnie obdarowywała go czułościami , a podczas wesela nie szczędziła mu namiętnych pocałunków, to po nocy poślubnej jej zachowanie zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni. Co więcej, Kasia pokusiła się nawet o szokujące wyznanie przyznając, że  mąż nie jest dla niej atrakcyjny . - Muszę...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Które pary przetrwały
Screen/Player.pl
Newsy
Produkcja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przypadkowo zdradziła, które pary przetrwały?! Fani są tego pewni!
Po tym jak na Facebooku pojawiło się wideo zachęcające do wzięcia udziału w "Ślubie od pierwszego wejrzenia", w sieci zawrzało! Fani twierdzą, że to, co można na nim zobaczyć zdradza, które pary z 6. edycji pozostały w małżeństwie!

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" wciąż cieszy się ogromną popularnością. Na razie możemy śledzić 6. edycję eksperymentu, ale już wiadomo, że produkcja show poszukuje kandydatów do kolejnej odsłony programu! Na oficjalnym Facebooku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawiło się wideo, z którego dowiadujemy się, że ruszył nabór do nowej edycji, a czujni fani wychwycili z tego materiału coś więcej! Zdaniem internautów to, co możemy na nim zobaczyć świadczy o tym, że dwie pary z obecnej odsłony eksperymentu pozostały w małżeństwie! Skąd takie wnioski? Zobaczcie sami! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Internauci ostro krytykują Kasię: "Podziwiam Pawła, że nie uciekł" "Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Fani już wiedzą, kto pozostał w małżeństwie? "Ślub od pierwszego wejrzenia" dostarcza widzom wielu emocji, a szósta edycja eksperymentu jest prawdziwym hitem stacji TVN! Losy Aneta i Roberta, Kasi i Pawła oraz Julii i Tomasza wciąż ciekawią fanów, którzy z niecierpliwością czekają na finał show - a ten odbędzie się w połowie grudnia. Jak wiadomo do tego czasu oficjalnie nie dowiemy się, które pary zdecydowały się kontynuować swoje małżeństwo, dlatego widzowie próbują doszukać się jakichkolwiek dowodów na to, jak potoczyły się losy par jeszcze przed ostatnim odcinkiem 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". I wygląda na to, że w ich ocenie, właśnie znaleźli kolejny "dowód". A wszystko przez wideo, które pojawiło się na oficjalnym Facebooku programu. Materiał ma zachęcać do wzięcia udziału w kolejnej edycji eksperymentu, a przy okazji możemy zobaczyć na nim pary, które znalazły miłość w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" - czyli...

Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie ukrywają już miłości
Instagram @karol.maciesz @lori.label.love
Newsy
Wpadka w "Dzień Dobry TVN" podczas wywiadu z Laurą i Karolem ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!
Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w miniony weekend byli gośćmi "Dzień dobry wakacje". W pewnym momencie, prowadzący zadał Karolowi pytanie o "przyszłą teściową". Wyszło niezręcznie...

Miłość Laury i Karola ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" kwitnie! W miniony weekend w końcu po raz pierwszy oficjalnie mogliśmy zobaczyć ich razem - zakochani pojawili się w programie "Dzień dobry wakacje". Laura i Karol opowiedzieli o swoim związku, jednak jedno pytanie, które zadał Andrzej Sołtysik spowodowało, że zrobiło się bardzo niezręcznie. Internauci mocno skrytykowali dziennikarza.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol o byciu singlem: "Z niczego nie musicie się tłumaczyć" Niezręczna wpadka w "Dzień Dobry TVN"  Związek Laury i Karola ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  był dla wielu fanów dużym, ale jakże radosnym zaskoczeniem. Choć w programie eksperci dopasowali ich do innych osób, to jednak okazało się, że to właśnie Laura i Karol są sobie przeznaczeni. Obydwoje w programie zdecydowali się na rozwód , a gdy potem po raz pierwszy się spotkali, niemal od razu się w sobie zakochali! Na początku para ukrywała swój związek przed mediami i fanami, jednak gdy w końcu prawda wyszła na jaw, Laura i Karol powoli zaczęli odkrywać swoją miłość przed światem. W końcu po kilku miesiącach ukrywania się, zdecydowali się oficjalnie pokazać przed kamerami! Uczestnicy 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w miniony weekend pojawili się w "Dzień dobry wakacje". Podczas wywiadu z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem w końcu opowiedzieli, jak się poznali. Para szybko postanowiła dać sobie szanse na miłość, bo pierwsze pocałunki były już na drugiej randce! Jak zobaczyłam Karola podczas pierwszego odcinka, poczułam, że to mógłby być mężczyzna, którego chciałabym spotkać - mówiła Laura. Zobacz...

Nasze akcje
kobieta pod prysznicem
Pielęgnacja
Wakacje przez cały rok? Z tymi kosmetykami to możliwe!
Partner
Pielęgnacja włosów farbowanych
Fryzury
Wygraj specjalny box z trzema wariantami kuracji do włosów 7 Sec od Gliss!
Partner
kosmetyki-glov
Pielęgnacja
Czy linia GLOV Natural Harmony to pielęgnacyjne trio doskonałe? Przetestowały ją Wizażanki!
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner